Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gugajnaa

zdrowy styl życia

Polecane posty

Maść rozgrzewająca i jakaś jeszcze jedna lecznicza, no i ibuprofen do tego- trzymajcie kciuki żeby szybko mi przeszło, ja już sobie nie wyobrażam nie ćwiczyć, umrę chyba! Kupiłam wczoraj super buty do biegania, karrimor, no i chcę je jak najszybciej poużywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale ja nie mieszkam w PL i wątpię, że tu w aptece mają :) Już prędzej w netto- jak u badzi :) Szkoda, że nigdzie nie mam w pobliżu. Właśnie z trudem się zmierzyłam. Powiem wam, że w ramieniu mam +1cm, a wygląda chudziej o 10... :) a dalej jest tak- pod biustem- -1cm biust- -2cm talia- -1cm biodra- -3cm udo najgr.- -bez zmian udo- -1cm łydka- -0,5cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam chyba mały kryzys... Boję się, że przez to ramię nie będę mogła ćwiczyć.. Aż mi się płakać chce :( ( już raz takmiałam i ponad 2miesiace nie mogłam się poruszyć mocniej:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupla duchem, moze to tylko przetrenowanie, naciagnelas sciegna? Nie martw sie na zapas, a wykonuj cwiczenia, do ktorych rece nie beda potrzebe ( na nogi, posladki) i przeczekaj w ten sposob pare dni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam trudności z pisaniem na klawiaturze, nawet jak siedzę to mnie boli :( Nie ma mowy o ćwiczeniach żadnych póki co :( Ost jak miałam podobną sytuację po lekach przeciwbulowych i maści trochę mi przeszło i wróciłam do ćwiczeń- a nast dnia nie mogłam się w ogóle poruszyć- cała ręka, ramię i szyja mnie bolały. Leżałam w bezruchu przez prawie tydz a potem jeszcze kilka tyg nic nie mogłam zrobić, dlatego teraz będę uważać. To to samo ramię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szcupła oby Ci szybko przeszło :* Iga śpi a ja mogę chwilę odsapnąć :D Badzia wielki szacun, marzę o 8 a co dopiero o 83!!!!! ale UDA SIĘ, jeszcze trochę cieżkiej pracy zresztą KOCHAM RUCH wiec jest git dziś na grilla jadę rowerem, zrobiłam już piersi z kuraka w ziołach a co do % mam dyspensę od trenera na 2 kieliszki wytrawnego wina tylko on nie wie, że moje kieliszki mieszczą pół litra hahahaha co do wczorajszego treningu to tak: rozgrzewka bieżnia 12 minut potem 3 serie: *piłka 6 kg nad głową ramiona wyprostowane i przeskoki na stepie z nogi na nogę (minuta) *przysiady na steperze tyłem do niego minuta * nie umiem opisać 3 ćwiczenia, kula z uchwytem 24 kilo i ciąg 10x kolejne 3 serie: *rozkroczny siad na materacu piłka lekarska 40x przerzuty z boku na bok *przy atlasie 40x podciąganie z nad głowy do brody *na materacu siad podparty na stronę 4x prawa ręka lewa noga wznos i utrzymanie pozycji 10 seksund, zmiana następnie 3 serie: *na atlasie odpychanie od siebie 40x *wypady nóg 20x *brzuszki z piłką lekarską, podczas podnoszenia się odrzut piłki do trenera bieżnia 30 minut interwał rozciąganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloooooo ;) Gugu brzmi imponujaco..ciekawe czy ja bym rade dala... ale i tak kasy narazie brak na wlasnych trenerow, wiec musze zostac sama swoim osobistym trenerem w domu ;) jestem juz po (pisze teraz, bo potem zapominam...) 