Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

nie uwierzycie, kiedyś byłam imprezowiczką

Polecane posty

taaa są sukienki w których widac gołe cycki 🖐️ to twoja sprawa, co wstawiasz do internetu, chciałm cię ustrzec, ale w koncu nei każdego mozna uratować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać na zdjęciu
że goshialinka może mieć fajne zdjęcia nie daj się prosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganta
Chuda, kościska kurwa bez włosów. To mi mówi to zdjęcie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melissandre "fiku, spokojnie zdjęcie jset ładne, takie tajemnicze." zgadzam się z tmy przecież, po prostu dizewczyna kreuje sie na łatwą i sciągnei an siebei napalonych samców którzy poproszą o troszke nbizsze ujecie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganta
I jeszcze agresywna szmata. Fiku jej dobrze radzi, a ona z ryjem do niej. Zdesperowana kurrewa z przerostem macicy Trafisz na portale erotyczne, gwarantuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprosza mnie o wieksze zdjecie i co w zwiazku z tym? Co sie wtedy stanie? Ludzie na kafe oszaleli :) To zdjecie mam jako profilowe na fb i nie uslyszalam od nikogo, ze samce sie zleca i beda prosic o wiecej. Ale widac na kafe sami napalency siedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjdgn ;)))))))
a ja nigdy nie byłam imprezowiczką;p wczoraj byłam na 3 w swoim życiu imprezie. Było ok, ale nie "jara" mnie to i nigdy nie jarało. ...więc nie wiem fiku miku czym się chwalisz. Nikt z Ciebie tutaj bohaterki nie zrobi, że zwapniałas. Stara dupa z Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli sama sie nei szanujesz, rzeczy intymne nie ams zza intymne, to jak inni maja cię szanować, postrzegac inaczej, widizec cois wiecej niż gołą babę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiku zaatakowalas mnie i obrazasz przez zdjecie, na ktorym nic nie widac. Z reszta, mysl sobie co Ci sie tam podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej krzywdzisz fiku miku
biedna grubiutka fiku usycha z zazdrosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiku - nie widziałaś nigdy sukienki bez ramiączek? To tak samo jakby powiedzieć, że krótkie spodenki to "nic" bo przecież widać nogi...a do nóg przyrośnięty jest tyłek, więc skoro już tyle widać :P co do imprezowania - a ja nigdy nie praktykowałam i co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku nawet na plaże
chodzi w czarnym habicie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsfsdfsdfs
rozbroiłaś mnie atakiem na goshialinke:P fota nie jest wyzywająca i nikt (prócz ciebie)nie odbiera dziewczyny jako łatwej laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×