Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

nie uwierzycie, kiedyś byłam imprezowiczką

Polecane posty

Niestety, ale fiku ma w pełni rację. Od razu widać że ma porządne wychowanie i z takiej córki to rodzice moga być dumni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku mikuuu zakonnico
juz daj spokoj :D zalosna juz sie powoli stajesz :D :D :D zazdrosc ci juz mozg wyzarla :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiadu
ty pasujecie do siebie z fiku mikuuu oboje nawiedzeni :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu nie o goliznę chodzi a o prosty fakt: prowokujesz (strojem, jego brakiem bądź zachowaniem) a potem strugasz głupa :D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty ty ty
fiku mikuuu ty faceta w ogole nago widzialas? mam wrazenie, ze splonelabys ze wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z tym zyc moge i widze, ze Ty nie ;) co mnie tak naprawde srednio interesuje. Wylacze zaraz laptopa i bede zyla dalej swoim zyciem. A Ty? Bedziesz przezywac, ze ktos pokazal dekolt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badzmojazonafiku
badz mi bliska cale zycie kocham cie skrycie uczuc juz nie powstrzymam prosze Cie o szanse jedna ma jedyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku miku ty masz jakieś problemy ze sobą? Co się tak uczepiłaś;) jej sprawa jakie ma zdjęcie ładna jest i niech sobie da zdjęcie i dupy;) jej dupa też bym wkleiła jakbym miała ładną:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiku myku sryku
Przynudzasz już, zdjęcie wywołało w tobie taka reakcje jakby co najmniej nogi rozwalone miała i tzipe na wierzchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmiesza mnei takie dziewcyny, a potem pretensje, ze faceci patrzą tylko na powierzchowność 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odjebać mi się kurwy od porządnej dziewczyny!!!Widać że same szmaty na tym forum siedzą. Dobrze że fiku mikuuu ratuje honor normalnych i porządnych dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nieeeeeee
nie scisnelo ci jeszcze fiku mikuuu dupy z zalu o inna ladna kobiete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pisałam nic o tmy że nie mozes zodpedizc sie od facetów, tylko ze skarżysz sie na napaleńców. Prosze cytat Gośki: "Niektorzy napalency jako przyzwolenie do flirtu uznaja spojrzenie (przez przypadek, bo odwracalas glowe) i spokoju nie chca dac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahah :D :D :D prosze litosci dziecko :) Jak wydedukowalas, ze tu chodzi o moja osobe? :D :D :D Co naprowdzailo Cie na te mysl, ze to ja nie moge sie odpedzic od napalencow na imprezach? szkoda slow, szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jesli napisze, ze rozowe spodnie sa ladne, to znaczy, ze je nosze?! Uzyj rozumu fiku :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac nie przeczytalas moich wszystkich tutaj zamieszczonych postow, bo nie zawsze pisze, JA to, JA tamto. Znajdz wszystkie napisane przeze mnie posty. Zapewniam Cie, ze okolo 40% bedzie o kims innym a nie o mnie. Zamilcz juz fiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×