Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WGardełkoUwielbiam!!!

Kocham jak mnie wali w gardełko...

Polecane posty

Gość hahahahahahha
Dek@ Dek@tlen.pl'; Z deka czy z Deką? :o:o:o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szmatsu. 😴 A zresztą, chooy mnie to obchodzi. Ważne, że wreszcie znalazłam kogoś na tej poyebanej kafeterii, kto wie, o co toczy się gra. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahha
Tempatsu 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahha
Dek@ Dek@tlen.pl'; Spierrdalatsu. :D:D fakilatsu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahha
Szmatsu. A zresztą, chooy mnie to obchodzi. Ważne, że WRESZCIE ZNALAZŁAM kogoś na tej poyebanej kafeterii, kto wie, o co toczy się gra. WTF? :P o co ci chodatsu?? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę wymyślać kolejnych "-tsu", bo oglądam dokument o wybuchających żabach. Pa, ćffoku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahha
😴 pitolatsu ci brakuje jak widatsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggwsgwe
Niby fajne, ale to plucie do ust mnie strasznie obrzydziło :O łeee, niedobrze mi teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalllla
plucie do ust...eeeeeee......już mi sie odechcialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Waśnie.../.
Lubię wsadzać wibratory w męskie odbyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekler
To chętnie bym się z tobą spotkał, bo bardzo mnie kręci gdy kobieta wkłada wibrator w mój odbyt. A aktualna partnerka mi tego odmawia i mówi, że jestem zboczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saki
xxx:p:p chetnie sie zdziwie co zrobisz z moim chujem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet w średnim wieku:nie gniewaj się ale gadasz jak potłuczony.Już mnie zaczynają wkurzać te absurdalne teorie że wszystkiemu jest winien kosciół katolicki.Co ma kosćiół do tego wszystkiego człowieku?Wiesz które dziewczyny uchodzą za najbardziej namiętne i odważne?Latynoski.Poznałam podczas zawodów tanecznych kilka dziewczyn i zaręczam ci że żadna z Europejek nie ma takiego respektu do kościoła i szacunku do tej instytucji jak one Odwaga w łóżku to nic innego jak kwestia temperamentu a nie wiary czy niewiary.Takie bzdury to mogłbyś gadac sto lat temu a nie dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxx:-P:-P:-P
Oj saki saki! Chetny jestes?? Bo napalony napewno. A jak tam masz dziewczyne ?bo taki nie zaspokojony seksualnie jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saki
Mam poprostu ochote i jak chcesz to mozesz possac mojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę macie bogate doświadczenie... Ja chetnie poznam dziewczynę / kobietę z 3miasta, z którą mógłbym powymieniać doświadczenia... jurekk@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chce wasze PESELE!!!!
tu wiekszosc wpisow dokonywana jest przez osoby nieletnie, taka 16 letnia dziewica glupot nawciska i wszyscy to czytaja, ja wam nie wierze, chce wasze pesele. dziewice smarkule 14 letnie manipulatorki sieciowe. klamczuchy wstretne, parszywe smarkule 12 letnie;p 10 letnie manipulatorki;p 8 letnie sowieckie agentki!!! hanba hanba hanba 6 letnie komandoski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ile lat mają piszące tu osoby i szczerze mówiąc guzik mnie to obchodzi Autorka lubi być walona w gardełko?Lubi o tym opowiadać?Czemu nie,przecież to eroforum.Niech sobie dziewczyna(?)popisze.Da upust swojej niesamowitej,niewyobrażalnej radości z w/w faktu a panowie żądni wrażeń mają fan.I wszystko byłoby pięknie gdyby bezdenna głupota i bolesny schemat myśleniowy niektórych którzy winy w niewyedukowaniu społeczeństwa jak zwykle szukają gdzieś obok(szkoła,kosciół,grupa)zamiast zauważyć że to dana osobowa jednostka jest -ciemna i tej ciemnej masy nie zmusisz by rozwinęła skrzydła i wzbiła się do lotu bo ona i tak woli pełzać .Klasyczne:gadał dziad do obrazu a obraz ani razu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxx:-P:-P:-P
Saki oczywiście ze jestem chetna,tylko nie wiem czy bys dal rade inaczej mowiac ZDOŁAŁ:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saki
To mozemy sprobowac, jeszcze nikt mi nie robil glebokiego gardla wiec jak chcesz to mozesz mi obciagnac tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxx:-P:-P:-P
Sak nie pozbieral bys sie . A w c*pke lubisz czy tylko w gardelko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce wasze PESELE!!!! tu wiekszosc wpisow dokonywana jest przez osoby nieletnie, taka 16 letnia dziewica glupot nawciska i wszyscy to czytaja, ja wam nie wierze, chce wasze pesele. dziewice smarkule 14 letnie manipulatorki sieciowe. klamczuchy wstretne, parszywe smarkule 12 letnie;p 10 letnie manipulatorki;p 8 letnie sowieckie agentki!!! hanba hanba hanba 6 letnie komandoski Po pierwsze, kurva, hahahaha. :classic_cool: Po drugie, Nieogryzku, nazwiesz jednostkę ciemną masą, bo po prostu nie chce być walona w gardło? Nazwiesz to brakiem chęci rozwijania skrzydeł? Bardzo ładna ta wypowiedź o tym, że KK ma właściwie niewiele wspólnego z temperamentem i tak dalej, ale z ciemną jednostką to już przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxx:-P:-P:-P
Ile ty saki masz wogule lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxx:-P:-P:-P
Moze twoja tylko lezy i nie umie robic ci loda ale to nie znaczy ze wszystkie tak robia,moj facet jest zachwycony choc jestem mloda. Ja daje mu sie spuszczac do srodka itp. A jak ciebie nie zaspokoja twoja dziewczyna to twoj problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×