Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

Gość bea666
No dobra, dla tych niedowiarków jak obiecałam - tak przygotowałam niespodziakę. Jest tamn coś ku przestrodze dla materialistek które chcą duuuuuuużo kasy:) Może to uświadomi moi miłym niedowiarkom moje istnienie:) Życzę młej lektury:):):) http://www.fotosik.pl/u/bea666/album/1262339

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... supr lektura, ku przestrodze materialistkom, które w imię swojego własnego dziecka i w imię potrzeb i dobra własnych dzieci dążą do obdarcia ojca, swoich przecież dzieci z ostatniej koszuli, aby ten poszedł z niczym!! I najlepiej, żeby skonał, bo miałyby po nim rentę, i majątek który można rozgrabić w imię waszego jestestwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd ta pewność - czekam na odpowiedź - no czekam - piszesz tyle pozwów, i najbardziej podobają ci się pytania, które nie podobają się stronie drugiej, przecież to twój ulubiony temat - czekam? Nie otrzymałam odpowiedzi od pani pod nickiem - skąd ta pewność - jak odniesiesz się do córki mojego męża, kiedy ta weszła w związek z żonatym facetem, czy pytała 10-letnią córkę konkubenta, czy ta ma życzenie zostać siostrą swojego przyrodniego brata i ma życzenie, aby ten zafundował jej macochę, która weszła do jej domu i rządzi się w nim jak szara gęś? Nadto, czy pytała się, żeby ta okradała ją z jej majątku, który należy do jej ojca, a którym będzie zmuszona dzielić się ze swoim niechcianym bratem!!?? Proszę o odpowiedź! Proszę się odnieść, wszystkie adwokatki córki mojego męża! Dlaczego on nie płaci tej swojej przecież ukochanej córeczce z pierwszego małżeństwa 700 złotych, a tylko marne 400 złotych, mając własną firmę i znaczne dochody! Dlaczego go stać na utrzymywanie konkubiny i ich wspólnego dziecka, a nie stać go na większe alimenty dla swojej przecież córki krew z krwi! - Hallo ogłuchłyście - przecież cały czas tutaj o tym wałkujecie uderzając mnie a przecież pasierbica, nie jest w niczym ode mnie lepsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea666
Ależ nie licz na odpowiedź - one piszą tylko to co im pasuje i odpowiadają na co mają ochotę - powtórzę: mam nadzieję, że wygracie i my wygramy - a jak nie to będziemy walczyć dalej bo nie można odpuścić zachłannym ludziom dla których liczy się tylko darmowa kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam... czyż to nie jest zgodnie z zasadą: - jak Kali kradnie krowę - to dobrze, a jak Kalemu kradną - to źle? -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bea666 Ależ nie licz na odpowiedź - one piszą tylko to co im pasuje i odpowiadają na co mają ochotę - powtórzę: mam nadzieję, że wygracie i my wygramy - a jak nie to będziemy walczyć dalej bo nie można odpuścić zachłannym ludziom dla których liczy się tylko darmowa kasa. ... dokładnie, masz rację - pijawkom, które są niewątpliwie pasożytami - mówimy zdecydowane nie - mam nadzieję, że trafimy w Sądzie w końcu na ludzi z prawdziwego zdarzenia ;) dzieci, które ograniczają się tylko i wyłącznie do wyłudzania pieniędzy od swoich rodziców, są nic niewarte i nie można odpuścić, powiedziało się A powiemy B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea666
to jest, wiesz, jak pisałam: w czyimś oku drzazgę dojrzą a w swoim belki nie widzą, niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea666