8.00 sniadanku-owsiance z lyzka dzemu, brzoskwini kawka z mleczkiem 10.30 2 kromki mamusi chlebka mniam + lyzke serka chudego + pomidor + salataaaaaa i teraz pije herbatke owocowa :) - caly dzbanek sobie zrobilam i zamierzam go wypic! ;) zrobilam pare brzuchow i pocwiczylam 10 min z Tiffany Rothe - dla mnie takie te cwiczenia..bo jakos nieobciazajce kregoslupa za bardzo.. nastepny posilek miedzy 13 a 14. no i musza byc kije + moze rower..no i wieczorem brzuchy :) taki plan :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam wczesny obiad bo o 13 i zaraz zjem jakiś podwieczorek potem wsiadam na rumaka i jadę na drilla piersi będą pyszne i kupiłam winko wytrawne! mniammmmm do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga, milej imprezki! Ja pojezdzilam na rowerku, brzuszki i rozciaganie.. Mam tak slabe miesnie brzucha, ze szok.. Sama sie zdziwilam... Zabieram sie ostro za ta czesc ciala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrywieczorek :) ja po rowerku i taliowych cwiczeniach z tiffany ;) 8 - owsianka, brzoskwinia 11 - kromki chleba pelnoziarnistego z tawrozkiem i warzywami 13.30 byla mizeria 16.00 dynia duszona z kasza jeczmienna i kawalkiem miesa 19.30 pomarancza,pare winogron i lyzka dyni z obiadu ;) + 2l wody byly i dzbanek herbaty owocowej + kawka koniec :* do jutraa Guga - czekamy na relacje z imprezki :) Karolina - ja tez miesnie brzucha musze wypracowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Badzia, wiem, ze dane miesnie powinno sie co 2 dzien cwiczyc, zeby mialy czas na regeneracje, ale chyba zafunduje sobie mala terapie szokowa i przez tydzien bede codziennie je cwiczyla. Zobacze, czy cos sie ruszy, no innego pomyslu nie mam:) Ja po tygodniu kilogram mniej i - 6 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - GRATULACJE :))) gdyby tak utrzymac co tydzien -1kg - to za jakies parenascie tygodni byloby super :D powinnam co drugi dzien cwiczyc na talie? bo dzis znow jestem po cwiczeniach ;) ale mnie bola moje boczki :) to moze powinnam na zmiane z brzuszkami ? Guga zapytaj sie trenera :D eheheh milego dnia zycze - wlasnie delektuje sie owsianka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badzia, tak slyszalam, ze jak np dzisiaj cwiczymy nogi, to jutro inna czesc ciala, bo miesnie musza sie zregenerowc. Jesli cwiczymy FBW, to dzien przerwy i znowu. W te dni z przerwami aeroby mozna robic.. (tak radza na forum sportowym sfd) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo nie wiedzialam :) czyli nie codziennie brzuchy, tylko np na talie i brzuchy, a nastepny dzien jakies aeroby? a cardio - to jakie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski! U mnie ciut lepiej, nie boli już tak bardzo :) Karolina ma świętą rację z tym, że mięśnie muszą odpocząć po treningu. Jak jednaego dnia ćwiczysz na brzuch i np górną część ciała to robisz wszystkie ćwiczenia na te grupy mięśni a nast dnia np na nogi i cardio, aeroby. A jakie to już jak chcesz karolcia :) Szukaj na you tube ;) Idę jeść śniadanko ;) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem dziwna dziś- najpiew na innym topicu odpisałam karolinie, teraz patrzę, a ost post to badzia- a ja już napisałam- karolcia... Geezz Co się dzieje ze mną!? Za mało sexu... :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aloł no ja obcykana nie jestem, ale bedzie lepiej ;) a ktroe mam sciagnac karolinaaaaa? ja musze tylko uwazac na moj kregoslup.. a np niektore z MelB ciwczenia sa za trudne dla mnie.. ja chce sie poruszac :D a milo jak bedzie to przy muzyce.. ta muzyka na aerobik, to sama muza? masz tego tak duzo w FITNESSIE,ze nei wiem co wybrac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje zaczac od cwiczen z Leslie Sansone, jak ma byc na poczatek cos nie prowadzacego do zawalu :D Tak sa Jej filmiki "power walk". Jak w to wejdziesz, to kliknij i pierwsze 10 min mozesz sobie za free obejrzec:) Muzyka aerobic to sama muzyka. Jak lubisz tanczyc, to moze zumba by Tobie przypasowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×