Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

ja poszłam zmyć makijaż, otworzyłam chipsy (nie wiem po co je jem, nie jestem głodna i nawet nie mam na nie ochoty:o) i piwo, bo źle mi, muszę się pocieszyć :classic_cool: mnie z tym bananem powaliło, jak ten krzyczy haha tak niewinnie :D przypomniała mi się scena chyba z czwartej części strasznego filmu jak ta blondi ma się bronić przed tym w masce, ma na stole kilka narzędzi i wybiera banana :D:D a teraz przyznaj się - skąd wiedziałaś, że zatęsknię za Nowym ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, a ja dopiero jutro będę piła 😭:classic_cool: Tramwajowy mnie wkoorwia piertoląc mi o jakiejś blondynce tylko po to, żebym zazdrośnie darła na niego gębę, więc wyłączyłam skype i niech się bzyka sam ze sobą :classic_cool: Czwórka zajebista była, więc śmieję się po raz kolejny dziś jak sobie przypomniałam te akcje :classic_cool: A co do nowego to przełożyłam to na siebie, jak mam dwóch adoratorów do wyboru i jeden nagle staje się niedostępny to zaczyna mnie interesować dziesięć razy bardziej niż wtedy kiedy był obok :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się dowiedziałam, że idę jutro do pracy, a miałam mieć wolne :o ja piertolę i to na rano 😭 koorwa, kij z tym piwem, od jednego przecież nie umrę, ale miałam mieć wolne, porobiły mi się jakieś dziadostwa na gębie i je powyciskałam, będę jutro wyglądać jak przy ospie głupia pissda, szef ją zayebie :classic_cool: a nowy nie wychodzi mi z głowy, chyba mam nadmiar wokół siebie, a tak to się skończy, że nie będę miała żadnego, o ;) ale jestem zła na nią, nie mogła dać mi znać wcześniej no kooooorwaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jesteś w czarnym murzyńskim doopsku, piwosz :classic_cool: Spać się połóż wcześniej, im więcej snu, tym lepiej cera wygląda, więc może te Twoje gejzery po dziadostwach teleportują się do innego wymiaru i dopadną kogoś innego :classic_cool: Końca w doopie to ja się obawiałam jak leciałam na dwa fronty będąc jeszcze z samtzem, a romansując z tramwajowym, na szczęście Bogu dopomógł i na razie jestem na plusie, ciekawe na jak długo :o:classic_cool: Z naszej rozmowy wynika, że rycerz to Ci do niczego niepotrzebny, więc mała strata :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem zła :( jeszcze bardziej niż wcześniej, czuję jak rośnie mi ciśnienie, a najlepsze, że za "krycie" tamtej (tego nawet nie można nazwać kryciem, tzn. ona na to liczy, ale ja nie będę ryzykować swoją pracą bo ona jest niedoyebana, musiałabym długo tłumaczyć, napiszę tylko tyle - wierz mi, że jestem między młotem a kowadłem, tym bardziej że ona i szef raczej się nie lubią, co ostatnio da się wyraźnie zauważyć) sama będę mieć spięcia... ja piertolę, czuję nosem, uszami i telepatycznie, że on ją wypiertoli z hukiem.... benc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do rycerza to nie wiem czy mam nawet ochotę wodzić go za nos i spotykać się czasem dla picu, jak sobie przypomnę "magst du mir mal blasen?:classic_cool:" to mi się rzygać chce :o:o mam do przed oczami, w uszach i koorwa nie wiem gdzie jeszcze przeżywam to jak żyd okupację, ale naprawdę na tyle startów do mnie ze strony naprawdę różnych ludzi nikt mnie o to nie pytał praktycznie się nie znając. chooy wie gdzie ten jego miecz już walczył :classic_cool: :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam piwoszów jesteś? ja pije piwko chociaz powinnam byc juz dawno w łożku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cóż to za emocje? związane z pracą? ja jutro na popołudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o ktorej wstajesz? jak rano to bardzooo wspolczuje heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://kobieta.wp.pl/gid,14474673,img,14474707,kat,67116,title,Po-czym-poznac-dobrego-kochanka,galeriazdjecie.html?ticaid=1e6d2 mikojan, znowu się zgadza :D hahaha, pora przestać doszukiwać się wskazówek czy wytycznych w