Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Polariska a który to dzień cyklu? 36? Może za wcześnie jest, musisz być cierpliwa... Wszystko się okaże w ciągu tygodnia pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiammmm wszystkie kobitki wtym nowe staraczki. kamisia_k :) jak przeczytałam Twoją wypowiedz odrazu mi się lżej zrobiło:) Ja właśnie też podrazu jak zajdę w ciąże to idę na L4 wspomniałaś że pracujesz na stacji paliw? Ja pracuje zakładzie mięsnym, ale myślę że chciała bym popracować do 3 miesiąc. Chociaż to bardzo ryzykowne u mnie jest 4 stopnie ciepła. Czasami muszę przenosić na paletę kartony 20 kilowe. Ale ogólne atmosfera spoko:) Monia powiedziała mi fryzjerka za fryzurkę ślubną ok 50 zł. Sama nie mogłam uwierzyć, ale próbna to chyba za free . Ale farbowanie drogie 70 zł. Wczoraj oglądalam bukiety, ale bardzo drogie kurcze. 150-170 zł, ja wybrałam nie duży z eustomy i jakieś małe kwiaty dołoży. Eustoma będzie fioletowa, albo różowa żeby pasowała do makijarzu. http://www.google.pl/imgres?q=eustoma&hl=pl&sa=X&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=hqij1x6p0zbp4M:&imgrefurl=http://forum.we-dwoje.pl/topics10/wiazanki-i-bukiety-slubne-vt454,2055.htm&docid=XiVC4Ok-H37rhM&imgurl=http://forum.we-dwoje.pl/files/thumbs/t_eustoma4_204.jpg&w=400&h=400&ei=oNHFT7zSCIntsgb0g5XJAw&zoom=1&iact=hc&vpx=595&vpy=309&dur=5801&hovh=225&hovw=225&tx=107&ty=133&sig=106231013742340469615&page=1&tbnh=141&tbnw=155&start=0&ndsp=18&ved=1t:429,r:10,s:0,i:96&biw=991&bih=665 ten jest piekny, tylko żeby zamienić kolory i eustoma była fioletowa. A przystrajacie kościół? Ja wybrałam tylko białą drogę i coś małego koło ołtarza. Zapisałam się też wczoraj na zabieg, mikrodermabrezja. Kosztuje 100 zł i będę chodziała co miesiąc aż do wesela. Mam dużo blizn po trądziku i mam nadzieję, że ten zabieg mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśkuu, u mnie ludzie też są w miarę w porządku, ale jak szef wkurza, to stres raczej mi nie pomaga. Jeśli Ty nosisz ciężkie kartony, to raczej później tego robić nie będziesz mogła. Ale pomyśl, po co masz pracować, skoro lepiej wypoczywać w domku, chodzić na spacerki, będąc w ciąży. Wystarczy, że powiesz lekarzowi, że pracujeszw temp 4 stopni i że jest zimno, takie tam i dostaniesz zwolnienie. Ja nie rozumiałam mojej siostry, robi w markecie na dziale z wędlinami i pracowała głupia do 6 miesiąca. Na co ? Ja tam nie zamierzam się cackać, ciąża i od razu L4, zresztą znajoma z pracy też tak zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
bukiet piekny naprawde ja mialam wlasnie z takich kwiatkow(teraz wiem jak sie nazywaja hahahahah) tylko bialych na dlugiej lodydze onwiazanej biala wstazka i przystrojonej perelkami sliczny byl i na auto z tego samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
polariska a swoja droga wlasciwie czemu ci lekarz tego nie powiedzial ja nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamisia_k co racja to racja, tylko słyszłam że zwolnienie można dostać tylko na 6 miesięcy i nie wiem czy to prawda. Hmm jeśli masz dużą stawkę to możesz iśc odrazu, u mnie jest inaczej. Chociaż tak jak Ty wolałabym wypoczywać to 900 zł na miesiąc to dla mnie mało. W soboty zawsze mam 100%. Madzia pamiętaj eustoma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dla mnie to też jest dziwne, jak nie miał pewności, sam z własnej inicjatywy powinien Cię wysłać na betę, debil jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to u mnie jest więcej, bo ja mam premie i miałabym 1500zł średnio, bo to średnia z roku. Można całe 9 miesięcy na zwolnieniu być, znajoma z pracy całą ciążę na zwolnieniu przesiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie za niechorowanie jest premia kwartalna 400 zł chyba. Heh sama nie wiem. ale czuje że nie chciało by mi się chodzić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
polaiska u mnie w zeszlym roku byla taka sytuacja ze nie dostawalam @ dosc dlugo poszlam do lekarza po badaniu stwierdzil ze macica jest spulchniona ale ze za wczesnie zeby robic usg i skierowal odrazu na bete.... niestety wyszla negatywnie a po ocenie drog rodnych poprzez usg wyszlo ze mam wodniaka dosyc duzego i do szpitala na operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka, nie strasz jej :D mnie raz się okres spóźnił 2 tyg i raz tydzień, ale to był dla mnie bardzo stresujący czas. ale mam nadzieję, że to tylko i wyłącznie CIĄŻA u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, nowa tabelka, wpisujcie się mimo iż to nowy topik, pozwolę sobie na wklejenie tabelki Nick .................. Lat ...... Cykl starań ................. spodziewana @ kamisia_k.............26...............41............................30/31.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
