Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gugajnaa

zdrowy styl życia

Polecane posty

Gość Marcinekkkkkkkkk
25.04.2012] 09:46 [zgłoś do usunięcia] Karolina83. Marcinek ale nam chodzi o cwiczenia na kregoslup, jako uzupelnienie innych. to sa rehabilitacyjne cwiczenia, zeby sie pozbyć bolu i wzmocnic te miesnie ====================================================== Ból może wynikać z powodu uszkodzenia mechanicznego np. wypadnięcie dysku i ucisk na rdzeń kręgowy lub zatrucia toksynami po stanach zapalnych. W pierwszym przypadku ćwiczenia wzmacniając mm. spowodują utrzymanie się dysku we właściwym miejscu i bólu nie będzie, a w przypadku bólu pozapalnego/toksycznego specjalnie nie pomogą, zatem oprócz ćwiczeń niezbędne jest usunięcie toksyn sauną, terapią Gersona, bądź ćwiczeniami na takim poziomie by się maksymalnie spocić, to tyle. Notabene, z potem wychodzą tzw. szlamy/toksyczne produkty przemiany materii. Kto tego nie zrozumie będzie zjadał tony leków przeciwbólowych, zniszczy wątrobę, cały organizm ale nie ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski! :) A tak właśnie mi się przypomniało! Fajne ćwiczenia siłowe są z użyciem taśmy gimnastycznej! Taką taśmę wykorzystuję się też w rehabilitacji! Sama mam taką gumę i ją uwielbiam, bo ćwiczę nią nogi i tyłek ;) http://www.thera-band.com/UserFiles/File/Cwiczenia_z_tasm_Thera-Band.pdf To się wydaje takie nic, ale serio jak masz mocną taśmę, to musisz nieźle się zmachać! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam 2 rodzaje gum :) jedna mniej, druga bardziej rozciągliwa Adziam moja mała to Iga, na razie blondi co potem to się okaże :) jest ogólnie bardzo pogodna, ale od kilku dni dosyć nieznośna idą jej kolejne ząbki i marudzi, dodatkowo nauczyła się krzyczeć i co chwilę skrzeczy radośnie, lub złośnie ;) uszy mi odpadają, a czasem mózg się lasuje byłyśmy dziś jak codziennie na spacerku, Marcinek ja mam na 90% dyskopatię na odcinku L5/S1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj znowu padłam po 21 :) miało być zupełnie inaczej, ale mała ryczała po drzemce prawie 3o minut :( idą jej dolne 3 i aż katar dostała zasnęła dopiero po czopku a od 23 spała ze mną w łóżku bo co chwilę się budziła to 2 taka noc, wcześniejsza też taka była tyle, że Tomek wstawał a tak ogólnie to u mnie dobrze :) dziś ćwiczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej! U mnie coś ostatnio ten zdrowy styl życia kuleje, bo piwo się leje i jakieś chipsy, orzeszki walają po kątach :D Mimo to nie zapominam o ćwiczeniach i białkowym jedzonku na masę mięśniową! ;) Z mojej "diety" korzysta tez mój facet, bo chce przytyć (przypakować?:D), także razem sobie jemy chude mięsko z indyka, rybki, jajka i serki wiejskie. Dziś co prawda było totalnie niezdrowo, bo pierogi z serem i śmietana, ale za to wieczorem idziemy biegać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie jak zwykle spacer potem obiad a wieczorem ćwiczenia jutro na 9 jadę na korki ze statystyki a w weekend buda no ale majówka zapowiada się super :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Gugajany
ciągle ćwiczenia, obiad , ćwiczenia, a na seks masz w ogóle jakiś czas? Seks jest dla zdrowia niezbędny jak woda i powietrze. A ile Ty masz lat, bo być może jesteś nieletnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhaahahah to nie to forum wiesz :D jak chce Ci się poczytać o seksie to wejdź na bloga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChceMiecSzczupleCialo Ja dzisiaj mialam straszna jazde na skrzydelka z kurczaka i sobie dogodzilam, ze hoho :d Ozywiscie wszystko wliczone w bilans. Wiecie co, jakis czas temu bym nie powiedziala, ze mozna jesc tak smacznie i gubic cm :D guga, czyli ma sie rozumiec, ze w niedziele odpalamy grilla i bedziemy szamac do upadlego salatki i chude miesko z grilla? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Gugajany
z dziką rozkoszą dam Ci browarków 5 i jak dorośniesz 3 orgazmy pod rząd, co Ty na to? Na początek masz kilka buziaków i kwaiatków: 👄👄🌼👄👄🌼👄👄🌼👄👄🌼👄👄🌼👄👄🌼👄👄🌼👄👄🌼👄👄🌼👄👄🌼👄👄🌼👄👄🌼👄👄🌼 Do czasu pełnoletniości wygoogluj "fizjologię seksu", naucz się wielu rzeczy by nie było wpadki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla nieletniej
Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać A ja już rosnę szesnastą wiosnę i pod staniczkiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który mnie kochał nad cały świat, Każdego ranka przynosząc róży ukochany kwiat Raz w łóżku leżę już rozebrana, on chwycił mocno za me kolana I szepnął w ucho ach kocham Cię, i tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło dziewięć miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urocze, dziękuję bardzo! Wzruszyłam się :) Dziewczynki jadę na korki ze staty, potem u mamy trochę pobędę i zjadę do domu jak zwykle po 17 Wczoraj jeszcze byłam na spacerze po 18 i muszę przyznać, że małej się lepiej zasypiało wieczorem, kupiłam jej też olejek eteryczny i kilka kropelek nalałam na pieluchę tetrową oddychało jej się znacznie lepiej i nocna była znośna. Dziś ma być 22 stopnie, a w weekend około 30 :D ja pitole!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga, masz cichego wielbiciela :D Ja wczoraj rowerek i callantics, dzisiaj ćwiczenia siłowe, juz niedługo, bo chce sie przed 2 sniadaniem wyrobic :) Ale tu cisza nastala, dziewczyny, mam nadzieje, ze nie odpuscilyscie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dopiero wróciłysmy cały dzień na dworze, aż Iga dostała chrypki dałyśmy T jeść i do parku poszliśmy razem :D ja dziś cud, miód malina z dietką ale ćwiczeń nie będzie bo jutro mam egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za chore pomarańczki tu się zbierają? Jacyś fani odchudzania?:D Jak tam laski wam piątek minął? Ja dziś zaliczyłam wycieczkę rowerową plus 70 min ćwiczeń siłowych z hantlami! Czuje się straasznie zmęczona tym treningiem BBL, ale to dlatego, że ja nigdy w życiu nie ćwiczyłam tyłka... Mam za swoje :P Dlatego dziewczyny nie marudzić, tylko ćwiczyć! nawet te 20 minutek dziennie robi różnicę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiu to ja muszę mieć ochotę na Ciebie a niestety nie jesteś w moim typie dziewuszki jadę na uczelnie, będę po 17, moja rodzinka zaziębiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia! Szkoda trochę, bo taka piękna sobota, a tu w szkole musisz siedzieć! Chociaż, jak masz chorowitki w domu, to pewnie i tak byście siedzieli w domu! Zrób im uzdrawiający rosołek i będzie dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki miłego weekendu, długiego bądź nie odezwiemy się z Karoliną wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski! fajnie macie :) mniam zjadlabym cos z grillka! ja dzis znow pewnie jade na rower! od 2 dni jezdzimy - wczoraj musialam podjechac pod taką górkę! myslalam, że pluca sobie wypluje, ale podjechalam :D co jecie w takie upaly? ja normalnie nie mam ochoty na nic! najchetniej jadlabym salatki z tunczyka i brokula z lodowki, mocno zimne! albo jakies owoce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski! jak tam zdrowy styl życia? U mnie wszystko zgodnie z planem: ćwiczę, jem dużo, a obwody lecą :) Przy 2000 kcal nie mam jojo, a wręcz przeciwnie - chudnę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina z mężem dziś pojechali boli mnie wątroba od % i żarcia heheh ;) no nic detox od dziś i powrót do dobrego stylu życia szczupłe ciało gratki!!!!!!! my byliśmy na spacerach i raz 3h w aquaparku Karola jeszcze w samochodzie ale zapewne przyzna to co ja że trzeba odpocząć po długim weekendzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ładnie sobie poczynałyście :) Ja niestety cały wolny tydzień w domu, ale póki było słonecznie, to jeździliśmy na rowerkach na górki się opalać ;) Dziś może znów pojedziemy, bo nawet ładna pogoda :) Ale to jak się "przebudzę", bo dopiero wstałam i mam zamułę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :d Potwierdzam, ledwo zyje i marze tylko o tym, zeby zalec w wyrze :D Ja od jutra bede grzeczna, bo dzisiaj to mi sie juz nie chce liczyc kcal, ale zadnego slodkiego nie ruszam, oczywiscie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×