Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Emi, super, ja tez w ciagu miesiaca musze wymienic teleon i tak sie rozgladam...:) jaki ty sobie wzielas? :) Ann, cos zrobila?? Tak szkola...masakra...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) co u Was ? :) annnq co sie stalo? poli kupilam smartfona samsung galaxy mini 2 jest extra juz go kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polindaa1
Hej ho! :) No nie! co tu tak cicho! Ann gdzie ty?! Ciekawe jak Ruduś się czuje...:( Luisa ma problemy z kompem i o, tak o to zastyga nasze forum ... Emi, też się ogladalam za tym telefonem, ale babaka powiedziala ze mam poczekac jeszcze troche to dostane lepsze oferty :) Jutro jade na moja pierwsza depilacje Light Sherem ;) Az sie nie moge doczekac! :) Dobranoc :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuuuuuuuuuuuu jaka cisza :( a ja sie zaraz poplacze chyba naprawde , kurwa , widzialam sie po robocie z aniolem i mi rece opadly po rozmowie z nim , mialam dola i gadalismy na rozne tematy i hmmmm jedno z jego zdan mnie zabilo - powiedzialam ze boje sie ze on sobie znajdzie inna mlodsza ladniejsza itd a on na to ze przeciez ja tez moge kogos poznac , no rece opadly czyli ta jego odpowiedz znaczy ze jest to mozliwe !!!!! jak zaczelam drazyc to zaczal tlumaczyc ze jest moj itd zdenerwowal sie ze takie rzeczy opowiadam ale przeciez mogl powiedziec ze sie myle itd a nie powiedzial a jak zaczelam mowic ze w takim razie jest to mozliwe to on ze nie jest ze nie poznaje dziewczyn nie patrzy na inne itd ale ja swoje wiem i zrozumialam jego odpowiedz , jemu chodzilo o to ze nie ma nigdy zadnych gwarancji i zarowno ja jak i on mozemy kogos poznac , extra tyle ze ja jestem zakochana po uszy i dla mnie to niemozliwe , super , takiej rozmowy trzeba mi bylo :/potem jeszcze powiedzialam ze on jest taki atrakcyjny i ze ja czuje sie niepewnie przy nim ze czuje sie brzydsza itd a on na to ze wygladam ladnie no super super wow jaki komplement za duzo sie nie nagadal :) jak mu mowilam o jego wygladzie itd ze normalnie bym nie pomyslala ze mam u niego szanse its to sie tylko usmiechal kurwa szkoda ze bozia nie kazdemu dala taka urode a ten skubany jest swiadomy tego jak on dziala na baby i jak wyglada , kurwa jak boga kocham chce brzydala przynajmniej nie czulabym sie tak jak sie czuje , myslalam ze po tej rozmowie bedzie mi lepiej a jest milion razy gorzej , zakochany facet nie mowi ze kazde z nas moze kogos poznac , po chuj on jest ze mna nie wiem , po rozmowei probowal mnie jakos tam udobruchac itd ale widzialam ze jest zly , poszlam do domu i nie mam ochoty sie z nim widziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki :* no ja wczoraj mialam potwornego dola a dzis wstalam z nastawieniem ze mam to wszystko gdzies , nie bede sie stresowala tym ze wygladam tak czy srak ani tym zeby mu sie podobac czy tez nie zycie na tym nie polega a jak mnie ktos ma nie chciec lub nie kochac bo cos tam to niech spada i mi czasu nie zajmuje i tyle , tak jak z mezem zawsze czulam ze mnie kocha a tu zonk to byla jakas iluzja , nie wiem dlaczego ten swiat i ludzie tacy sa . chcialam sie pochwalic ze caly czas trzymam sie diety odzywiam zdrowo i trace kiligramy :) co u Was kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, mysle ze tak sie wscieklas, bo nie uslyszalas tego co chcialas...Wiesz musisz brac pod uwage to ze faceci nie mowia o uczuciach, a Aniol ma ewidentnie z tym prblem, bo juz nawet kiedy o tym gadalismy tutaj, ale to wyraza sie w czynach...:) Tak naprawde jestes bardzo zaangazowana w to, a teraz jak ci tak powiedzial i emocje ochłoneły, poczulas pewnie jakis tam dystans...:) Mysle ze niepotrzebnie o tym zaczelas gadac, jak widac jest pewny swojej