Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

No wiem czy nie zaczekać do ślubu :D serniczek pycha , babcia M zrobiła ;D Emi napisz mu żeby Ci powiedział czego on sam chce , bo z jednej strony nie chcę żebyś pisała do niego , z drugiej jest zły że przestałaś pisać. Mówiłam idź w płaszczu i bieliźnie do niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie ale nie lubie jak skacze wokol mnie i sie stara a to a tamto:) wkurza mnie to wtedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi było miło jak w pierwszych dniach po omdleniu tak się troszczył ale teraz mi to delikatnie działa na nerwy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no do naszego :D hahaha . nie wiem czy bym wytrzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze jak on mi w weekend napisal ze mam sie wiecej nie odzywac to to bylo w zlosci jakie to typowe dla niego ... :/ on rozne rzeczy gada w nerwach a potem nie wie jak z tego wybrnac wiec nie wraca do tego co gadal, no typowy choleryk , mysle ze mu sie te smsy podobaly i chce bym pisala dlatego zareagowal na to ze napisalam ze juz tego nie bede robila , atak jest obrona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnqx jak juz bedziecie "to" robic pomysl o nas ze jestesmy z Toba duchem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisz pisz mu:) a jak zechce wrocic rozumiem,ze wracasz do niego?:) juz na pewno?:) On czeka tylko na te smsy od Ciebie..proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx dokladnie my tu z Toba duchem wszystkie w sobotnia noc jestesmy:) poza tym!! w niedziele rano juz tu widzimy sprawozdanie mam nadzieje:)? ps nie rob nic na sile:) ale zel kup w razie co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz żeby się zdecydował czego chcę . Dziewczęta wezmę laptopa i jak będę "to" robić to będę zdawać relacje na bieżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdam szczegółowe informacje ;D .idę z moim psiakiem na spacer :) do później :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge mu napisac zeby sie zdecydowal bo to nie podziala on jest na mnie zly jak diabli :) bede pisac jasne ze czeka idiota sie zawzial z drugiej strony czyta ah te chlopy :)zapale i zaraz wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym mu nie pisala by sie zdecydowal,bo on jest zdecydowany tylko teraz czeka ze Emi go bedzie adorowac i zdobywac i udowadniac jak go kocha:) cieszy go to bo do niedawna blagal o powrot a teraz wie,ze mozecie byc razem jak on zechce wiec teraz on przetrzymuje:) a Emi pisz mu te smsy poodejrzewam,ze sie zlamie i w koncu odpisze ze tez Cie kocha albo zaproponuje spotkanie,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko, pisz esemesy pisz! Odpisal wiec tak jakby sie domagal albo cos, a nie zeby chcial powiedziec spierdzielaj.. Wiec badz wytrwala i pisz, pisz pisz! ;) No tak, ja to bede o lasce chodzila nim sie D odezwie hehe :D Annqx...uu no wlasnie zobacz juz jutro czwartek tak malo czasu...O tak jestesmy z tobą... Hhehe kamerke? :D:D:D Zboczusie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli a TY sie zrobilas dostepna na gg? moze lepiej nie...nie rob sie dostepna niech zateskni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie uciekam z kompa, a szkoda bo chcalam z wami pogadac... A od ok.16 bylam dosteona teraz na niewidok i juz... a ja sie zastanawiam czy on czasem mojego nr nie usunie sobie...Ehh zobaczymy.. Buziaczki i do pozniej :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie ja go o nic nie bede pytac bede pisac co czuje itd , mysle ze to nie bedzie tak szybko ze bedzie chcial powrotu itd mysle ze sie nade mna pozneca typu - bedzie mnie atakowal robil wyrzuty itd albo bedzie cicho tylko bedzie czytal moje smsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa a mialam wczesniej zapytac i zapomnialam , czemu nie chcesz by amadeo sie u Ciebie zatrzymal jak przyjedzie? mieszkasz sama a nawet jak rodzice czesto przychodza to jak beda wiedziec ze masz goscia to przeciez nie beda tego robic , czulabys sie pwenie u siebie no i nie musialabys wydawac kasy na jakies wyjazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fak marynarz dzwonil ze bedzie u mnie za 5 min zmykam wroce wieczorkiem :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi Jak Ci bedzie robil wyrzuty,niech se robi ulzy se chlopak:) a TY sie nie przejmuj..niech wie,ze Ci zalezy podejrzewam ze w koncu nie wytrzyma i zaproponuje spotkanie:) Co do amadeo,hmm nie wiem czemu,jak go tu zaprosze to bede musiala jakby sie nim 'zajac' no niby tak rodzice jak by wiedzieli nie przyszli by..ale jakos nie chce nie lubie u siebie wole na gruncie neutralnym,nie wstydze sie domu nie mieszkam w willi ale tez a jakims baraku mam zwykly przecieny domek (mojej Babci):) ale nie chce u siebie nie wiem czemu,,wole gdzies jakis hotel wogole inne miasto najlepiej:) do niego do domu tez nie chce on mnie do sibie wlasnie ciagnie ale ja tez nie chce zeby z jego rodzinka sie bratac czy co,,,za wczesniej,.,kurwa ja sama nie wiem czego chce:( Emilko powiedz mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fak:) pozdrow marynarza:) o szok ..szybko szybko makijaz:) ja bym sie w 5 min nie wyrobila;) czekam do wieczora bo jeszcze musze 1 temat z Toba jako doswiadczona w tych sprawach poruszyc:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurfa perfumy mi się skończyły . eh. luiso jezdym. Polii cierpliwości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luisa to wcześniej mu jakoś delikatnie powiedz żeby sobie poszukał jakiegoś lokum na mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezdys:) jak milo uu bez perfum na noc ni rusz:) niech Ci M kupi wybierz sobie jakies dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) cos Ty on do mnie nie zjezdza a do swojego domu rodzinnego:) a spotkanie ma byc gdzies indziej:) on chce zagranica ale ja nie,nie mam kasy ,wiec w pl gdzies:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z sukniA kiedy ja kupisz jeszcze masz dwa dni!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×