Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

AAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! 29 dni do ślubu, panika przerosła z cichej w baaaaardzo głośną O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 43 dni do ślubu! :) coraz bardziej się boję:/ a w taką pogodę to i samopoczucie słabe..:/ Kaśkuu moja ciocia ur. w jednym roku dwójkę:) dziewczynkę w styczniu, a chłopaczka w grudniu :D i potem za 6 lat :) a moja mama to świetni znosiła wszystkie 8ciąż :) naturalne porody, wszyscy po 10 pkt, praktycznie całe dzieciństwo bez choróbsk i szpitali:) najstarsza moja siostra ma 32, a najmłodsza 17, zaraz po mnie :) i nawet bliźniaczki mam siostry:) 5 zamężnych i dwie nie:) no i ja nie długoo..:) tamta piątka ma już swoje dzidzie, mniejsze lub większe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
jeju tez bym chciala spedzic dzien z ukochanym nie wychodzac s lozeczka fajnieeeeeeeeeeeeeeee by bylo!!!!!! ale coz praca ....... tutaj tez brzydka pogoda pochmurno,chlodno co prawda nie pada teraz ale zawsze a szkoda tak pieknie bylo no ale ma sie poprawic slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia gatulacje :) Ale Ci zazdroszczę!!! Podziwaim Twoją mamusię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj 2 godziny w pracy mnie zgaga paliła. To jedzenie w pracy jest takie nie zdrowe;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też swoją mamę podziwiam, że miała siłę wychować tyle koobiet:D i że tata wytrzymał sam z dziewięcioma kobietami :D mi to się nie chce tak leżeć cały dzień :) za dużo obowiązków:) co innego w niedzielę od czasu do czasu :) ale zazwyczaj mamy takie szczęście, że jak już rozścielimy łózko i się rozbierzemy to wtedy ktoś nie spodziewanie przyjeżdża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj fajnie pomarzyć mój mąż nie usiedzi dzien w domu, chyba że pada, bo jak jest pogoda to zawsze sobie znajdzie zajęcie a to w garażu a to na wieś pojedzie, pracuś taki ale czasem fajen są takie dni lezakowania z przerwą na wyprowadzenie psa siku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mói P też nie lubi leżeć cały dzień chyba że popracy zmęczony. W niedziele rzadko leżymy długo góra do 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie nadarzam za wami bo tak sie rozpisujecie ja w pracy jestem wiec jak moge to pisze pomaranczko dasz rade to zleci nie ma sie czego bac jak to mowic strach tylko ma wielkie oczy fakt stres jest do chwili wyjscia z kosciola bynajmniej ja tak mialam a ten czas leci w pazdzierniku bedziemy z moim mezusiem obchodzic 4 rocznice slubu juz a pamietam to jakby bylo wczoraj piekny dzien poprawiny tez byly super czty u wa tez jest takabrzydka pogoda?bo u mnie pada od wczorajbeeee pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polariska
Ojjj u mnie też pasukda ... leje i wogóle bezsensu... ja wziełam się za porządki w domku bo aż tak się nudze :P :) ... Pobolewa mnie czasami lekko podbrzusze raz z jednej strony raz z drugiej ... Dosłownie na kilka sekund i przestaje ... Wiecie coś na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula ale to jest taki ważny dzień w życiu, że ciężko się nie stresować i nie bać co będzie potem :/ polariska słyszałam, że to normalne jak jajniki kłują:) to znaczy, że coś się tam zmienia i rośnie :) to wszystko przez te hormony:) więc myślę, że nie ma czym się martwić ^^ ja ugotowałam obiad narzeczonemu a teraz zajadam się banankami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zostaly dwa msc do ślubu i jak na razie nie denerwuje się w ogole :)ale myslę że im bliżej tym bedzie gorzej:) mnie jakoś też kłuje chyba w jajnikach i te piersi swędzą i pobolewają ale nie nastawiam sie na nic tylko czekam jeszcze te 5 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
polariska..... a jak tam tescik robilas te dzisiaj znowu czy cos przeoczylam?????? bo poniedzialek na bete to wiem..... u mnie sie ocieplilo troszke chociaz pochmurno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
wiecie co jajak mialam 2 m-ce do slubu tez sie stresowalam zastanawialam jak to wszystko bedzie jak nam to wyjdzie w kosciele i wesele i wogole a w dzien slubu bylam niezwykle spokojna bardziej moj maz sie stresowal bo dzw zanim dojechal do Szczecina z 4 razy a slub mielismy na 16.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betigl mnie zawsze przed @ kłują jajniki i swędzą sutki ;) Ja mam ślub na 17.00:) chciałabym, żeby wyszło jak najlepiej wszystko, żeby wszyscy dobrze się bawili i miło wspominali te chwile :) Mam nadzieję, że pogoda dopisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie dlatego nie nastawiam sie na nic bo wiadomo jak jest :) u mnie to roznie wyglada,raz mnie bola raz kluja innym razem mi niedobrze wiec czekam spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Hej.... Zrobilam wczoraj I dzis test....pozytywny... Jestem w sZoku... Sere mi wali jak szalone od wczoraj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suuuuuuper,żeby tylko sie potwierdziło u lekarza ale jak dwa wyszly pozytywne to jesteś w ciązy :D gratuluję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
rzanuaria moe gratualcje kochana naprawde..... my na 16 mielismy 25 grudnia i powiem Wam ze bardzo sie balam pogody ale w sumie jak na grudzien nie bylo zle.... balam sie ze snieg bedzie padal slisko bedzie i ze zrobie chlap na dupke hihihihi przy wyjsciu z kosciola ale bylo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzanuaria gratulacje!!!!!!niestety tak to juz jest ze jedni maja to szczescie zobaczyc 2 kreseczki wczesniej a inni musze pocierpiec dlugo dlugo mi sie marzy zeby do pazdziernika sie udalo mielibysmy z mezem prezent na 4 rocznice naszego ślubu bylo by wspaniale ale jeszczed trzeba pocierpiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Zrobiłam w sumie 4 testy bo nadal nie wierZylam.. Powiem wam ze "to" się czuje bo bardzo dziwnie się czuje chyba Ze to adrenalina która ze mnie jeszcze nie zeszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Dzięki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Dziewczyny na kaZdego prZyjdzie pora, wierze w to z całego serca..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no to teraz wizyta u lekarza co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Tak. W czwartek mam umówioną wizytę. Nie wiem czy na wizycie mi Zrobią badanie bo ja mieszkam w UK i tutaj wsZystko trochę inaczej wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no to czekamy na iformacje!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Dzięki Hania! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje gratulacje rzanuaria !:) a dziś miałaś termin miesiączki? ;) drugi cykl starań i się udało, szczęściara!:) razem ze szwagierką będziecie znosić ciążę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×