Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

no pewnie zostanie :/ podwojne gacie zalozyc czy co :/ do jutra kochane dobranoc :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie i nikt nam nie powie ze to nie ma nic wspolnego z hirsem:) bo nie tylko hirsem czlowiek zyje:) super forum :) bez tabu to lubie:) bez jakis sztucznych poz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko :) czuje ze sie tak nakrecil ze Ci nie daruje:) nawet potrojne majdy z golfem nie beda przeszkoda;) paaaaaaaaa baw sie dobrze:) dobranoc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso poukladalam sobie w glowie i jakos to bedzie..:) Emilko, no bo mam sie od kogo uczyc i jak przyjdzie moja kolej to zadziwie mojego faceta hehe :D:D:D Nigdy ale to nigdy nie myslalam ze na tym forum na takie tematy bedzie sie rozmawiac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek dziewczyny! :) Emilko jak tam po wizycie marynarza? ;) Byl natarczywy? ;) Luiso, amadeo sie odezwał czy dalej nic? :) Annqx, powiedz nam jak M zalatwi sprawe z byłą. ;) A ja sobie jem płatki kukurydziane i o dziwo jestem wyspana bo juz od 5.30 nie moglam spac... za duzo wrażeń hehe ;) Do szkoly ide dopiero na 9.40 wiec poranek jest mój ;) Milego Dnia! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Tak sie zastanawiałam nad D i chyba doszla do tego. Wydaje mi sie, ze on mysli ze i tak do niego napisze, wiec on mnie poprostu olał, bo po co on ma sie produkowac, skoro ja wedlug niego nie wytrzymam i wkoncu napisze... A jesli tak nie mysli to ja sie poddaje... No nic...;) Buziaczki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEY kochane:) POli To widze ze rozmyslasz i glowkujesz przez D..no a mnie ciekawi ile on zamierza czekac z odpisaniem..nieladnie z jego strony,ze nie ustosunkowal sie do tego co napisalas...nawet nie probuje sie wytlumaczyc..kochana zrobisz jak uwazasz...jak czujesz,ale ja bym sie pierwsza nie odezwala...nie moze byc tak ze 1 str tylko zabiega..a poza tym chyba go nie obrazilas tylko napisalas co czujesz,,,wiec kazdy kulturalny facet powinien zajac jakies stanowisko..z szacunku odpisac..dawaj znac co sie dzieje,pewnie teraz siedzisz na zajeciach w szkole:* Amadeo sie nie odezwal,ale ja zaniepokojona napisalam i kochana pisalismy po polnocy caly czas mowi,ze mysli,piekne teksty i juz planuje spotkanie,chce wyjechac nad morze:) kochana bedziemy pewnie w Twoich okolicach:):) ale na koniec mnie zabil znowu tekstem wiecie jakim...wiec mu napisalam,ze wole inaczej...a on,ze ok ale jestem jego:) o matkooo:) Emi:) Jak nocka minela,opowiaaadaj??:) bylo cos;)?? na na pewno:) jak dzis dzionek ?? Annqx jak wrocisz ze szkoly dawaj znac co z M i czy poslal tamta do diabla;) milego dnia dla wszystkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny :) ja dopiero niedawno wstalam , ehhhh szkoda slow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak - jak wrocil to byl normalny nie napalony jak wczesniej , wrecz byl smutny , chwile pogadalismy i mowi-moze sobie jakis film obejrzymy , no to mowie -ok , wlaczyl film, zaczelismy ogladac , jakos tak bylo dretwo to mnie pocalowal w czolo i mowi - choc ci pomasuje stopy , to mowie - ok, no i tak siedzielismy w ciszy masowal potem zaczal je calowac, to se mysle oho zaczyna sie , i mowie tak - wiesz co musimy porozmawiac , widac bylo ze mine ma niewyrazna , i mowie tak - moj maz sie ostatnio kontaktowal (bo on nie wie ze w weekend pisalismy wtedy co chcial urwac kontakt) a on od razu - znowu ??? ja mowie - no tak , a on-ale ja mam dosc tego tematu czy ty nie mozesz zmienic nr tel kiedy on ci da w koncu spokoj , wkurzyl sie potwornie , ja mowie co daj mi skonczyc , a on - nie bedziemy o nim rozmawiac nic mi nie mow zmien nr tel i koniec , i zaczal mnie calowac mowiac - moja sliczna szaleje za toba jestes dla mnie najwazniejsza kocham twoj sposob bycia kocham twoj smiech twoj glos wszystko w tobie kocham (ale ze mnie kocha to nie powiedzial) no to po tych jego slowach to sie zamknelam w sobie i nic juz nie powiedzialam , potem sie do mnie przytulil i mowi ze mu ze mna tak dobrze ze jest szczesliwy ze mysli o mnie w kazdej chwili caly dzien ze teskni nawet jak jest obok mnie itd itd potem polozyl glowe na moich kolanach i ogladalismy film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochany jest w Tobie.. Emilko a maz cisza? jak sie czujesz z tym wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak cisza, ale pisze do niego tak jak chcial , no wlasnie czuje sie dziwnie i sama siebie nie rozumiem , bo zawsze jak z kims bylam to byl tylko on i juz , a tu sie podzielilam na dwoch , i nie rozumiem siebie i dlaczego mi to tak latwo przychodzi, np jak marynarza nie widzialam to myslalam glownie o mezu i ze musze to z marynarzem zakonczyc, jak sie z marynarzem spotkalam to mi bylo tak dobrze i blogo, ja nie wiem moze ja go tez kocham na swoj sposob, jesli tak to na pewno inaczej niz meza , jestem na siebie wsciekla naprawde i nie kumam co sie ze mna dzieje, jakos tak oddzielam ich dwoch od siebie i te dwie sprawy i jedno nie przekresla drugiego no i jak ja mam siebie zrozumiec nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Cie...czasem to co sie dzieje w naszym umysle sercu jest zadziwiajace niepojete dla nas samych..sama mialam tak kiedys ze czulam cos do dwoch facetow naraz..z jednym sie spotykalam zakochana bylam w nim a do drugiego wzdychalam i tez mi na nim zalezalo...chodz zawsze sie zarzekalam,ze niemozliwe czuc cos naraz do dwoch..a jednak:) nie wiem ktorego bym wybrala jak bym musiala...naprawde pewnie zycie albo czas Ci podsunie jakies wyjscie..nic na sile..ja wlasnie jem obiad:) mysle sobie ze emocje ludzkie maja tak wiele odcieni..barw nie sa proste.. a ja dzis wypatrzylam na brodzie z 10 wloskow du usuniecia i je przycielam bo nie sa grube wiec nie widac ale juz za tydz to musze znowu na elektro jechac a bylam moze 3 tyg temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznego kochana :):* no nie sa proste sprawy uczuciowe , wiem ze jak maz bedzie chcial to do niego wroce , to na pewno , meza kocham na zaboj i to wiem , a czemu mi to nie przeszkadza w relacji z marynarzem tego juz nie wiem :)Ty mnie rozumiesz widze , zreszta sama masz amadeo a jak Ci piosenka przypomniala Twojego ex to jak zatesknilas co ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne ze Cie rozumiem:) zwlaszcza jak masz kolo siebie dwoch mezczyzn o Ciebie zabiegajacych..ktorzy Cie fascynuja,z ktorymi z kazdym z nich cos Cie laczy..jasne ze rozumiem,bo kazdy jest Ci bliski na swoj sposob..ja sie tylko zastanawiam co zrobisz jak maz bedzie chcial bys wrocila wrocisz i co? marynarza Ci nie pozwoli miec..wiec bedziesz sila rzeczy zmuszona go pozegnac:( bo taki moment moze nadejsc..A ja owszem:) zebym tylko zatesknila:) odrazu mu napisalam smsa...a najgorsze,ze juz mialam zjebany nastroj a Bogu ducha winny amadeo nie wiedzial czemu:) a potem jak tamten zadzwonil a bylam juz w mieszkaniu z amadeo to wyszlam do drugiego pokoju i on mnie pyta co ja robie tu..a ja mu na to,ze jestem ze znajomymi...a amadeo to uslyszal i potem mowi 'kto to' wiec mu powiedzialam..widzialam,ze zabolalo go to..gotowa bylam wtedy sie spotkac z tamtym ale akurat nie mogl byl w pracy:) nie wiem co by bylo jak bu przyjechal..na pewno bym go chciala zobaczyc..a amadeo jak dzwonil do kogos albo ktos