Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

moj maz jest cholerykiem , wiec on w zlosci mowi rozne rzeczy a potem zaluje , on nawet jak sie klocilismy o cos bedac razem i pozniej mu mowilam -powiedz ze mnie kochasz , to zlosc mu nie pozwalala tego powiedziec wiec mysle ze sie meczy a sie nie odezwie oby czytal tylko na tym mi zalezy , tak juz pisalam, jak ja go na poczatku nie chcialam on robil rozne rzeczy podchody itd wiec ja tez moge :)nawet mi nagrywal filmiki i gral na nich dla mnie rozne piosenki na gitarze i mi je na maila wysylal wiec ja i tak skromnie robie ze tylko smsy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dokladnie On szalal a Ty skromnie sie tylko przypomiasz;) na pewnoo czyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko spokojnie , sama mówisz że jest nerwowy , daj mu kilka dni na ochłonięcie. a co z aniołem ? samonośne z koronką u góry beżowe. :) masz sporo czasu to się obkupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Annqx ta aktorka bardzo ladna:) wiec skoro Ty podobna to tez bardzo ladna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą po co masz coś kupować skoro on i tak będzie cię wolał nago. Luisa sama mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sama:) w domku z moim pupilem:) ale niedaleko mieszkaja rodzice moi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak nago:) TAk jak TWoj Ciebie w sobote wieczor:) ale cos trzeba wdziac wczesniej:):) no a Ty kiedy jedziesz po suknie??? masz tam u siebie wybor??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały dom dla was to się możecie gźdźić :D czasem można fajne kiecuszki znaleźć na allegro .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee:) coss Tyyy ja go tu do domu nie zapraszalam:) wole gdzies z nim wyjechac jeszcze mnie najdzie amma albo tata bo mama jest codzien..a nie daj panie Boze:) wole na gruncie neutralnym:) no sa musze popatrzec:) ale zawsze ryzyk fizyk,ze nie bedzie rozmiarowka pasowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro planuje iść i kupić . Jest kilknaście fajnych sklepów , centrum handlowe więc na pewno coś znajdę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na pewno:) a buty juz masz? fryzure jak sobie robisz:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajna:) kroj ma fajny taka swobodna i kobieca slodka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniol sie dzis kontaktowal , chce sie spotkac ale sie wymigalam , nie moge sie spotkac nie chce , on cos czuje i pisze ze teskni ze co sie stalo ze tak sie zmienilam itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buty oczywiście mam już bo kupowałam na inne okazje . mam czarne szpiliki jedne na platformie a drugie z taką srebrną szpilką , no ale jak mi nie będą pasować to dokupie. a fryzurę ? hm chyba tylko włosy wyprostuje bo nie lubię za bardzo takich koków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo no ale jak sie wymigasz? co powiesz?...moze lepiej sie spotkac i delikatnie mu powiedziec ze masz metlik itd...potrzebujesz czasu..to i tak nieuniknione,,,? a jak bedziesz unikac go bedzie mu ciezko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będziesz go zbywać w nieskończoność to się zorientuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie,to tylko ta sukienusia:) tez przewaznie prostuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie pogadasz z nim to wtedy na bank złamiesz mu serce , lepiej pogadaj z nim powiedz tak jak wcześniej zamierzałaś że parę spraw Ci się pokomplikowało że masz mętlik w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko To chyba nieuniknione i nalezy mu sie.. wiem ze to nie latwe..ale skoro podjelas decyzje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie umiem tego zrobic :( tym bardziej ze on mi tak pomogl jak mu teraz powiedziec takie rzeczy :( on na to nie zasluguje a z drugiej strony ja nie umiem udawac kurwa mac nie wiem jak to zrobic :(w sumie teraz to nawet jak maz do mnie nie wroci to i tak juz nie chce innego wiec musze to zrobic tylko boze jak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze powiedz mu,ze zalezy Ci na nim ale kochasz meza i nie chcesz mu robic nadzieji..ale ze mozecie sie przyjaznic..boze wiem wyswiechtany tekst..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie sytuacje są najgorsze , bo wiadomo że czego nie zrobisz i tak będzie źle i ktoś będzie cierpiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze musze to zrobic ale nie moge naprawde mi to przez gardlo nie przejdzie a wiadomo musze w cztery oczy nie bede w smsie czy przez tel bo to dziecinada , nie umiem poprostu nie umiem , ja mysle ze on mial wiele sygnalow ze ja kocham meza np kiedys zaczal mi dotykac ten nasz wspolny tatuaz a ja mowie zostaw nie dotykaj tego a on dlaczego a ja bo nie masz mnie tu nie dotykac albo pare razy powiedzialam do niego imieniem meza on sie chyba domysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego lepiej stopniowo go oswajaj z tą myślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jaka jest jeszcze opcja :D zawsze moge wrocic do wspolnego domu w sumie on tez jest nadal moj wprowadze sie do meza na sile hahahahahahaha :D zartuje oczywiscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×