Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Hehe..ups nie widzialm Luiso sorki :) No no i sie okaże ze sasiadkami jestescie :D OO...Emilko ty to masz kochanego Anioła!! Jak milo sie zrobilo ;) To zalezy od faceta na co uwage zwraca...:) To calowanie ekstra! Annqx a ty jak tam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POli:) Kochana ja mysle,ze normalny chlopak jak by mu zalezalo na dziewczynie to by sie ucieszyl,ze go wyreczyla i sie zgodzil bez wahania:) ale jak on zareaguje ciezko mi powiedziec bo nie znam go..Ty powinnas wyczuc to:) wiesz jak nie ma dziewczyny...czemu mialby odmowic..wystarczy kasa na bilet i juz u Ciebie jest:) moze sie troche speniac jak jest dzikusem:) nie wiem jak zaeaguje:) wlasnie o to chodzi zebys wiedziala na czym stoisz..no chyba ze wlasnie chcesz tylko kontakt na gg to ok..ale wiem ze tak nie jest:) ale jaja i ja z centralnej annqx:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana a ja siedze z ta maska na glowie :) tez mysle o zjedzeniu cos slodkiego ale Nic nie mam w domu takiego:/ masakraaaa a juz lody pozarlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heehh podesle ci Luiso czekolade i lody tez mam! ;) No wiec przekonalas mnie zeby zaryzykowal, trudno najwyzej pomysli e jestem jakas dziwna ale przez wakacje mi przejdzie i juz...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze go nie zabiłam , napisał sms że mnie kocha czyli coś zaczyna trzeźwieć. Poli w pełni zgadzam się z Luisą , pisałam wcześniej lepiej mieć pewność że to koniec niż złudne nadzieje że jednak coś z tego będzie . Upewnij się , może nie tak od razu wprost, ale delikatnie zasugeruj , fajnie by się było spotkać , albo że chciałabyś z nim gdzieś jechać. Napisz że nie widzisz sensu pisania dalej jeśli nawet się nie widzieliście nie rozmawiacie przez tel. Poli kombinuj !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty dziwna??:) to on dziwny ze nie zaproponowal spotkania:) Kobito no cos Ty...widze ze zalozylas,ze odmowi albo podwinie ogon:) kochana nie wiem jak zareaguje:) chcialabym by sie ucieszyl i umowil z Toba ale nie wiem jaki jest z niego typ:) sprobuj wyczuc albo niby zartem niby serio...zobaczysz:) albo rybki albo akwarium;););) daaaj kosteczke blagaaaaaam jeszcze moze jesz moja ulubiona z orzechami albo truskawkowa?:) az mi slina poszlaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo... zobacz jaki kochany...:) Chyba zaczyna rozumiec ze zle zrobil...:) Annqx, no nakrecasz mnie jeszcze bardziej, wiec w najblizszym czasie dowiem sie calej prawdy, a jak sie zgodzi to dopiero bede sie stresowac hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx :( mazowieckie czyli daleko mamy do siebie:) ale mozna bys sie w wawie spotkac wszystkie chetne:) w wakacje :) i isc na jakies piwko:) ale bylo by fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm pisze ze kocha:) za tego murzynka wdzieczny i za to ze ma taka laske fajna:) i nie chce bys go karcila ze sie napil haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, ale sie nie smiej, bo wlasnie jem Milke z orzechami hehe :D Wiec juz ci sle! Zostalo mi jeszcze 5 kosteczek! :D No uzna ze jestem konkretna babka i juz,a co mi tam, nie znam\ mnie osobiscie i jesli odmowi to sie nie bedzie mial z kim ponabijac ... Wiec albo woz albo przewoz ;) Jestescie wielkie dziewczyny! Dzieki bardzo! Ryzyk fizyk, raz sie zyje! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli jak sie zgodzi to Ci suknienke na allegro wybierzemy:) i rasjstopki achachaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na facebooku patrzylas? nie jest z zadna w zwiazku? jak wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie jest z zadną w zwiazku ale ma niezle te kumpele sa ladne, strasznie wymalowane ale ladne... i ma niezlyz nimi kontakt z tego co widze.. Oj Lusio, chcialm sie podzielic a ty jeszcze marudzisz! No nic w takim razie zjem te 5 kosteczek sama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie nie zgodzi to dupa nie facet..i jego strata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ok bedziemy wszystko wybierac bo ja bede jak jak na szpilkach chodzic hehe :D Ale poczekajmy najpier na to co powie hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty tez sie wymalujesz loka se zakrecisz zrobisz grzywe jak z foty i jest Twoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie tak! Jego strata a nie ebde sie uganiac za niedostepnymi facetami! W koncu myszka wyjdzie z norki i pokaze jaka jest! Tz. ja xD :D :D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje frustracje bo ide zaraz suszyc wlosy z szopa nie wyjde do sklepu a prostowac nie bede niech odpoczna a zjadla bym czekolade z orzechami ja sie pyytam co robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa specjalistka od rajstopek ;D luuuuuubie to :D dokładnie jak z Ciebie zrezygnuje to osobiście dokopiemy mu z luisą do dupy tylko daj adres . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no wlasnie, postanowilam zrobic sobie taka fryzurke i grzywke tylko jescze nie wiem kiedy czy na poczatku czerwca czy na same wakacje...;) Ale zrobie i jesli bedzie mi w tym do twarzy to kopara mu opadnie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojedziemy z annqx i mu damy pare kopniakow:) jak wczoraj aniolowi:) tak jest Poli nie martw sie juz luisa Ci rajstopki wybierze a Annqx kolor sukieneczki i majteczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, to jak tylko mnie oleje, jego gg albo fb bedzie krazylo po kafeterii dla was :D Luiso, to susz tak w dol. tz. ciagnij wlosy szczotka na dol i wtedy one nie beda tak sie puszyc, a potem prostownica i jechana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak sie pusza:) pusia jestem hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wczoraj opierniczył pół murzynka nie wiem kurdę gdzie on to pomieścił , ale niech je na zdrowie jutro mu nagadam majteczki Ci wybiore osobiście sama. albo jak będę kupować dla siebie to kupie takie same dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam swoje stylistki i bodyguarda. A jak wy mnie przygotujecie to on bedzie zalowal ze sie jednak nie zdecydowal i specjalnie bede fotki na fb dodawac by wiedzial co stracil! :D Matko co wyscie ze mnie zrobily, przed chwila sie kulilam na mysl o nim, a teraz jak sie zachowuje?! hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×