urady, no ale wiesz co mial ci powiedziec, "nie no co ty nie jestem ladny?"skoro wie jak dziewczyny na niego patrza to to wykorzystuje...Wiec spokojnie...:) A ja sie obkupilam dzis jakk wyszlam od kosmetyczki :) Boze nawet nie zdawalam sobie sprawy ze ten laser light sheer tak boli...:( tak strzela..masakra jedno szczescie w miare szybko to idzie...:) powiedziala ze jak zobacze efekty to zapomne o bolu i przyjde tu znowu, a i tak jestem umowiona na pazdziernik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli kochana on tego nie wykorzystuje , nie oglada sie za babami ,absolutnie , w sumie ja nie mam mu nic do zarzucenia , tyle tylko ze jest zbyt skryty , ja jestem inna, bardzo otwarta, dlatego mnie to meczy , no i te moje kompleksy :( no to super ze juz po laserze :) a co kupilas ? :) rudi annnq no i luisa co u Was ? gdzie jestescie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cichutko :( u mnie powolutku jakoś leci, siedze sama , zrobiłam sobie laminowanie włosów jakieś maseczki na twarz, pomalowałam paznokcie i próbuje się psychicznie przygotować na rozpoczęcie roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) A obkupilam sie troszke, kupilam spodnie, koszule, sweterek, bluze, plaszcz, 2 kominy i ksiazki i ahh jest ok. :) Dzis pierwszy dzien w nowej szkole i klasie i no nie wiem...zobaczymy trzeba myslec pozytywnie :) Ann a jak ty? Jak z powrotem do szkoly? :) Emi, fakt kompleksy potrafia zrujnowac samoocene, ale no nie wiem jak to jets, ale wydaje mi sie ze jesli ktos cie kocha i akceptuje taka jaka jestes to chyba nie ma nic lepszego? :) Dzis widzisz sie z aniolem? I jak tam wgl u ciebie? Z praca ok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) :* u mnie bez zmian , w tym tygodniu pracuje na ranna zmiane , wczoraj byl u mnie aniol ale ja mialam caly dzien taka migrene ze myslalam ze zwariuje :( aniol przyjechal po mnie do pracy i cale szczescie bo nie wiem jak bym wrocila , kochany jest , zrobil mi kapiel wyszedl z psiakami nakarmil zwierzaki i mnie a potem mnie przytulil i mi czytal ksiazke i usnelam :) w nocy sie obudzilam i juz mi bylo lepiej , teraz mnie jeszcze troche boli glowa :/ poli to fajnie ze sie obkupilas to zawsze poprawia humor :) ale dawaj szczegoly jak tam w szkole jacys przystojni chlopcy ? ;) a kolezanki jak mile ? :) annnqx a ty jak w szkole i w ogole ? rudi luisa zyjecie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej nadążam czytać co piszecie :) u mnie póki co wszystko ok :) Ruduś napisz co u Ciebie i jak się czujesz bo strasznie się martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wierze jakie pustki :) dziewczyny zajete szkola , luisa pewnie nadal nie ma kompa sprawnego ale co z rudi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki u mnie dobrze, tylko mam zepsutego laptopa i nie moge do was zagladac. teraz pisze od brata. jeszcze nie umowilam sie na zabieg...wiem, wiem glupia jestem... trzymajcie sie moje kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudi :) :* sciskam Cie mocno , no nie to teraz nasze dwie kolezanki maja popsute laptopy extraaaaaaaaa :) trzymaj sie kochana i zagladaj tu i umow sie na ten zabieg !!!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi ja lekarzem nie jestem , ale w takich sprawach im szybciej będziesz działac tym lepiej. Więc szybciorem do lekarza kochanie , a z mężem jak nadal dobrze ? :) pisz jak tylko będziesz mogła :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kochane pisze od pani co jestem u niej na mieszaniu z amadeo..jest dziwnie niby ok ale wciaz mysle czy to milosc...:( tesknie za Wami mysle o Was..EMi..Poli..Ann...Rudi..kochane wciaz zjebany komp i nie wiem kiedy naprawie....koncze bo on idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pol99
