Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Monia weszłam na tę stronę,którą poleciłaś.Wg tego wykresu owulacja była w sobotę.To teraz czekam czy @ przyjdzie w terminie.Mam nadzieję,że nie:) I łatwo komuś mówić żebym nie liczyła dni płodnych,nie obserwowała śluzu i dała na luz.Jeśli mi zależy na zajściu w ciążę to wiadomo,że się tym wszystkim interesuję i się stresuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienawidze dzieci
Brrrr..... Uzerac sie z bachorami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO Nienawidze dzieci, głupia jestes, nie zycze ci tego co my przezywamy, ale jeszcze zrozumiesz ze dzieci to cos pieknego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byloginkilokiek
Bubblegum a co to przezywasz? ile sie starasz zeby plakac????? nie wymyslaj jak bys sie starala kilka lat to bys mogla wyc ale nie pare miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ja po nocce. Wczoraj źle się czułam w pracy. W głowie mi się kręciło i miałam nudności, jak się okazało to z głodu. Piękny dzień się zapowiada, a ja lecę lulu:* miłego dzionka kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinni blokować osoby nie zarejestrowane !!!!!!! Smarują jakieś wypociny i tylko nerwy psują! Życzę tej nienawidzącej by nigdy nie zaznała macierzyństwa bo to właśnie TE osoby katują swe dzieci i je mordują!!! Sobowtór Waśniewskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
moniaaaaaa tak jest masz racje najlepszym sposobem jest ignorowanie takich wpisow i tyle......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaaaa tak mi się przypomina że wspominałas coś o piciu dużej ilości kawy..polecam magnez+B6 ja biorę ale kawy nie pije. Magnez w tabletkach nie tylko uzupełnia niedobór magnezu w ogranizmie ale też zapobiega stresom, zmniejsza pobudliwość i skurcze mięśniowe a co najbardziej mnie interesuje to poprawia jakość śluzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u tego lekarza... za tydz mam przyjść na usg, będę miała dni płodne, gin chce sprawdzić czy jajeczkuję, od tego zaczynamy... powiedziałam mu, że mam strasznie bolesne miesiączki, a on na to, że to dobrze, bo tzn, że wszystko ok... czy na pewno? troszkę to dziwne, powiedziałam mu, że może to prolaktyna, a on, że raczej nie bo cykle ma regularne i nie mam mlekotoku z piersi, no skoro tak mówi... w międzyczasie chcę zbadać mojego R, oddać nasienie do badania, zapomniałam jak to badanie się nazywa, muszę poszukać... to przy następnej wizycie od razu bym mu dała wyniki, o ile już będą. lekarz w porządku, tylko właśnie dziwi mnie to, że ot tak stwierdził, że to nie za wysoka prolaktyna. poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnez poprawia jakość śluzu, nie wiedziałam, ja łykam ten komplet witamin, femicośtam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
kamisia mi sie wydaje ze prolaktyna moze i ma cos z tym wspolnego ale widzisz ja @ mialam mniej wiecej regularnie kwestia 2 dni i nie mialam zadnego mlekotoku z piersi a prolaktynka podwyzszona...... a sprawdzials tego gina na necie moze ma jakies opinie bo mi sie wydaje ze powinien ci dac ba nadania hormonow ale to jest tylko takie moje prywatne zdanie.... no ale super ze cos sie u ciebie ruszylo.....powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, to była pierwsza wizyta.. pomógł znajomym znajomych, stąd go wytrzasnęłam, pewnie jak sprawdzi moje jajeczkowanie i go nie będzie to może każe mi wykonać badania hormonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no moze masz i racje w kazdym badz razie powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm mmm
sluz nie plodny nie koniecznie musi sie pojawiac i byc widoczny moze rowniez byc go mnie sluzu zawsze jest duzo w srodku nie koniecznie jesli jest go malo oznacza to ze go nie ma wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamisia jaby gin coś znalazł to b Cię przebadał więc wszystko jest ok. ja idę w czwarte mam nadzieję, że mi nic nie zjandzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ mam śluz, w 17dc, gin mnie dziś nie badał, powiedział, że zbada mnie przy okazji USG 18go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodówka pycha
kamisia_k proponuje kochana zapytac o HSG zeby ci sprawdzili czy masz drozne jajowody test ptc na wrogosc sluzu i badania nasienia w 1 kolejnosci bo to podstawowe badania i badania hormonale wiem ze gin wie co robi ale czesto gesto to konowaly i tylko patrza zeby wyciagnac jak najwiecej kasy sama przeszlam takich i dobrze ci tylko radze bo z tego co wyczytałam 3 lata sie staracie wiec lepiej tego nie lekcewazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no wlasnie u mnie zaczal od hormonow i wlasnie HSG czyli droznosc teraz laparo ,faktycznie moze nie zaszkodzilo by zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie chciałam zasypać go gradem pytań od razu, spokojnie, za tydz zobaczymy wpierw czy mam owulacje, zobaczymy co pokaże test nasienia (a pani z laboratorium odpowiedzialna za to badanie ma właśnie urlop , już przy następnym spotkaniu poruszę kwestię drożności jajowodów, bo jeśli owu będzie i z nasieniem wszystko ok, a skoro nie dochodzi do zapłodnienia to jajowody mogą być niedrożne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nie u mnie monitoringu nie robil ale mi sie wydaje ze najpierw wlasnie droznosc bo co jesli by zrobil monitoring jak i tak nie dojdzie do zaplodnienia nawet jesli owulacja jest jak jajniki sa niedrozne, nie wiem jaka powinna byc kolejnosc tych badan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodówka pycha
wiadomno ze pokolei badania ale uwierz duzo lekarzy to konowaly przeszlam juz kilku:O i koniecznie wykonajcie test PTC na wrogi sluz bo ten moze to byc przyczyna a przyczyn tego ze nie zachodzisz moze byc wiele nie koniecznie nie drozne jajowody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodówka pycha
magdalenka1976 a twoj facet wykonywal badanie nasienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×