Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gugajnaa

zdrowy styl życia

Polecane posty

To i ja się przyłączę jeśli można :) Jakiś czas temu dzięki zdrowej diecie schudłam parę kilogramów i do tej pory udaje mi się utrzymać wagę. Staram się odżywiać zdrowo - bardzo dużo warzyw i trochę owoców w codziennej diecie. Do tego ruch, ale nie na siłę, tylko taki dla przyjemności. Dużo spaceruję, jeżdżę do pracy na rowerze, do tego co rano się gimnastykuję. Czuję się świetnie :) Z chęcią zaczerpnę od Was trochę motywacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj zdrowe motywacje :) Widzę, że dziewczyny ostro imprezują ;) Żart Ja właśnie wróciłam- cały dzień byliśmy poza domem. Do południa się porozciągałąm i biegałam trochę z psem. Późnij pojechaliśmy do muzeum bo padało, kiedy tam byliśmy pogoda w ciągu godz zmieniła sie diametralnie i postanowiliśmy wyruszyć na wyprawę w teren. ;) Byliśmy w rezerwacie dla zwierząt, z przewagą ptaków. Mam straszne zakwasy po wczorajszym i padam na twarz. Buziaki i do jutra mam nadzieję. Smutno tu bez was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przepraszam, że wczoraj nic nie pisałam ale po grillu byłam jakaś takaś nietakaś ;) cały dzień przebąblowałam na kanapie ale wieczorem się zebrałam i zrobiłam 50 min na bieżni interwał potem czekałam na czas honoru i do wyrka witaj motywacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeesc Dziewczyny :) witam zdrowe motywacje :) dobry pseudonim :D weekend pelen gosci.. ahh..dopiero na spokojnie usiadlam choc musze sie wziac do roboty zaraz - life :) codziennie jakis ruch byl - zatem sie ciesze:) jesli chodzi o jedzenie, to nienajgorzej - moze moglabym zjesc mniej zurawiny i orzechow,ale lepsze to niz ciastka i wafelki :P dzien 20 🌼 ZAWSZE POŁOWA starac sie brac polowe porcji niz zazwyczaj, szczegolnie w gosciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byly kije troche dluzej niz zazwyczaj i taliowy workout z Tiffany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, hello :) Ja niedawno się obudziłam, no właściwie obudziłam sie trochę wcześniej, ale my dziś mamy bank holiday i jest wolne. Leżę więc z mężusiemw łóżeczku jeszcze ;) Dziś nie mam pojęcia co na obiad, wczoraj mieliśmy jechać po namiot ale baliliśmy się, że będzie lało. Słusznie zresztą ;) No i byłam na grila nastawiona. Być może wybierzemy się na obiad do znajomych, może powiedzie się z grilem jeśli pogoda się poprawi jak wczoraj. Z ćwiczeń mam dziś na brzuch i górne partie ciała. :) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko kto by zwracał uwagę na literówki :) u mnie pada więc troszkę się pomęczę z położeniem Małej na drzemkę, w wózku od razu zasypia a w łóżeczku w dzień jest draka gotuję zupę pomidorową a na drugie duszę pałki z kurczaka i zjem z ryżem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Badzi
sorry , ale pominęłaś dzień 19 -ty albo nie mogę znaleźć. Czy mogłabyś wpisać jeszcze raz? Dziękuję🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo po obiedzie miseczka pomidorowej, ryż brązowy 70g 2 duszone pałki, sałata z jogurtem zaraz przychodzi do nas człowiek od remontu zrobić wycenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejho :) ja dzis na obiad mam golabki :) (zamiast ryzu - kasza jaglana :) zostaly z wczoraj Mamusi :) a jednak Ktos czyta te dni ktore opisuje :D eheheheheh to byl taki sprawdzian :P rzeczywiscie zapomnialam, bo mnie tu nie bylo wczoraj ;0 juz szukam.. dzien 19 🌼 - Jedz rozsadna ilosc Czy wiesz ile powinns jesc? jak wyglada porcja? podczas spotkan towarzyskich musisz wiedziec jak ocenic wielkosc porcji, by nie nalozyc dobie za duzo na talerz. upewnij sie czy umiesz odmierzac, zwykle porcje maja tendencje do powiekszania sie :) co jakis czas wyciagnij wage i zwaz wszystko. sprawdz czy twoje 100g sera nie podwoilo wielkosci. dzien 20 🌼 Zawsze polowa jeszcze jedna wskazowka - nie wracaj po dokladke; wybraz