Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Gość Gość
a najgorsze to ze dochadza jak u mnie problemy zdrowotne wodniaki torbiele, niedrozne jajowody.... jedno sie zrobi drugie wychodzi i tak w kolko a lata uciekaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, to dopiero jest dołujące i frustrujące eh, dobrze, że chociaż sobie nawzajem możemy się pożalić, bo ileż można mówić Mamie, która ma własne problemy, której jest mnie żal, że już nawet nie pyta za każdym razem jak starania czy Jemu, bo można popsuć związek wiecznymi żalami, łzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
czasem mam sama do siebie pretensje ze moze gdybym zaczela sie wczesniej leczyc teraz nie mialabym takiego problemu.....ale uwierzcie mi wtedy zupelnie o dziecku nie myslalam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
a teaz juz moze byc za pozno ahhhhhhh jakiejs chandry dostalam czssem mnie tak dopada ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obwinianie się nic nie da, takie życie, na upragnione cudo trzeba poczekać potem będziemy się bardziej cieszyć. moja znajoma po próbach poszła do gina i też jej znalazł guzy na macicy, teraz jest już po operacji i się starają ale nikt im gwarancji nei da że się uda. jakby się nie starali i nie poszła by do gina to nie wiadomo jakby to dla niej się skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ale za swoje bledy tez sie placi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly90
nie wiem co wy na to ale jak widać robi się smutno i pomyślałam że może zaczniemy jakieś tematy które poprawiłyby nam - wszystkim staraczkom - humor. Od czasu do czasu chociaż byloby nam weselej i oderwałybysmy się na moment od tych smutnych myśli. Ale to nie zmienia faktu że mamy ciągle wierzyć w to że się uda! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tak naszło bo właśnie dostałam bóle na @, za 2 dni będzie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, to z innej beczki... co oprócz kwasu foliowego jest też wskazane przy staraniu się, wiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisalyscie !!!!! ja na szczescie juz przestlam liczyc na to ze nie dotane@ pogodzilam sie jakoś wewnetrznie a z racji naszych problemów szanse ogólnie na ciaze naturalna sa male wiec dalismy sobie spokoj do sexu podchodzimy bez tego ze trzeba bo sa dni plodne tylko wtedy kiedy jest ochota bez wyliczania itd i dobrze sie z tym czuje bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamisia_k a wy szukacie z m jakies dobrego lekarza w waszym miescie ? albo najblizszej okolicy? moze warto poszperac i poszukac ale jakies znajomej sie popytać moze ktos co kogos dobrego poleci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szukam, u mnie nie ma takiego, bo to mała miejscowość, szukam w zielonej górze, najgorsze, że tu nie ma specjalisty z zakresu bezpłodności, tylko ginekolog bo ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka1976 tak magdo masz racje gdy czlowiek stara sie tyle lat ciezko o wiare i nadzieje na to ze sie w koncu uda to fakt troche sie juz przezylo czlowiek robi co moze na nadzieja zawodzi na calej lini niestety trudno to wszystko jest zroumiec czemu tak sie dzieje mam nadzieje ze ci ta laparoskopia pomoze w lipcu oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam sobie FEMIBION NATAL CLASSIC, a mojemu R PROMEN, zobaczymy co to da :) idę spać, do zaś Kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Macie racje nie ma sprawiedliwości. Chociaż ja się staram wierzyć ze nic się nie dzieje be przyczyny! Gdzie to lato się podziałooooo:/ u nas pada i musiałam jesienna kurtkę wyciągnąć z szafy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOGE WTRĄCIĆ SŁÓWKO
KAMISIA już kiedys to bylo pisane widze ze znów zawitalas po dlugiej nie obecnosci DLACZEGO NIE ZROBISZ BADAN?? TYLKO W DALSZYM CIAGU EKSPERYMENTUJESZ???A NIC NIE ROBISZ W TYM KIERUNKU PO 3 LATACH JAK PISAŁAS STARAN A NARZEKASZ ZE SIE NIE UDAJE???":o WIĘC CZEGO TY CHCESZ???OCZEKUJESZ???JAK MOZNA PO 3 LATACH STARAŃ NIE ROBIC ZADNYCH BADAN:o W GLOWIE SIE NIE MIESCI LICZ DALEJ NA CUD TO MOZE ZA JAKIES 10 LAT CI SIE UDA!!!!:D NIE DZIE TEGO ZROZUMIEC SAMA SIE OCZUKUJESZ ZE WSZYSTKO JEST DOBRZE!!!! I NIE PISZE TEGO BROŃ BOŻE ZŁOSLIWIE ALE DLA TWOJEGO DOBRA I MYSLE ZE DZIEWCZYNY MNIE POPRĄ!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy nową "uczestniczkę" :) no dobra trochę racji to ona ma i faktycznie Kamisia powinnaś zrobić komplet badan. ale wiecie niektórzy nie chcą się badac bo może wyjść coś zlego i wolą życ w nieświadomości. u nas brzydko szaro i pewnie zacznie padać buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
czesc dziewczyny przepraszam za moj wczorajszy nastroj ale jakos mi sie smutasno zrobilo....... Kamisia..... tak mieszkam w Wawrowie dokladnie za Gorzowem wlkp ale jestem ze Szczecina i tam sie lecze wiec Ci niestety nie pomoge ale zawsze moge ci dac namiary na Szczecin jesli chcesz w sumie niedaleko ......milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny! :) ale miałam lekturę do przeczytania:D rozpisałyście się..szkoda, że takie smutki:/ u nas też brzydka pogoda,deszcz pada:/ a takie lato było:) ahh z tą pogodą :) Ja ze swoją mamą nie rozmawiam na temat tego, że zaczęliśmy się starć, bo by powiedziała, żebym najpierw skończyła studia :/ ona przerwała naukę i przez gromadkę dzieci jej nie dokończyła.. mam 7 sióstr :Di powiem Wam, że kiedyś były inne czasy i mama nawet nie chodziła do gina, dopiero ze mną i młodszą siostrą;) ale kurna musieli być płodni:) co tata się przytknął to dziecko :D duuuża rodzinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Szczecin to dla mnie zaaaa daleko, bliżej już mam Poznań, ale przecież nie będę jeździła codziennie na np monitoring cyklu, bo to jest prawie 100km. Muszę znaleźć dobrego gina bliżej. Nie chcę później zmieniać lekarzy, bo to jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt, moja mama urodziła moją siostrę, a po 2 miesiącach zaszła w ciążę z moim bratem, potem miała spiralkę i jak ją zdjęła po 3 latach to od razu bach ! ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
http://www.invimed.pl/ klinika w Poznaniu i powiem ci szczerze ze jezeli sie starasz i bardzo ci zalezy ja bym skorzystala z uslug tej kliniki normalny gin nie wiele ci pomoze Kamisia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) jak samopoczucie? U mnie kiepsko, pogoda się spartaczyła;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie zaczęło lać, masakra zeby to chociaz dni plodne były to można by cale dnie w łóżku spędzić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia mój P ma 3 siostry. Też spora rodzinka, i on rodzynek. Tylko jego mama miała problemy, poraniała dzieciątka. Najpierw urodziła się Ania za chyba 15 lat Paweł po nim za 3 lata Kasia i po niej za 2 lata czy rok Natalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania, mam propozycje, a ty nawet nie płodne spędz w łozko, wyluzuj i dla przyjemnośći , my wczoraj tak sobie zrobilismy, wogole z lozka nie wylazilismy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×