Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Hania witaj w klubie! Hej Madzia, kochana podziwam 8 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ale jak mierzysz temp to 1. nie wstawaj z łóżka 2. temp musi być mierzona conajmniej 10 min 3. wynik wiarygodny otrzymuje się po conajmnij 3 godz snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem Kaśkuu :) wczoraj miałam 36,6 dziś 36,1 :) Kiedyś jak tylko tam sobie mierzyłam parę dni to zawsze miałam 35 i coś , osłabiona :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm zawsze w owulke wzrasta do 37 i utrzymuje się podobno do okresu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no przez 6 lat sie nie udawalo a tak intensywnie staramy sie od 2 lat z Mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia zamówilaś te buciki? ? Madzia u mnie 5 miesięcy niby ale to tak intensywnie miesiąc, bo wtedy był w domu cały czas. A teraz co tydzień;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh tak wyszło że już w tym wieku mam hemoroidy, a czytałam i wiele kobiet mówi że w ciąży także się robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
wiesz mnie teraz tez niema na 6 tyg.....1 juz minal jeszcze 5 hihihi i potem bede 6 tyg w domku czeka mnie laparoskopia a teraz w domku bylam 11 tyg troszke dluzej ale jakby troche odpuscilismy jak sie dowiedzialam ze sa niedrozne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w Polsce nie możesz znaleźć pracy? Wiesz jak Ty jesteś tam a on tu to nie wygląda to dobrze. A długo już tam pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
powiem ci ze Gorzowie nie ma za bardzo pracy ciezko jest cos dobrego znalesc i narazie nie szukam z 2 powodow..... 1 to to ze mamy dom do remontu(moj odziedziczyl po babci) a z tych 2 polskich pensji nie wiele bysmy zrobili a nie chcemy dluzej niz to potrzebne mieszkac u moich tesciow 2 wlasnie ze nie wiem jak z tym ivf bedzie a tu mam wieksze szanse na zarobienie tej kasy .....dlatego narazie ta musi zostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia powiem Ci że wiele tracisz, za wiele. Rozumiem pieniądze są potrzebne,ale to co Ci ucieka jest cenniejsze. Pomimo tego że z P mieszkamy w Polsce i nawet blisko siebie, nie wyobrażam sobie nie widzieć go 6 tyg, a już tym bardziej jak się staramy o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśkuu a Ty mierzysz sobie temperaturę? :) Nie, nie zamawiałam ich jeszcze, bo jak będę jechała odebrać suknię to się jeszcze rozejrzę, i jak nic ciekawego nie znajdę to myślę, że się na nie skuszę:) A Ty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja już nie mierzę, ale mierzyłam. Moje wyniki nie były bardzo wiarygodne, bo mierzy się o stałej godzinie i jak bym wybrała 4.30 to jak mam 3 zminaę to o 4 jestem w pracy. Co do butów to właśnie się zastanawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
wiem ile tracimy ale czasem tak bywa niestety nic zrobie narazie poczekamy jeszcze do lipca i zobacze pozniej.......ale plan powli jest taki ze mam zostac w Polsce juz......ach ciezko bardzo naprawde wierzcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci wierze:) my nie opływamy w luksusach ale nie jest tak tragnicznie, ważne że jakakolwiek praca jest:) Kochane jaką poleciły byście mi sukienkę na wesele? Idę za tydzień i nie mam sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nawet o luksusy nie chodzi naprawde nie jestem wymagajaca ale to jest stary dom i juz kupe kasy w niego wlozylismy i malo co widac bo prawie sie do zamieszkania nie nadawal a ilez mozna z tesciami mieszkac a jak teraz zrobimy to na lata bedzie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie, my chcemy się budować... ale to kiedyś za rok może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:04 [zgłoś do usunięcia] magdalenka1976 magdalenka1976@tlen.pl'; no przez 6 lat sie nie udawalo a tak intensywnie staramy sie od 2 lat z Mezem nieudane starania od 8 lat intensywne leczenie od zeszlego roku A jakie badania do tej pory zrobiliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