ale jet fajnie: mój men siedzi i grzebie w podkaszarce a ja siędzę obok niego na schodach domku i grzeję się w słoneczku, opowiadam mu właśnie o tych inteligentnych paniach z tego forum, kazał napisać, że kasę wydał na hazard i inne tego typu przyjemności:) o, zrobił i idzie kosić trawkę pod naszymi sosenkami co rosną jak szalone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo wiesz beata
Beatki a wy nie czekajcie .Ludzie nie zyja waszymi wpisami eheheheh .W przeciwienstwie do was oni pracuja .Bez emocji .odpowiedzi doczekacie sie .Bo to robi sie coraz bardziej zabawne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... niestety, chciałaby ojca wychowywać ... najpierw niech zrobi porządek sama ze sobą i nauczy się odpowiedzialności, nie tylko za siebie ale też za swoje dziecko, założyła rodzinę, ale do niej nie dorosła! nadto niech nie robi z siebie małej dzidzi i zacznie żyć na swój własny rachunek za swoje własne, przez siebie zarobione pieniądze a potem niech ocenia innych, którzy swój obowiązek spełniają - jak tego nie zrozumie, nigdy nie dojdzie do porozumienia z ojcem i jego rodziną! Ojciec i jego rodzina nie życzy sobie krytykowania jego życia... bo już dawno wyrósł z portek i chłopcem nie jest - od rodziców swoich nie ciągnie - żyje własnym życiem i niech córka też zacznie żyć swoim własnym życiem. I będę to tak długo pisała ... aż coś może dotrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea666
o koleżanka przejeła moją retorykę wypowiedzi:) cieszy mnie to niezmiernie:) może dyskusja wejdzie wreszcie na wyższe poziomy:) a co do pracy - akurat dziś mam wolne bo robię sobie je kiedy chcę i nie jestem niewolnikiem jakiegoś szefa, jak domyślam się wy:) więc dziś jestem u siebie na wsi i oddychm świeżym powietrzem. Ale oczywiście z niecierpliwością oczekuję na opinie ekspertów prawnych na temat zamieszczonych przeze mnie matriałów:) mam nadzieję, że zechcą łaskawie się z nimi zapoznać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
A gdzie nasza Ulkiulki i jej slawetne 10 lat do tyłu? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No widzisz beatko
uwaga,bea i beata 04 piszą z tego samego komputera .jest takie sami ip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No widzisz beatko
beato 04 karma się kończy dla psa.buHAHAHAHAH........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... jakoś dużo czasu wam pochłania myślenie nad tak prostą odpowiedzią - od wczoraj - cały dzień - całą noc i pół dnia i nic:) ... mój mąż ma też wolne i dobrze, jak jest w domu, lubię tak posiedzieć całą rodziną - w ogrodzie, ale nie bardzo lubię z komputerem... bo mi światło odbija... u nas dzisiaj nie jest zbyt ciepło na dworze, ale jest miło i można posiedzieć ... trzeba korzystać z pogody i ze słoneczka ile się da... wkrótce koniec wakacji, dzieci do szkoły, znów się zacznie... najgorsze, bo nie chcą wstawać rano zbyt wcześnie ;) pozdrawiam wszystkim i do potem :) wyłączam komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzcianka pl/zmyłka
jak odniesiesz się do córki mojego męża, kiedy ta weszła w związek z żonatym facetem, czy pytała 10-letnią córkę konkubenta, czy ta ma życzenie zostać siostrą swojego przyrodniego brata i ma życzenie, aby ten zafundował jej macochę, która weszła do jej domu i rządzi się w nim jak szara gęś? Nadto, czy pytała się, żeby ta okradała ją z jej majątku, który należy do jej ojca, a którym będzie zmuszona dzielić się ze swoim niechcianym bratem!!?? Proszę o odpowiedź! A czy ty pytałaś się córce faceta z którym żyłaś czy ta aby