Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Kochana ja np tak mam ze jak nie kocham faceta to ciezko mi sie z nim kochac..stad nie chcialamwtedy z amadeo...bo nie czulam tego.. wtedy seks mi nie sprawia frajdy..a Ty widac masz inaczej..potrafisz czerpac radosc z seksu nawet nie kochajac kogos..hmm no tak np maja faceci:) moze masz fiutka?:):):) haha zartuje:) nie wiem...widac potrzebowalas wsparcia..bliskosci..a aniol Cie zapragnal i akurat poszloooo... najwazniejsze bys teraz podjela decyzje juz i sie jednego trzymala...bo dwoch kochana nie zatrzymasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja tak wlasnie nie mam ze tak sobie moge isc z kims do lozka bron boze , dlatego sie dziwie o co chodzi , co mi sie stalo,czy mi juz cos sie z glowa porobilo czy co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem..ale akurat bylas zrozpaczona wtedy i widac wtedy nie do konca bylas soba a moze potrzebowalas ciepla..czulas sie samotna i dlatego? a on sie pojawil caly i gotowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze tak bylo bo on od poczatku wiedzial o mojej sytuacji i jakos tak bylo ze nie czulam ze to kolejny facet i zwiazek tylko no i widzial ze plakalam po mezu i mnie pocieszal tak duzo zrozumienia od niego dostalam , dzwonil teraz ze chce przyjechac bo wrocil z morza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak...bylas calkiem soba..a on Ci pomogl..zaopiekowal sie itd...i co wpadnie teraz?:) i co zrobisz? bedziecie sie kochac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole pamietam nasz pierwszy sex bylo super i sie cieszylam a jak poszedl do domu to ryczalam za mezem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matkooo swieta...to lepiej wrocic juz do tego meza chyba i z nim miec sex tylko.. serca nie da sie podzielic..cialo tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pojedzie do domu jutro sie spotkamy, w ogole to jest straszne bo np mimo tego wszystkiego co od niego mam sa chwile gdzie np przypomina mi meza jakies tam gesty czy slowa i mi serce peka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest straszne naprawde mysle ze ten caly moj szok odnosnie ostatnich mcy ze maz mnie zostawil itd wlasnie minal dlatego sobie zdalam sprawe z tego ze chce tylko jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja naprawde jestem zalamana ja tak bardzo chce by on sie odezwal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana dobrze by bylo naprawde jak byscie sie zeszli..szkdoa ze wogole doszlo do rozstania...po co to wszystko sie dzieje w Twoim zyciu..nie rozumiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierze Ci..wiem,ze czekasz na jego odzew..badz cierpliwa kochana...nie zalamuj sie..pewnie co tel czy sms myslisz ze to marcus?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie rozumiem to jakas tragedia , boze jak on sie nie odezwie to ja nie wiem jak dam rade ja go naprawde tak kocham :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie , ja poprostu wiem ze on sie nie odezwie a najgorsze ze on nie wie jak ja sie mecze i ze tak kocham :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle,ze on Ciebie tez..tyle ze teraz gore bierze meska duma.. mam nadzieje,ze minie mu to i bedziecie znowu razem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a straszne jest tez to ze ja wiem ze moj maz mnie kocha i to bardzo ja to wiem jak sie ostatnio pocalowalismy to on mnie calowal i plakal ze tak mnie kocha i tak tesknil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale napisalas mu..wiec wie.. kochana a moze to desperacja a moze by tak jak by Cie zobaczyl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosz kurwaa sama nie wiem moze by tak wyjsc mu na przeciw taka piekna moze jak by Cie zobaczyl..wysluchal i wtedy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mi cos przyszlo do glowy :) codziennie mu wysle smsa tylko ze slowami ze go kocham bede robic to kazdego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj a moze on potrzebuje czynow nie slow ..obrazu:) moze by tak Cie zobaczyl :) przypadkiem haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to nie podziala a i ja zalapie dola jak go zobacze , wlasnie mu napisalam smsa - ze jesli nie chce miec ze mna kontaktu niech zmieni nr bo go kocham i bede to pisala kazdego dnia bo czuje taka potrzebe :)to moj maz wiec nie bede go podchodzic zrobie normalnie prosto z serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze mu codziennie 1 smsa porpstu - i love you , bede tak robila poki sie nie odezwie przynajmniej mi bedzie latwiej a jak zmieni nr tel wtedy sie poddam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobry tekst z tym numerem:) no podoba mi sie:) ciekawe czy odpisze:) matko... nocy nie bede spala chyba z Toba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tylko pisz o roznych porach..tak zeby go to zastawalo w roznych sytuacjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo jak mam tak siedziec i milczec nie dam rady :) mysle ze on sie nie odezwie ale chociaz wie ze o nim mysle a i mi latwiej :)1 sms dziennie a jaka ulga dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bede pisac o roznych , w ogole to maz to moge normalnie bym tak nie robila, jak sie poznalismy i ja go nie chcialam to on tak robil codziennie pisal mimo iz ja milczalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie...dasz przynajmniej upust swoim emocjom..bedzie wiedzial,ze o nim myslisz i ze go kochasz..a co zrobi to sie okaze..nawet jak go nie ruszy to Tobie bedzie latwiej:) zawsze jakas ulga,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×