do niego mowil,ze jest ze swoja dziewczyna:) o masakraa dzieki juz sie najadlam ryzu i warzywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezle :):):) no dokladnie jest sie rozbitym pomiedzy dwoma i co robic :) mnie to tylko zastanawia co mi sie we lbie poprzekrecalo bo jak bylam z mezem to ja bym w zyciu na innego nawet nie spojrzala , nie wiem jak by to bylo , na pewno bym sie do niego nie wprowadzila tak na poczatku bo bysmy sie pewnie non stop klocili wypominali itd pewnie jakos by to bylo stopniowo , moj maz wie ze ja nie jestem juz z marynarzem , niezle co? on wie ze to skonczone , gdyby wiedzial jakie ja mam rozterki to na pewno by mnie juz zostawil na amen a sam by sie zalamal bidny amadeo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole mysle ze moj maz do mnie nie wroci , mysle ze za jakis czas pozegna mnie na zawsze, on mi caly czas powtarzal - jak moglam to zrobic ze mu zlamalam serce ze caly nasz swiat zniszczylam ze on juz nigdy nie bedzie mogl mi zaufac itd itd on nie wroci ja to czuje bedzie sie meczyl a nie wroci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nawet niech Ci do glowy nie przyjdzie bys mu powiedziala ze jestes z amadeo...to by w niczym nie pomoglo...dopiero by sie zagotowal i juz po Was by bylo...ale maz nie wie,gdzie mieszkasz? zeby przypadkiem Ci nalotu nie zrobil..a tu amadeo masujacy Ci stopy;) ZEBY TYLKO sTOpy;) haha najlepiej jak by Ci sie to jakos samo rozwiazalo..bo im dluzej bedziesz w relacji z marynarzem tym trudniej bedzie Ci sie z nim rozstac nawet jak wrocisz do Marcusa.. Ja mysle,ze aniol jak by Cie uratowal w ciezkiej chwili Twego zycia i juz zawsze bedzie Ci bliski..a jeszcze doszedl sex itd..wiec sie zaangazowalas..ech.. cala wasza trojka biedna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz moze sprawdza jak dlugo wytrwasz w pisaniu smsow..:) wytrwasz dlugo?:) dzis juz cos napisalas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wie gdzie mieszkam bo tu byl wtedy , a jak sie zwierzaki ucieszyly matko on je tak wycalowal a one po nim skakaly jak dzikie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo jak obserwuje apartament?? wcalee bym sie nie zdziwila...kochana UWazaj radze Ci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na pewno on to sprawdza ile wytrzymam, to co on mi napisal ze ja sie do wszystkiego zapalam a potem rezygnuje to akurat prawda , ja tak mam , np jak planowalismy slub 3 dni sie cieszylam i chcialam potem gadalam po co slub bez sensu itd , wiec to akurat prawde napisal, pisalam dzis juz , bede pisala kazdego dnia po kilka smsow nie zrezygnuje z tego chyba ze sam napisze zebym mu dala spokoj itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on nie wie jak aniol wyglada to nawet jakby widzial jak wchodzi do budynku to nie bedzie wiedzial ze to on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok masz slomiany zapal witaj w klubie:) ale dobrze ..ale jak przyczatuje kolo Twoich drzwi albo zadzwoni do nich..a Ty w srodku z anilem? i co moja droga? dos zafy go schowasz?:) czy do klatki z fredka?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boze ja wlasnie zdalam sobie z czegos sprawe :( zobacz wiem ze zrobilam zle chce zeby maz wrocil powiedzialam mezowi ze z anilem skonczone a mimo to nadal to ciagne no kurwa sieczke mam nie mozg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie masz sieczki:) spokojnie:) poprostu sie zagubilas i pochlonelas w mozaice swoich emocji:) ale ze wszystkiego jest wyjscie..jak sie maz zdecyduje pozegnasz sie z aniolem i juz..pocierpisz,potesknisz,,ale bedziesz z mezem a tego chyba chcesz najbardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×