Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chevelle

SCHUDNĄĆ 7 KG !!! Zapraszam :)

Polecane posty

Gość nie wpierdzielac ile wlezie
tylko pasa zacisnąc,same decydujecie ile zjecie i co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak znalazłam chwilkę :-) ^^^melka^^ zazdroszczę, widocznie mamy inną budowę :-) albo inne preferencje, nie wiem :-) ja powyżej 60 się ze sobą źle czuje, to na pewno. pomiędzy 60-55 jest dobrze ale najlepiej się czułam jak ważyłam 55-50 w tym przedziale. Jednak może to rzeczywiście przegięcie, bo co niektórzy mówili że za chudo. No zobaczymy, też bym wolała być usatysfakcjonowana przy zruceniu mniejszej ilości kg :-) Wyjdzie w praniu ile tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was laski. jejku jak ja Wam zazdroszczę wagi 65kg to jest mój 1 cel. ja nie chce nigdy zejść poniżej 60kg. chcę wyglądać zdrowo a nie chudo. kobieta musi mieć troszkę ciałka ;) ja się już sobie podobam więc będzie już tylko lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomówka_
Hej ;) U mnie minimalnie waga się ruszyła :) Rano 57,4 a teraz się ważąc jest już 57,9-ale zjadłam śniadanko i obiad więc brzuch pełny. lena le dwie osoby z taką samą wagą, mogę mieć zupełnie inne proporcje tłuszczu i mięśni w organiźmie :) Ja marzę o 52...ale myślę że jak do nich dojdę to zachce mi się 50 :) kto wie... Ja przy 59kg wyglądałam na jakieś 65...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano tak to jest, każdy ma inna budowę ciała. ja przy 70kg wyglądam już dobrze. ale chcę 65kg max ważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^^^melka^^
witam z kawką:) u mnie rano waga w dół, wprawdzie nie kg, ale ubywa:) na obiad filet z kurczaka z ogórkiem kiszonym i muszę się przyznać że zgrzeszyłam:) zeżarłam 2 krówki ciągutki i pewnie byłaby i trzecia ale druga wyciągnęła mi plombę z zęba i jutro czeka mnie dentysta:( ale byłam zła na siebie! ...i jestem nadal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomówka_
Hej :) melka 2 krówki to nie taki grzech...gorzej z tą plombą... Ja gorzej wczoraj zgrzeszyłam 2 kawałkami pizzy-ale za to w dzień pozwoliłam sobie na niewiele. Ja dzisiaj na obiadek pieczone udka,surówka... Zastanawiam się nad ziemniakami-uwielbiam je do obiadu...Ale strasznie tuczą w tym zestawie... Jak myślicie?Jeść czy nie jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melka oj z tą plomba to nieciekawie,ale zalepisz dziurke i bedzie po klopocie:) ja jem ziemniaczki ale jeden albo dwa z ziolami,uwazam ze trzeba jesc ziemniaki i chleb i makaron i ryz,w malych ilosciach bez zadnych zawiesistych sosow i wtedy na pewno nie dziala niekorzystnie na nasza figure. dostalam parowar na prezent i bede teraz z niego korzystac,moze uda mi sie przez to schudnac te ostatnie kilogramki niechciane. aha wczoraj bylam na grillu,zjadlam kielbaske,jedno udko a pozniej jadlam juz salatke,ale pilam za alkohol ale z cola light. macie jakies swoje ulubione salatki,na szybko,jak mozecie podzielcie sie przepisem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię sałatkę z makrelą, jajkami, cebulą, szczypiorkiem, ogórkiem kiszonym, sól pieprz :) pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomówka_
pekińska,rzodkiewka,ogórek zielony+sos koperkowy lub jogurt naturalny z posiekanym koperkiem... pomidor,ogórek kiszony,cebula,śmietana kalafior,ananas,kukurydza,majonez,sok z cytrny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^^^melka^^
ja ostatnio robię sobie taki mix warzywny..ogórek, pomidor, rzodkiewka, papryka, szczypiorek i dodaję dwa serki ziarniste. Staram się nie solić ..a z waszych przepisów skorzystam na pewno! mjluska...ta makrela wędzona czy z puszki??? atomówka..twoja pierwsza sałatka super, tylko zastanawiam się nad tym majonezem i śmietaną w pozostałych? Ananasa uwielbiam w sałatkach:) co do ziemniaków to ja unikam, choć też lubię bardzo, pieczywa, makaronów to takie minimalne ilości baaardzo rzadko, żadnych panierek, schaboszczaków....to tak już od dawna. I na prawdę nie brakuje mi tego:) atomówka...hehe ta pizza:) moja mama wczoraj tak mnie kusiła...choć sobie zamówimy...oj jak mnie korciło:) a ostatecznie zrobiłam jej parę kanapek:) łapka, atomówka....z moim ząbkiem będzie grubsza sprawa..prawie zęba nie ma:( na szczęście to nie z przodu ja jestem przewrażliwiona na tym punkcie, zawsze wszystko poleczone, pod kontrolą bo niestety mocnych zębów nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^^^melka^^
zapomniałam... w tesco kupiłam taki czteropak z firmy zott Serduszko pudding waniliowy z sosem malinowym, niewiele ponad 3 zł... tylko 77kcal, jogurt naturalny ma 66.....jak dla mnie jest to pycha! jak by tam zachciało się wam deserku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, wrocilam :) musze przyznac, ze w weekend nawet sie nie obrazlam. Wczoraj zamiast isc do meksykanskiej restauracji, "napotkalismy" po drodze restauracje Dolly Buster ....pycha jedzenie..zjadlam pizze z kurczakiem...mmm i nawet wypilam dwa piwka..ale przez reszte dnia bylam juz grzeczna jesli chodzi o jedzenie..ale nie zabraklo tez chodzenia po miescie, takze mam nadzieje, ze w ten weeknd nie przytylam hehe melka, nie nie nad morze, nad morzem bylam tydzien temu hehe ;) oj tam dwie krowki to nie tak duzo. trzeba myslec pozytywne, na drugiej sie zatrzymalas :P atomowka, mam nadzieje, ze u mnie w koncu tez waga drgnie..na minus ;) ale dobre te salatki, jutro chyba jakas z tych podanych przez ciebie zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomówka_
