Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izza27

pytanie do kochanek

Polecane posty

Gość ....ups
z ciekawości..... tiaa... to taki powód jak i znajomość z tym żonatym ... ciekawość.... a że się spierniczy komuś życie, to nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
assa: proponuje juz sie polozyc, bo chyba troche sie zbytnio rozemocjonowalas. aha i nie rob ze zrobienia prania czy posprzatania mieszkania jakiejs zabojczej pracy. To sa obowiazki, a nie jakies przyslugi i poswiecenia. Ja to robilam nawet gdy bylam sama. Dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups: nie nie ciekawosc. Uczucie. I nie uwazam, zebym mu pierniczyla zycia. Widze, ze przy mnie odzywa i jest szczesliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
Izza, Ty dalej pozostaniesz głupia, bo nadal nic nie rozumiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
poczekaj, aż zrobi ci dziecko albo inaczej ciekawe, co by zrobił,jakby się dowiedział, że z nim zaciążyłaś? :D to dopiero by było ciekawe doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
ciekawe, czy dalej będzie aż taki żwawy i przeszczęśliwy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckicia
biedak pewnie zawału z tego wszystkiego by dostał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckicia
jestem ciekawa czy jak bedziesz lezec na porodowce czy zonkos poszuka sobie nowej zdobyczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
hahahah... na przyszly rok a on wie o twoich planach?:D to najpierw z nim to ustal, żebyś potem nie płakała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckicia
wiesz dla odmiany napiszę, że ja tobie niczego nie życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckicia
on nie jest taki no z tym to już przesadziłaś :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
Izza, zanim zrobisz coś naprawdę głupiego, to najpierw odszukaj rozum albo spraw sobie nowy mózg, bo ten nie spełnia pokładanych w nim nadziei :) narobić błędów, to nie sztuka sztuka w porę zawrócić, zanim się po szyję zatopisz w bagnie ... niezależnie po którą szyjkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assa sinnnaaaa
sie lepiej nie chwal:D:D:D heheheh ,ze nawet sama sobie gacie potrafisz uprac :D:D:D bo to juz naprawde potrafi nawet debil :D:D Nawet to robilas,gdy bylas sama ?Aha ,,nawet :D:D:D ,ok, zuch dziewczyna ,hehehe.. A tak swoja droga to sie dzisiaj tak chwalilas ,ze On dzisiaj u ciebie wieczorem bedzie :D:D:D i co nie dotarl? hehehehe Wybral jednak towarzystwo "pasozyta" ?:D:D:D:D hehehehe No w sumie szkoda ,bo majtki z Tesco i szczoteczka do zebow znowu nie byly uzywane :( A ty biedna i nieszczesliwa nie mozesz spac i sie z bezradnosci i rozpaczy produkujesz na kafe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckicia
a właśnie nie odpowiedziałaś, czy on wie o dziecku w planach przyszłorocznych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
no z tym to już przesadziłaś Kicia, ona już przesadziła dawno ocknie się, jak przy okazji 40-stych urodzin będzie miała z nim powiedzmy 2 dzieci i wtedy się okaże, że jakaś inna Izza stwierdzi, że to właśnie ona jest pasożytem i że jej facet jest z nią tylko z powodu dzieci i że ona ma się usunąć. Chciałabym wtedy widzieć jej minę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ckicia wiadomo, ze nie wie, ale to przeciez oczywiste, ze bedziemy chcieli miec dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
:D:D:D:D sikam ze śmiechu, dziewczyny jesteście super!!!! "A tak swoja droga to sie dzisiaj tak chwalilas ,ze On dzisiaj u ciebie wieczorem bedzie i co nie dotarl? hehehehe...." Assa: no przecież ona pisała, że nawet jak on jest, to oboje klikają na komputerach, wiec pewnie teraz też jak on jest to oni klikają na tych komputerach:D:D:D normalnie..... wieczór cuduuff :D :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
assa: jak juz powiedzialam, nie chce mi sie znizac do twojego poziomu. O praniu gaci i sprzataniu to proponuje popisac w innym watku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
ckicia wiadomo, ze nie wie, ale to przeciez oczywiste, ze bedziemy chcieli miec dziecko :D:D:D:D:Dsikam:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckicia
sikam ja też :D :D :D :D nie wierze, że to napisała :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
a może to pisze jakaś gimnazjalistka? Niemożliwe, żeby to pisała dorosła kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o co tobie chodzi? Napisalam, ze planujemy miec dziecko, to przeciez oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckicia
Całkiem możliwe :D Chociaż może jest tak naiwna, że w to wierzy :D To może ja też napiszę, że za rok uwiodę Jarosława i będziemy mieli dziecko, brzmi to równie wiarygodnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kurde.....
Izza dla ciebie to oczywiste ze bedziecie chcieli miec dziecko a dla niego to pewnie nie koniecznie juz takie oczywiste jest,bo on ma juz dwojke dzieci i nie wiadomo czy bedzi chcial trzeciego. Cos mi sie nie wydaje zby to sie tak skonczylo ze bedziecie razem,a ty juz o dziecko marzysz. Kochana mowi ci.Jakby powiedzial o tobie zonie,to juz bys ja miala na karku i polowe wlosow mniej,a on albo juz mieszkal na stale u ciebie po tym jak go zona wypieprzyla z domu albo siedzial grzecznie w domu probujac malzenswwto ratowac do ciebie sie nie odzywajac ani slowkiem. Skoro jeszcz sie z toba kontaktuje i przyjezdza odupczyc to znaczy ze zona nic jeszcze nie wie o tobie a on ci kit wciska bo wyczul zes naiwaniacza i jeszcz moze na tobie troche poskakac zanim bedzi musia do zony skruszony wrocic jaby sie sprawa rypla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
ale o co tobie chodzi? Napisalam, ze planujemy miec dziecko, to przeciez oczywiste. Nie "planujemy" /bo on się jeszcze na ten temat nie wypowiedział/, ale "planujesz" - bo jak na razie to tylko twój pomysł, on tego nie potwierdził, mało tego -- może nawet taki pomysł nie zagościł w jego... powiedzmy... głowie.... bo: 1. myśli na razie inną główką 2. facet nie wpada na takie pomysły z kochanką, mając już dzieci z żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kurde: to nie jest jakis pantoflarz, ktory "siedzi grzecznie w domu probujac malzenstwo ratowac", bo to jej wina, ze to sie rozpadlo i to nie jest facet ktory daje sie "wyrzucac z domu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
matko... ja początkowo sądziłam,że to głupia prowokacja, a to po prostu jeszcze jedna, totalnie naiwna kobieta mało tego --z tego co piszesz widzę,że ty to dziecko chcesz nie w przyszłym roku, ale już, natychmiast i jeszcze może masz nadzieję,że jak zajdziesz w ciążę, to on może szybciej zostawi żonę.................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×