Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Dobranoc Poli Aniolku:) niech Ci sie przysnia same aniolki na skuterkach;););) napisz jutro co za link to byl:) :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko wogole setna strone to trzeba jakos uczcic:) ale jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz Emilka bedzie siedziec i monolog ze soba prowadzic i napierdalac az bedzie setna hahahahaaaaaaaaaaa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D no pomoz Emilce, Luiso! Na setnej to jakąś imprezke ku uczczeniu tego :D DObranoc, dzieki Luiso :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak uczcic? trzeba pomyslec:) moze cos zamiescimy tu:) kazda swoja fotke z twarza swoja achachaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie do kogo ze znanych osob jestescie podobne? musze Was sobie jakos wyobrazic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj zaraz znajde cos moze w necie:) Ty tez szukaj:) jakas fote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to moge powiedziec do jakiej aktorki jestem podobna :) do alicii silverstone wiele osob mi to mowilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zawsze z kim sie nie spotkam mowili ze jestem podobna do joasi brodzik:) ja powiem szczerze ze nie widze tego alee jest jedna fotka na ktorej jest ona i ja jak zbiore wlosy w kucyk to wygladam prawie identyko z twarzy jak ona!! tu jest ta fota: http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/8d/Joanna_Brodzik_by_Foksal.jpg/160px-Joanna_Brodzik_by_Foksal.jpg&imgrefurl=http://pl.wikipedia.org/wiki/Joanna_Brodzik&usg=__XYzPrAxFDG9CPbf4UdpGePVvQDU=&h=240&w=160&sz=10&hl=pl&start=1&zoom=1&tbnid=SkQepVaa0TDSSM:&tbnh=110&tbnw=73&ei=THuxT4LnK4Ld4QSx6uzNCQ&prev=/search%3Fq%3Djoanna%2Bbrodzik%26hl%3Dpl%26sa%3DX%26gbv%3D2%26rlz%3D1R2ADBF_en%26tbm%3Disch%26prmd%3Divnso&itbs=1 tez mam ciemne oczy i wlosy dlugie ciemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie Ciebie wyobrazalam:) tez masz niebieskie oczy:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladna to bym byla zeby nie te kudly:/ wiele osob mi to mowi a ja sie wcale tak nie czuje..a jak amadeo mowi 'moja piekna' to tym bardziej sie nie czujee i mysle sobie czy on meszku nie widzi... a Ty tez laska ze ho ho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i brodzik na tej focie tez ma ale baczek..ale krotki ja mam cos na podobe ale dluzszy do ucha:) a ona ponoc wasik sobie usuwa brodzik swoja dziewczyna:) hahaaa a daj fote tej aktorki gdzie najbardziej jestescie podobne:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby nie te kompleksy zycie bylo by lzejsze piekniejsze wiem to:) ale ameryke odkrylam co nie?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestes sliczna i masz anielska urode:) slowianska taka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam fote brodzik gdzie jest bardzo podobnaa:) nawet baczka ma jak ja:) jak chcesz zobaczyc musisz zejsc nizej przeleciec foty i bedzie brodzik a fota podpisana u gory zobaczcie jak przez lata zmienila sie brodzik:): http://bleackangel1.pinger.pl/a/2010/9/29/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAc na te wlosy...jestesmy ladne a co tam:) reszta tez moglaby dziewczyn sie pokazac zebysmy sie mogly wyobrazic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak przyleza jutro trza im powiedziec by daly znac do kogo sa podobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×