Witam dziewczyny ja też podobny problem tylko hirsutyzm idopatyczny ( tata owłosiony, i mama i babcia też mają skłonności). Jestem od 1,5 lat leczona Spironolem i Finasterydem 5mg. Efekty są i owłosienie dużo mniejsze. Z mocnych włosów zrobił się meszek. Chciałam się was zapytać: czy któraś z was przyjmowała finasteryd bądź dutsteryd. I czy nie jest tak że organizm udparnia się na nie?? chodzi o DHT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pol99
I czy stosowałyście taką diete? eliminacja cukru ja wcześniej jadłam slodkie jak oszalała ale od 9 miesięcy na diecie bez cukru a słodzę słodzikami i jest poprawa. A jak zjem coś słodkiego np loda czy kawałek ciasta to mam zaraz odrost. Czy będę się mogła cieszyć jeszcze kiedyś smakiem słodkości??? (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjj :* :) U mnie, jest ok! Na poczatku bylo mi ciezko, myslalam ze sie poplacze na poczatku ale juz teraz jest ok, jest kilka fajnych dziwczyn, paru chlopakow w klasie tez jest ok. A w szkole peło ciach!! Ahh jest an co popatrzec! :D Rudus, zapisz sie kochana na ten zabieg im szybciej tym lepiej :) Nie ma co odwlekac bo moze byc gorzej :* Ahh a Luisa dalej mam popsutego kompa...:( Emi a ty jak? :) pol99- witaj. Po pierwsze co mnie trafilo w twojej wypowiedzi to to ze starasz sie zdrowo odzywiac a pochlaniach slodzik!!! To jest rakotwórcze, odstaw to natychmiast! Juz lepszy bialy cukier! Brazowy jest zdrowszy czy trzcinowy. Juz tutaj wypersfadowalam go jednej dziewczynie pokazujac artykul jakich szkod w organizmie narobi slodzik:) Hmm finasteryd brala tutaj tez jednak dziewczyna efekt bylm ale rowniez zeby sie jej popsuly, poniewaz wyplukiwal bialko, na roznych forach zagranicznych jest wiele opinii o tym. :) Fajnie ze efekt jest :) Na wiecej pytan niestety nie odpowiem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien czarny nick
Witam Was! Widzę, że jesteście tutaj stałymi bywalczyniami tego wątku i właśnie chciałam się poradzić. Otóż ja też zmagam się z hirsutyzmem mimo mojego młodego wieku, a mam lat 15.. Nogi depiluje od 3 lub 4 klasy podstawówki, ponieważ miałam cienkie lecz rzucające się w oczy włoski, a teraz są mega czarne, grube i kujące. Z resztą hirsutyzm odziedziczyłam w genach, niestety.. Ale nogi to w sumie najmniejszy problem. Włoski są też na brzuchu, rękach, ramionach, dekolcie, pośladkach i plecach... Już nie jednokrotnie zostałam zwyzywana przez to. Koleżanki, jeżeli tak można je nazwać, również ostatnio naśmiewały się ze mnie, że mam "włochatą d*pe".. Tak, wiem, to może wydać się śmieszne, aczkolwiek ktoś, kto zmaga się dokładnie z tym samym co ja, powinien mnie zrozumieć.. I tu nasuwa się pytanie: co w zaistniałej sytuacji zrobić? Iść do jakiegoś lekarza? Dodam, że niektóre nietypowe miejsca już sobie zgoliłam, tak więc czy ta wizyta u lekarza coś da? Zamierzam sobie kupić depilator, i wydepilować nim nogi, ręce, brzuch itd., bo niestety, ale laser odpada. Bardzo proszę o wyrozumiałość i poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanko wyżej :) A wiec, ja sama mialam przykrosci zwiazane z wlosami, ze mam wiecej wlosow na rekach niz moj kolega, ze malpa, ze mi wlosy lonowe poza majtki jeszcze w kalsie podst wystawaly(teraz je regularnie gole) i takie tam...Wiem przykre, okrutne, ale taka teraz glupota mlodziezy jest czesta..Wiem ze jesli powiem, "nie przejmuj sie tym , olej ich, bo prawdopodobnie sami maja kompleksy ale lecza je, wyżywajac sie na tobie" to pewnie sobie pomyslisz, jasne latwo mowic. Ale ja sama tak robila, jesli ktos zwracal mi uwage to mowilam no i co? i wgl jelsi nie dasz im powodu do dokuczania to nie beda :) Hmm powinnas uda sie do endokrynologa, idz do lekarza rodzinnego on da ci