ma ochotę na kolejne dwoje dzieci na które jej ojciec zmuszony jest łożyć bo ich matka została kopnięta w 4 litery i nie otrzymywała należnych alimentów na swoje własne dzieci tym samym ograniczając wysokość alimentów jej własnych? A ty pytałas się swojej pasierbicy czy ta aby chce miec jeszcze 2 przyrodniego rodzeństwa na które jej rodzony ojciec musi dzielić swoja pensję ograniczając jej tym samym wysokość jej alimentów? A czy materialistko i cwany babsztylu zapytałaś się córki swojego męża czy ta aby nie chciała cokolwiek dziedziczyć po śmierci swojego ojca który finansował twoje nieróbstwo a który to podstępnie został zmuszony do wzięcia kredytu którego ty wepchałaś w swój dom? A czy ty pytałas Pana Boga czy możesz zabierać ojca dziecku i ograniczać jego kontakty z nia? A czy ty miałaś prawo do wiecznego krytykowania córki swojego męża podczas gdy twój rodzony syn wszedł na drogę konfliktu z prawem? Czy miałaś prawo opisywać bez zgody życiorysy żony i córki swojego męża? Pisz sobie tu ile chcesz tylko kiedy przegrasz kolejna sprawę uczciwie nas powiadom. Twoja głupota nie zna granic...Biedaku kilka osób które tu broniły ciebie dawno wymiękły więc aby ktos ciebie poparł stworzyłaś druga idiotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODUZO OSÓB BY BYŁO
to się chyba nazywa schizofrenia paranoidalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz beatko beato 04 karma się kończy dla psa.buHAHAHAHAH........ ... całe twoje życie to jedna wielka kpina heheh - ale musisz poczekać do 10 września, aż komornik ci kase przeleje, wtedy zapewne twój burek zdechnie bez jedzenia, więc czym prędzej bierz się do pracy i zarabiaj na siebie, na twoje dziecko i na burka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzcianka pl/zmyłka jak odniesiesz się do córki mojego męża, kiedy ta weszła w związek z żonatym facetem, czy pytała 10-letnią córkę konkubenta, czy ta ma życzenie zostać siostrą swojego przyrodniego brata i ma życzenie, aby ten zafundował jej macochę, która weszła do jej domu i rządzi się w nim jak szara gęś? Nadto, czy pytała się, żeby ta okradała ją z jej majątku, który należy do jej ojca, a którym będzie zmuszona dzielić się ze swoim niechcianym bratem!!?? Proszę o odpowiedź! A czy ty pytałaś się córce faceta z którym żyłaś czy ta aby ma ochotę na kolejne dwoje dzieci na które jej ojciec zmuszony jest łożyć bo ich matka została kopnięta w 4 litery i nie otrzymywała należnych alimentów na swoje własne dzieci tym samym ograniczając wysokość alimentów jej własnych? A ty pytałas się swojej pasierbicy czy ta aby chce miec jeszcze 2 przyrodniego rodzeństwa na które jej rodzony ojciec musi dzielić swoja pensję ograniczając jej tym samym wysokość jej alimentów? A czy materialistko i cwany babsztylu zapytałaś się córki swojego męża czy ta aby nie chciała cokolwiek dziedziczyć po śmierci swojego ojca który finansował twoje nieróbstwo a który to podstępnie został zmuszony do wzięcia kredytu którego ty wepchałaś w swój dom? A czy ty pytałas Pana Boga czy możesz zabierać ojca dziecku i ograniczać jego kontakty z nia? A czy ty miałaś prawo do wiecznego krytykowania córki swojego męża podczas gdy twój rodzony syn wszedł na drogę konfliktu z prawem? Czy miałaś prawo opisywać bez zgody życiorysy żony i córki swojego męża? Pisz sobie tu ile chcesz tylko kiedy przegrasz kolejna sprawę uczciwie nas powiadom. Twoja głupota nie zna granic...Biedaku kilka osób które tu broniły ciebie dawno wymiękły więc aby ktos ciebie poparł stworzyłaś druga idiotkę. ... no właśnie ja się nie pytałam, a ona się pytała?:D a już miałam kompa wyłączyć i postarała się i myślała i myślała i coś spłodziła hehe - żenada chora kobieta z małej mieściny, gdzie mózg wielkości łebka od szpilki, a mówią że niedorozwinięte osoby mają mózg jak u kaczuszki a tutaj proszę ... nic dodać nic ująć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea666
