Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Doris.

Zdrowe i skuteczne odchudzanie !

Polecane posty

Gość Doris.
Tak ;) 2, i 4 megaa ! ;) Ja się tylko boję o mój biuścik .. Że się zmniejszy ;/ . A już i tak duży to on nie jest ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm__
http://polki.pl/fitness_odchudzanie_artykul,10000951.html ja w sumie przed snem robie po 10 pompek pod ścianą bo też się tego boję. Ale patrz co znalazłam :) Wczoraj pierwszy dzień AGW . Waga dzisiaj 70,2 :) ja się cieszę . Ale przerażają mnie dzisiejsze 3 posiłki białkowe! nie wiem co mam jeść :( !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
Oj coś wymyślisz :* . ja na razie jestem na ograniczaniu kalorii dziś ostatni dzień ;) Bo chciałam sobie zacząć od początku tygodnia ;] . Żeby później łatwiej liczyć ile tygodni jestem na diecie ;D . Ale to raczej jest nieuniknione .. Przecież biust = tłuszczyk ;O .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
Stosujesz A6W tak .? ;> Nie wiem jaka jest Twoja warstwa tłuszczyku na brzuszku ale jeśli jest go dość dużo to odradzam A6W ;) . Bo A6W jest to ćwiczenie na mięśnie brzuszka, które znajdują się właśnie pod tym tłuszczykiem .. Więc jeśli masz go sporo to na razie radziła bym się skupić na brzuszkach i innych ćwiczeniach spalających tkankę tłuszczową ;) Jeśli nie masz to ćwiczenia te ślicznie wyrzeźbią Ci brzusio :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm___
Mój brzuch nie jest aż taki straszny , mam boczki. ale tak w najszczuplejszym miejscu talli mam z 79 cm ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda ooooooo
a na czym polegaja wasze diety ja mysle wyeliminowac slodycze i fas food

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
na początku znajdziesz dietkę którą my stosujemy ;) możesz też wprowadzić ruch i posiłki o równych godz, w odstępie 3/4 godz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
To a6w dla ciebie jest odpowiednie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm____
Też tak w sumie myślę, tylko raczej do końca nie dojdę ,ale tak do 20 dnia dam radę :D:D chyba.. hehe . Na początku wątku masz jakie posiłki jeść którego dnia czy białkowe czy węglowodanowo-białkowe czy może oparte na samym białku. Dietka jest świetna, bo w sumie jesz co chcesz. Dużo owoców- to dobrze działa na cere i włosy :P Mam fajny pomysł. Może jutro rano zbadamy swoje wymiary :D sprawdzimy ile kto ma :P może mamy podobne a fajnie by było :) Nooo. Ja zjadłam dzisiaj na obiad mięso mielone.. ooooh! :D tylko kurdę teraz chyba zjem następny węglowodanowy , bo zjadłabym owocki :D Jak tam dzień wam mija ? u mnie straszna pogoda i leje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
Jasne ;) świetny pomysł ;) ja zjadłam gotowanego kurczaka bez skórki ;) a u mnie dobrze ; pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weiarkaja
czy stosuje ktos diete nielaczenia tu? albo mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
Stosujemy tą dietke która jest na 1 str. ale jeśli chcesz możesz do nas dołączyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
ćwiczenia ; 1oo brzuszków (miało być 5o ale jest 1oo) 2o przysiadów 5o przysiadów szerokich 5o damskich pompek (miało być 3o jest 5o) 5o pajacyków 2ox brzuszki ukośne na prawą stronę i 2o na lewą 2 serie po 15 nożyce 1o ścisków udami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm___
Jestem z Ciebie dumna! :)):*** - 26 minut treningu na bierzni ( w tym 3 min - 10km/h , 5 min - 8 km/h , 3 min na podwyższeniu 12 . reszta treningu na 5km/h marsz + 2 min wyciszenia 2 km / h .. ) - 2 dzień a6w - 10 pompek Dzień też całkiem nieźle. Pamiętaj jutro o pomiarach :) tak myślę : - bius - talia - uda razem ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm___
Witam was pięknie z rana ;) życzę miłego dnia w szkole, pracy lub w domu :) Smutno mi bo waga dziś się nie zmieniła.. :( no ale już, już. O to moje wymiary : w tali 79cm obwód wokół pępka (moja zmora! ) 96 cm biodra 93cm góra(piersi .. ) 96 :) z tego jestem dumna :) a jak sobie zmierzyłam ile mam w udzie jednej nogi to = 62 cm.. tak bym z 55 chciała mieć w tej nodze :D Dzisiaj 1 węgl. 3 białkowe Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
Witam ! ;* Dietkowo ?? No na bank mało zjadłam ;P 1 bułka żytnia 1 serek wiejski light i tyle ;P co do wymiarów ... nie wiem gdzie mam metr . ;/ będę szukać ! jak znajdę to zaraz podam wymiary ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm___
UU ja zjadłam śniadanie- jogurt naturalny , kanapkę(zrobiłam węglow-biał) , udko z kurczaka i tyle .. i piję sobie wodę :) No szukaj , szukaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
No ja zjem jeszcze coś na kolacje ;) Ale nie wiem co ;D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm___
Nie jedz :D:* Zabraniam Ci kategorycznie, albo jeśli chcesz coś zjeść to jakiś owoc i to jak najszybciej , bo już coraz bardziej się zbliża noc ! :* a na noc nie wolno jeść !! :* Nie jedz, lepszy efekt :P:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
ale można jeść 3/4 godz przed snem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm___
a bardzo jesteś głodna ?:P Pomyśl sobie o swoim pięknym nowym ciele ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
teraz nie .. ale zaraz mogę być .. zjadłam tylko bułkę i serek ;o dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm___
Taki szok dla organizmu jest w sumie troszkę dobry :) Ja sobie popijam wodę i ogarniam lekcje ;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
No nie jem nic ;p ja wypiłam zieloną herbatke dziś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
a jakie meni na jutro ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm___
jutro mam 1 węglowodanowy, 3 białkowe ( bo to 6 dzień już :D) hmm. zjem na pewno jogurt na śniadanie, bo jak go jem to potem nie jestem głodna w szkole. i napewno zjem jutro makaron z sosem jako węglowodanowy :) albo ryż z sosem , zależy od ochoty . A reszta to 2 białkowe, to albo nie zjem nic :D albo zjem jakiś serek wiejski :) A ty jak na jutro ?: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
ja na pewno sałatkę owocową i jogurt naturalny z płatkami ;) a reszta to nie wiem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm___
Ja jadłam kiedyś taką pyszną sałatkę owocową z kurczakiem.. w sumie to by było dobre na węglowodanowo białkowy, ale to mogę zjeść dopiero 9 dnia teraz :( Hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×