Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielona cukinia

WYSOKIE I ZDESPEROWANE !!! 10 KG MINIMUM!!!!

Polecane posty

na sniadanie mialam kubeczek swiezych owocow (ananas, truskawka, kiwi, melon) i swiezo mielona pyszna kawe :-) na obiad chyba zielenina, a na kolacje nie mam zadnego pomyslu... moze warzywa z grilla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem mega wkurzona bo wczoraj odpadli świetni tancerze w YCD a został ten ślimaczek Bartuś masakra jakaś ludzie chyba z litości na niego głosują i Cuki taka mega tancerka ehhhhhhhhhhsssssssssssssssssss czemu najlepsi odpadają wiadomo widzowie głosuja na tych których lubia a nie patrzą na taniec ehhhhhhhhsssssssssssss >>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak stosowalam diete to na kolacje czyli o 18 jadalam maly naturalny jogurt z musli i tak bylo przez dwa miesiace az teraz nie moge juz patrzec na ten jogurt ale pomoglo a na obiadek zawsze gotowane miesko albo rybka byla i do tego same warzywa i tak przez 2 miechy ale dalam rade i 10 kilo poszlo w niepaqmiec bylo warto heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dodam jeszcze ze dla siebie gotowalam co innego dla meza co innego a dla dziecka jeszcze co innego heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
widze, ze nikt sie nie chce dopisac do tabelki :P ja bede sie wazyc raz na tydzien np. w srody. co do kolacji to dzis pol serka wiejskiego i grucha. jutro ide do fryzjera yupppiii, bo juz mam wielkie odrosty. a o do koloru, to ja przez rok zeszlam z ciemnego brazu na dosc jasny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, u mnie znowu pol kg w dól:) rowne 84:) boze, kiedy ja zobacze 79... kurcze musze musze schudnac, tesciowa ostatnim razem widziala mnie w marcu, takze chce zrobic niespodzianke, i to chyba jeszcze wieksza motywacja:) ja to mam ciezkie kolacje, bo moj maz przychodzi z pracy kolo 5, i wtedy wszyscy jemy, wczoraj mialam 100 gram ziemniakow gotowanych i gotowany groszek, polane sosem:D ale doslownie mala lyzeczka:) 75 ml tego sosu ma 24 kal;) takze zle nie bylo:) dzis chodzi za mna tunczyk, zrobi dla corci cos z rybka, makaronem, kukurydza i majonezem pomieszanym z jogurtem i chyba sobie tez doserwuje;) i stwierdzilam ze bede sobie robic naprzemienne dni, raz 1000 a raz 1100 kal, dzos na sniadanie byl jogurt 88kal, i owsianka, niestety na pelnym mleku, ale zmieszanym z woda, takze juz ponad 200 kal, i jakies 30 min temu przegryzlam sobie trójkącik serka light, 33 kal, Nick************Wzrost******Waga początkowa*******Waga obecna*******Cel 1. Pani Dż...****180cm**************71,5kg*****************67,5kg** ********60kg 2. viki29 *******178cm**************88.5kg*****************84.1kg**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzies mi uciekl cel:D *** u mnie cel 1- 75 kg, cel 2- 70:) cel 3- 68 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mussa u mnie rezygnowanie calkiem z kolacji jest malo mozliwe, musze jesc obiad albo o 13 albo o 13 bo tylko wtedy mam przerwe w pracy... wiec to nie moze byc ostatni posilek w ciagu dnia... Zreszta ja na kolacje jem malo, i lekkie rzeczy... Boje sie zeby ta cholerna tarczya nie miala wplywu na moje chudniecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick************Wzrost******Waga początkowa*******Waga obecna*******Cel 1. Pani Dż...****180cm**************71,5kg*****************67,5kg** ********60kg 2. viki29 *******178cm**************88.5kg*****************84.1kg** 3. cukinia ***********179 cm*************82kg***************80,8 kg**********70 kg (na poczatek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
Viki, a jak szybko shudlas te 4,5kg??? bo ja 4kg w ciagu miesiaca. niby w porzadku, ale jakos tak malo ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
