Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gugajnaa

zdrowy styl życia

Polecane posty

Witam a mój dzień dzisiaj zaczął się od 12:00, jak się w nocy pracuje to w dzień się śpi, ale udało mi się tak jak kiedyś wytrzymać bez kolacji w pracy, a dziś już tak ostrożnie, dietkowo a o 17 kolejna lekcja tenisa, kabaret mamy ale za to się ruszamy no i może coś tam spalimy :) A widzę że Wy tu ostro ćwiczycie, ja to tak spokojnie, pomalutku bo już lata nie te :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gugajny, a ile masz nadwagi, co jesz, co ile? czy pocisz się na tym rowerku? ile minut jeździsz? ważne jest jedzenie regularne oraz by ćwiczenia podnosiły tętno oczywiście nie trzeba mierzyć jak sie nie ma jak ale to można poznać po oddechu ważne bardzo są też ćwiczenia siłowe im więcej mamy mięśni tym więcej spalamy tłuszczu to głupota, jak ktoś pisze, że nie robi siłowych bo nie chce mieć mięśni mięśnie jak u kulturysty nikomu się nie zrobią podczas treningu 2x w tyg :) ja dziś na zakupach na rynku byłam, potem zrobiłam gołąbki i popracowałam godzinkę teraz wróciłam od neurologa upał aż dziwnie, a jutro ma być już 15 stopni :/ głowa mnie ćmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Alex!!! Milo cie widziec:) Ja was podczytuje ukratkiem,i mocno kibicuje,pisac jednak nie mam o czym,bo dietka w lesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga ja tez,ale w lesie sucho ,i grzybkow brak,wiec nieciekawy ten las:p Ja nadal bez dzieci ,na wadze znowu okolo 103,a juz sie tak bardzo cieszylam z pogonienia stowki . Jak was czytam,jak sie nad soba zastanowie,to bardzo chce dietkowac,ale konczy siw tylko na chceniu.Moze jeszcze jakos zaskocze? Zaraz bedzie deszcz,moze to grzyba pomoze,moze jak one sie rusza to ja tez? Buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbi ale fajnie :) pisz pisz a może coś tam ruszy no i zaczniesz dietkować . Ja po lekcji tenisa, zabawa fajna bo uczennice nie najzdolniejsze i już wiekowe to i mamy kabaret za darmo, ale pan trener się nie daje nam i wyszłyśmy mokrutkie a jutro mam zaplanowane kijki z koleżanką. a dietkowo dziś było nie najgorzej, oby tak dalej. A teraz idę leniuchować , kąpiel książka i lulu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslisz Alex , ze ruszy ? Eeee... Wlasnie chlopcow spac polozylam ( teraz pozwalam im dluzej poszalec, bo przeziebieni i do przedszkola nie ida) , i sliweczki wcinam :) Milego leniuchowania Alex .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wróciłam z siłowni pojechałam na spontanie :D Karola mnie natchnęła bo dziś dała czadu na rowerze :D wróciłam, chciałam odetchnąć a tu burza i nas zalało :( wymiana dachu musi nastąpić jak najszybciej ale kasy jeszcze nie mamy aaaaaaaaaaaa trzymajcie kciuki byśmy szybko dostali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Balbi w nocy na szczęście padało słabiej i nie było niespodzianek waga dziś 95,5 czyli tym razem lekki wzrost ale przecież robię swoje więc się nie martwię cm w pasie znowu poleciały :) więc potem wstawię na vitalię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbi Sto lat!!!!!!! Spełnienia marzeń, pociechy z chłopców!!!!!!! i zaskoku w dietce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale burza byla..a u Ciebie Guga to w prawdziwym slowa tego znaczeniu.. :* balbiiiiiii :) ja ostatnio na grzybach bylam..pare dni temu jakos..i siata maslakow i 2 prawdziwki byly ;) zgodnie z zaleceniami trzymam tegoroczne zasuszone zbiory w bawelnianym worku :) wczoraj caly dzien poza domem..a wieczorem net mi padl przez burze ! dzis spedzam w domku, zatem mam nadzieje,ze godziny posilkow i cwiczonka beda:) srodaa - moj dzien wazenia! ale waga stoi. stoooi. ciezko zejsc, do tej wagi tez doszlam 4 lata temu na forum..a potem tez stala i stala.. zatem chyba organizm mui sie przywyczaic,ze wazy mniej..co Wy na taka teorie? :) ja juz po owsiance z roznymi dodatkami..a teraz pije kawke i podjadam zurawinki. milego dnia Laski i nie dajcie sie ;) dzien 32 🌼 regula pieciu godzin ineresujace pytanie: Jesli jestes bardzo glodna czy musisz zjesc wiecej, niz gdy jestes tylko lekko glodna? Odpowiedz brzmi: NIE, TYLKO CI SIE TAK WYDAJE. Kiedy czujesz, ze umierasz