Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Olcia ja tak kiedys mialam od slonca i pilam potrojna porcje wapna i po 2 dniach przeszlo :) Miax kup sobie jeansy z gumka, sa swietne :) gumka jest ponizej brzucha a z tylu sa wyzsze :) jesli dres jest ladny to ja bym wyszla nawet jakbym w ciazy nie byla:) uwazaj na jezioro i slonce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja znowu złapalam jakies przeziebienie, mój M tez narzeka na gardło, ja naraie mam ciagle nos zatkany wlasnie gardło mnie boli. Chyba wczoraj zrobilam sobie zbyt duzy przeciag w tm domu i stad teraz problem.... macie sprawdzone rady na bol gardla? bo na katar mam sol morska i chyba inhalacje zrobie. A tak poza tym chyba polece cos przekasic, bo cos zaczyna mnie mulic od zoladka... dzis koncze 10 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUNA 26
hej. Safari ja niestety nie znam rzadnych domowych sposobow na gardlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Siedzę przed gabinetem i czekam na badania prenatalne. Trochę się boję.Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Safari27 w takich sytuacjach najlepiej nawiązać i natluszczac gardło.to tylko łagodzi ból ale zawsze lepiej.proponuje kisiel i siemie lniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUNA 26
Ale mialam dzisiaj rano jazde. obudzilam sie o 5 na siusiu, no i wracam do lozka i nie zdarzylam przykryc sie koldra a juz musialam leciec do kibelka zwymiotowac. ledwo zdarzylam. do tej pory tylko raz wymiotowalam ponad tydzien temu i myslalam ze juz mnie to nie dopadnie bo to juz koncowka 10 tc, no ale jak widac roznie to bywa. teraz wstalam juz tak na dobre i zjadlam kanapke i czekam na reakcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana powodzenia :) Safari latem wiele osob choruje na angine, to przez to ze temp powietrza jest wysoka, temp ciala tez a my pijemy zimne napoje- za duza roznica temperatur. dziewczyny pijcie napoje o temperaturze pokojowej. niestety nie wiem co ci polecic na gardlo, moze jakies ziolowe tabletki do ssania? a sa u was takie cukierki z hallsa soother's ? ja je uzywalam. musze przyznac ze wieczorami zdycham :/ mam mega wzdecia, czuje sie ciezko i niedobrze i tak codziennie :/ ma tak ktoras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna ja tez dzis wstalam o 5, nie wiem czemu. ja w poprzedniej ciazy wymiotowalam raz i to w 5 miesiacu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mnie boli gardło to płuczę je płynem do płukania ust. Najlepeij Listerin. Wypłukuje wszystkie bakterie. To jest jedyny "lek" który mi na gardło pomaga :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki ;) Ana trzymam kciuki, będzie dobrze , ;) mi na ból gardła (a miałam bardzo silny, ledwo mogłam śline przełknąć) pomogły tabletki do ssania ziołowe Isla moos ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUNA 26
jastro ja tez wieczorami czuje sie gorzej. tez mam mega wzdecia i jestem ociezala. przepraszam za wyrazenie ale wieczorami moglabym non stop puszczac bąki ;) . moj maz az sie ze mnie smieje bo nigdy wczesniej tego nie robilam i mowi ze świnka sie ze mnie zrobila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja to wczoraj się czułam tak jakby brało mnie jakieś przeziębienie, kaszel, ból gardła, zatkany nos ale wieczorem wypiłam gorąco herbatę, hoop do wyrka, wypociłam się i na razie czuje się dobrze.... oj ja zależy co zjem na wieczór to też mam takie wzdęcia a ból przy tym twardy jak skała, ale nic na to nie stosuje, muszę się spytać lekarza na wizycie co można stosować na wzdęcia słońce znowu grzeje, więc pewnie znów będę się męczyć cały dzień, ech.... ja chce już trochę deszczu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Ana trzymam kciuki. J prenatalne mam 04.06 - ale moj M mnie wyzywa ze mi to nie potzreebne ze szkoda kasy, a tylko mnie postrasza... Mam do was intymne pytanie, czy miala ktoras z was tak ze w srodku w pochwie byla taka 'ciasna' ja niewiem czy to normalne zapomnialam pytac gin jak u niej bylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na gardlo moj lekarz mi mowil zeby plukac SZAŁWIĄ. na poczatku mnie bolalo, ale szybko przeszlo