ty pierwsza idiotko:) mnie stworzył mój ojciec. popatrz na linka do wyroku sądowego i zrozum mały móżdżku, że jestem obcą osobą -boże co za mało inteligentne baby - nawet dowodów nie rozumieją!:) "prosto z sądu czy wy nie widzicie,ze piszecie z beatą która opisuje zasłyszaną historie której fakty sie mieszaja przeciez te słownictwo którego tu uzywała jest tak charakterystyczne dla tej wojujacej kobiety ze trudno jej nie rozpoznac dajcie pas-niech beata robi co chce-prawda sie sama obroni kurna, da numer telefonu! kup starter za 5 zeta! zadzwonię do ciebie i pogadamy. chyba znasz tą drugą Beatę więc będziesz wiedziała, że nie ona dzwoni! potem kartę wyrzucisz bo ja nie mam limitu na rozmowy więc mogłabym do ciebie wydzwaniać od rana do nocy i od nocy do rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo wiesz beata
odpowiedz natychmiastowa .Pazera .Z meza golodupca zrobila .Testament tylko na nia i na jej dzieci .Tio co ? Golodupiec wlozyl pieniadze na dzieci beaty .Takie to sprawiedliwe ? Bea powiedz mezowi beaty ,ze na forum funkcjonuje jako golodupiec .Jak beata znajdzie sobie nastepnego frajera to on zoztanie goły i wesoły .I wierzyc tu beacie ze nie olalalal .W zyciu bym jej nie uwierzyla . To harpia ,hiena .Pieniadz i pieniadz to ja nakreca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] bea666 ty pierwsza idiotko mnie stworzył mój ojciec. popatrz na linka do wyroku sądowego i zrozum mały móżdżku, że jestem obcą osobą -boże co za mało inteligentne baby - nawet dowodów nie rozumieją! "prosto z sądu czy wy nie widzicie,ze piszecie z beatą która opisuje zasłyszaną historie której fakty sie mieszaja przeciez te słownictwo którego tu uzywała jest tak charakterystyczne dla tej wojujacej kobiety ze trudno jej nie rozpoznac dajcie pas-niech beata robi co chce-prawda sie sama obroni kurna, da numer telefonu! kup starter za 5 zeta! zadzwonię do ciebie i pogadamy. chyba znasz tą drugą Beatę więc będziesz wiedziała, że nie ona dzwoni! potem kartę wyrzucisz bo ja nie mam limitu na rozmowy więc mogłabym do ciebie wydzwaniać od rana do nocy i od nocy do rana ... dokładnie niech da nr telefonu i jak będziesz miała nudy w pracy dzwoń do babsztyla, aż jej gardłem wyjdzie, ale uważaj ona z tych co by cię jeszcze o nękanie posądziła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea666
ależ moja droga - znasz mnie już odrobinkę i wiesz, że jestem zapobiegawcza:) mam w swoim smartfonie :) funkcję ukrywania numeru:) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wiesz beata odpowiedz natychmiastowa .Pazera .Z meza golodupca zrobila .Testament tylko na nia i na jej dzieci .Tio co ? Golodupiec wlozyl pieniadze na dzieci beaty .Takie to sprawiedliwe ? Bea powiedz mezowi beaty ,ze na forum funkcjonuje jako golodupiec .Jak beata znajdzie sobie nastepnego frajera to on zoztanie goły i wesoły .I wierzyc tu beacie ze nie olalalal .W zyciu bym jej nie uwierzyla . To harpia ,hiena .Pieniadz i pieniadz to ja nakreca ... no no nie rozkręcaj się - do twojej wiadomości, mój