ide chyba do rossmana na piechte, mam jakies 20min w jedna strone, zawsze jakas forma aktywnosci hehe wiem ze 4kg w mies jest w porzadku, ale juz jest prawie lato i by sie chcialo jak najszybciej miec te 60 kg, albo choiaz 63, ehhh... marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba nie na wesele z ta kurteczka... chyba ze to jakies luzne wesele, bo na takie typowe Polskie to nie bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze noszę to co chcę nawet podarte dżinsy do kościoła heh więc na wesele bym taki zestaw jak najbardziej założyła i chyba założę tym bardziej że to będzie typowe polskie wesele ale jak już pisałam zawsze nosze to co chcę nie znoszę jakichś typowo eleganckich balowych sukienek dużo bardziej wole taki styl oczywiście zdaje sobie sprawe ze nie kazdemu sie moze podobac i ludzie beda komentowac ale co mi tam jestem soba i to jest najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mussa i masz swieta racje :-) najwzaniejsze, ze Tobie sie podoba i ze dobrze sie czujesz :-) ja w sumie jakos dorosla osoba bylam na dwoch weselach, w tym jednym w pl, wiec tez jakos nie bardzi sie moge wypowiadac, heheh :-) Ale ogolnie nei przepadam za takimi imprezami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na chwile, mala spi, tez mi sie podoba ta sukienka, chociaz sobie wybralabym inny kolor, bo bladzina ze mnie;) no i do tego jakis akcent we wlosach, buty szpile, kopertowka i jest extra:D Pani Dz, zaczynalam od diety South Beach, w ciagu tygodnia polecialo prawie 2 kg, pewnie woda w wiekszosci..no i leci juz w sumie 3 tydzien, moze tyle polecialo, bo startuje z 88.5 kg...;/ powiem wam ze czuje sie jak na jakims spidzie z ta dieta, tak sie motywuje itp:D chyba jak nigdy:D a jak zaczynalam to w ogole motywacji mialam 0....myslalam ze zuce to w pieruny.. no i rok temu ciagnelam SB przez miesiac, i schudlam 8 kg, teraz ta dieta szla mi jak krew z nosa.. Nick************Wzrost******Waga początkowa*******Waga obecna*******Cel 1. Pani Dż...****180cm**************71,5kg*****************67,5kg** ********60kg 2. viki29 *******178cm**************88.5kg*****************84.1kg**********68 kg 3. cukinia ***********179 cm*************82kg***************80,8 kg**********70 kg (na poczatek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki 🖐️ ja teraz tez sie zawzielam :-D damy rade !!!! musimy sie wspierac, pisac, dawac wskazowki i schudniemy jak nic :-) ja teraz tez jestem zmotywowana jak zadko, a podejsc robilam juz kilka... wiec jestem dobrej mysli :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cholerka, może i ja
Hejka Dziewczyny 🖐️)) Jakoś nie mam zbytnio czasu od wczoraj i wpadłam, żeby się tylko przywitać. Może później jeszcze wdepnę;). Widzę, że ładnie się motywujecie, więc warto tu zaglądać;) Pozdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na jakis obiadek :-) najchetniej zjaldalbym znowu miche salaty, ale ostatnio mam po nej tak wzdety brzuch, ze cos strasznego... zobaczymy co bedzie :-) do pozniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu dalej pusto :-P ja po obiedzie, miseczka zielonej salaty, z pomidorami, kilka oliwek,troche serka fety, i troche balsamico i oliwy z oliwek... Na deser malutkie cappucino :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
o jezu, ale mi giry zaraz odpadna..masakra!!! lazilam 2h na miescie, troche sie wkurzylam, bo najpierw jakas pi... mi wykupila buty, potem mierzylam sukienke w ktorej wygladalam jak debil, potem zobaczylam dziewczyne naszego wzrostu, ale szczuplutka, jak kiedys bylam...ehh.... i juz powedrowalam do "Slodkiego Kacilka" , ale... w ostatniej chwili sie opamietalam :) maz sie zgodzil na wakacje, tylko mam sama wszystko zorganizowac!!! yuupppiiii, mam teraz jeszcze wieksza motywacje zeby schudnac, przeciez musze ladnie sie prezentowac w stroju. p.s. ja juz po obiadku, to co wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×