Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Mnie to coś podbrzusze zaczęło boleć..:/ musiałam się położyć, mój B. oczywiście poszedł wędkować , łapać mi na jutrzejszy obiad szczupaczki :D Nie jest źle , już dwie koleżanki z forum zaszły w ciążę :) mam nadzieję, że worek szczęścia się na dobre rozsypał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
pomaranczko........ miejmy nadzie ze sie rozsypal i szczescie sie do nas usmiechnie w koncu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Tak dziś miałam termin miesiacZki.. Wczoraj zrobiłam test i patrzę po minucie..nic nie było. Wyrzucilam test. Ale coś mnie ruszyło i za pare minut wyjelam go ze śmietnika. Druga kresecka bladziutka. Aż mi się w głowie zakrecilo bo nie wierZylam. Pózniej zrobiłam jeszcze 2 i tez blade kreseczki. Oszałamiający mojemu iść do apteki po najdroższy test jaki maja i dziś zrobiłam. Test super taki z wyswietlaczem pokazał: w ciąży 1-2tydzien więc wtedy już wątpliwości nie miałam. Nadal jestem w szoku i się stresuje czy wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
No fakt prezent idealny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
masz racje Paula BÓG jeden wie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
napewno potrzebny do tego mezczyzna!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka1976 no niestety ty wiesz zreszta jak to boli i co czlowiek czuje i jak jest sklonny do poświecen cierpienia i bólu mysle ze podchodzimy inaczej troszke do tego i jesli nam sie uda naprawde bedzie mozna to nazwac malym CUDEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
paula wiem ile potrafimy zniesc i co czuje naprawde przy kolejnej@ wierz mi takiego bolu jak przy hsg nigdy nie przezylam i nikomu nie zycze nawet wrogowi najgorszemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
pomaranczka..... no cos Ty nie wiesz??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka1976 oj tez mialam i wiem co czujesz ale mam na mysli bardziej psychiczne cierpienie niz fizyczny ból wiadomo dobrze bylo by jak by ci laparoskopia pomogłą ale z tym tez roznie jest czlowiek wiesz łudzi sie ma nadzieje a ta zawodzi na całej lini oporu no my napewno kolejna IUI bedziemy prubowac moze w sierpniu nie chce narazie znow cierpiec i znow przez to przechodzic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Tylko mój wie:) za wcZesnie to wszystko jeszcze i chce poczekac żeby się upewnić i uspokoić. Aha No i moja szefowa wie bo musiałam jej powiedzieć tym się chyba najbardziej stresowalalam:0 Ja czuje zawsze owulacje, mogę nawet powiedzieć ze nawet sam moment "pęknięcia". Kochaliśmy się w ten dzień. Zrobiłam 5cio minutowa świece,tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczka92 dobrze bylo by zeby na to byla recepta no ale niestety sama jak bym mialam na to sposób nie czekałabym tyle lat trzeba bylo by zapytac tego tam u góry który kieruje tym wszystkim i ma plany wobec nasz wszystkich tu na ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
paula idac na hsg wiedzialam ze jest zle teraz tez wiem ze laparoskopia mi raczej nie pomoze wole w ten sposob niz sie pozniej rozczrowac i ryczec znowu a czy podejdziemy do ivf nie wiem........nie pisalam Wam ale ostatnie usg wykazalo miesniaka na macicy dosyc duzego nie wiem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka1976 a co na to lekarz??? wszystko?? i co laparo sie odbedzie mimo tego miesniaka? na ktorego dokladnie lipca masz? pomaranczko a co tu do ciekawosci poprostu sie udalo i tyle teraz trzeba sie cieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Co dwa dni pomarańczka:) i nie pozwoliłam nic alkoholu pić mojemu, żmija wiem:D jestem w szoku ze tak szybko się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
powiedzial ze poczekamy do lipca zobaczymy co sie dzieje po tabl czy bedzie rosł czy jak i wtedy zobaczymy co dalej 9 lipca mam dostac @ i zaraz po mam sie zglosic do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczka92 a co tu jest w zlosliwosci ? bo nie rozumiem:D porostu nie ma na to sposobu zeby zajsc w ciaze jednym sie udaje szybciej innym pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzanuaria mój B. to w ogóle nie pije :D ani trochi :D sama się zdziwiłam jak go poznałam :) dobraliśmy się -abstynenci :D To teraz czekamy tylko na potwierdzenie tej wspaniałej nowiny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×