Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Cześć dziewczyny widzę żę nie tyko ja mam problemy mieszkaniowe ;) my też mamy 1 pokoik na razie a zanim się dzidziuś urodzi wyremontujemy jeszcze taki mały przylegający do naszego. w domku mieszkam z rodzicami męża i jego siostrą-w sumie jest ok...teściowa i siostra są znośne...najgorzej z teściem szlak mnie czasem trafia jak łazi po domu o 24 bo spać nie może. teść wiekiem ma bliżej do mojej babci aniżeli do mojego taty i uparty jest jak diabli ;) I jedyne co trzyma mnie przy życiu to piętro które mamy do wyremontowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdołka pamiętam jak i u mnie w domu bylo to samo z lazienka i zamykaniem :D 'nie zamykaj sie bo jak by sie cos stalo to lepiej ze otwarte, pozatym co masz do ukrycia skoro nikt nie wchodzi" :D a było tak ze swiatlo sie swieci i wlazenie bylo :D milagrosa, faktycznie u mnie prenatalne gdzies takie drogie sa ;/ kurcze... marti 86 ja na swoje prenatalne jeszczeee czekam do soboty, wiec jeszcze nic niewiem, ale czytalam na stronie ze tyle ile badanie cale od 15 do 30min (a moze byc i dluzej) wszystko zalezy od ulozenia dzidziusia czy da sie mierzyc czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi_m
Na problemy z pęcherzem polecam Lacto Lady,mozna brac cala ciąze,w składzie sa bakterie kwasu mlekowego i żurawina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcys jak wigilie spedzimy na porodowce to nie bedziemy musialy stac przy garach hehe :) Effi ja tez jestem zupelnie sama :( i jeszcze dodatkowo mam juz jedno male dziecko. czasem mysle ze nie dam sobie rady :( strasznie sie boje. Francoise a nie ma u ciebie swierzych ogorkow? to bys sobie mogla ukisic :) Pierdolka ja na chlopca jadlam non stop slodycze :)\ co do problemow mieszkaniowych to pewnie gdybym byla w Polsce to mieszkalabym w piwnicy :/ a tak na serio to naprawde nie mialabym gdzie sie podziac wiec chyba dobrze ze jestem w Irlandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje że z tym apetytem na płec to nie tak do końca, bratowa całą ciąże jadła słodkie i śledzi i ma dziewuszkę, moja mama miała obie ciąże identyczne a ma mnie i brata, moim zdaniem wszystko zależy od hormonów. A wy co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti ja tez mysle ze nie ma reguly :) niektore kobiety nie maja zachcianek wcale :) czilalka ja niestety nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się wkurzyłam.... Ludzie są nieobliczalni i porąbani Tak mnie dwie babki wyprowadzily z równowagi że jeszcze się trzęse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi_m
Zamiast lacibios femina jest wlasnie lacto lady,wiecej tabletek za nizsza cene,moja gin.mi polecila i biore juz dosyc dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cziłala ,a to sa tabletki czy proszek do irygacji ??? ja uzywałam tantum rosa proszek , ale lekarz zabronil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie zastanawiam nad ruchami dziecka w kolejnej ciazy...tego sie nie zapomina a zdazylo mi sie poczuc taki niewielki ruch juz pare razy na wysokosci macicy i zastanawiam sie czy w tak wczesnej ciazy jest to mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia a w ktorym jestes tygodniu? dziewczyny ja ciagle siedze w szlafroku hehe :) nawet naczyn jeszcze nie umylam takiego mam lenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koncowka 13 tyg.wiem ze to dziwne ale tego nie da sie pomylic z czyms innym-i tak jak pisalam bardzo zadko to sie zdarza-na zasadzie megafikołka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszlam do sklepu dosłownei po jedną rzecz, barszcz czerowny do zupy. No i wzielam go, dochodze do kasy a tam dwie przekupki bazarowe stoja i debatuja, gadały tak że ja w całym sklepie było słychac, ni cholera bierze. Jedna pełen wózek zakupów a druga z dwójką dzieci małych, wogole na nie uwagi nie zwracala, po calym sklepie biegaly. Wogole nie bylo widac zeby juz do kasy czekaly tylko staly i debatowaly i ani przejsc ani przeskoczyc. wiec podchodze i mowie przepraszam, moge przejsc? A ta na mnie z morda ze jestem bezczelna i ona tez juz do kasy idzie. Wiec jej mowie ze mam tylko jedna rzecz i czy moge zaplacic przed nia o ona ma caly wozek a i tak jeszcze we dwie gadaja. A ta sie wydarla i mowi ze ja nei bronie Pani wiekszych zakupów robić, jednych stac innych nie. No wpienila mnie na maxa. I ta z wózkiem poszła do kasy a ta druga kazala dzieciom stanac a ona pojdzie zakupy zrobi. No jakas masakra. Dzieci ja wolaja ze