Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

Gość ZZZ Zniecierpliwiony
"""""" freelemon Ależ was d**a swedzi żeby non stop prowokować. Dobrze ,ze Beata jest madrzajsza i nie odpisuje.""""""" Chciałbym umówić się z Tobą na kawę. Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelmon
Kurde , ale mnie zażyłeś zniecierpliwiony:-D,nawet histeryczki zamilkły hehehe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Kurde, ale mnie zażyłeś zniecierpliwiony;-D nawet histeryczki zamilkły hehehe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Kurde, ale mnie zażyłeś zniecierpliwiony;-D nawet histeryczki zamilkły hehehe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedne żałosne istoty
O Boze i takiemu czemuś powierzyć opiekę nad dzieckiem??? Jeszce jeden oszołom wpisał sie do grona wzajemnej adoracji. To sie nazywa rodzic. Bravo dla zniecierpliwionego,freelemon,beea,beata04. Nic dodać nic ująć. A prawo i tak nakazuje płacenie na pełnoletnie dziecko nie mogace utrzymać sie samodzielnie czego doswiadcza nasza miła i wyrozumiała autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZ Zniecierpliwiony
""""" freelmon Kurde , ale mnie zażyłeś zniecierpliwiony ,nawet histeryczki zamilkły hehehe!!!!""""' One zamilkły bo nikt z nimi umawiać się nie chce. Dla nich 2 + 2 to jest 22. Wbrew wszelkim przepisom.Wszelkiej nauce. I zdrowemu rozsądkowi. A co do kawy to podtrzymuję propozycję. """ A prawo i tak nakazuje płacenie na pełnoletnie dziecko nie mogace utrzymać sie samodzielnie czego doswiadcza nasza miła i wyrozumiała autorka """ Ciekawe jakie prawo? Ta pani nawet nie potrafi odróżnić dziecka od dziecka pełnoletniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZ Zniecierpliwiony
""""" freelmon Kurde , ale mnie zażyłeś zniecierpliwiony ,nawet histeryczki zamilkły hehehe!!!!""""' One zamilkły bo nikt z nimi umawiać się nie chce. Dla nich 2 + 2 to jest 22. Wbrew wszelkim przepisom.Wszelkiej nauce. I zdrowemu rozsądkowi. A co do kawy to podtrzymuję propozycję. """ A prawo i tak nakazuje płacenie na pełnoletnie dziecko nie mogace utrzymać sie samodzielnie czego doswiadcza nasza miła i wyrozumiała autorka """ Ciekawe jakie prawo? Ta pani nawet nie potrafi odróżnić dziecka od dziecka pełnoletniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZ Zniecierpliwiony
""""" freelmon Kurde , ale mnie zażyłeś zniecierpliwiony ,nawet histeryczki zamilkły hehehe!!!!""""' One zamilkły bo nikt z nimi umawiać się nie chce. Dla nich 2 + 2 to jest 22. Wbrew wszelkim przepisom.Wszelkiej nauce. I zdrowemu rozsądkowi. A co do kawy to podtrzymuję propozycję. """ A prawo i tak nakazuje płacenie na pełnoletnie dziecko nie mogace utrzymać sie samodzielnie czego doswiadcza nasza miła i wyrozumiała autorka """ Ciekawe jakie prawo? Ta pani nawet nie potrafi odróżnić dziecka od dziecka pełnoletniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zniecierpka
A jaka jest róznica dla rodziców miedzy dzieckiem a dzieckiem pełnoletnim?! No bardzo ciebie proszę-NIE OSMIESZAJ SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zniecierpka
A jaka jest róznica dla rodziców miedzy dzieckiem a dzieckiem pełnoletnim?! No bardzo ciebie proszę-NIE OSMIESZAJ SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Ale ta kawa to chyba tak wirtualnie. Bo jak znam złośliwość losu odległość jest znaczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do freelemon