mąż nie jest gołodupcem, uważasz, że jak już masz ograniczone możliwości ściągania z niego pieniędzy, to on jest gołodupcem :D no nie kobieto - gołodupcem, to może zostać córka mojego męża, jak ją konkubent pogoni ze swojego domu razem ze swoją córeczką, która niechybnie rośnie, a jak dorośnie np. do 16 lat - to ona ją w d ... kopnie i pokarze jej miejsce, co wlazła na gotowiznę do cudzego domu i rządzi się w nim niczym szara gęś. To, że ona harpia i hiena to prawda najprawdziwsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea666
a w temacie: dzieci to będą miały cośkolwiek do powiedzenia jak dorosną a i wtedy tylko w kwestii swoich spraw osobistych. jak chcą dzieci rządzić to niech założą swoją rodzinę i tam żądzą. w kwestii życia prywatnego swoich rodziców małolenie dzieci nie mają nic do gadania. tego by brakowało, żeby się słuchać dziesięciolatka i żeby on rodzicom życie układał:) he he czekam na pomyje:) bo panienki tutaj to tylko potrafią zamiast rzeczowej dyskusji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bea666 a w temacie: dzieci to będą miały cośkolwiek do powiedzenia jak dorosną a i wtedy tylko w kwestii swoich spraw osobistych. jak chcą dzieci rządzić to niech założą swoją rodzinę i tam żądzą. w kwestii życia prywatnego swoich rodziców małolenie dzieci nie mają nic do gadania. tego by brakowało, żeby się słuchać dziesięciolatka i żeby on rodzicom życie układał he he czekam na pomyje bo panienki tutaj to tylko potrafią zamiast rzeczowej dyskusji ... wiesz, bea tutaj chodzi o to, że córce mojego męża wszystko się należy ... a jak ja idąc tokiem jej myślenia napisałam, że to córka jej konkubenta pokarze jej miejsce w życiu to cisza! ... ona może w moją rodzinę ciskać i używać inwektyw, natomiast w drugą stronę to nie działa zgodnie z zasadą o kalim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freelemon A gdzie nasza Ulkiulki i jej slawetne 10 lat do tyłu? ... Witaj Freelemon - fajnie, że zauważyłaś ulkiulki i to 10 lat do tyłu - dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo wiesz beata
A wiesz to chyba było zycie na cos tam .Moja mama tez tak opowiada jako fakty przeczytane historie z gazet .Przekopie sie przez makulature mojej mamteri i znajde skad wygrzebalas ta historie .Jestem pewna ze opowiadala mi to ..Podaj sobie zboku nr telefonu .Nie słyszalas beatko o podstawionych kobietkach ? Zartujesz poraz pierwszy slyszysz ja i wierzysz jej ? Mowilam kopniecie naiwna jesteś .To nie wierz najpierw na przyjazn robią na telefony ,a pozniej okkradaja .Co ty po jednym telefonie opowiedzialas jej cale zycie ? Wiem ty powiesz ze nie rozumiem .Ja Ci mowie nie wierz w dobra wole .Kobieto oigarnij sie ,bo nagle w szeregu osob oszukanych staniesz.Twoj wybor .Zebys pozniej nie plaklala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea666
ale bawi mnie to wszystko setnie dlatego zostanę tu póki mi się nie znudzi:) ano żeby dolać oliwy do ognia to napiszę, że jestem mała (160cm) bardzo brzydka no i stara mam 44 lata:) za sobą dwóch mężów - drugi właśnie się zdecydował na rozwód (po 4 latach od kiedy go zostawiłam - Beatko czekam na gratulacje z tej okazji:) ) mam 3 dzieci (wszystki dorosłe i samodzielne) i teraz najlepszego i najprzystojniejszego faceta pod słońcem :) i z tej pozycji szczęśliwej kobiety pozdrawiam nieszczęśliwe, zawistne pewnie najpiękniejsze kobiety zostawione przez męża Beatki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×