Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dager

milion złotych dla każdego- innowacyjny program

Polecane posty

Gość Ja cie nie mogę
Poziom naszego społeczeństwa przeraża, naprawdę PRZERAŻA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamurajKafeterii
"Nowa strona dyskusji więc należy przypomnieć że UOKiK wie o Apolandii od ponad roku.Urząd ten ma obowiązek reakcji NATYCHMIAST po wykryciu przestępstwa,w przypadku Apolandii reakcji nie było bo nie ma tu żadnego przestępstwa ani oszustwa." BULL SHIT :D nawet nielegalnego Pobieraczka UOKiK nie był w stanie zamknąć i strona dalej działa po mimo wyroku. Takie mamy prawo w tym kraju. Weź nie wciskaj takich kitów. Zwykły kruczek prawny was chroni przed oficjalnym uznaniem za piramidę finansową, mechanizm ma odpowiedni jak już ktoś napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko pytam2,6
Ten wyżej nic nie zrozumiał z opisu programu.Darowizny są przekazywane w rosnących sumach.Jeśli masz 10 osób na 3 poziomie najpierw dostajesz od nich w sumie 300zł,potem druga rata to już 600zł i tak dalej według Planu Darowizn.Tak to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamurajKafeterii
ciągle piszesz z perspektywy jednej osoby :D naiwniaki wierzą, że są taką osobą i na tym bazujecie cfaniaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamurajKafeterii
prosta sprawa, weź milion osób jako daną wyjściową i udowodnij, że każdy z tego miliona osób dostanie milion złotych przy wpłatach do kilku tysięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamurajKafeterii
:D Tylko, że się tak nie da i dobrze o tym wiesz, więc będą dalej wykręty... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko pytam2,6
No a z jakiej perspektywy mam pisać?Każdy ma taką samą perspektywe w programie i dostaje darowizny według podanego wyżej schematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko pytam2,6
Jeśli w ciągu tygodnia uczestnictwa w programie uzbieram 20 osób na 3 poziomie dostaje 20 razy 30zł= 600zł.I tak dalej według Planu Darowizn i powyższej symulacji.Co w tym niejasnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja cie nie mogę
To prościej: Zamknijmy 256 osób w jednym pomieszczeniu , każdy ma 30 złotych w kieszeni i spraw aby po określonym czasie każdy wyszedł z milionem :D Jak to zrobisz, to będziesz drugim mesjaszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamurajKafeterii
z perspektywy całej grupy ludzi cfaniaczku, bo piszesz ile jedna osoba może zyskać, gdy kilkaset mu wpłaci kaskę i na tym poprzestajesz, a jeśli weźmie udział milion ludzi to już nie dasz rady wyliczyć ile każdy zyska? Miałeś matematykę kiedyś? :D Wszyscy wiemy, dlaczego czegoś takiego nie wyliczysz, ale każdy może to zrobić i sam się przekona jaka to ściema i żeby niecały procent uczestników wyciągnął kaskę to reszta musi wpłacić od siebie i nic nie dostać. Cfaniaczki piszą tylko o tym niespełna jednym procencie, bo wierzą, że się do niego zaliczą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko pytam2,6
Każda z osób będących na moim 3 poziomie organizuje sobie własnych darczyńców i sama odbiera od nich pieniądze.Co w tym niejasnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamurajKafeterii
"To prościej: Zamknijmy 256 osób w jednym pomieszczeniu , każdy ma 30 złotych w kieszeni i spraw aby po określonym czasie każdy wyszedł z milionem Jak to zrobisz, to będziesz drugim mesjaszem." haha! Popieram! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko pytam2,6
Wystarczy mieć 100 osób na 3 poziomie i masz 3000zł.Jak na początek drogi do miliona to nieźle.Dalej pytam co w tym niejasnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolek
To proste- Apolandia przewidziała ten problem- będzie kiedyś drugi etap: wtedy na brakujące pieniądze dla tych z "pokoju" złożą się inni w abonamencie. ;) Pozatym w apolandi chodzi żeby komuś dać- nie zapisujesz się dlatego żeby uzyskać milion tylko aby pomóc epilleptykom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamurajKafeterii
może Ty jesteś jakiś upośledzony umysłowo, albo myślisz, że inni są :D żeby jeden zyskał sporą kasę, to reszta musi się na niego złożyć, prawda? a kto się zrzuci na tamtych? jeszcze większa grupa ludzi? a na tych? :D głupi jesteś, czy tylko udajesz, że wierzysz w taką utopię? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko pytam2,6
Dalej pytam co niejasnego jest w planie darowizn.Jesli mam 10 osób na 3 poziomie dostaję 300zł,jeśli 100 to dostaje 3000zł a potem kolejne raty po tym jak moi darczyńcy mają zorganizowanych swoich darczyńców.Co w tym niejasnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja cie nie mogę
Aha, czyli te 256 to dla ciebie za dużo, tak ? To jeszcze prościej, zamknijmy 3 osoby w jednym pomieszczeniu z 3 dychami w kieszeni. Zadanie : Z jaką gotówką po darowiznach wyjdą z pomieszczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamurajKafeterii
nikt nigdy z was nie poda wyliczeń dla konkretnej grupy ludzi, tak, żeby każdy zyskał kasę w systemie i chyba nie trzeba pisać dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko pytam2,6
No przecież możesz sobie sam wyliczyć ile zyskasz na podstawie schematu Planu Darowizn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja cie nie mogę
No zyskasz ! Jeżeli znajdziesz tak głupich jak ty, którzy po prostu mi dadzą a sami będą szukać jeszcze głupszych od wszystkich razem wziętych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolek
"Dalej pytam co niejasnego jest w planie darowizn.Jesli mam 10 osób na 3 poziomie dostaję 300zł,jeśli 100 to dostaje 3000zł a potem kolejne raty po tym jak moi darczyńcy mają zorganizowanych swoich darczyńców.Co w tym niejasnego?" To ku... że albo oni nic nie dostaną albo sami mają swoich darczyńców, a ci z kolei albo sami nic nie dostają albo sami mają swoich darczyńców i tak w kółko aż skończą się chętni. Jeśli suma pieniędzy uczestników się nie zwiększa to jak możliwe jest że jeśli ktoś dostał więcej to nikt nie dostanie mniej? matma- podstawówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamurajKafeterii
"Co w tym niejasnego?" Jasne jest to, że nie wyjdziesz nigdy od konkretnej, skończonej liczby ludzi, tylko zawsze będziesz pisał z punktu widzenia wierzchołka góry lodowej, mając w d. co z 99% ludzi, którzy się złożą na tą kaskę i g.. z tego będą mieć. Udowodnij, że się mylę i daj wyliczenia z konkretną liczbą osób, np. że 2 tysiące osób bierze udział i każdy z tego 2 tysiąca osób wyciąga milion złotych, skąd każdy z nich ma wziąć kasę, jeśli nie ma więcej ludzi w systemie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko pytam2,6
Jak nie zyskam?Wystarczy że w ciągu 2 dni znajdzie sie 5 osób na 3 poziomie i już masz na początek 5 razy 30zł czyli 150zł.Co w tym niejasnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamurajKafeterii
"Jak nie zyskam?Wystarczy że w ciągu 2 dni znajdzie sie 5 osób na 3 poziomie i już masz na początek 5 razy 30zł czyli 150zł.Co w tym niejasnego?" haha jak do słupa mówić :D wystarczy, że udowodnisz, że jeśli weźmie udział z tym systemie np. 2tysiące ludzi, to każdy z 2tysiąca będzie mieć milion. Co z tym niejasnego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko pytam2,6
Jak weźmie 2 tysiące ludzi to przecież nikt z nich miliona nie będzie miał.Przecież pierwsze darowizny to 30zł,potem 60zł.Jak chcesz z nich milion zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brawo!!!!!!!!!!!!!!!!
Ty koleś "tak tylko pytam2,6" jesteś tak zaaajeeebisty, że po prostu nieuleczalny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronx
Lepiej dostać 3000zł od 100 osób z 3 poziomu niż nie dostać nic od nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defibrylator
SamurajKafeterii pisze pod wieloma nickami co chwile i myśl iże nikt idioty nie rozpozna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamurajKafeterii
bronx - ale kto tym 100 osobom wpłaci kasę, to już masz w d.. i na tym się opiera wasza chamska nagonka na naiwniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamurajKafeterii
Jestem debilem:D:D Piszę każdy komentarz pod innym nickiem bo myślę że nie rozpoznają mnie:D To nie moja wina że jestem idiotą,dostałem to w genach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×