juz ich kolei a ta sie drze przez caly sklep ze jeszcze nei zdazyla zakupow zrobic. I przy kasie zamiast pakowac zakupy dalej dabatuje z ta druga. Az kasjerka sie wkurzyla i powiedziala jej zeby zaczela pakowac bo juz nie ma gdzie towaru klasc. A ta nic. No i jak ona juz zaplacila to dalej nic nie pakuje. Ja juz zaplacila i mowie przepraszam chce przejsc a te nic, cale wyjscie od kasy zastawily. To jej mowie ze sklep to nie miejsce na pogaduchy tylko na zakupy. A ta ze moja matka zna i powie jej jak zle corke wychowala. No masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko Milagrosa to trafilas na mega prostaczki :/ no szlag czlowieka trafia :/ ja to teraz taka nerwowa jestem ze chyba bym im krzywde zrobila :/ juz od samego czytania sie wkurzylam :/ Mamusia to rzeczywiscie dziwne hmm.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milagrosa rzeczywiście masakra, ja też jestem taka nerwowa ale i tak jej przygadałaś flądrze jednej, ja bym chyba wyszła z siebie! Co za bezczelne babska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nerwowa jestem ale nie chciałam akcji robić bo sklep jest 2 domy ode mnie i wiekscosc ludzi tutaj sie zna. Po za tym dla dobra maluszka starałam się powstrzymac emocje Dziewczyny co z bakłażana można zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z was ma też bardzo poważne problemy z trądzikiem? Ja kiedy ponad rok z nim walczyłam antybiotykami i udało mi się pozbyć. Niestety w ciąży wszystko wróciło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caly dzien przespalam. Co to toxo dostalam ROVAMYCINE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko Milagrosa ja bym chyba wyszła z siebie, no co za bezczelne baby.... same stwarzają problem a później mają o wszystko pretensje i masz racje dla dobra dziecka lepiej się nie wdawać w dyskusję, choć ja bym napewno papę darła a z bakłażana to nie wiem, nigdy nie jadłam, ja dość często przekrajam młodą cukinię na pół, wydrążam, do środka daję mięsko mielone, lub faszeruje warzywami, na to ser i zapiekam , może tak też można z bakłażanem a co do trądziku to o ile na twarzy mam spokój, to moje plecy to masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam problemy z trądzikiem od kilku lat próbowalam chyba wszystkiego antybiotyki zabiegi hormony i nic myslalam ze moze jak bede w ciazy to sie cos polepszy ale narazie jest tylko gorzej na poczatku mialam tylko twarz teraz juz tez dekolt szyja i plecy normalnie jakas masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milagrosa uwielbiam baklazana :) moja mama przywiozla z Wloch przepis ktory bardzo polecam :) musisz wydrazyc baklazany i caly ten srodek posiekac a nastepnie podsmazyc na patelni, gdy zacznie sie robic miekki dodaj swierze posiekane pomidory( albo z puszki), cebulke, troche pietruszki i czosnek. jak juz bedzie wszystko miekkie to dopraw i zdejmij z ognia. podczas gdy wszystko sie smazy wsadz wydrazone baklazany do piekarnika i piecz na 1600-180 stopni jakies 50 min tzn tak na oko do miekkosci az sie podpieka. wyciagnij je z piekarnika, wyloz na nie farsz i znowu na jakies 10 min do piekarnika. pyyyszne :) smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jastro widzisz ja robię podobny z cukinią, może kiedys się skuszę i na bakłażana a takw wogóle to jaki smak ma bakłażan ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za przepis, jutro zrobie bo na dziś mam barszyk ukraiński :) Nie chce zapeszać ale chyba mi apetyt wraca. Jak nie dopuszczam do tego żeby być głodna to nie mam tak silnych mdłości i nudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdolka baklazanjest podobny w smaku do cukinii. mozna tez ja pokroic w plastry, posolic, obtoczyc w jajku i bulce i usmazyc :) a z cukinii robie tez leczo :) poza tym cukinia i baklazan sa super grillowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Jastro, jak tylko gdzieś dorwę, to napewno wypróbuje Twój przepis, a leczo z cukinii... hmm teraz mi smaka narobilaś, a dziś nagotowałam gar kapuśniaku więc na weekend sobie zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak chętnie bym kapustke zjadła tylko że mój orgzanim jej nie przyswaja, nawet gołąbki pognają mnie do łazienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam jak cały dzień w domu, odpoczywacie, śpicie, fajnie :) Ja jeszcze jutro do pracy i całe 4 dni wolnego bo piątek sobie wzięłam urlop :) troszkę odpocznę. Milagrosa apetytu życzę, może w końcu mdłości przejdą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×