Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość orinet

Rekrutacja do Oriflame - oststnie dni!

Polecane posty

Gość orinet

Poszukuję poważnych osób do współpracy innowacyjną metodą Ori Net,praktycznie bez wychodzenia z domu. Jeśli chcesz dołączyć do Oriflame grupa orisystem to najlepsze miejsce. Sprawdź na czym polega moja metoda. Zobaczysz, że wynagrodzenie uzależnione jest od zaangażowania i czasu poświęconego na pracę. Wejdź stronę www.orisystem.pl po bezpłatne vademecum. Po rejestracji otrzymasz ode mnie pocztą wszystkie niezbędne materiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orinet
Dodatkowe informacje: Jak naprawdę wygląda praca w Oriflame? Pewnie zastanawia Cię, jak w praktyce wygląda praca Konsultantki Oriflame w grupie OriSystem. Poniżej w kilku punktach postarałam się odpowiedzieć na Twoje pytanie: 1. Całkiem nowe spojrzenie na Oriflame Nieważne ile masz lat, gdzie mieszkasz, jakie masz wykształcenie, nie musisz posiadać doświadczenia ani kapitału, możesz zacząć już dziś. Która firma daje takie możliwości? Zapisanie się do Oriflame może naprawdę odmienić Twoje życie. Tym bardziej, gdy trafisz na właściwe osoby, które pomogą Ci stawiać pierwsze kroki. Z początku poboczne zajęcie może wkrótce stać się pokaźnym i stałym źródłem Twoich dochodów. Wiele dziewczyn zapisuje się do Oriflame tylko po to, by kupować tanie kosmetyki. Jednak później , gdy poznają sposoby na zarabianie dodatkowych pieniędzy, zdają sobie sprawę, że Oriflame to także doskonały biznes dla wszystkich, bez względu na wiek czy adres zamieszkania. Tysiące dziewczyn są konsultantkami Oriflame, ale tylko nieliczne z nich wiedzą jak zacząć czerpać z tego naprawdę duże korzyści. 2. W grupie raźniej Dzięki Vademecum, materiałom dostępnym Tylko dla Konsultantek OriSystem oraz cyklicznym (całkowicie nieobowiązkowym) spotkaniom on-line konsultantki z naszej grupy mają naprawdę dużą wiedzę o programie, a także o produktach Oriflame. Dziewczyny wprowadzające nowe osoby do grupy chętnie pomagają nowym konsultantkom. Wszystkie mają do dyspozycji materiały i narzędzia, które są bardzo pomocne nie tylko w stawianiu pierwszych kroków w Oriflame, ale także w rozpoczynaniu prawdziwego, dochodowego biznesu w marketingu wielopoziomowym. 3. Działamy on-line Większość konsultantek działa poza Internetem. W grupie OriSystem Internet jest bardzo ważnym narzędziem pracy. Korzystając z metody OriNet możemy znacznie zwiększyć swoje zyski i uczynić naszą pracę dużo łatwiejszą. Mamy także specjalną stronę tylko dla konsultantek grupy MojeOri (do której należą również Konsultantki OriSystem). Po zalogowaniu się na nią możesz odwiedzić forum grupy, posłuchać nagrań audio z naszych spotkań oraz oglądać skany przydatnych poradników. Sama możesz uczestniczyć w tworzeniu i rozwijaniu tej strony. Wewnątrz grupy OriSystem organizujemy też nasze własne konkursy z nagrodami. 4. Jesteś nieśmiała? To nie szkodzi! W Oriflame można zarabiać pieniądze. Zarabia się je na dwa sposoby: oferując kosmetyki innym zyskujemy od razu 30% marży, ale jeśli mamy apetyt na więcej - budujemy własną grupę sprzedaży (zapraszamy nowe osoby do Oriflame). Może się więc wydawać, że tego typu praca wymaga przebojowości i nieśmiałe osoby nie mają tu czego szukać. To nieprawda! Wkrótce możesz mieć swoją własną stronę internetową MojeOri i korzystać ze specjalnie przygotowanych narzędzi internetowych tylko dla konsultantek naszej grupy. To naprawdę działa! Dołączając do OriSystem możesz używać tej metody całkowicie za darmo. Dodatkowo, otrzymasz potężny zestaw materiałów (dostępny w sekcji "dla konsultantów"), które nauczą Cię jak skutecznie sprzedawać kosmetyki, a także jak skutecznie budować własną grupę sprzedaży. 