wiec zapytalam na zaske :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona, to chyba szyjka nam się zwężyła, tez tak mam ;):),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten piękny dzień :) widze ze nie tylko ja się zmagam z bólem gardła i katarem ;/ ja dzisiaj zaczynam 13 tydzień i już się nie moge doczekać kolejnej wizyty 12 czerwca mam nadzieje ze już bedzie widać czy to chłopczyk czy dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak myślę że to szyjka, ja raz miałam taki przypadek że za nic w świecie nie mogłam włożyć tabletki, a na siłę nie chciałam pchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie :-) Ja od wczoraj mam zapchany nos, trochę podrażnione gardło i mały kaszel. Na szczęście bez gorączki, ale czuję się okropnie. Na gardło polecam tantum verde, w poprzedniej ciąży lekarz mi polecił, oraz płuczę gardło mieszanką: łyżeczka wody utlenionej na pół szklanki ciepłej wody. Piję syrop prenalen, wapno, i na kaszel drosetoux. Na katar inhalol - do inhalacji i na poduchę. Ale mam wrażenie, że to i tak trzeba po prostu wyleżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leja, mi tantum verde w ogóle nie pomogło, juz lepiej sie czyłam po Holsach czarnych. a moze coś wykrztuśnego polecicie ?? Happypati ja dziś tez własnie zakończyłam 12tc i w 13tc wchodzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry koleżanki :) U mnie dziś kolejny piękny dzień, już chłodniej co prawda i wiatr wiele ale jest ładnie i słonecznie. M w pracy a ja po śniadaniu właśnie, twarożek z warzywami zjedzony mniam :) Nie choruje co prawda na szczęście ale tak czytam o Waszych dolegliwościach i jest coś co moge polecić na gardło. Co do tabletek to nie wiem które są dla nas wskazane ale moja mama zawsze mówiła że najlepsza na ból gardła płukanka z przegotowanej wody i soli, mi to nawet pomagało :) Dziewczyny u mnie też podobnie, wieczorem brzuch mi "wywala" i mam wzdęcia, M mówi że już powoli widać ale z rana brzuszek na nowo malutki... u mnie to pewnie przez to jedzenie, nie ma co się oszukiwać ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypominam, ze jest tabelka, nowe mamuśki, jak chcecie dopiszcie sie :) LOGIN__________OST.@______MIASTO_____PŁEĆ_____DA TA PORODU_____WIEK wpisujemy sie wg terminu porodu !!!!!! princessa_33______25.02.2012_____Kielce______???????_____ 1-4.12.2012 MamaMalpki______27.02.2012_____Bytom_____???????_____04.1 2.2012 happypati________ 01.03.2012_____Krosno_____???????__ ___04.12.2012______21 Olcia0105________ 28.02.2012____Warszawa___???????__ ___04.12.2012_______24 Czarna Iness______28.02.2012____Mysłowice___??????_____ _04.12. 2012 Preggers_________27.02.2012_____ Gdynia_____???????___ __05.12.2012 Kasia9815________29.02.2012____ Łomża_____ ???????______05.12.2012 Ana32___________01.03.2012____Sosnowiec____??????______05 .12.2012______34 karm_mamsia_____01.03.2012_____Belgia______??????___ ___06.12.2012 Misia1126________29.02.2012____Solec Kuj____ ??????____ __07.12.2012________29 Effi31 ___________ 29.02.2012____ Olsztyn______??????______07.12 .2012_______31 justka27 _____ __ _29.02.2012____ Niemcy______? ??????_____07.12.2012 pech_szczęściar __ 29.02.2012____ Piekary Śl ____???????_____07.12.2012 pektynka_________23.02.2012____Lubliniec_____???????__ ___08.12.2012_______25 pierdołka________ 02.03.2012____Poznań______??????? _____ 09.12.2012________24 Karmelek_30______04.03.2012___Worcester____???????___ __ 09.12.2012________31 Mamusia85_______2.03.2012____ Bielsko_______???????_____ 12.12.2012 luska46__________05.03.2012____Słupsk_______ ??????? _____12.12.2012 _____20 jest. pewna29_____03.03.2012____Beskidy______???????_____12.12.2 012________29 Protesia_________ 04.03.2012____Białystok______????? ?_____12.12.2012 Justyś27_________07.03.2012____Wyszków_____??????? ______13.12.2012____27 marti 86_______08.03.2012_____Poznań____???????_____13.12.2012___ __26 Papi20__________7.03.2012______Tarnów______???????______ _14.12.2012_______20 karolaoo________06.03.2012_____Pszczyna____ __??????_______15.12.2012 pozytywnie.zask.___09.03.2012___ Gdańsk________?????_ ______16.12.2012 zona 26l_________10.03.2012 ___ Częstochowa ___??????