Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielona cukinia

WYSOKIE I ZDESPEROWANE !!! 10 KG MINIMUM!!!!

Polecane posty

Gość Pani Dż...
z jednej strony niby dobrze, ale z drugiej nie za bardzo, bo jestem bezrobotna... :( dziewczyny, a moze zrobimy jakas tabelke: nick, wiek, z jakiej wagi sie startowalo, ile obecnie i cel. i np. raz na tydzien bedziemy zmieniac dane dotyczace wagi obecnej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Dz hmm... o ale na pewno szukasz pracy? dlugo juz jestes bezrobotna ? Ja wszystko wpisuje w stopke... do tabelki moge dolaczyc jak trzeba bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
szukam, ale nie byle jakiej, tylko biurowej. juz dlugo, troche ponad rok, jak chodzilam do pracy, to nie mialam problemow z waga, w lecie to nie wiem czy te 60 mialam, bo jak bylo goraco, to jakos tak za bardzo jesc sie nie chcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzymam kciuki na znalezienie ! :-) ja zanim zaczelam pracowac przy biurku, mialam tez prace gdzie bylam w ruchu, i ni emialam zadnych problemow z waga... Od ok 2007 siedze przed kompem... i od tego momentu zaczely sie problemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
szczerze mowiac to juz stracilam nadzieje, bo mam prawie 30 lat, male doswiadzenie i jestem mezatka bez dziecka, wiec nikt mnie za bardzo nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak na dobra sprawe to najlepszy wiek... a w jakiej branzy szukasz ? jest ogolnie ciezo z pracy tam gdzie mieszkasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysia m
Dziewczyny trzymam za Was kciuki! przechodziłam przez coś takiego (a mam równe 180) i wiem, że warto, i wiem że to dużo kosztuje. Ale wierzcie mi, chcecie wyglądać jak księżniczki a nie kucharki!!!! Ruch, ruch i jeszcze raz ruch! __ http://www.tanie-podrozowanie.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
no najlepszy wiek, ale zeby bylo smieszniej, to w ciaze tez jakos nie moge zajsc...ehh... szukam najlepiej w ksiegowosci, ale inna biurowa juz tez nie pogardze, no u nas jest nieciekawie z praca. dobra, zmykam na kurczaka, bede pozniej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poddawaj sie ! znajdziezs cos zobaczysz ! czasem w najmniej oczekiwanym momencie ! Smacznego :-) ja gruszke zaraz wetne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki;) ale sie rozpisałyście nie można nadążyć za wami co do tatuażu to mi też się marzy taki na łopatce:) a co do pracy Pani Dż---------------mamy podobnie ja właśnie stałam się bezrobotna bo skończył mi sie właśnie urlop wychowawczy i też muszę czegos poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mussa 🖐️ witaj :-) jak Ci idzie ? ja pije drugi litr wody i zastanawiam sie nad kolacja.... moze jajecznica z pomidorami i cebula.... Ale najchetniej zjadlabym tysiac zakazanych rzeczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh cukinia właśnie w ogóle mi nie idzie buuuuuuuuuuuuuuuuu dziś pierwszy posiłek zjadłam dopiero o 13 bo z rana nie miałam czasu tylko kawkę wypiłam ale za to już nadrobiłam wszystko i znów mam brzuch jak balon ehhhhhhhsssssssssssssss ale chyba zrezygnuje z kolacji a ma jeszcze pytanko podoba wam się taka sukienka??????// http://www.reserved.com/pl/collection/woman/dresses/S6237 sorki że zaśmiecam wam tu tymi kieckami ale naprawde nie mam pojęcia co mam załozyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki29
A ja. jestem u dentysty, i chyba się osram...boże Jak ja nie nawidze borowania, już mi pot po tylku cienkie, aaa! Powodzenia z praca! Zaczernie się Jak wrócę do domu A no i w końcu zrobiłam krewety, ale pyszne wyszły, z sezamem , kapka miodu, i pukanie przyprawy, zgrilowalam i zjadlam z okrojonym ogorkiem pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki, trzymaj sie !! dentysta to masakra, tez dla mnie ciezki do przejscia !! dobre krewety nie sa zle :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukinia wklej poprawnie linka bo wskakuje strona ogolna a po zatym wydaje mi sie ze mamy calkiem inne gusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz usunac spacje, nie da sie normalnie wkleic... Pewnie tak :-) ciezko tak cos komus poradzic :-) ja najbardziej lubie klasyke i prostote, ew jakies odjechane buty badz torebke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja lece do domu, pichoc moja jaecznice :-D W ramach eksperymentu planuje dodac troche czosnku :-D Do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
hej, ja juz po cwiczeniach, prysznicu i kolacji, mialam to samo co wczoraj na podwieczorek :) co do sukienek z reserved, to mi sie wydaje ze na wesele nie za bardzo, troche za skromne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ja wczoraj nie robilam nic, wrocilam z pracy o 19, zrobilam wielka patelnie jajecznicy z pomidorami i zaleglam z ksiazka... Chyba schowam gdziej gleboko wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
witajcie, ja wczoraj sie zwazylam na fitnessie, bo tam jest waga elektroniczna, wiec mam 67,5 :) bardzo sie ciesze, bo po swietach mialam 71,5, czyli juz 4kg na minusie yuupppiii cukinia, nie poddawaj sie, ja na majowke i w sobote tez mialam wyzere hehe i nie jest zle za 2 tyg wraca moj maz, zobaczymy ile wtedy bede wazyla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolusik
hej! i ja sie tez wczora zwazylam bo juz nie wytrzymaywalam.. i jest 0,5 kg mniej czyli waga ruszyla wkoncu :) troszke malo ale wazne ze idzie w dol... a wczoraj jezdzilam tylko na rowerze, i troche popracowalam fizycznie w szpinaku ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
to moze ja zrobie tabelke, zeby bylo latwiej patrzec na nasze sukcesy, a wy sie dziewczyny dopisujcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
Nick************Wzrost******Waga początkowa*******Waga obecna*******Cel 1. Pani Dż...****180cm**************71,5kg*****************67,5kg**********60kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na wage chyba na razie nie bede wchodzic, dzisiaj znowu pokazala kg wiecej... doluje mnie to tylko... I musze pomierzyc obwody koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
to od tej co masz w stopce masz kg wiecej??? :( a moze okres Tobie sie zbliza i woda sie zatrzymala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wczoraj niby kilo mniej, dzisiaj kilo wiecej... ale to moze tez byc wina wagi... szczerze mowiac to nie chce sie tym az tak stresowac... diete trzymam, i jest ok :-) Dlatego na razie schowam wage chyba, i bede sie wazyc co dwa tygodnie, albo co tydzien, bo inaczej zwariuje od tych wahan wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×