Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

dziewczyny a macie wogle jakies plany wakacyjne? wybieracie sie gdzies na wakacje?my planujemy z moim wypad nam morze niestety z racji leczenia kosztu IUI kolejnej nie mozemy sobie pozwolic w tym roku na super wakacje w tym roku ale zawsze to cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
my tez sie nigdzie nie wybieramy moze na 2 dnia nad morze moj ma urlop i jeszcze chcemy w domku porobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuariaaaa
PomarancZka mój wypije tylko przy okazji jakiejś No i czasem piwko w weekend ale miał wtedy całkowitego bana na alkohol z czego był średnio zadowolony ;) teraz chodzi dumny jak paw po domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, że mamy już dwie ciężarówki :) Teraz musowo ślijcie nam ciążowe fluidki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie brzuch czasem boli jak na @ , ale @ dalej nie przyszła, dwa testy i oba negatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
kamisia a kiedy@.... wyslalam Ci 2 linki wczesniej czytalas moze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ dwa dni temu termin. Nie czytałam, ale już szukam. Jak dostanę @ to się umawiam do lekarza, znalazłam jednego, żeby pójść jak @ już się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuariaaaa
Do mnie to jeszcze nie dociera dziewczyny! Trzymam za was mocno kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, poznań to wiem, ale szukałam bliżej bo jakbym miała jeździć na monitoring cyklu to daleko i duże koszta. Jak tu lekarz nie będzie w stanie mi pomóc to jadę tam. Znalazłam lekarza w sulęcinie, pomógł znajomym znajomych. A ten drugi link o zielonej mi się nie chce otworzyć, spróbuję w domu z kompa jeszcze. Bo teraz piszę z tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poznaniu byłam tam parę razy, z młodszą siostrą, bo ma zespół policystycznych jajników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzanuaria starała się chyba tylko 2 cykle, pozazdrościć :-D I pogratulować oczywiście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly90
Rzanuaria gratuluje! :) Ależ ci zazdroszcze w dodatku po 2 cyklu :) Jednak ta świeca o której wcześniej wspominałam ma jakiś dobry wpływ hi hi:) może ja będę robić ja przez godzinę??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly90
kamisia widzę że ty tak jak ja wybierasz się na badania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly90
ja świece zaliczyłam kilka razy a mój aż prawie płakał ze śmiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta, jak tylko dostanę @ i się ona skończy to idę. W trakcie @ nie ma sensu iść. Zbadam też mojego R. Bo to raz leżałam z nogami na ścianie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly90
też pisze z tel i zawsze trochę dłużej:) a na imię mam Weronika a ty?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly90
później założe ale na pewno już dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly90
Kurcze ja to mam trochę utrudnione te starania bo mój w delegacji i widzimy się co dwa tygodnie na 4 dni i to nie zawsze wypada mi na owulke:( w dodatku mieszkam na wsi a jak go nie ma to nie chce mi się nawet samej do miasta jechać więc stąd te zwlekanie z badaniami:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila :-) No ja już Ci pisałam, że rzeczywiście masz trudniej. Ja myślę, że może owulacji nie mam. Sama już nie wiem, ale badania pokażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly90
miło mi :) tak też może być ale czemu myślisz że ty akurat jej nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly90
Ja to się boję tych badań jak cholera:( w końcu 4 lata bez zabezpieczenia to nie jest mało.... kiedyś raz próbowaliśmy patentex owal te globulki i nic poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly90
i tak wierze że wszystkim nam się uda w końcu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polariska
Ojjj napewno się uda i nie ma nawet co myśleć inaczej... :P :) Ooooszzz kurde u mnie chyba się włancza syndrom łakomczucha Jeesst 2 w nocy a ja wcinam lody bo mi tak w brzuchu się przewala że nie wytrzymałam i wstałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :))) A AAAAA dzisiaj same super nowiny mam! Rzanuaria !!!! Super, jeju jak zazdrosze !!!!!!! Jak bym tez chciala mały skarbek :) Życze ci 100-500 % wszystkiego dobrego, żeby ciąza była przyjemniuuuutka, i zebyś nacieszyła się maluszkeim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze ciężarne muszą nam dobre emocje przesłać może się od nich zarazimy :) ja jestem 10 dni po owu i zrobiłam test mając nadzieję , ale nic wielka gruba pojedyncza krecha, masarka wcale mnie to nie podnosi na duchu. w piąte na wizycie poproszę gina o dodatkowe badania dla niespokojności biorę się za sprzątanie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heelllo :)
Miłego nam Molly- Weroniko :) ja jestem Monika ;) dziewczęta zróbcie te badania, będziecie wiedziały na czym stoicie :) ja jeszcze z 5-6 cykli i jak nic to też pójdę na badania :) nie chcę zwlekać :) Lepiej się podleczyć i mieć jakieś szanse niż się starać bez efektu i niewiedzy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×