sieci :D no więc tak - 1. i 2. strona sprawdza się, 3. i 4. na razie niepotwierdzona :classic_cool: ale 5. go bije na pysk i koleś przegrywa niczym najman :classic_cool: ale to perfidne tak naśmiewać się wszędzie z najmana :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No 8 to okropna pora ja juz ide spac dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koorwa, przysnęłam :o Piwosz, Bogu daje Ci znaki przez internet, teraz już wiesz co masz robić :classic_cool: Anikas Piona i na zdrowie :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ogólnie to spać idę, bo po tym przebudzeniu nawet nie ogarniam interfejsu tego forume, dobrze że tramwajowy mnie obudził nakoorwianiem dzwonka ze skype, bo bym się przytulała dzisiaj do płonącego laptopa :classic_cool: Najgorsze, że nie mam planów na jutro, poza piciem wieczornym i zaglądaniem w gacie co pięć minut, żeby przywołać swój okres, bo już naprawdę nie wiem czy ja mam rzeczywiście okres, raka, nadżerkę, owulację czy może mi macica na pół pękła i krwawi z żalu nad moim przegranym życiem seksualnym i wewnętrznym :classic_cool: Słodkich snów i do później, wpadnę wieczorem napiertolona jak szpadel :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źle się dzieje, mam drina, którego nie potrafię wypić, bo na sam zapach mam odruch wymiotny :o Chyba tramwajowy zapylił mnie przez internet 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie miałam stawiać diagnozę ciążową :classic_cool: zapłodnienie głosem, to będzie hit współczesnej medycyny! :D i skończy się spór o in vitro :P ja dzisiaj znów wtulałam się w TĘ koszulę :classic_cool: bosssssski zapach 😭 do rycerza się nie odzywam, od wczoraj nie odpisałam, niby miał być dzisiaj jakiś wspólny wyskok :D hahaha no i niech ma, punkty karne za nadmierną prędkość :classic_cool: wpadłam dziś na pewien pomysł, przebiegły niesamowicie :classic_cool: pamiętasz jak pisałam, że założyłam się z nowym o piwo, kto wygra mecz? i przegrałam. więc chętnie upomnę się, że przecież coś mu WISZĘ :classic_cool: miejmy nadzieję, że STANIE :classic_cool: na wysokości zadania i nie pozwoli mi być mu dłużną :classic_cool: ale mam dobry humor :) a szef się wkoorwił, tak jak przewidywałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam tradziku ale za to mam krzywy,dlugi nos na zdjeciach z przodu wyglada jak strzałka jakaś , a z boku jak klamka od zakrysti Kurva kocham karo dens hahaha posty na kafe najlepsze ever!!! :D:D:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę dalej sprzątać pokój :classic_cool: krótka przerwa na kompa trwa już 50 minut :P aha, mamy nowego współlokatora :classic_cool: jestem teraz w środku, mój pokój pomiędzy roomami dwóch przystojniaczków, ho ho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyznaczałabym kierunki współczesnej nauki, zawsze o tym marzyłam :classic_cool: Ale naprawdę coś ze mną nie halo, okresu nie mam, ale mam skąpe plamienia, których nawet nie można określić krwią menstruacyjną, brzuch mnie napadowo boli niemiłosiernie i nie mogę pić wódki, więc coś jest na rzeczy. Muszę zaliczyć ginekologa, w domyśle wizytę u niego :classic_cool: Obaliłam kielicha, drugi stoi i czeka aż podrzucą mi pizzę do mieszkania, żebym mogła połączyć z czymś ten wódkowy syf :o:classic_cool: Do tego rozpiertoliła mi się lampka i siedzę po ciemku porażona jasnością monitora, więc zaraz mnie chooj jasny trafi, krew nagła zaleje, idę spać wcześniej, bo chyba oślepnę :classic_cool: Dobry pomysł z tym piffkiem, więc koniecznie wprowadź go w życie, bo mogą z tego wyjść fajne procenty na przyszłość :classic_cool: Jestem pewna, że piwa sobie nie odmówi, więc sukces masz jak w banku piwosz, a koszulę sobie zostaw, będzie się do czego tulić w bezsenne i samotne nocne przepełnione bólem z powodu braku jakiegoś samtza :classic_cool: Klamka od zakrystii i miłość do gwałciciela rozkoorwiły mój wstawiony łeb :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×