5. Jest już wiele konsultantek... Co z tego?! Należąc do grupy OriSystem masz atuty, których nie mają inne konsultantki. Nawet w kontaktach osobistych zapraszając nowe osoby do Oriflame, możesz zagwarantować im, że trafią do grupy, która oferuje dużo więcej i daje możliwości niespotykane nigdzie indziej. Nie przejmuj się więc innym konsultantkami w Twoim mieście. Dzięki Internetowi możesz działać na terenie całej Polski. Owszem, kosmetyki sprzedawać będziesz lokalnie, ale swoją grupę możesz budować nie bacząc na ograniczenia geograficzne! 6. Nic nie ryzykujesz! Wiele osób obawia się, że regulamin wymusi na nich stałe kupowanie kosmetyków. Wcale tak nie jest! Kosmetyki kupujesz kiedy chcesz i ile chcesz. Nie ma jakichkolwiek limitów, kwot minimalnych ani nakazów. Jeżeli np. nie spodoba Ci się w Oriflame - nie musisz robić nic. Twoje członkostwo po roku wygaśnie i na tym skończy się Twoja przygoda z Oriflame. Owszem, słyszałam o grupach, w których sponsorzy wywierają presję na swoich konsultantach. W naszej grupie takie rzeczy nie mają miejsca. Wszystko zależy od Ciebie! 7. Przestajesz płacić za swoje kosmetyki Oferując znajomym kosmetyki zarobisz na swoje własne, a już w kilka miesięcy pracy możesz zbudować grupę konsultantek, która będzie przynosić Ci wymierne zyski. Możesz podreperować domowy budżet, a jeśli tylko będziesz chciała, Oriflame da Ci bardzo dobre miesięczne dochody. Nagrody, wycieczki, konkursy - czy to nie wystarczające powody, by zapisać się do Oriflame? 8. Dojrzały krok Oriflame to na prawdę wielka szansa. Szansa, by bez jakichkolwiek nakładów finansowych zacząć swój własny interes, który z miesiąca na miesiąc może rosnąć i stawać się realnym źródłem dochodu. Wkrótce może się okazać, że właściwa decyzja już dziś - może Cię ustawić na całe życie. Może dać Ci niezależność! Bardzo ważne jest, aby przystępując do Oriflame trafić na osobę, która może w pełni pomóc Ci zrozumieć i wykorzystać możliwości jakie tkwią w tym programie. Ja jestem taką osobą. I zachęcam byś skorzystała z możliwości jakie daje grupa OriSystem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orinet
nformacje o Oriflame Zapisać się do Oriflame jest łatwiej niż na wizytę do fryzjerki. Co więcej - jest dużo taniej. A najlepsze jest to, że ta inwestycja już wkrótce może zwrócić Ci się z nawiązką - i to niemałą. W internecie znajdziesz setki ogłoszeń zachęcających do przystąpienia do klubu Oriflame. Każda nowa osoba musi być zapisana prez tzw. sponsora. Takie są zasady. Jednak sponsor sponsorowi nierówny. Większość ludzi zapisując się do Oriflame nie dba szczególnie o to, by znaleźć właściwego sponsora. Dlatego wiele konsultantek nie zarabia tyle, ile by chciały, mimo, że poświęcają wiele czasu i pracy. Ja nie kuszę Cię dodatkowymi prezentami czy promocjami (owszem, dostaniesz to wszystko, bo każda nowa osoba tak właśnie jest witana, będziesz też miała możliwość udziału w konkursach organizowanych tylko dla Konsultantek w mojej grupie). Najważniejszą, najcenniejszą rzeczą którą ode mnie otrzymasz jest moja metoda, wiedza, oraz wsparcie. Musisz wiedzieć, że mnie również, tak jak i Tobie zależy, byś w jak najkrótszym czasie, jak najmniejszym nakładem pracy osiągała kolejne awanse w Oriflame. Dlatego stworzyłam OriSystem, dzięki któremu otrzymasz ode mnie gotowe narzędzia pracy. Zaoszczędzisz dzięki temu wiele godzin, które ja poświęciłam na stworzenie metody. To czy je wykorzystasz, zależy tylko od Ciebie. Co możesz zyskać zapisując się do grupy OriSystem? Wszystko to, co dostaniesz automatycznie od Oriflame: możliwość kupowania kosmetyków dla siebie i rodziny po cenach hurtowych możliwość sprzedaży kosmetyków i zarabiania 23% ich wartości możliwość awansu - jeśli chcesz możesz zostać dyrektorem i zarabiać po kilka a nawet kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie możliwość darmowych szkoleń kosmetycznych i biznesowych (szkolenia nie są obowiązkowe) możliwość zapłaty za zamówione produkty w ciągu 14 dni od ich otrzymania pierwsze katalogi oraz inne materiały gratis brak jakichkolwiek opłat jeśli będziesz chciała zrezygnować ze współpracy brak konieczności składania zamówień w każdym katalogu brak minimalnej wartości zamówienia przesyłkę z kosmetykami możesz mieć