Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

spać mi się zachciało po tym winie, nie wiem ile wytrzymam, ale postaram się zaczekać na Ciebie do tej 4. szkoda tylko, że nie możesz czytać postów i nie wiesz, że na Ciebie czekam :classic_cool: dojadam chipsy. to niebezpieczne, bo u mnie zawsze łączenie alkoholu z chipsami, tudzież chipsów z alkoholem, kończy się zwrotem co do mg i ml, ale załóżmy, że tym razem misja się powiedzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tramwajowy poszedł spać, idę się wcielić w swoje prawdziwe żulerskie oblicze i dopić wódę do dna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie rozkminiam, bo tramwajowy ni z gruchy, ni z pietruchy mnie zapytał jak oceniam związki na odległość, więc zmieszana powiedziałam, że czarno je widzę i czemu pyta, a on: "bo nasz związek byłby na odległość i chcę znać twoją opinię". Co ten alkohol robi z ludźmi 😭:classic_cool: Oj piwosz, piwosz, Ty wciskaczu :classic_cool: Do spania się kładź, bo senność po winie zawsze łączy się z przypiertoleniem łbem o klawiaturę, więc szkoda czoła na siniaki, a zwrot Ci nie grozi, bo ja tak mówię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwosz jebła łbem o klawiaturę 😭:classic_cool: Ostatni drin do wypicia i się kładę póki mnie jasność w pokoju nie zastała, bo nie mam żaluzji ani zasłon, więc światło będzie mi pizgać po oczach i w snach zamiast tramwajowego będę miała Jezusa z latarką :classic_cool: Gdyby coś to słodkich snów z rycerzem życzę i do później, bo też istnieje opcja, że przysnę, zwłaszcza że łeb mi ciąży jak sztanga, szkoda że nie mam wielkich tzytzów to by robiły mi za poduszkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a nie mowilam oszczedzaj klawiature? jejeje Ja wczoraj tez wypilam 5 drinkow przez caly dzien dzis jest wodke na 1 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tramwajowy mi się śnił, staliśmy na przystanku zimą i grzał moje dłonie swoimi 😭:classic_cool: Piwosz/Biest, dzień dobry dziewczynki :classic_cool: Moja współlokatorka wróciła i nie byłoby w tym nic szokującego, gdyby nie to, że przywiozła nową wódkę :o:classic_cool: Żulerstwo w tym mieszkaniu nigdy się nie skończy :classic_cool: Ban Bój się Boga z taką przyśpiewką! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mikojan mój też ostatnio grzał swoimi dłońmi moje, bo ja mam zawsze zimne :D podobno dziewice mają zimne ręce :classic_cool: budzik mi nie zadzwonił, dopiero teraz wstałam :o jak zwykle kiedy mam wolne robi mi się dzień w plecy łeeeeeee 😭 nigdzie nie chce mi się z nim iść, telefon wyłączyłam z rana.. może udam, że mi się zepsuł i nie mogłam się z nim skontaktować? :classic_cool: :D hahaha to ja myślałam że Ty sama mieszkasz, hehe na zdrowie, bez względu na to, kiedy będziecie obalać flaszkę :D ale pokój masz chyba tylko dla siebie, co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie, przypomniało mi się grzanie dłoni i nie ma opcji, żebym dziś nie wyszła :classic_cool: tylko trzeba iść wieczorem, bo zanim ja się wyrychtuję... a jeszcze wbijam teraz z koleżanką na skype... jak kocha to poczeka :classic_cool: hahaha :D :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja chyba jestem dziewicą, bo wiecznie mam łapy jak lodowce, coś czuję że samietz mnie wcale nie rozdziewiczył, bo chyba nie miał czym :o:classic_cool: Siedzisz po nocach to śpisz do 16, musisz zacząć wbijać do łóżka o ludzkiej porze, czyli zaraz po wieczorynce, a wtedy pobudka o 6 rano gwarantowana i wbijesz na kafetełe kiedy ja będę śliniła swoje poduszki w trakcie snu z wymienianiem śliny z tramwajowym :classic_cool: Chłopa trzeba czasem na przetrzymanie wziąć, więc na pewno będzie cierpliwy i możesz robić swoje, co najwyżej tak go będzie w gaciach swędziało przez cały dzień, że tym razem zaproponuje Ci dziki anal w krzakach :classic_cool: Niestety dzielę pokój z koleżanką i ma ze mną przejebane, bo ona elegancko o 22 kładzie się spać, a ja nakoorwiam światłem i klawiaturą do 5 rano, bo siedzę na kafetełe :classic_cool: Na szczęście po sesji wynosi się na stałe, więc będę miała mieszkanie tylko dla siebie, które przeznaczę na dzikie orgie z tramwajowym i cały budynek będzie mi zazdrościć motzy zajebistego seksu rozkoorwiającego te tekturowe ściany :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA PIJE SZAMPANKA bo nie mam vodki. Od jutra dieta i zero alkoholu. Jaki ja mialam wczoraj erotyczny sen .oj na plazy z sexownym facetem... Spie dzis w tym samym lozku zeby miec snu czesc druga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po wrażeniem, jak marnotrawię każdy wolny dzień :classic_cool: ale było mi dobrze, więc nie uznaję tego za zmarnowany czas :classic_cool: przez 7 godzin (z małymi przerwami na wstawienie prania na przykład) gadałam z koleżanka na skajpie :D myślę, że wypadałoby wreszcie coś dzisiaj zjeść... tym bardziej, że nie zostawię Was tu samych, na sucho, beze mnie :D piwo przecież jeszcze jedno mam :classic_cool: i resztę wina. a że jutro na rano... to nic, szkoła życia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biegam od 4 dni i cwicze wiec w koncu w tym tyg zaczne diete. Nie mialamw sumie nigdy part 2 snu ale taki byl fajny ze specjalnie chce zeby mi sie jeszcze raz przysnil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawitałam, zagadałam się z tramwajowym, ale tak dzisiaj zamulam, że mózg staje :classic_cool: Smacznego piwosz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźniłam się 😭:classic_cool: Zostanę, tramwajowy na razie pucuje swoje zgrabne ciałko szorstką gąbką to muszę się czymś zająć, żeby go w myślach nie gwałcić na sto różnych sposobów :classic_cool: Obraził się za udawanie nieprzystępnej i nierzucanie wszystkiego tylko po to, żeby go zobaczyć czy coś innego mu jeszcze zrobiłaś, okrutnico? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UDAWANIE? :o ja nie muszę udawać :D nie spotkaliśmy się dzisiaj, pisałam mu że nie zamierzam nic dziś robić (i tak było :D), wieczorem (tzn. teraz niedawno :P) pyta mnie kiedy jutro kończę pracę i czy się spotkamy. no to odpowiedziałam tylko że zobaczymy jutro, bo nie wiadomo co się zdarzy :D no koorwa przecież nie mam magicznej kuli :P to spytał co jest ze mną, czy go nie lubię, czy nie chcę go poznać :classic_cool: hahaha, urażone męskie ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, zwracam honor, nie udawałaś :classic_cool: Gość chyba nie lubi mieć pod górkę, zawiodłaś jego fiootka po raz drugi, piwosz i teraz pytanie czy ten jego mały przyjaciel się pozbiera po tym ciosie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×