Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

ja nie mam takiego sluzu przed @ ale to od org zalezy. Fajnie Ci będziesz miała dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly90
Polariska gratuluje drugiej kreseczki to musi być malenstwo skoro trzy testy pokazują to samo:) Ale lekarz to jakiś dziwolag:/ A tak na boku to widzę że tu dużo dziewczyn stara się od 20 lat w górę. Jak założyłam taki temat to zostałam nazwana ku**a skoro w takim wieku... Ale cieszę się że trafiłam do was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polariska
Jeśli ktoś Cie tak nazwał jest kretynem ... Jedni chcą mieć maleństwo już bo poprostu mają wczesny instynkt macierzyński a jak ktoś ma ochote starać się później jego sprawa... Nie przejmuj się takimi docinkami ... :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takimi komentarzami pokazują ile są warci.Każdy dojrzewa inaczej i nie jedna 20-latka jest dojrzalsza od tej 30-stki :) wprawdzie ja mam 32 ale wiem po znajomych jak to wyglada i jak wyglada z siostra ktora ma 22:)Każda z nas ma prawo do wyboru i wie czy jest juz gotowa by posiadać dziecko.Mi się zycie akurat skąplikowało inaczej już dawno posiadałabym gromadkę i to własnie po 20 czułam że jestem gotowa niestety był brak odpowioedniego kandydata na ojca;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już tez jakiś czas czuję instyntk, ale wcześniej wiecie "dorobek" itp teraz jak juz jestem spokojna o nasze jutro chcę się cieszyć maciezynstwem. Różnie ludzie mówią, ale dla mnei wazne było to zaplecze finasnowo- mieszkaniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie mam :( staramy sie dopiero od 2 cykli więc jestem dopiero na samym początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pewnie że to jest wazne,w końcu trzeba mieć za co wykarmić dziecko.Nie sztuką jest sprowadzić dzieciaczka na świat i nie mieć go czy nakarmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly90
kamisia co to znaczy: Molly90 i Polariska zaczernijcie się ???;) A co do ww tematu to po prostu olałam te komentarze i na tym się skończyło. Ja od kiedy 18 lat skończyłam myślę o dziecku może to śmieszne dla niektórych ale tak było i jest:) wcale się tego nie wstydzę...Najważniejsze że dzidzius byłby upragnionym skarbem a nie niechciana wpadka. ja ciągle czekam na cud:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly chodzi o to, żebyście się zarejestrowały wtedy będziecie miały stały nick i swoje konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i włąśnie w takich rodzinach rodzą się spore ilości dzieci, gdzie nie ma co jeść, gdzie nie ma co na siebie włożyć i gdzie bywa, że są niechciane, ale cóż, dawno przestałam wierzyć w sprawiedliwość i w Boga, bo gdyby istniał, to nie dopuściłby do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly90 to też starasz się już ponad 3 lata, też długo. A byłas na badaniach? Ja miałam iść i jakoś nie mogę się do tego zabrać, mój facet prowadzi firmę i wiecznie czasu nie ma. Szukam i szukam dobrego lekarza, który specjalizuje się w leczeniu bezpłodności, ale blisko mnie nie ma takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly90
Aaa no teraz rozumiem:) dziękuje:) ale to później się tym zajmę bo jestem już zajęta:/ będę wieczorkiem może wcześniej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo żółty to nick tymczasowy i jak będzie na czarno, to nikt nie będzie się pod Was podszywał, bo tak się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja w niego mimo wszytko wierzę ale jak sie tak człowiek zastanowi ,to do głowy przychodzi tylko jaki on musi byc że pozwala aby takie niewinne istotki tak cierpiały ale moze lepiej nie poruszać tego tematu bo każdy inaczej do tego podchodzi:) i masz racje,ze tacy ludzie mnożą sie jak króliki.Z nam jedną kobiete która ma 6 dzieci w domu dziecka bliźniaki w domu i z kolejnym w ciązy i kazdy się zastanawia kiedy jej bliźniaki zabiorą ;/ a Ci którzy naprawdę pragna posiadac dziecko nie moga i gdzie tu sprawiedliwosc właśnie? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly90
Kamisia ja tak samo nie byłam na żadnych badaniach i chce coś z tym w końcu zacząc robić bo stres coraz bardziej zżera:( Najgorsze jest to że mój Ł pracuje teraz w Wa-wie i widzimy się 4 dni co 2 tyg czekam teraz aż wróci i razem wybierzemy siędo lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly90
A tej sprawiedliwości nigdy nie było i nie będzie na tym świecie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego nie warto psuć sobie humoru takimi tematami:)życzę Wam miłego popołudnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamisia a co do wcześniejszego pytania: ja też ostatnio miewam przed @ taki śluz jak byłby płodnym..:/ dziwiło mnie to bardzo. oj dziewczyny..te tematy kto zasłużył na dziecko, a kto nie to bardzo trudne są:/ lepiej się w nie nie zagłębiać i nie popadać w melancholię . Cały czas trzeba mieć nadzieję, że zostaniemy obdarowani tym wspaniałym uczuciem, jakim jest macierzyństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie myśli zawsze mnie nachodzą gdy widzę jedną krechę na teście... taka melancholia... nic na to nie poradzę. Molly jak tak rzadko się widujecie to szanse jeszcze maleją, niedobrze, ale mimo to trzymam kciuki, za nas wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak was czytam ja juz takie wnioski mam od dawna nie ma sprawiedliwosci nie bylo i nie bedzie nigdy taki juz jest ten świat jeszcze zeby byla odpowiedz na to pytanie to bylo by dobrze ja sobie je zadaje od 4 lat i niestety nie ma odpowiedzi czemu dlaczego jest tak a nie inaczej:O ze czlowiek az tak musi cierpiec i taki krzyż dzwigac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, zadawałam sobie te pytanie gdy w ciążę zaszła siostra, następnie bratowa, 3 kuzynki, koleżanka z pracy a także za każdym razem, gdy widzę te jedną krechę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamisia_k cos o tym wiem!!!! a ty kochana jak tam z badankami ruszyło cos? byl ten twój m oddac nasienie?ja bym nie dala rady sie tak starac i czekac na cud nie wiedząc jaka jest przyczyna tego ze sie nie udaje tak czlowiek robi co pomoze wiedząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczka92 ja tego nigdy nie pilam nie mam wskazan jako takich zeby to pic poniewaz owulacje mam ale slyszlam ze pomaga wielu kobietom ale to tak jest jednym pomoze a drugim niestety nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też właśnie czytałam na forum o tych ziołach, ale to wiesz kochana, zioła pomagają jeśli ktoś nie ma większych problemów jeśli chodzi o zajście w ciążę, tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam jest napisane, że nie można łączyć tych ziół z niektórymi lekami, ale z jakimi to nie jest napisane, idiotyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×