skierowanie do niego, jezeli pojdziesz panstwowo troche poczekasz do wizyty a jezeli prywatnie(pamietaj nie wszyscy endokrynolodzy przyjmuja dziewczyny ponizej 16 roku zycia, wiec wypytaj sie jak bedziesz sie umawiac) i on skieruje cie na badania hormonalne, by ustalic czy taka twoja natura czy jednak hormony buzuja. Jesli hormony sa w normie, to np. laser ci pomoze zmniejszyc problem, a jezeli nie, to niestety ale tabletki anty cie czekaja... Hmm depilatro to dobra inwestycja choc mnie juz po goleniu ponad roku czasu depilatorem wlosy odrastaja w tempie 2-3 dni i musze to powtarzac... Przy hirsie sa same nietypowe miejsca i najlepiej zebys nie golila tych miejsc maszynka. Moze kremem veet czy cos...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjj :) :* luisa no w koncu zawitalas tesknilam no!!!!!!! :) :* napraw Ty tego kompa prosze Cie :( :*:*:* ale mnie zaciekawilas tym co napisalas o amadeo caly czas sie zastanawialam jak Wy tam ehhh napisz wiecej prosze :*i jak kregoslup ? jak go nie bedzie to pisz no i gdzie Wy jestescie ? :):* poli ale co sie stalo ze Ci sie plakac chcialo ??? cos w szkole nie tak ? no widzisz masz juz nowe kolezanki i kolegow super :):*:*:* u mnie ok bez zmian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotaaaaaaaaaaaa
Emilka, NIGDY w zyciu nie mow facetowi takich rzeczy!! On nawet jak to wie, to mu o tym nie przypominaj. Nie pokazuj ze zalezy Ci az tak, ze zawsze bedziesz jego. Facet ma sie starac. Dlaczego czasem za paszczurami staja faceci tak piekni ze glowa boli? Bo one nie daja po sobie poznac jak bardzo zalzey im na facecie. A tak w ogole to witam :) Dawno mnie nie bylo, kiedys mialam pisac co u mnie ale mi zeszlo. Generalnie, wlosy sobie rosna, mam na nie coraz czesciej wylane Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pol99
polinda1 Słodzik aż taki zły( mnie sam lekarz tym kazał słodzić. dzięki na info - od dzisiaj piję gorzką herbatę. bo lekarz powiedział że cukier= hirsutyzm. Ja leczę się finasterydem i zastanawiam się czy nie zmienić na dutasteryd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotaaaaaaaaa :) hej kochana :) o matko jak Cie dawno nie bylo :):* wiem wiem tez juz to przemyslalam i masz racje :) ostatnio zmienilam swoj stosunek do niego i jest zdziwiony hmmm widac ze sie zastanawia czemu nagle zmiana z mojej strony pokazuje ze mi zalezy ale nie az tak jak kiedys i on ma zagwozdke widze ze czuje sie troche niepewny zdziwiony i bardzo zabiega :) wiec cos w tym musi byc :)zagladaj do nas czesciej :):* ja tez uzywam slodzika od zawsze , herbaty nie slodze ale kawe tak , a powiem Wam ze z tym slodkim to prawda , ja jak pisalam od jakiegos czasu zdrowo sie odzywiam , w ogole nie jem niczego co slodkie i juz zauwazylam ze wloski rosna wolniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotaaaaaaaaa :) hej kochana :) o matko jak Cie dawno nie bylo :):* wiem wiem tez juz to przemyslalam i masz racje :) ostatnio zmienilam swoj stosunek do niego i jest zdziwiony hmmm widac ze sie zastanawia czemu nagle zmiana z mojej strony pokazuje ze mi zalezy ale nie az tak jak kiedys i on ma zagwozdke widze ze czuje sie troche niepewny zdziwiony i bardzo zabiega :) wiec cos w tym musi byc :)zagladaj do nas czesciej :):* ja tez uzywam slodzika od zawsze , herbaty nie slodze ale kawe tak , a powiem Wam ze z tym slodkim to prawda , ja jak pisalam od jakiegos czasu zdrowo sie odzywiam , w ogole nie jem niczego co slodkie i juz zauwazylam ze wloski rosna wolniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pol99
Mój doktor uważa że słodzik jest bezpieczny a jest to człowiek z tytułem profesora a w necie natykam się na krytyczne opinie. Nie wiem komu wierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×