sobie duza lasagne i naloz sobie tylko polowe tej porcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już poszedł Badziu ja też czytam! I bardzo te wpisy lubię! na 18 mam trening z Arkiem przed chwilą zjadłam galaretkę z brzoskwinią, którą zrobiłam wczoraj na kolację po treningu serek wiejski i finito na dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze..fajnie sie tak TRZYMAC, co? zasypia sie z usmiechem..ze kolejny dzien przybliza Cie do celu.. nie ma sie wyrzutow sumienia,ze sie przejadlo.. oby tak dalejj.. ja dzis jade do fryzjera, ale mam nadzieje,ze chociaz kije beda ! no i brzuchy i talia. taki plan a zjedzone: 8.30 - 2 kromki czarnego chleba z pomidorem i salata + pare wegierek 11 - jaja na masle z kielbaska 13.30 - twarozek z jogurtem i lyzka dzemu 15.30 kapusta z golabkow ;) i kawalek sera zoltego no i o 18.30 beda cytrusy - pomarancza i grejfrut i herbata i woda bo trzeba nadrobic. heh ;) znow sie troche boje wazenia, bo mi cos za przyjemnie idzie w tym tygodniu :D ale zobaczymy ! co ma byc to bedzie. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedawno zjadłam obiadek przygotowany przez męża- ziemniaki(2szt) z jajkiem sadzonym i marchewką. A oprócz treningu prawie cały dzień spędzam w łóżku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badzia to prawda, nie ma lepszego uczucia niż to zadowolenie z siebie! :D szczupła Ty to pożyjesz ;) :) odezwę się po treningu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zrobilam sobie dzien wolny od cwiczen, 5 dni z rzedu cwiczen, to za duzo :) Chyba metabolizm podkrecilam, bo caly czas czuje lekki glod .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejho :) karolina - ja mam tak w zaleznosci od dnia cyklu - czasem chodze caly czas glodna :D a ja wlasnie czekam na poczatek cyklu, za pare dni najpozniej powinien nadejsc - ciekawe jak dam rade sie oprzec :) ja dzis zgodnie z planem jestem po cytrusach..i kijach..i ciwczeniach na talie i troche brzuszkow. nie przemeczajaco - ale i tak jak na mnie duzo :D :* do uslyszenia ide uspic Babla mojego malego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge narzekać guga ;) Same przyjemności mnie spotykają dziś ;) Ze str męża ;) A poza tym- chyba też mi sie podkręcił metabolizm bo czuję głód gdy mija 2 h po ost posiłku, ale nie wiem czy mi się to podoba.. Szczerze mówiąc nie czułam takiego prawdziwego głodu od lat! Masakra, jak nie wstane ok 7 to się budzę z głodu! Nie wiedziałam, że można być tak głodnym! Do tego zbliża mi się okres więc postanowiłam dziś zluzować i zjadłam kilka kostek czekolady, którą moje dzieci dostały od wujaszka i na to położyłam trochę masła orzechowego, a co! ;) Oprócz tego dziś jadłam na śniadanie z 2 łyż, płatków z odrobiną mleka, wypiłam 2 kawy, na lunch miałam pół miseczki kaszy gryczanej w pomidorach + odrobinę białej fasoli i ogórasa zielonego. Później ten obiad, dziś odwrotnie niż zazwyczaj- banan, a teraz ta czekolada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ta znowu swoje
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badzia- ja przed okresem zawsze mam ochotę na słodkie rzeczy, a normalnie mogą dla mnie nie istnieć! No może oprócz lodów, na te mam ochotę często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem było ciężko! nie umiem opisać co robiłam :D ale jestem mega zadowolona z siebie wróciłam późno bo spotkałam koleżankę na siłce i gadałysmy potem niestety zjadłam ogórki małosolne i pół serka wiejsckiego 10 min temu a spać idę za 1,5 h no trudno musiałam bo byłam od 15 na galaretce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć odchudzaczki Tak na chwilkę tylko zamelduję ,że żyję,dietuję oczywiście z wynikiem bez zmiennym mam dużo roboty i brak czasu na neta zaczęłam zbierać żurawinki na handelek więc ruchu mi nie brakuje.Kilkaa godzin spędzam na bagnie,skłony ,przysiady,klękanie.... pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×