Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

ale on jest na mnie wsciekly wiec by doszlo do awantury na 100 % tak jak pisalam my obydwoje nerwowi wiec bysmy sie pewnie pobili naprawde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się że nie dałabyś się tak szybko wykurzyć z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co nasz zwiazek byl dosc specyficzny , my mamy identiko charaktery i zadne nieustepliwe , i nasze klotnie nie raz sie konczyly przepychankami :) pozniej oczywiscie byla wielka milosc i godzenie sie , no tak juz mielismy , ale wiem ze jak bym sie pojawila to oj nie byloby dobrze on jest na mnie wsciekly nie chce tego poglebiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak się kłóciliście to znaczy że obojgu wam mocno zależało , bo jeśli ludzie są obojętni na wszystkie błędy to znaczy że mają to w dupie. oczywiście seks na zgodę musiał być. poczekaj trochę może mu przejdzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klocilismy to malo powiedziane :D ja sie na niego z lapami rzucalam potem on na mnie komedia :D no a za chwile byl dziki sex :)no taki burzliwy zwiazek :) no czekam choc nadzieje stracilam ten durny leb sie zawzial to co ja mam zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może iść trząsnąć nim i zafundować dziki seks . ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej idź w płaszczu i w samej bieliźnie , szybciej się pogodzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta boje sie ze po mordzie dostane :D ostatnio jak sie widzielismy i sie pocalowalismy to sie poplakal mowiac ze mnie kocha i teskni a za chwile go trzepnela zlosc i zaczal sie drzec - kurwa co ty narobilas wszystko popsulas chlopca se znalazlas no gdzie on gdzie lec do niego itd itd darl morde ze szok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będzie tak źle , majtki i ponczochy pod płaszcz i leć do niego ;D . On Cię kocha tylko się trochę pogubił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos Ty naprawde bym sie bala :) my bysmy sie pobili na 100 % , jak on jest taki wsciekly o innego to nic nie da rady ja to wiem , tylko czas moze spowodowac ze mu przejdzie albo i nie , a mysle ze mu nie przejdzie , wlasnie teraz to nawet sex nie pomoze bo jest zly z innego powodu niz jak bylismy razem , jest zly o aniola , jak ostatnio tak jak mowie sie calowalismy a on se przypomnial o marynarzu i wpadl w furie to co dopiero jak bysmy sie gzdzili , doszloby do jatki :) musze odkurzyc psie kudly bo mam syf :/ do pozniej kochane :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę pazury pomalować bo M zaraz przyjedzie :) Do wieczora Skarby ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad ja znam psie kudly:) ja z jednego mam tyle ze wszedzie:) a TY z 5:) kochana jest na to metoda..ja posciagalam mozliwie wiekszosc dywanow mam gole podlogi:) tylkow sypialni zostawilam dywan bo on lubi sie rano przeciagac a tak lapki by mu sie slizgaly:) albo kladzie sie na pleckach i zeby go po brzuchu drapac:) ps Emilko to wy oboje takie dwa wulkany :)Ty i maz:) ale ze rekoczyny:) o matko i corko:) ale chyba takie w miare bezpieczne?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko kochana, jak tu to wszystko nadrobic? :-) no nie mam czasu ostatnio! :-O Luiso ma, Annnqx, Emilko, Poli... obiecuje ze sie poprawie.. :-* no zatrzymalam sie na 46 stronie!!! ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KONSTANCja Konstancja KOnstancja jeeeeeeeest:) KONSTANCJAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow! sluchajcie! zaczelam juz 52 stronke :-D ale zaraz musze isc do domu.. juz mnieoczy pieka od komputera! nie piszcie za duzo, please! :-( jutro znow troszke nadrobie i bede w temacie! mysle o Was ciagle! buzka wielka! pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie wlasnie nazarlam nalesnikow i mam wyrzuty sumienia,,ze maka,ze troche cukru:/ ale musialam bo chcialo mi sie slodkiego..a wlasnie zastanawia mnie co z SZARLOTTA odezwala sie na chwile i zniknela... Ela cos cicho.. a jak kolezanka WEISS..COCOLADE:)? ciekawi mnie jak wyszly Ci badania na ta grzybice i czy udalo Ci sie z dieta? mi nie bardzo to wychodzi jak widac:) Znowu nudy i wogole u mnie pada zimno,ze znowu musialam sie z piecem przeprosic jakas masakra!!! jest moze z 10 stopni i wieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz kurde! Normalnie "rozmowy nocą" :D Ehh gaduły gaduły! Emilko, tymi esemesami przypomnialas mi jeden film "Próba ogniowa" film wlasnie jest o tym, ze malzenstwo che sie rozwiesc a maz walczy roznymi sposoami by zona do niego wrocila...piekne! ;) Wiec moze cie zainspiruje :) Konstancjo, moze przeczytaj ostatnie dwie czy trzy strony i juz... bedzie ci latwiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, a tam dieta, razm mozna sobie pozwolic! JA teraz żelki wcinam! Mialam taka ochote ze łup do sklepu i mam :D No u mnie tez jest zimko, ale zapowiadaja juz na weekend i pozniej ze bedzie ponad 20 stopni wiec nie moge sie doczekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Poli? masz juz link?:) no wiem...musze zjesc czasem slodkie najgorsze,ze jak sobie pozwole to chce mi sie czesciej..zelki tez bym jadla:) zwlaszcza miekkie lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie ma go jeszcze!!! CHolerka! Ja mu dam, jak tylko zrobi sie dostepny :D No ale chyba domyslalam sie co to moze byc...;) Ja jem takie miśki z firmy Sugarland ;) Ale nie odmawiaj sobie, ja jak dzis bylamw sklepie to mi normalnie slina ciekla jak widzialam to czy tamto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz Poli ze dla nas cukier nie wskazany..a zelki ja lubie te miekkie co sa na wage:) a te chyba sa sredniotwarde:) ale tez bym zjadla mm Poli:) Link Ci wyslal moze z jakas piosenka;) ale pewnie dzis Ci wysle raz jeszcze skoro mu napisalas,ze nie otworzylas:) a jak tam w szkole bylo? jeszcze mies i koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladam JULIE ale trzebiatowska ma sliczna sukienke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×