Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Gość magdziołek22
juz nie bedzie pisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) jak dobrze że dzisiaj sobota :) odpoczywamy sobie narazie bo córcia śpi właśnie-zawsze to 1,5 h przerwy w ciągu dnia :) ale i tak nie ma zle :) ciekawe jak będzie z dwójką ;) czy lekarze wam mówili że nie należy podnosić ciężkich rzeczy?pytam bo moja mała waży 12 kg...a nadal chce aby usypiać ją na rękach :( a moj lekarz właśnie nic nie mówił pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happypati również trzymam kciuki, daj znać co i jak ... :D :D :D ja chce namówić mojego małżona na kino, dziś nie, bo ledwo dycham ale jutro mam nadzieję będzie lepiej i właśnie zaczernijcie nicka sobie, to nasze forum , a nie żeby podszywy pisały za nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje dziewczynki jesteście kcohanie oczywiście dam znac co i jak :) Macie też tak że chodzicie cały czas do toalety i sprawdzacie czy czas cos się złego nie dzieje typu krwawienie czy jakiś dziwne plamienie? czy tylko ja jestem już tak przewrażliwiona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy ja sprawdzam, za każdym razem dokładnie z zwłaszcza jak brzuch zakłuje to biegnę zobaczyć, pewnie to taki odruch, bo przecież zależy nam aby było wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie juz popoludniem.bylam na spacerku i czuje sie senna ale jak zwykle dotocze sie do wieczora.ja tez martwie sie zeby nie nmiec krwawienia i tez czesto sprawdzam.to juz chyba jakies urojenia:) ale przezorny zawsze ubezpieczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie juz popoludniem.bylam na spacerku i czuje sie senna ale jak zwykle dotocze sie do wieczora.ja tez martwie sie zeby nie nmiec krwawienia i tez czesto sprawdzam.to juz chyba jakies urojenia:) ale przezorny zawsze ubezpieczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie juz popoludniem.bylam na spacerku i czuje sie senna ale jak zwykle dotocze sie do wieczora.ja tez martwie sie zeby nie nmiec krwawienia i tez czesto sprawdzam.to juz chyba jakies urojenia:) ale przezorny zawsze ubezpieczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie juz popoludniem.bylam na spacerku i czuje sie senna ale jak zwykle dotocze sie do wieczora.ja tez martwie sie zeby nie nmiec krwawienia i tez czesto sprawdzam.to juz chyba jakies urojenia:) ale przezorny zawsze ubezpieczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też za każdym razem jak idę do łazienki to sprawdzam czy wszystko ok. Zauważyłam że pomału zaczyna być widać żyłki na piersiach bo przed tem ich nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też za każdym razem jak idę do łazienki to sprawdzam czy wszystko ok. Zauważyłam że pomału zaczyna być widać żyłki na piersiach bo przed tem ich nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ja też nie, mi brzuszek też rośnie ale od jedzenia :D :D :D naprawdę muszę zacząć się ograniczać, bo tylko jem i jem .... :/ czy tylko ja mam taki apetyt ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko wy macie takie apetyty,bo ja tez musze sie hamowac z jedzonkiem:) i tez moj apetyt dodatkowo jest zwiazany z odstawieniem papierosow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ciagle glodna ale dzisiaj duzo owocow zjadlam i gloda zapijam woda. Lekarz mnie wczoraj wazyl i bylam zdziwiona waga myslalam ze wiecej waze a tu cale 61 zobaczymy jak dalej bd waga rosla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ja tez trzymam kciuki zeby byl pierscionek! :) A jesli sie oswiadczy to od razu slub czy poczekacie? Daj oczywiscie znac czy jest pierścień! :) Mi dzisiaj mama powiedziala ze wygladam jakbym byla w ciazy w conajmniej 14 tc. A co dziwne schudlam. W srode wazylam 62kg dzisiaj juz 60kg. Troche sie martwie ze tak chudne, ale w sumie nic dziwnego jak nic nie moge jesc. Od wszystkiego mnie odpycha. Co do alkoholu ja tez absolutnie nic nie pije, szczegolnie, ze w ogole nie mam ochoty. Poradniki czytam Ciężarówką przez 9 miesięcy, i W oczekiwaniu na dziecko. To narazie, mam jeszcze jakieś które jeszcze moja mama czytała w ciąży ze mną! :) Lubię czytać i lubię być dobrze doinformowana, chociaż pewnie większość można znaleźć w internecie, ale książka to zawsze książka! :) A jeszcze jeśli, któeś z Was są sentymentalne i chcą mieć pamiątkę z tego okresu polecam też Dzienniczek Ciąży firmy brioko. Jest to bardziej pamiętnik, ale można wpisać kilka innych ciekawych rzeczy podaje linka : http://www.brioko.pl/ A jeszcze kilka stron wcześniej któraś z Was pisała o upamiętnianiu ciąży, poprzez robienie zdjęć brzuszkowi. Ja myślę, że to super sprawa. A na youtube znalazłam nawet video blogi amerykanek, które opisują swoją ciążę tydzień po tygodniu i właśnie pokazują swoje brzuszki. Fajne do obejrzenia, ale nie więcej niż jedno, ale ja już na coś takiego bym się nie zdecydowała. Co do mnie to dzisiaj od rana słabo. Dalej męczą mnie mdłości, ale niestety cola nie ppomaga, wręcz przeciwnie. Ale za to jem sucharki przed wstaniem z łóżka, i może faktycznie nie jest tak źle przynajmniej przez pierwszą godzinę po wstaniu:) Ja dzisiaj też byłam nad jeziorkiem z N. Pogoda wreszcie u mnie trochę lepsza! :) Luska jak u Ciebie? Bedziesz szła szybciej na to usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziołek22
juz nie grudniowa przyszedl @!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sprawdzam co ide sie zalatwic, czy nie dostalam przypadkiem @, to jakas choroba :/ Chcialam Was zapytac czy jest to normalne, ze jednego dnia tak jak wczoraj czulam sie koszmarnie i wymiotowalam, nie umialam dojechac do szkoly, a dzis czuje sie w miare dobrze? Tylko rano troche mnie mdlilo. Zjadlam sniadanie, obiad - nie duzo ale zawsze cos i nic nie zwrocilam? Czy moze byc tak ze jednego dnia mam mdlosci i wymioty a nastepnego dnia jest calkiem calkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×