Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

A to spox:) ze jakos samoistnie dystans zlapalas:) ciesze sie.. a marynarz bedzie jak byl dalej??:):) Kochana w banku i papierki...wow podziwiam to juz jezyk ogarniasz jak tak:) mi w miare wchodzi angielski inne jezyki lipa:) wiec chyba dupy z pl nie rusze:) a to teraz jak bedziesz pracowala od 8 czy 9 do 15 to bedziesz do nas zagladac??:) licze ze taak?:) a moze poznasz kogos fajnego w banku,ale dobra juz mi sie wyobraznia rozkreca;) a amadeo? kurwa Ty wiesz,ze jednego dnia jestem w nim zakochana a drugiego sama nie wiem co ja czuje..pewnie jak sie z nim przespie to sie bardziej zaangazuje...nie wieem...ja lubie samotnosc bylam sporo sama mam sporo nieudanych zwiazkow za soba przewaznie jakies trudne zwiazki ze tak to nazwe..wiec nie wiem czy podswiadomie nie daze do tego by sie nie dac zranic raz kolejny nie wiem :) on jest daleko bedzie za mies,zobaczymy...potem znowu wyjedza ma tam dobra prace i zarobki..a ja tu gdzies w pl musze znalezc swoje miejsce na ziemi:) nie wiem moze ja sie przyzwyczailam do sytuacji w ktorych ja musze jakos zawalczyc o zwiazek...ze zawsze byly trudnosci albo facet zajety a tu na tacy mi sie podaje amadeo..moze dlatego jakos dziwnie mi sie odnalezc w tym normalnym czyms:) nie wiem,pokrecona chyba z lekka jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede pracowala a 2 zmiany tydzien tak tydzien tak , od 9 do 15 lub od 15 do 21 , no co za pytanie jakbym mogla nie zagladac codziennie oszalalas ?????????????? :) :* no ja tez mam pare trudnych zwiazkow ale jakos tak mam ze ja nie zabiegalam raczej oni , ale ja to szybko zapominam o tym co bylo to juz nawet tamte zwiazki nie maja dla mnie znaczenia , kochana czas pokaze jak bedzie z amadeo mysle ze bedzie ok :)co do marynarza no chce mu powiedziec ale nie umiem on taki kochany tak sie martwil jak milczalam bidak maly zal mi go potwornie , na razie sie spotkam ale nic nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde musze leciec na troche kudly psie odkurzyc pobawic sie z maluchami itd :) bede za niedlugo :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze:) zagladaj zagladaj nie moze byc inaczej...ja jak nie bede zagladac znaczy nie mam neta albo nie zyje;) Kochana mi tez zwisaja te zwiazki co byly..kiedys umieralam z milosci a teraz wogole zero emocji juz do tych osob..jednak czas wszystko zmienia..przerazajace:) nie ma nic stalego na tym swiecie oprocz smierci:( ale pomijajac te rozwazania to wiem,ze nie warto sie z milosci zatracac..fajnie miec uniesienia,kochac kogos,zajebiscie sie zakochac..zatesknic cieszyc ale...ja wiem,ze chyba z czasem sie zmienia to i zostaje przywiazanie,,nie wiem boje sie tego schematu malzenstwo...chyba wole sobie cale zycie przebujac w oblokach:) bezpieczniej bedzie:) haha ostatnio moja kochana mama mi mowi,zebym urodzila dziecko i brala sie za amadeo,ze ladna z nas para i dziecko mama mi wychowa haha:) usmialam sie:) Marynarz rozumiem zostaje na swoim stanowisku dalej:):):) Emilko a jak maz zechce wrocic i spyta o niego..co mu powiesz,ze dalej z anilem jestes? wtedy nie wroci raczej.. wtedy powiesz ze juz nie jestes a aniolowi wtedy powiesz ze wracasz do meza? matkoo popierniczylo sie z lekka naprawde u Ciebie.. ciekawi mnie czy Poli dpisal ten siurek..D. No i czy Aanqx w sobote sie odwazy:) bede normalnie myslala o tym w sobote:) normalnie skupiam sie na was:) wole chyba na was niz na sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko gratuluje pracy , chociaz szczerze mówiąc to ja bym się chyba nie odnalazła wśród papierów. :) Constance dobrze że nadrabiasz zaległośći :D i do nas wracasz Kurcze ja też cały czas myśle o tym mam jeszcze całe dwa dni żeby pokochać swoją fałdkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh dzieki, wiem ze dobrze zrobilam i jestem z siebie dumna, ale caly czas gdzies w srodku chce by odpisal, bardzo chce, to cos na zasadzie jak u ciebie Emilko bylo ze chcialas zeby mąż chociaz dal znac ze to przeczytal...chce