jejku ja jej nie strasze tyko chcialam powiedziec ze powinna na bete pojsc sam lekarz powinien ja skierowac..... o to mi chodzilo......przepraszam jesli Cie wystraszyla!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .................. Lat ...... Cykl starań ................. spodziewana @ kamisia_k.............26...............41................ ............30/31.05 Kaśkuu.................20................5...............................3.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Nick .................. Lat ...... Cykl starań ................. spodziewana @ kamisia_k.............26...............41................ ............30/31.05 magdalenka 1976....36...........8 lat..............................11.06...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia musisz skopiować ostatnią tablekę i wpisać się pode mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Nick .................. Lat ...... Cykl starań ................. spodziewana @ kamisia_k.............26...............41................ ............30/31.05 Kaśkuu.................20................5.............. .................3.06 magdalenka 1976.....36..............8 lat.............................11.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .................. Lat ...... Cykl starań ................. spodziewana @ kamisia_k.............26...............41................ ............30/31.05 Kaśkuu.................20................5.............. .................3.06 Bubblegum.............21...............14....................pojęcia nie mam P.S. Ja mam bukiecik z kremowej róży i eustomy, tymi samymi kwiatami dekorujemy kościół i samochód :P U tego samego kwiaciarza razem nas wyszło 700 zł, z tym że za kościół jeszcze jedna para dokłada, 350 zł, czyli jak byśmy płacili sami wszystko to by było 1050 :/ za same kwiaty;/ Polariska, nie martw sie i lec na bete, moja znajoma robila testy przez dwa tyg i caly czas jej cienka druga kreseczka wychodzila, a gin mówila że nic nie bedzie z tego, ze to tylko stes pewnie, i nawet nie zlecal bety, to ona sama na wlasna reke zrobila bete, teraz jest mama 3 miesiecznej Julii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .................. Lat ...... Cykl starań ................. spodziewana @ kamisia_k.............26...............41................ ............30/31.05 Kaśkuu.................20................5.............. .................3.06 magdalenka 1976.....36..............8 lat.............................11.06 Bubblegum..............21.............14......................pojęcia nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wytrzymałam i zrobiłam test, tak jak się spodziewałam: I . czyli @ przyjdzie dziś lub jutro. Muszę kupić testy na allegro, są za 1zł, bo już mi się kończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
jejku czyzbym byla najstarsza???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nie no nic w sumie tylko sie jakos staro poczulam hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka, na takie forum trafiłas, na poprzednim co ja byłam to wszystkie dziewczyny były około 30. ALe nie martw się nie sądze ze komuś przeszkadza twój wiek, wręcz przeciwnie u ciebie można powiedziec, dziecko jest najbardziej swiadoma decyzja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
biest hej no tak wlasciwie tak intensywnie to od tamtego roku ale przez tyle lat mi sie nie udalo i widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no nie szkodzi w sumie sa tez inne fora jestem rowniez na forum czemu to takie trudne i tam tez Paula jest biest swego czasu podala mi linka na inne forum gdzie sa wlasnie starsze dziewczyny ale jakos nie napisalam bo one dluzej juz pisza ze soba a wiem jak ciezko sie gdzies dostac.....zalozylam tez 2 swoje tematy ale jak sie mozna bylo spodziewac zostalam zmieszana z blotem przez jakies dzieciaki no i znalazlam Was i jestem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×