Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gugajnaa

zdrowy styl życia

Polecane posty

hej hej :) No to fajnie sobie spędziłyście tydzień! Zazdroszczę! ;) U mnie dziś mega niezdrowo, bo pewnie zjem frytki na obiad, ale za to byliśmy na przejażdżce rowerowej, a potem sobie jeszcze poćwiczę hantlami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytającapytpytt
Zdrowsza i i lepsza będzie czerwona herbata :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piję je wszystkie :D Zieloną, czerwoną, białą, a ostatnio jakąś oo-long :D A czarną, to pijam z mleczkiem - bawarka mniam! ;) Nie piję kawy, więc ta zielona herbata, to mój taki boost na start! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie ok, mam zamiar dzisiaj trzymac sie 1700 kcal. Pierwsze slysze, zeby herbata czerwona, byla zdrowsza od zielonki :D Czerwona wyplukuje z organizmu witaminy i mineraly, nie nalezy z nia przesadzac. Chce miec szczuple cialo - widze, ze Ty tez tak lubisz herbaty jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze się nie ogarnęłam :O nie mam na nic siły taka jestem obżarta :O żallllllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, uwielbiam herbaty :) Szczególnie jakieś takie "chińskie" udziwnione :D Bardzo lubię jaśminową, albo białą z aromatem owocowym! Mniam :D gugajnaa, Nawet mi nie mów o obżarstwie :D Właśnie wcinam frytki i popijam je piwskiem! Oj trzeba będzie wieczorem spalić te kalorie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zebrałam się do kupy i zrobiłam interwał na bieżni 35 minut i umieram :D 2 tygodnie bez ruchu przez ten kręgosłup i kondycha siadła no ale już jest ciut lepiej i powoli się znowu wprowadzę za chwilę zjem kapusty kiszonej i siadam do nauki, w weekend mam koło ze staty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej muszę przyznać, że po wczorajszych ćwiczeniach jestem pełna energii :) od dziś liczę kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Szczuple cialo, ja sie zkaochalam w zielonek herbacie - kaktusowej, zielona jasminowa tez jest mega :D gugajna, gratki, ja sie nie zebralam, od dzisiaj zaczynam cwiczyc. Nie wiem czy pisalam, ze olej kokosowy kupilam, pychota! :D Wlasnie jem omlet z bananami na nim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek potwierdzam, że wczoraj z jedzeniem było dobrze dziś też mam już plan na każdy posiłek więc bez niespodzianek :) dziś też biegam Adziam gdzie znikłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie tez wczoraj ok, zeszlam na 1750 kcal i lepiej sie czuje niz na 1900 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak tam ? ja wczoraj zasnęłam o 21 wykańcza mnie macierzyństwo ;) kolejna nocka taka se ale pospałam do 6:20 LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie ok, tylko len jakis mnie ogrania, musze dzisiaj koniecznie pocwiczyc silowo, bo czuje sie zle z tym, jak sobie odpuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) U mnie ostatnio bardzo ciężko, bo zbliża się "miesięczny czas" i cała napuchłam i jadłabym non stop :D Ale ćwiczeń nie zaniedbuję! Trochę się oszczędzam, bo jestem ostatnio bardzo osłabiona (praca), ale jakoś daje rade ;) Dziś w planach rowerek, a wieczorem hantle, żeby przypakować bica! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odważyłam się wejść na wagę kupiłam nowe baterie ale miałam stracha, byłam pewna, że tam ponad 100 będzie na szczęście tylko 2 kilo więcej od świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia jest chora szkoda mi jej bardzo bo taka pogoda piękna i kisimy się w domu buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj wykonczona jestem. Z rana mialam wyjazd, wrocilam glodna po 9 do domu, bo oczywiscie sniadania przed 6 nie chcialo mi sie robic ;) Spacer dzisiaj zaliczylam, ale jutro ma byc szybki marsz, od silowych odpoczywam, ze wzgledu na gnaty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niestety też chwilowo odpuszczam ale zrobiłam interwał na bieżni krótko - 31 minut ale Tomek serial ma i kazał mi zleźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) właśnie skończyłam trening 1 godzinka! najpierw Bum bum, a potem High&Tight z Brazil Butt Lift i normalnie tyłek mi odpada :D Zauważyłam, że od tych ćwiczeń siłowych + miesiączka, to nogi mam napęczniałe jak Pudzian :D Jak mi woda zejdzie, to całkiem nieźle to będzie wyglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Szczuple Ciało, ja tez z @, dzisiaj juz sie biore ostro do roboty, mam w planach godzine z tasmami. Czy u Was tez od rana tak goraco jest? Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest strasznie gorąco! 30* C spokojnie, ale nie wiem ile dokładnie bo mi się termometr nagrzał wskazuje 41*C :D ja dopiero wstałam i jem śniadanko ;) później na rowerek i trochę się poopalać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×