napisac do D ale no wiem ze nie powinnam bo sie tylko pogrąże.. A wiecei co jest najgorsze, ze mam poczucie winy, bo przedwczoraj bylo rewelacyjnie a wczoraj mnie ponioslo i mu to napisalam, jak czlowiek potrafi poddac sie emocjom...Jednego dnia napisalam wam jak jestem szczesliwa i juz przezwisko "D" dostal, a teraz dupa... Nie napisał szczyl jeden... Emilko, racja nie ma co juz pisac do meza, wie co do niego czujesz i ze chcesz wrocic teraz pora na jego ruch i jak jego duma opadnie to sie na bank odezwie :) A i gratuluje nowej pracy!!! ;) Annqx, oj no pokachaj ją, M ją kocha wiec ty tez powinnas ;) Luiso, pewnie jak amadeo przyjedzie i faktycznie seks bedzie, to chyba bedzie zywla do niego weksze uczucia, ;) Konstancjo, witamy again! :D Czesciej przybywaj! ;) A u mnie ok, kumpela mi poprawia humorek i ogolnie ejst dobrze gdyby nie D ;) Jej jak ja sie ciesze ze tu jestescie, bo nikomu nie mowilam o D, albo tylko wspomnialam a tak z problemami musialaby sobie sama radzic!..dzieki ze jestescie kochane :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli.. moze dzis Ci odpisze,,,moze wczoraj nie mogl.. trzymam kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli:) odezwie sie..mysle,ze tyle mies z Toba gadal chyba nie po to,zeby ot tak skonczyc...nie zaluj,napisalas co musialas,teraz jego krok..kochana a no zyciowe zyciowe:) ja sie przesmradzam z kata w kat:) zaraz mamy julie;) nawet nie przepadam za tym serialem,ale leci to ogladam:) a co tam:) dzis taki mam melancholijny jakis dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh ja cos czuje ze on sie nie odezwie, nie wiem.. Ja tam nawet lubie Julke i tez wlasnie na nia czekam :) Prawie nie ogladalam jak Maćka nie bylo bo nudno bez niego heh ;) Melancholijny? Co sie dzieje Luiso? Wszystko dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze juz tak sie cieszylas,ze spotkanie moze dojdzie do skutku a tu taki numer..moze jak nie bedziesz nic juz pisac to jakos zateskni..nie wiem ale nie przejmuj sie nim jak sie nie odezwie..naprawde,,,wiem,ze latwo sie mowi,ale mysle sobie,ze skoro on to tak zostawi bez slowa wyjasnienia,znaczy ze naprawde lepiej by sie stalo jak wczesniej sie skonczy to..bo im dluzej by trwalo tym bardziej mimo woli bys sie angazowala..ale jescze nic nie wiadomo:) moze sie wszystko ulozy:) kurcze caly czas bym cos jadla i wcale nie jestem przed okresem..a jadlam niedawno sernik..wczesniej chrupki w czekoladzie a teraz tez bym zarla matko czuje sie jak beka nazarta a mysle dalej o zarciu:) naprawde za duzo czasu mam i dlatego chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nic Poli:) jakas melancholia mnie ogarnela,ale u mnie to norma;) nie martw sie:* wieczorkiem sie odezwe a Ty pisz jak cos sie zmieni a jak nie to tez pisz:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jestem zla sama na siebie , miała być dieta, wczoraj była pizza , a dzisiaj sernik. jak tu się odchudzać jak M co rusz mi przywozi albo robi jakieś smakołyki. do tego dostałam dzisiaj od niego swój portret , ciort z tym że pogniecionej kartce w kratkę :D Poli współczuje bo taka nadzieja że on jednak odpisze jest chyba najgorsza, ale jeśli on się teraz odezwie to ty go przytrzymaj . ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz sie odezwal no ja pierdole :) jak ja se zawsze we lbie poukladam to ten duren sie odzywa :/no to tak -napisal smsa- wiedzialem ze popiszesz ze 2-3 dni i przestaniesz to typowe dla ciebie zawsze sie zapalasz do wszystkiego na chwile a potem tracisz zapal , ja odpisalam - przeciez zyczyles sobie bym sie z toba nie kontaktowala wiec to przemyslalam i nie chce ci sie narzucac i ci przeszkadzac poza tym myslalam ze i tak tych smsow nie czytasz, a on na to - oczywiscie ze czytam tylko bylem pewny ze szybko ci sie znudzi jak zawsze jakie to smutne z toba tak zawsze wszystko tylko na chwile , no wiem odpisalam wiec prosze bardzo bede pisala i ci udowodnie ze nie na chwile a jak bedziesz pisal zeby sie klocic to bede to ignorowala , juz nie odpisal od tamtej chwili cisza :) no i o co mu chodzi?moze sie przestraszyl i go zabolalo to ze faktycznie sie wiecej nie odezwe??