Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

nie uwierzycie, kiedyś byłam imprezowiczką

Polecane posty

Gość amber rain
2-3 razy w miesiącu to mało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra_niemiecka_stal
a co mnie to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku na patykuuu
nie uwierzycie, kiedyś dużo pisałam na kafeterii, a teraz zwapniałam :( spoważniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fiku musisz partnera dorwać i na balety iść nadrobić zaległości :) A to co opisałaś to nie zwapnienie tylko proces ustatkowywania się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od 17ego roku zycia kazdy piatek kazda sobote na imprezie bylam. Po 4.5 latach (od jakiegos pol roku ) juz mnie to nie bawi. Z reszta teraz same gorace 16stki to co ja stara rura bede tam na parkiecie szalec :classic_cool: Kazdemu po jakims czasie mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nei czułam sie starą rurą :D i mówienein ż enei wypada szlaec na parkeicie bo ktoś ma X lat to głupota, wypada w każdym wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tym zdjęciu niewiele widac, więc nie ma zagrożenia rozpozanania, ani nadmiernego zainteresowania ze strony co niktórych facetów [cool[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zdjecie "mówi", nie ważne co napiszesz będizesz postrzegana przez pryzmat tego zdjecia, to jest jedynie moja rada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber rain
A mi się podoba ta fota, przerobiłabym ją jeszcze na czarno-białą, to dopiero miałaby klimat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zdjecie mówi: jestem tak zdesperowana, ze fotografuję sie nago przed lustrem i zamieeszczam na forum żeby jakis facet sie mną zainteresował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chooj mnie obchodzi co ktos pomysli o tym zdjeciu. Widzisz COKOLWIEK? Takze zatrzymaj swoje wypociny dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać na zdjęciu
bardzo ładny, czarujący uśmiech, piękne oczy drobne ramiona czyli szczupłą kobietkę i obiecujący zarys wcale nie takich drobnych piersi ogólnie widać, że poproszę adres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge miec takie dlugie rece, ze nie potrzeba mi lustra. Zdjecie mogl robic ktos inny. To nie musi byc moje zdjecie. ah ah ah ah :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, zamieść jeszcze fotkę w wannie , w łóżku ... 🖐️ zdjecie jest piekne, ale powinno zostać dla kogoś wyjatkowego a nie dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber rain
fiku nie marudź, mi się podoba fota, nieważne kto na niej jest :classic_cool: (jestem dziewczyną jakby co :p ) A zdjęcie nie ma w sobie grama wulgarności, więc zluzuj i idź się uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać na zdjęciu
niedosyt poproszę drugie zdjęcie do pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecie nie ejst wulgarne ale erotyczne, idealne jesli szuka kochanka, złe jeśli nei chce byc postrzegana tylko jako łądna dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiku miku powinnas wyluzowac.. Na zdjeciu widac tylko glowe i dekolt. Nawet nie mozna powiedziec, czy w ogole mam biust. Nie mierz mnie swoja miara, ja tutaj facetow nie szukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy patrzymy na to samo zdjecie? Bo ja tu widze jedynie odsloniety dekolt. Sa takie sukienki, bluzki, ktore trzymaja sie na biuscie bez ramiaczek. Oh caly sekret zdjecia. Po co sie tak spinasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×