ja piernicze freelemon ale masz branie.... tylko pozazdrościć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do freelemon
ale masz branie freelemon tylko pozazdrościć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZ Zniecierpliwiony
""""" freelemon Ale ta kawa to chyba tak wirtualnie. Bo jak znam złośliwość losu odległość jest znaczną.""""" Tego to My nie wiemy.. A odległość nigdy nie jest problemem .Niemniej jak sobie poczytam...... to jesteś w moim typie.. Mimo ,że na oczy Cię nie widziałem. Myślę ,że ten pan ,który z Tobą jest ...to jest szczęściarzem. Pozdrów go o de mnie. Mimo ,że w światopoglądzie , chyba się nie zgadzamy. Kawa jest cały czas aktualna Kto wie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZ Zniecierpliwiony
""""" do zniecierpka A jaka jest róznica dla rodziców miedzy dzieckiem a dzieckiem pełnoletnim?! No bardzo ciebie proszę-NIE OSMIESZAJ SIĘ""""" Przede wszystkim różnica prawna.. Alimenty są instytucją prawną. A jeśli z tej instytucji korzystasz to przynajmniej postaraj się być konsekwentna w jej korzystaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Tak mój pan mówi, ze jest szczesciarzem. A teraz nawet mam branie,hehe!!!! Czego to człowiek może się doczekać w kafeterii!!!Branie!!! dobre!!! ubawila mnie ta "do freelemon". A tak a pro po, może znajdziesz dla siebie jakiś nick :-). Dobrze ze wirtualna kawa nigdy nie stygnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
W kwestii światopoglądu, to masz rację różnimy się, ale to akurat mi nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZ Zniecierpliwiony
[zgłoś do usunięcia] freelemon Tak mój pan mówi, ze jest szczesciarzem. A teraz nawet mam branie,hehe!!!! Czego to człowiek może się doczekać w kafeterii!!!Branie!!! dobre!!! ubawila mnie ta "do freelemon". A tak a pro po, może znajdziesz dla siebie jakiś nick . Dobrze ze wirtualna kawa nigdy nie stygnie """"" Tylko nie popadnij w samouwielbienie. Ja mam nick. A ,że mi przybywa zzz , to tylko dlatego ,że jest tu taka pani ,która próbuje mnie blokować.Zawsze jestem"" zniecierpliwiony""" Zapewne chciałbym z Tobą się spotkać.Nie dlatego jak wyglądasz \ nie widziałem Cię na oczy\ ale dlatego co piszesz. Twój rozum i wyobraźnia. A na kafeterii można usłyszeć spraw wiele. Niekoniecznie zgodnych z prawdą. Często pozbawionych zwykłego rozsądku. Wirtualna kawa zapewne nigdy nie stygnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Ale mi nie chodziło o twój nick zniecierpliwiony tylko o to coś " do freelemon". Jakby kobieta wyobrazni nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Już jestem za dorosła na samouwielbienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZ Zniecierpliwiony
""""" freelemon Ale mi nie chodziło o twój nick zniecierpliwiony tylko o to coś " do freelemon". Jakby kobieta wyobrazni nie miała."""""" Chyba nie kumam. Albo jaśniej albo może przełożymy tą dyskusje na jutro? Najgorzej jest jak prowadzi się dyskusje a panują emocje. Zgodzisz się z tym? O który Tobie wpis dokładnie chodzi? Do """ freelemon""""" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do freelemon
