Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

hej kobietki jak tam wam weekend minal?my sobote zrobilismy sobie grilla ale ja oczywiscie na szaszlyki patrzec nie moglam wiec zjadlam kaszanke a byl tak ukrop ze ledwo dychalam a nie wiem jak u was ale w nocy mielismy taka burze ze cos strasznego. apetyt dopisuje a w szczegolnosci jak noc sie zbliza i na ogoreczki malosolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, z pogodą makabra, nie lubię takich upałów :/ wczoraj tylko byłam na fontannach, to tam przynajmniej pomoczylam trochę nóźki :) ale glowa potem pol dnia mnie bolala :/ Heh sciagnelam sobie Diablo 2 i gram w nia, to przynajmniej nie nudze sie w domu :) kiedys za malolata w nia gralam i przeszlam hehe i fajnie mi sie w nia nadal gra :P :P Mi brzuch raz wywala, raz nie, ze az zastanawiam sie kiedy mi wyjdzie juz tak na stale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
hejo kobietki. jak tam weekend? u nas burzowo... dzisiaj usg przeziernosci karkowej czy jak to tam sie mowi;) loretka super ze jestes;) szybka jestes, mialas troszke do nadrobienia:-D wszyscy bylismy w napieciu jak dreaminggirl spozniala sie miesiaczka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :P u mnie po weekendzie jak i przed w sumie :) też w sobotę mieliśmy grilla ale skusiłam się na małą kiełbaskę od szaszłyków mnie odrzucało :/ później było mi strasznie niedobrze po soku jabłkowym, myślałam że jak nie miałam do tej pory jakiś strasznych mdłości to już nie będę mieć... a tu wczoraj wieczorem poprostu myślałam że padne... tak mi było mdło i niedobrze ze masakra :/ wmusiłam w siebie kanapkę z serem żółtym i pomidorem chociaż od niej też mnie odrzucało ale pomogło :) u nas też strasznie duszno..... wczoraj była teka burza że niestety prąd nam wyłączyli i nie oglądałam meczu :/ rottana daj znać jak po badaniach... trzymam kciuki żeby wszystko ok było :) aha i ostatnio męczą mnie jakieś głupie sny..... czasem mi się coś sniło ale zapominałam...a teraz nie dość że śnią mi się same głupoty....wręcz okropne sny.... to jeszcze wszystko rano pamiętam.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim, witam nowa kolezankę. ale upał, idzie zdechnąc. u nas tez wczoraj byla burza, lał deszcze, byla wichura na maxa. stała na balkonie w samej sukience, bez majtek:) z rekami rozlozonymi i sie wietrzyłam, bo wkoncu miałam czym oddychac. nie moge siedziec w domu przy wentylatorze, bo mnie od razu ucho boli. ja tez mam okropne sny, i w dodatku jak wstaje rano to sie zastanawiam czy to bylo naprawde czy jednak tylko sen. ostatnio jak bylam u lekarza to dał mi skierowanie na badanie hiv. powiedzcie mi dziewczyny czy ja za to badanie bede placic? zaznaczam ze chodze do gina na kase chorych. bo ja juz zglupiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdulinska_83 bardzo mocno mi sie wydaje że nie będziesz, bo jeśli dostałaś od lekarza który przyjmuję na NFZ to nie powinnaś placić tylko może dowiedz sie czy np. z Twojej przychodni takie skierowania honorują wszystkie laboratoria bo moja mama pracuje w laboratorium i u niej np uznają tylko z kilku przychodzni NFZ a z reszty trzeba płacić ale znów wtedy gdzie inadziej je uznają :) wiem że to zawiłe ale mam nadzieje że zrozumiałaś :P Nam dziś stuka pierwsza rocznica ślubu :) ale to zleciało masakra!! ale mój mąż jest w pracy wieć siedzę sama :) imprezkę robimy w sobotę :) dziś tak gorąco u nas nie jest, ciut chłodniej niż wczoraj :) Witam nową koleżankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola150 zrozumialam, dzieki:) jezu dziewczyny ja caly czas jem, caly czas myslę co by tu jeszcze upichcić. jak tak dalej pojdzie to bede wygladała jak jedna wielka beka:( i wlasnie wcinam lody domowej roboty:) mniam pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co tak się naczytałam Waszych postów że ten ból brzucha (niby objawy) sama zaczęłam odczuwać :)) i nawet dziś mówię do męża że chyba się udało, bo brzuch boli... ale potem sobie przypominam że w weekend ostrą górkę na rowerze pokonałam i to prawdopodobnie zakwasy ha ha ha.. za dobrze by było jakby nam się w pierwszym cyklu udało :) a @ tuz tuż tzn. w weekend. Ale i tak chyba w sobotę zrobię test, bo na imprezę się wybieram osiemnastkową wiec wole wiedzieć żeby nie było :) Pzdr. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) co do badań na hiv to ja robiłam w centrum krwiodastwa, oddawałam parę razy krew to mi morfologie, glukozę i mocz zrobili za darmo a za hiv płaciłam połowę czyli 11 zł :P no ja ogólnie to czuję się dobrze... tylko ten upał jest męczący :/ u nas parno strasznie.... sutki mnie bolą strasznie :/ viola no to wszytskiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu :) lorealka no ja obstawiałam że dostane @ bo wszytsko na to wskazywało... i ból piersi i dołem... a tu niespodzianka... więc życzę powodzenia :) ja w sumie wiem żeby się nie stresować ale powiem Wam że cały czas się zastanawiam czy aby wszytsko ok.... już jakiejś obsesji dostaje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :)u mnie tez strasznie duszno az w nocy spać nie idzie i oczywiście wtedy tylko myślę o jedzeniu a ze nie za każdym razem idę to biorę batonika jak tak dalej pójdzie to będę wyglądała jak słonica hehe moje konto nie tylko ty tak masz ja cały czas się martwię czy wszystko jest oki jeszcze we czwartek mam te USG przezierności karkowej i jest boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuję tabelke bo sie zatrzymałam na 6 tygodniu:) Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Lorealka .................... 