z gldou - jest bardzo prawdodpodobne ze sie przejesz. Doprowadzony do tego poziomy glodu organizm nie jest w stanie ocenic wielkosci zjadanej porcji. JEDZ CO TRZY DO PIECIU GODZIN max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badziu nasz organizm zawsze będzie dążył do największej wagi jaką miałyśmy, niestety "on" tylko czeka na to chudnięcie to jest dla "niego" szok, broni się przed tym Potrzeba czasu, żeby schudnąć Twoja teoria jest bardzo słuszna :D dlatego my musimy zrobić wszystko, żeby "go" przekonać, że chcemy schudnąć zastoje są normalne, wpisane w odchudzanie grunt to robic swoje i nawet jak się człowiek złamie ważne, żeby nie rezygnować, iść dalej tylko tak się uda UDA SIĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbi 100 , 200 i więcej latek takich fajnych wesołych uroczych bezproblemowych i zdrowych !!!!!!!!!!! Podziwiam Cię za to co robisz dla dzieciaków !!! A ja wczoraj padłam po tenisie, jednak trochę poganiał nas nasz trenerek, ale dziś już bez zakwasów, mięśnie nie bolą czyli jest ok. Waga stoi i niech stoi, aby w górę już nie szła :) Zaraz wybieram się na kijki, choć pogoda trochę się zepsuła, ale mam nadzieję że moja koleżanka którą wyciągam pierwszy raz na kijki nie rozmyśli się :) oby nie padało to planujemy dwie godzinki marszu. Lecę przygotować coś na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego kijkowania! muszę kupić Idze kaloszki i jakąś kurteczkę przeciwdeszczową zaczyna się pora deszczowa a przecież w wózku mi nie wytrzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexandria - niezleee 2h kijkowania... kurcze tez bym tak chciala.. mi ledwo sie udaje 25min zaliczyc :D Gugaa - oj trzeba kalosze i kurteczke miec :) jaki ma rozmiar ? chyba nie ma jeszcze problemow z zakupem co? moja juz ma duza stope jak na swoj wiek ;) ale poki nie ma 42 bedzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja mam 44 rozmiar, no czasem 45 :P wiec bardzo mozliwe,ze Dzieci odziedzicza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga - masz racjeeeee - nie poddawac sie. dalej dalej do przodu. moze wrzesien bedzie miesiacem stabilizacji u mnie :) byle do celu nr 2 ;) listopad ma byc 7ka z przodu!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki :kwiatek: Badzia,to dawaj ten las do mnie,bo u nas nawet o psiaki ciezko . Alex ,nic do podziwiania nie ma .I jak kijkowanie? U mnie strasznie leje ,chyba tez ze wzgledu na zmiane pogody glowencja pobolewa. Guga,oby was ulewy omijaly do czas naprawy dachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badzia to masz stope.Ja mam problem z kupnem butow,42. U mnie jest tylko jeden sklep z takimi rozmiarami, i wybor prawie zerowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja generalnie w sportowych chodze... a jakies wyjsciowe to jedynie na necie..pare sklepow jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Balbi, wszystkiego najlepszego!! 🌼 Laski, co robicie z maslakami? U mnie w occie grzybow nikt nie je, wiec tylko susze, ale maslakow nigdy nie zbieram.. guga, przykro mi, ze z tym dachem taki problem.... Na silke poszlas, a wypilas pozniej wino, jak ja?:D alexandria kiedys, za mlodu bylam na nauce gry w tenisa, za wolna jestem na to, takze chyle czola, ze sobie radzisz ladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola,z maslakow(kapeluszy) trzeba zdjac skorke,pokroic grzybki , i sru na patelnoe z maselkiem ,do tego sol,pieprz ,i smietana -pychota. Mozesz tez jajecznice z maslakami zrobic ,albo smazone na maselku z cebula,lub zupke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja po kijkowaniu już :) mam taką ładną trasę na dwie godziny marszu ( las, brzeg jeziora) i minęło nie wiadomo kiedy, nagadałyśmy się trochę i koleżanka pomimo że szczupła to chyba jeszcze kiedyś ze mną pójdzie , bo ma problemy z żylakami i chodzenie dla niej wskazane. Karolinko te nasze lekcje to na razie tragedia, pomimo tego że to tak ładnie wygląda w TV to jest to trudny sport, ale liczy się każdy ruch i zawsze coś tam się nauczymy - może :) A dziś wieczorkiem jeszcze lecę na spotkanie ze znajomymi, także będzie co nieco, no to w domku już nic nie jjem. miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×