freelemon Tak mój pan mówi, ze jest szczesciarzem. A teraz nawet mam branie,hehe!!!! Czego to człowiek może się doczekać w kafeterii!!!Branie!!! dobre!!! ubawila mnie ta "do freelemon". A tak a pro po, może znajdziesz dla siebie jakiś nick . Dobrze ze wirtualna kawa nigdy nie stygnie JESLI CHCESZ ZABŁYSNĄĆ TO NAUCZYC SIĘ PISOWNI SŁÓW KTÓRYCH UZYWASZ. PISZE SIĘ : "A PROPOS" A NIE A PRO PO. A MNIE I INNYM WYTŁUMACZ CO TWÓJ NICK OZNACZA BO MOŻE I TU POPEŁNIŁAŚ BŁĄD. MOŻE CHODZIŁO TOBIE O FREE LEMON. SĄ TACY CO MAJA IMIE I UJAWNIAĆ GO NIE CHCĄ . NIE MAJA TEŻ OCHOTY OBIERAĆ SOBIE NICKU BŁĘDNIE PISANEGO LUB ZŁOŻONEGO Z KILKU LITEREK. ZRESZTĄ JAKIE TO MA ZNACZENIE W TŁUMACZENIU KODEKSU RODZINNEGO ŹLE INTERPRETOWANEGO PRZEZ OGRANICZONYCH WIEDZĄ TROLLI ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zniecierpliwionego
ZZZ Zniecierpliwiony """"" do zniecierpka A jaka jest róznica dla rodziców miedzy dzieckiem a dzieckiem pełnoletnim?! No bardzo ciebie proszę-NIE OSMIESZAJ SIĘ""""" Przede wszystkim różnica prawna.. Alimenty są instytucją prawną. A jeśli z tej instytucji korzystasz to przynajmniej postaraj się być konsekwentna w jej korzystaniu. A SKĄD TY WIESZ,ZE AUTORKA KORZYSTA Z JAKICHKOLWIEK ZASIŁKÓW? SKĄD U CIEBIE WIEDZA KTÓRA Z NICZEGO NIE WYNIKA? ZNOWU DOPATRUJESZ SIĘ CZEGOŚ CZEGO NIE MA I TU ZNOWU TWÓJ BRAK WIEDZY SIE ODZYWA. Obowiązek alimentacyjny spoczywa na rodzicach dziecka, które nie jest w stanie samodzielnie się utrzymać, chyba że dochody z majątku dziecka wystarczają na pokrycie kosztów jego utrzymania i wychowania (art. 133 1 Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego). Poza powyższym przypadkiem uprawniony do świadczeń alimentacyjnych jest ten, kto znajduje się w niedostatku (art. 133 2 Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego). Zgodnie natomiast z art. 135 1 Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego, zakres świadczeń alimentacyjnych zależy od usprawiedliwionych potrzeb uprawnionego oraz od zarobkowych i majątkowych możliwości zobowiązanego do alimentacji. Wykonanie zaś obowiązku alimentacyjnego względem dziecka, które nie jest jeszcze w stanie utrzymać się samodzielnie, może polegać także w całości albo w części na osobistych staraniach zobowiązanego o jego utrzymanie lub wychowanie, jak stanowi art. 135 2 Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego. obowiązek alimentacyjny rodziców względem dziecka nie wygasa z osiągnięciem przez uzyskaniem przez nie pełnoletności. Stosownie bowiem do przepisów art. 133 w związku z art. 96 k.r.o. rodzice powinni w miarę swych możliwości troszczyć się o fizyczny i duchowy rozwój dziecka i przygotowywać je należycie do pracy dla dobra społeczeństwa odpowiednio do jego uzdolnień. Jeżeli więc uzdolnienia dziecka przemawiają za tym, że w celu ich należytego wykorzystania dla dobra społeczeństwa powinno ono odbyć studia wyższe obowiązek alimentacyjny rodziców powinien w trwać do czasu ukończenia tych studiów MASZ TU GDZIEŚ ZAZNACZONE " DZIECKO NIE SWOICH RODZICÓW"??? MASZ TU GDZIEŚ ZAZNACZONE DZIECKO PEŁNOLETNIE? TO O CZYM TY STALE TU PISZESZ WYNIKA ZUPEŁNIE Z INNEGO ART KRiO KTÓRE DAJE MOZLIWOŚĆ ( JESZCZE RAZ: M O Ż L I W O Ś Ć ) UCHYLENIA SIE OD PŁACENIA NA DZIECKO KTÓRE OSIĄGNĘŁO WIEK PEŁNOLETNOŚCI ALE TYLKO WTEDY GDY :dziecko będzie już przygotowane należycie do wykonywania przez nie odpowiedniego dla niego zawodu, podejmuje dla