_______17.12 2012____27 manolololo_______08.03.2012_____Warszawa____???????______ 17.12.2012_____30 zolta____________ 11.03.2012______Gdańsk______?????_ ______17.12.2012 Nerwuska27______5.03.2012_______Gdynia______??????_______ 17.12.2012 loco99__________16.03.2012____Bystrzyca______???????_____ __20.12.2012 Milagrosa_______13.03.2012____Warszawa______???????_____ 20.12.2012___24 Deminges________17.03.2012_____Bielsko_______????? ??______23.12 2012 marcyś87________20.03.2012_____Katowice_____???????_____ __24.12.2012_______25 magdalenasw_____14.03.2012_____Jarosław_____???????_____ 24.12.2012_____26 Miax3__________ 18.03.2012_____Szkocja_______???????_______25.12.2012_____20 Francoise________18.03.2012_____Francja______???????_____ ___25.12.2012 Safari27_______ __16.03.2012_____Niemcy______???????_______25.12.2012____27< br /> LUNA26______18.03.2012______PiotrkówTryb.____??????? _____25.12.2012_____26 jastro___________20.03,2012_____Irlandia______???????_ ______25.12.2012______32 vi______________19.03.2012_____Lubuskie_____???????___ _____26.12.2012 Cziłałka_________22.03.2012_____Warszawa____???????_ _______31.12.2012 7.12.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niektore dziewczyny juz zaczynaja 2 trymestr :) ale ten czas leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... Ja jeszcze w łóżku i nie wiem czy dzis z niego wyjdę. Mam okropne migrene. Dawno takiej nie miałam. Wzięłam paracetamol, ale nic nie pomógł. Niestety nic innego wziąć nie mogę:( dzwonilam do pracy i poprosiłam by spróbowali znaleźć dla mnie zastępstwo, ale jak nikogo nie znjada to bede musiała jechać. Ja przed ja często miewam bole głowy i nawet z położna rozmawiałam, ze mam szczescie, bo odkąd zaszlam w ciążę głowa bolała tylko kilka razy... No i chyba zbyt szybko sie cieszylam, bo dzis nadrabiam natężeniem bólu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Próbowałam napisać, ze przed ciąża miałam często bole głowy. Pisze z telefonu i czasem automatyczny słownik podmienia wyrazy, a nie zawsze to zauważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika_80
Karmelku, mnie tydzień temu wieczorem trochę bolała głowa, a rano nie byłam już w stanie podnieść się z łóżka. Wstałam dopiero ok 13 ale do końca dnia byłam ociężała. Dziewczyny co do ciasności w pochwie, to sorry ale co ma do tego zwężona szyjka? Jest ciasno bo wszystko w środku jest rozpulchnione. Kiedy współżyjecie to przecież penis nie wchodzi do szyjki macicy. Własnej anatomii nie znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelku wspolczuje :( mam nadzieje ze znajda za ciebie zastepstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Nika ma racje, to pochwa jest rozpulchniona w skutek zwiększonego ukrwienia narządów rodnych. Stad uczucie ciadnosci. Szyjka jest powyżej. Mozna ja wyczuć końcem palca, ale w ciazy raczej badanie szyjki nie jest zalecane, ale jeśli ktos stosuje luteine dopochwowo to na pewno wyczuwa szynkę, bo pod nią trzeba umieścić tabletkę. Nika... Ja nawet spać nie mogę:( każdy ruch sprawia, ze ból sie nasila wiec bede leżeć, bo tak przynajmniej ten ból jest do zniesienia. Na wszelki wypadek zmierzylam ciśnienie, bo czasem wlasnie wysokie ciśnienie moze powodować silne bole głowy, ale dzis jest ok. Widocznie zawdzięczam tę "przyjemność" szalejacym hormonom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* wyczuwa szyjke, nie szynkę!!! :D Co za telefon! Jastro... Dziękuje... Tez mam taka nadzieje. Złe sie czuje stawiając ich w takiej sytuacji, ale naprawdę nie jestem w stanie normalnie funkcjonować dzis. Ten, kto wie co to migreny to doskonale rozumie o czym mówię. Do tego ciagle klimatyzacja jest wyłączona w szpitalu i mozna tam paść przy tych temperaturach. Uniformy są z grubego, nieprzewiewnego materiału, do tego człowiek jest w ciągłym ruchu. Ja wczoraj momentami wygladalam jakbym z pod Prus nocą wyszła. I jak tam pracować z takim bólem:( mam nadzieje, ze to zrozumieją i żadnych nieprzyjemności mieć nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie usmialam :D :D :D szynke :) z Prus :D :D :D ciagle sie smieje :) dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×