melka-są majonezy ligh :) zresztą zawsze możesz dodać go mało.Śmietanę można zastąpić jogurtem naturalnym :) taka_zwykła :) fajnie że wyjazd udany i że nie zawaliłaś... Co do sałatek to moje ulubione-szybkie,proste i w sumie mało kaloryczne... Dziewczyny! Dzisiaj skusiłam się na 2 cheesburgery w Macu :( Ehhh...jutro ostro muszę poćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomówka_
Miłego wieczorku :) bo chyba już dziś nie zajrzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny.... ja tylko na chwilę, weekend może przemilczę :o wczoraj imnieniny u znajomych dzisiaj ognisko, trochę tych kalorii było niestety :O jutro trzeba zacisnąć pasa i odpokutować te grzeszki ;) Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^^^melka^^
hahhaaa...ale się uśmiałam:) pizza, cheesburgery, ognisko....jak na spowiedzi...czyli normalne jesteśmy:P taka zwykła...daleko masz do morza? na drugiej krówce się zatrzymałam co by wszystkich plomb nie stracić hahhha:) to ty nie zła smakoszka jesteś...Dolly Buster..nawet nie słyszałam:) chevelle...ja idę jutro na imieniny, więc jutro będę milczeć:) miłego wieczorku!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe melka, faktycznie smakoszka..chyba powinnam sie nazywac paris hilton heheh... do morza mam jakies 50 km w sumie niedaleko (to w sumie do portu)..ale zeby isc na jakas przyjemna plaze musze 100 km w jedna strone zrobic :) ja to nigdy na tylku usiedziec nie moge...niestety...wybralam sobie niezbyt tanie hobby ;) moim drugim hobby jest fotografowanie. a wy kobietki, czym lubicie sie najbardziej zajmowac? atomowka, wzajemnie :) chevelle, niestety czasem tak bywa z grillami...i piwkami ..i w ogole. wczoraj o 24 przejezdzalam kolo mcs...jezuuu jaka mialam ochote skrecic do mc drive i kupic sobie royal ts z frytami ...mniam. ale jakos sie opamietalam :P melka, obiecaj ze zjesz jeden kawaleczek tortu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomówka_
Hej :) Dzień zaczynam od kawki... :) Ja najbardziej lubię wizaż i kosmetykę-przedłużanie włosów,koloryzacje,makijaż.Wszystkie najbliższe koleżanki do mnie przychodzą ;) A przymierzam się teraz do zakupu zestawu do robienia pazurków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dukanie moja znajoma zrzuciła 5 kg w 2 tygodnie. Śmiałam się, że za następne 2 przytyje 10 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomówka_
Dla mnie Dukan jest przereklamowany... Jeśli ktoś ma problemy z nerkami i wątrobą ta dieta odpada.Silnie zakwasza, a samo zakwaszenie prowadzi do wielu schorzeń... Chudnie się szybko ale za jaką cenę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) przed chwila sie zwazylam: 59,8 kg! po raz pierwszy w tym roku zobaczylam na wadze 5 z przodu ;)ahh jakie to mile uczucie :D atomowka, to juz wiem do kogo przyjde na makijaz :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomówka_
taka_zwykla gratulacje!!!! :) :D Zapraszam na makijaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje :) jak tylko bede w poblizu, to sie umawiamy hehe :P wlasnie pije druga kawke. musze jednak nauczyc sie pic wiecej wody, cos mi z tym piciem nie wychodzi.nigdy nie moge wypijam calej butli wody mineranej...musze to zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki. ja się na razie nie będę ważyć choć bym chciała :( ale nie ma sensu podczas okresu... jeszcze 3 dni muszę wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka_zwykła nie ma sprawy :) mjluska89 nie ma sensu ważyć się 1-2 dni przed i w trakcie bo zawsze waga pokazuje 1-2 kg więcej.Ja jestem dzień przed i waga dziś wzkazała 58...ale myślę że to woda która gromadzi się przed okresem... Zobaczymy po... :) Jak na razie spożyłam mało kcal-tzn jakies 700...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny, jak wam idzie dietowanie? :) u mnie dzis zle nie bylo, chociaz moglam zjesc troche mniej..ale na plusie jest to, ze cwiczylam 45 minut plus zrobilam godzinny spacer atomowka, masz chyba racje z ta gromadzaca sie woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^^^melka^^
witam! donoszę, że wczoraj zjadłam tylko kawałek placuszka imieninowego:) nawet mnie nie korciło więcej. ząb zaklajstrowany:) sprawnie i szybko poszło...ufff waga dziś lekko w dół, czyli jest ok:) taka zwykła...no hobby masz piękne! jedno i drugie. Zazdroszczę pasji, czasu i możliwosci na realizację. A najbardziej tych 100km do morza..hehhe...ja się wlekę samochodem całą noc! Mam rodzinę nad morzem..okolice Kołobrzegu, Koszalina... gratuluję 5 z przodu...kg naturalnie:) atomówka...wow! pracujesz jako kosmetyczka?? Zawsze o tym marzyłam...przedłużanie włosów, no nie żle:) mnie dziś trochę nerwy zżerają:( mój syn pisze egzaminy gimnazjalne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×