gratis wspaniałe nagrody Programu Witamy możliwość udziału w Programach Lojalnościowych z nagrodami możliwość dodatkowych premii za awans brak konieczności zakładania działalności gospodarczej (działalność musisz założyć dopiero, jak zostaniesz Dyrektorem) możliwość udziału w Programie Samochodowym (do zdobycia nowe Volvo) wiele innych korzyści, których wymienianie zajęło by jeszcze kilka stron, przekonasz się o nich w miarę rozwijania swojej kariery w Oriflame. Dodatkowo, dzięki przynależności do grupy OriSystem dostajesz: własną stronę internetową pełne szkolenie z zakresu sprzedaży oraz budowania własnej struktury szkolenia online - kosmetyczne, marketingowe metodę OriNess przeznaczoną tylko dla Konsultantek OriSystem metodę OriNet (system pracy przez internet) metodę OriLive ( program dla osób, które chciałyby sprzedawać dużo więcej niż inne Konsultantki Oriflame) Tak na prawdę, już niedługo przekonasz się, że nie musisz wcale sprzedawać kosmetyków żeby zarabiać w Oriflame. Wystarczy zamawiać dla siebie i rodziny, a OriSystem pomoże Ci mieć za darmo swoje kosmetyki i jeszcze zarabiać duże pieniądze. Nie obiecuję Ci, że nie robiąc nic mozesz zarabiać miliony. To wymaga pracy, ale dzięki stworzonej przeze mnie metodzie masz możliwość pokonywania kolejnych szczebli na drodze do syukcesu o wiele szybciej. Jeśli jesteś zdecydowana zapraszam do rejestracji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania - napisz do mnie, a na wszystkie odpowiem. Każdy może zapisać się do Klubu Oriflame i kupować kosmetyki dla siebie i rodziny taniej, każdy może te kosmetyki sprzedawać i zarabiać 30% ich wartości. Jeśli jesteś przedsiębiorcza, a co najważniejsze - chcesz rozwijać własny biznes - pomogę Ci to osiągnąć. Jako Konsultantka grupy OriSystem, będziesz mogła korzystać z materiałów oraz wsparcia, jakiego nie mają Konsultantki w żadnej innej grupie. W OriSystem można zarabiać przez Internet. Jeśli odpowiada Ci ten rodzaj pracy, masz możliwość dołączenia do grupy, która pracuje właśnie w ten sposób. OriNet to gotowa metoda, która pozwala Ci zacząć pracę - nie musisz inwestować we własną stronę internetową - dostaniesz gotową. Nie musisz zastanawiać się co, jak, i komu napisać - wszystko już jest w zestawie. Ty bierzesz narzędzia i pracujesz. Jakie są zarobki w Oriflame? Zaczynasz od zarobków kilkaset złotych miesięcznie. Po pół roku pracy możesz zarobić powyżej 1000zł. Po roku pracy jesteś w stanie zarobić 2000-3000zł miesięcznie. Co najważniejsze to Ty decydujesz jak szybko i ile będziesz zarabiać - wszystko zależy od czasu, który przeznaczysz. Ponieważ dostajesz do ręki potężne narzędzie jakim jest metoda OriSystem, być może nie będziesz musiała czekać na poważne pieniądze aż tak długo. Wszystko zależy od tego, jak je wykorzystasz. Osoby, które mają dobre wyniki w pracy mogą dostać samochód od firmy i jeździć za darmo nawet trzy razy w roku na zagraniczne konferencje. Nie ukrywam tego, że aby mieć za darmo samochód od Oriflame trzeba włożyć bardzo dużo pracy, ale warto wiedzieć, że jest taka możliwość. Jeśli czujesz, że własny biznes to coś dla Ciebie, zapraszam do rejestracji w OriSystem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
podetrzej se tyłek tymi wypocinami tylko dobrze zmiędol , bo ci wacka skaleczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do AVON Składając swoje pierwsze zamówienie z katalogu nr 9 na min. 160zł otrzymasz nowość Avon perfumy Instinct Forbidden!!! HIT KATALOGU nr 9 więcej info: monika-adamska22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 4.07.2014 o 14:30, Gość gość napisał:

Zapraszam do AVON Składając swoje pierwsze zamówienie z katalogu nr 9 na min. 160zł otrzymasz nowość Avon perfumy Instinct Forbidden!!! HIT KATALOGU nr 9 więcej info: monika-adamska22@wp.pl

AVON testuje kosmetyki na zwierzętach, jak ktoś ma chociaż resztki współczucia i człowieczeństwa to nie poleca ale wybór należy do was... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×