Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

a widzialas baczek na tej focie:)? to ta pierwsza fota jej. To jak zrobie koka to to samo:) wypisz wymaluj:) ale baka ona pozniej na fotach nie ma pewnie usunela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi tez sie bardziej widzi w ciemnych braz lub czarne:) no dokladnie laski dawac tu swoje sobowtory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja se czasem rozjasniam ale dziko troche wyglada:) bo wlosy ciemne a baczek jasny:) ech te nasze kudly wpedza nas do grobu..ale amadeo chyba nie przeszkadzaja one bo je widzial i zaczesywal mi wlosy za ucho i nic:) jakby nic mu nie przeszkadzalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo chlopy slepe sa czesto nam cos przeszkadza a oni nie widza a wy sie tam chociaz calowaliscie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly czas mnie calowal nawet na ulicy ..chyba chcial za wszystkie czasy:) bylo fajnie:) zwlaszcza jak sie rozebral do naga do spania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak :) nosz kurwa najgorsze ze chcial a ja nie..i rano to samo:) kurwa nosz myslalam ze sie zeszcze ze smiechu jak byl w stanie gotowosci:) nie chcialam by to bylo odrazu..nie widzialam go dlugo a on gotowy...poza tym nie czulam podniety:) od tabsow chyba tak mam..ale tez i myslalam o bylym to glownie chyba przez to..a teraz juz to sie zmienia..mysle wiecej o amadeo:) TAk mi zreszta Konstancja mowila,ze jak wyjde z chalupy i dam szanse to najda inne wspomnienia i zapomne o bylym:) miala racje:) brakuje tu jej z nami... i wkurza sie ze za duzo piszemy..zamiast dolaczyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zawsze smieszy widok ja facet taki jest podniecony i mu stoi tak konkretnie smiac mi sie wtedy chce:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko to jaks sobie poradzil jak mu tak stal a Ty nic ? no konstancja po dupie powinna dostac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz pomyslalam o naszej annqx:) ze ja to czeka w sobote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancjo my tu ciagle ze Ciebie brak a Ty wchodzisz tylko i wyrazasz dezaprobate ze za duzo piszemy:( a kiedys tez nie bylo dnia zebys nie pisala...a dzis ten tekst ze odchodzisz..nie rob tak wiecej!! jak Cie boli ze za duzo stron to nie czytaj..ale badz z nami i pisz..a nie tak sie wymykasz ciagle po angielsku:) No jak?:) no widzialam ze caly na sztorc stoi ale mowie ze nie..wiec poszedl polozyl sie a potem jakos chyba mu przeszlo:):) a rano to komedia bo chyba bylo gorzej bo musial isc do lazienki i dluugo tam byl:) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak ja zobaczylam to tez sie wystraszylam bo juz dawno nic z tych rzeczy nie mialam:) o jezusicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty bidaku pewnie jak bylas z marynarzem myslalas o M ostatnio co?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czulam ze chce wtedy jeszcze:) poza tym nie mialam okresu ale juz ost dzien okresu i takie brudy ze mnie lecialy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale z marcusem chyba lepiej w sensie ze go bardziej kochasz to i sex wtedy lepiej smakuje nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ta , a w gole jak to jest a facetami Polakami oni chca sie gzdzic przy okresie czy nie ? bo Wlosci to jada na calego nawet w okres :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kazdy z nich jest inny w lozku to na pewno , ale z marynarzem bylo bosko wiec nie moge tak okreslic jak napisalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achachaaaaaaaaaaaaa:) ja bym nie mogla w okres chociaz wtedy jest sluzowka nawilzona dobrze i sie chce:) ale znam facetow polakow ktorym nie przeszkadza np facet mojej siostry:) a z moich to mi przeszkadzalo wiec nie chcialam ale podejrzewam ze jak bym chciala to im ie przeszkadza:) no wiadomo,ze nie oral ale normalnie to tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak teraz zrobisz z marynarzem? tak jak mowilas? ze pomalu go odseparujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taki mam plan ale czuje ze ciezko bedzie on juz cos czuje chyba bo dzis jak dzwonil pytal jak tam a co ja mialam powiedziec :( wyczul ze nie jest ok i sie dopytywal o co chodzi powiedzialam ze sie zle czuje co zreszta jest prawda a on taki kochany mowi ze jak przyjedzie to sie mna zajmie itd , wiesz co jest dziwne ? ze ja nie do konca na niego patrze jak na mojego faceta nie kumam o co kaman np moglabym normalnie isc z nim do lozka mimo ze kocham meza czy to normalne?jakos tak odzielam ta relacje od mojego malzestwa sama tego nie rozumiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×