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem ze macie racje wiem wiem wiem, ale to uczucie gdzies tam zostaje.. ehh.. dam sobie rade. musze... No wlasnie jednego dnia nie moglam sie przez niego skupic bo tak ekstra a dzis tez nie moglam sie przez niego skupic z duzo gorszego powodu... Luiso, ja wcinam rodzynki w czekoladzie a chwile temu żelki hehe :D Czasami ma sie takie zachcianki jak kobita w ciazky xD Annqx, to teraz jedz z umiarkowanie, albo to co M przyniesie jedz, i szybko udawaj ze jestes pełna hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz mi powiedzcie czy on w końcu chcę żebyś do niego pisała czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle od tych omdleń to on mnie pilnuje żeby jadła . ;/ ja uwielbiam orzechy laskowe w czekoladzie;D Poli bądź dzielna , ale jak się teraz odezwie to do niego nie pisz ze 2 -3 dni i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz kurde i wez tu rozgryź faceta! No i co teraz Emilko zrobisz? Bedziesz pisac do niego dalej? Bo zeby teraz to nie wygladalo : a ja ci udowodnie ze jednak nie na chwile...Choc niezle to sobie wykombinowal, zwalil to na to, ze u ciebie zawsze wszystko na chwile...Z jednej strony napisal ze masz dac mu spokoj a ty tak pieknie sie nie posluchalas i pisalas do niego to takie slodkie i chyba to w tym wszystkim bylo takie kochane, ze mu sie sprzeciwilas... ale ilez mozna pisac.. eh.. I co teraz? :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx i bardzo dobrze ze cie pilnuje! Zobacz jak mu na tobie zależy :) A jak tam autko? No powinnam mu nie odpisac, ale nie wiem czy wytrzymam... on musi najpierw odpisac! hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze on chce wlasnie zbym pisala tylko nie umie sie do tego przyznac w zamian atakuje itd :) bo gdyby nie chcial to przeciez po moim smsie ze nie bede sie juz odzywala by mnie zignorowal a on szuka zaczepki by miec kontakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli badz cierpliwa moze Twoj sie odezwie jak moj :D annnqx a co do soboty jestes pewna juz tak na 100 % ze "to" sie stanie? a pamietasz by sie zabezpieczyc ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autko jest reanimowane u blacharza bo na szczęście żadne mechanizmy nie są uszkodzone. czasami mnie ta jego nadopiekuńczość wkurza ale kochany jest , dziewczyny mówią że mi zazdroszczą takiego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMI hurraaaaaa:) A NIE MOWILAM ze do 100 zanim nadejdzie sie odezwie??:):):)hahaha wiedziaaalam ale nie myslalam,ze tak szybko:):):) Emilko a pewnie,ze czytal i sie cieszyl jak Ci mowilam...ja bym teraz pisala a co tam...on sie cieszy w duchu..to,ze sie odezwal i juz nie mowi,zebys sie nie kontaktowala znaczy,ze podobalo mu sie ze teraz TY probujesz Go zdobyc:) Kochana idz za ciosem...pisz.. zobaczysz jeszcze chwila i bedzie chcial sie spotkac:) super CIESze SIE!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ta tylko szkoda ze zamiast napisac ze sie cieszy to mnie atakuje chyba nadal duma i honor go trzymaja idiota ;)bede pisala zeby mu udowodnic ze sie myli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie on chyba chcę żebyś ty do niego pisała w nieskończoność . Jestem pewna, on ma gumki w porfelu , ja kupie globulki , do tego będę miała niepłodne więc potomstwo chyba nie wchodzi w rachubę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz jeszcze czekamy az D sie do Poli odezwie;) annqx mnie by draznilo jak by facet sie opiekowal mna:) zaraz bym sie wkurzala,ja nie lubie jak ktos tak dba o mnie:) ale swiadczy o tym,ze Cie kocha...kochana tez jadlam sernik dzis jak TY:)haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnqx wiekszosc facetow naprawde nie dba o dziewczyny maja w dupie ich problemy itd docen to co masz naprawde bardzo rzadko sie to zdarza w dzisiejszych czasach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×