podniesienia swych kwalifikacji dalsze kształcenie się, ale w studiach się zaniedbuje, nie robi należytych postępów, nie otrzymuje obowiązujących zaliczeń, nie zdaje w terminie przepisanych egzaminów, a zwłaszcza jeżeli z własnej winy powtarza lata studiów i wskutek tego nie kończy studiów w przewidzianym programem okresie ORAZ: jeżeli są one połączone z nadmiernym dla nich uszczerbkiem O CZYM ROZSTRZYGA SAD RODZINNY A NIE SAM RODZIC TO BYŁO PRZERABIANE Z TOBĄ OD KILKU LAT - PODAWANE TU BYŁY PRZEPISY, PARAGRAFY I SYTUACJE. OSTATNIO NAWET WLEPIONY ZOSTAŁ LINK DO PROGRAMU W KTÓRYM ADWOKAT PEŁNOLETNIEGO TŁUMACZYŁ W TELEWIZJI DLACZEGO SAD W SPRAWIE O ALIMENTY NA PEŁNOLETNIEGO,20 LETNIEGO FACETA PRZYZNAŁ MU ALIMENTY . DO CIEBIE NIC NIE DOTARŁO. LEKCEWAŻYSZ SOBIE KODEKS, PRAWO. PODWAŻASZ ZASADNOŚC SADÓW MIMO,ŻE NIE MASZ NA SWOJE TWIERDZENIA ŻADNEJ PODSTAWY PRAWNEJ . UCZEPIŁEŚ SIĘ JEDNEGO ZDANIA PARAGRAFU KTÓRY W OPARCIU O INNY TRACI SWOJA MOC. MASZ TU ZALEDWIE TRZECH ZWOLENNIKÓW KTÓRZY W TWOJEJ NIEWIEDZY I GŁUPOCIE CIEBIE WSPIERAJĄ. RESZTA POTRAFI CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM I NA SZCZĘŚCIE NIE ROZPOWSZECHNIA BŁEDNYCH INFORMACJI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważne, że córeczka sie urodziła i gdy podrośnie to ktos ja zrucha lub ja zapłodni! Cwaniacy i frajerki kopuluja razem jak i cwaniaczki z frajerami! Nie wiadomo kto sie urodzi i co z dziecka wyrośnie! Wszystko jest pisane i przeznaczenie! To nie jest traf, czy wkręt, lub podstawienie! Każdy ma ciagotki do czego jest stworzony! Kryminlistą, mozna być wymijając pjerdel! Grypsera wie wszystko i urzedy oraz lekarze i prawnicy! Policja tez wie! Tylko straż pożarna und karetki pogotowia nie wiedza and straż mioejska! Sportowcy zacofani sa najbardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej błotniak
a jeszcze wytłumacz o co tobie chodzi? twój tekst do czego przylepić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
do freelemon- masz problem z moja osobą. I dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do freelemon
Najwyraźniej ty masz problem sama z sobą,z pisownią i ze zrozumieniem tego co sama piszesz.Chcesz za wszelka cene zwrócic na siebie uwagę. I zwróciłaś najgłubszej istoty na tym forum-zniecierpka. Ale jak mawiaja swój swego zawsze znajdzie. Szkoda,ze nie jestes tak obryta z Polskiego Prawa i jak ciele powtarzasz głupotę adoratora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
To jednak ty jestes bardzo, ale to bardzo ciezka idiotką, skoro piszesz takie bzdety. Nawet kultury nie potrafisz zachowac- ty trudjaszcza szlachcianko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Masz ogromny problem ze sobą, skoro rzuciłas sie na mnie jak wsciekly pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZ Zniecierpliwiony
[zgłoś do usunięcia] freelemon Masz ogromny problem ze sobą, skoro rzuciłas sie na mnie jak wsciekly pies."""" Moim zdaniem należysz do osób rozsądnych.Takiej oceny dokonałem na podstawie Twoich wypowiedzi. Zawsze każdy kogoś ocenia , nawet podświadomie. Dlatego tym bardziej nie rozumie, czemu reagujesz na pierdoły? Ja reaguję czasem na pierdoły bo wiem ,że to forum czytają ludzie . Przy okazji uczą się . Jeśli uczyć się chcą. Dlaczego Ty reagujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×