my tam nawet mebli i innych potrzebnych rzeczy nie mamy wiec sama rozumiesz ciezko bardzo jest a w naszym wieku ktredytu na 30 lat nie ma co brac baaaaa nawet chyba bysmy nie dostali wiec wszystko robimy wlasnymi rekoma moj Maz na zmiany pracuje wiec tez za bardzo tego czasu nie ma......teraz dopiero projekt na ogrzewanie domu mamy zrobiony bo byly piece .......kolo sierpnia beda nam zakladac a wiesz ile to kosztuje z dwoch polskich pensji nie dalibysmy rady napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
biest...... wszystkie homony u mnie -biore tabl hsg droznosc badania nasienia nie robilismy narazie poniewaz moj m ma dziecko z poprzedniego zwiazku a i tak sa jajowody niedrozne wiec lekarz powiedzial ze jak co dopiero w lipcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Hej trochę mnie tu nie było!ale czytam was na bieżąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu na forum jest laska ktora zaszla w ciaze majac 2 niedrozne jajowody. Zamow sobie moze mieszanke Sroki albo Klimuszki antyzrostowa. Jej to pomoglo. To zostaje wam w najgoeszym wypadku invitro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
wlasnie tez juz o tym czytalam i mam zamiar to sobie zamowic nawet o tym pisalam dzisiaj czy wczoraj....wiesz po hsg lekarz powiedzial ze mamy mimo wszystko probowac bo moze jakis cud sie stal i jakis przeswit sie zobil,ale troche sobie odpuscilismy przestalam tak intensywnie o tym myslec bo jak sa niedrozne to po co hahahahaa i teraz 11 mam dostac okres......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgdalenka laparo nie jest skuteczna w udrsznianiu jajowodow az tak. Wiem ze jest mozliwosc mikropkstycznej operacji jajowodw i tylko to nie jest az tak rozpowszechnione w Pl. Wiem o tym bo w szukalam tekiej kliniki w DE bo znajoma tak udroznila jajowody i zaszla 3 miechyy po tym w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no wlasnie w Polsce nic nie jest tak rozpowszechnione zeby ulatwic kobietom zajscie w ciaze a narzekaja ze za maly przyrost jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznijmy od tego, że w polsce nie ma polityki prorodzinnej ani pomocy młodym matkom. w ilu firmach po powrocie z macierzynskiego dostaje się wypowiedzenie- masakra. ja mam pod tym zwględem bardzo porządną firmę i kobiety tu normalnie rodza i wracają, tyle że trochę stresu jest. słuchajcie po ilu mc starań warto rozszerzyć badania? hormony, nasienie, drożność itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja radze zrobic badania krwi , moczu i hormonow oraz cytologie i wymaz od razu na poczatku staran. Ewntualnie po paru miechach dodatkowo badani na wrogi sluz. Badanie nasienia to sprawa indywidulana..ogolnie ludzie robia po roku staran moze nawet 2 ale ja bym zrobila juz po 6-8 miechach max roku bo to nie kosztuje majatku a jest wazne. Ale to jest tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania ja kiedys o tym zabiegu tez nie wiedzialam. Dopiero zanjoma mnie na to naprowadzila. Ja poszukam w necie o tym informacji i ci wkleje. Ten zabieg poelga na wycieciu zrostow z jajowodow i zszyccia ich tam ze powstaje jednoslita powierzchnia wloskowata , ktora jest w stanie transportowaqc komorke jajowa jak przed zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cytologię, mocz, morfologię i hormony robiłam, łącznie z hormonami tarczycy. chcialam zrobić usg ginekologiczne ale stwierdził gin, że nie ma potrzeby. mój mąż był u lekarza i ten mu powiedzial, że jest ok. Mój mąż pracuje w warunkach szkodliwych więc się też o to martwiłam. jeszcze poczekam kilka miesięcy najwyżej wtedy zrobię resztę. w końcu dopiero drugi cykl minął ale ja bym chciała już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×