Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Gość Rzanuaria
Dzięki bubblegum:) wiecie co ja miałam kiedyś bardzo duże problemy z okresem. Nie miałam go prawie rok. Tymbardziej jestem zaskoczona. Powoli oswajam się z ta myślą choć serce mi nadal wali jak wariAt:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly90
Monika no właśnie coś mi nie pasowało hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś tak odruchowo napisałam i zamiast nicku wpisałam to co w treści :D U mnie dziś znowu brzydka pogoda, ale deszcz nie pada :/ a wczoraj na wieczór już się rozpogodziło , nawet słońce świeciło ;) a tu rano znowu blee..;/ ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
witajcie dzieńdoberek!!!!!! u mnie slonko swieci az sie nie chce wierzyc wczoraj tak pochmurno bylo!!!!! hmmmmmm.... nie wiem co jest ale cos mnie piersi zaczynaja pobolewac troche dziwne dawno juz tak nie mialam..... a to jeszcze niby 9 dni do @ ciekawe o co chodzi....... milego dnia zycze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuariaaa
Dzieki Moly90:) przeoczylam twój wpis:) u nas tez pochmurno. W ogóle nie mam apetytu a wcześniej to ostrym lakomczuchem byłam. No wiadomo po oc wszystko się pózniej zmienia. Wczoraj się dowiedziałam ze moja koleżanka poszła na im vitro i będzie miała bliźniaki, ale czaaaaad!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuariaaa
Sorki za literowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nio hehehe podwojne szczescie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nio hehehe podwojne szczescie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo że nie masz apetytu to musisz coś jeść odzywiać nowa istotke:) albo to jeszcze stres po szokującej wiadomości swoje robi :) ja też chceee:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
dziewczyny mam propozycje napiszcie sobie w stopce jak ja mam ie sie staracie jakie badania ,itd bo powiem Wam szczerze ze sie gubie hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona mojego brata ciotecznego też miała in vitro i też bliźniaki :) chłopaczki, teraz mają po 3 latka :) Ja też mam duże szanse na bliźniaki :D moja babcia od taty strony jest od bliźniaków, moja mama ma bliźniaki i moja najstarsza siostra ma bliźniaki :D a u mojego B. też aż dwie siostry mają bliźniaki :D rzanuaria no teraz to musisz dbać o siebie podwójnie :) biest a kiedy masz dostać@ ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
wy na blizniaki heheheeh a u mnie pewnie by byl(jesli bedZie chlopak) moj maz ma chlopaka jego brat 2 i jego siostra tez 2 hahahah same chlopaki w rodzinie a tesciowa by chciala wnusie bo mowi ze jeszcze nie jest prawdziwa babcia hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jednej strony fajnie by było mieć tak dwójkę na raz odchowaną :) ale z drugiej to strasznie ciężko tak dla młodej mamy ..:) Hmm.. chociaż dla mnie to bez różnicy chłopak, dziewczynka, czy bliźniaki :) aby było, i było zdrowe! :) To będzie największa uciecha i radość :) :) Ahh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
masz racje najwazniejsze zeby bylo zdowe dzidzi!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ja niestety nie pomoge nie zamawialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczka ja kupuję normalnie w aptece różnych producentów po 6,5 taka mam fajną tanią aptekę. Ale jeszcze żaden nie przyniósł mi szczęście. a widzę, że mamy podobną przypadłość robimy test przed @ ja też jestem niecierpliwa i chcę wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
znalazlam na necie dziewczyny okazmy troche serce ja juz pomoglam!!!!http://wyborcza.pl/1,114293,11696766,Razem_z_Fundacja__Mam_serce__zbieramy_kliki_na_operacje.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Wiem wiem dziewczyny, dbam o siebie:) jem bardzo zdrowo z rozsądku bo głośna nie jestem wcale. Dużo spaceruje i staram się nie stresowalalam ale z tym to różnie bywa. Ja tez zrobiłam wcześniej test na 4 dni przed okresem i negatywny. Za dwa dni pózniej ta druga kresecka już bladziutka. Więc widzicie jak to się zmienia z dnia na dzień. Czytałam ze codziennie ilośc tego hormony wzrasta czterokrotnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Tzn głodna a nie głośna oczywiście:D tak to jest jak się pisze z tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania właśnie u mnie najtańsze są w okolicach 20 zł:/ a tak to zrobiłabym sobie zapas:D Teraz nawet po @ sobie zrobiłam, bo miałam skąpą jak nigdy, ale negativ :/ widzisz rzanuaria zrobiłaś wcześniej teścik i Ci wykazało już ciążę :) fajnie, bo tak to byś czekała na @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to faktycznie duża różnica w cenie. tylko za dużego zapasu nie rób bo kiedy zajdziesz to c zrobisz z resztą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie wszystko mnie dziś boli, podbrzusze, chyba jajnik albo nerka nie potrafię określić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No spora, spora ;) Jak już nie będę potrzebowała to oddam potrzebującej :D Mnie wczoraj przed wieczorem wszystko bolało:/ podbrzusze najbardziej:( nawet na igraszki nie miałam ochoty:( Ale dziś już jest znowu dobrze:) jestem nawet po małym co niecu :) hihi Taka pogoda, że po obiedzie można tylko:bach do łóżka :) a tam..same wiecie :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×