1 ...................... 08.06.2012 Zafasolkowane: Nick...........cykl starań......termin porodu......tydz. ciąży...płec.. rottana............6.............30 grudzień................................ viola150............8............ 4/5 stycznia..............13.......... Mafijna ............1............grudzień/styczeń................. ....... marta2387........2lata.........ok.18.01.2013............. 10. ............. moje konto ........6.............ok.22.01.2013......................... .. -ania-m-.............2............30.10.2012............ .................. Juustaaa............2............04.01.2013............. .14............. Głodek 86...........2 lata............03.01.2013.........13............... ciezarowka_83....3............11.11.2012................. .............. kamilki09..........3lata........grudzień/styczeń....... .................. magdulinska_83..... 8........... 3/4 luty.............. .10................. kati =).................1.............luty...................6/7. ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
hej dziewczyny. tyle nas w tabelce a tak malo zaczelo sie udzielac... przykro normalnie sie robi;( u mnie usg przeziernosci poszedl dobrze. doktorka chwalila ze mam bardzo grzeczna dzidzie, bo ustawial sie po koleji i wszystko pokazywal:-D niestety krocza nie pokazal maluszek i nie mogla ustalic plci... co do jedzenia, bierzcie jedzcie durzo warzyw, owocow, a jak chce mi sie cos slodkiego to robie kisiel, budyn, kaszke manna albo chrupki kukurydziane takie zwykle rzeby tylko cos pochrupac;) oj mnje tez brzuch bolal jak na @, latalam do kibla jak glupia bo sie balam ze wlasnie dostalam ale byly to tylko uplawy i tak z dnia na dzien az do testu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> rotanna, moje konto ... się okaże w weekend :)) czy ten ból to po rowerku, na @ czy może niespodzianka :)) dodam tylko że chodzę tylko i dotykam się tez po piersiach czy nadal bolą, bo jak przestana tzn. że lipa :)) ale człowiek może się nakręcić.. a miałam wcale o tym nie myśleć i sobie działać z myślą jak się uda to się uda... a tu pierwszy miesiąc i już wielkie oczekiwania ... oj nadzieja umiera ostatnia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
Hej dziewczyny, wrocilam z tego budapesztu i musze powiediec ze tu odpoczeywam :) bo tutejsze upaly w porownaniu z tym co sie tam dzialo to jest pikus, ale generalnie polecm bo jest tam bardzo ladnie, duzo basenow i ogolie niedogo i sympatycznie Lorealka grunt zebys sie nie napalala na maksa ze swoim chlopem i nie rob przedwczesnie testu bo to tez sie buntuje (z kazdym cyklem staran jk zrobilam jednego dnia na nast byla @) poczekaj do ok 3 dni po spodziewanej @ i tez mnie bolalo jak na @ i cyce zrobily sie strasznie wrazliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati =)
Dziewczyny ja w ciągu dnia czuje sie jako tako ale kilu nocy budze sie z bolem podbrzusza... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
loretka----> ja takze mowilam sobie bedzie co ma byc ale jednak sie nakrecalam, przyszedl czas zee przestalam i zapomnialam o @ i nie przyszla:-D ciezarowka----> upalow w polsce to nie ma, w ostatnim czasie to same burze wszedzie a przez to tylko duszno i nie ma czym oddychac... kati----> kiedy idziesz do lekarza? koniecznie o tym powiedz chyba ze boli cie macica bo sie powieksza a to faktycznie czasem boli jakby caly brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati =)
13 lipca mam wczesniejsza wizyte z powodu tych plamien wczesniejszych, teraz jestem na zwolnieniu...do 11 i potem mam ta wizyte na zasadzie po samo zwolnienie ale wspomne mu napewno o tym, a potem mam 22 lipca juz normalna wizyte z badaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale tutaj dzisiaj cicho dzisiaj coś kiepsko się czuje cały czas czuje się strasznie wzdęta :/ i boli mnie podbrzusze ale nie wiem czy jest cos nie tak czy to macica sie rozciąga dobrze ze jutro mam wizytę to wszystkiego sie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta2387 spokojnie... to na pewno macica w końcu musi sobie miejsce zrobić :)) ja tez tak własnie zaglądam a tu cichutkooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IksYgrekZett
Witam mamuśki! :) mam do was pytanko, mianowicie jakie były u was pierwsze objawy ciąży? Bo u mnie sprawa wygląda tak: w zeszłym miesiącu miałam bardzo skąpy okres, w tym już 3 dni po terminie i nic. Od kilku dni bolą mnie piersi, dziwny ból brzucha mam (inny od tego zwiastującego okres), wymioty od kilku dni, wybity brzuch... Miała któraś z Was takie objawy? Będę robić test za kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero za kilka dni test.. o matko ja bym nie wytrzymała :)) Powiem tak takie objawy wskazują na ciąże ale to potwierdzi Ci test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IksYgrekZett
Za kilka dni test, bo partner jest obecnie u rodziców, a wolałabym byśmy byli razem w chwili w której wszystko się okaże :) Jestem na równi podekscytowana jak i wystraszona, ponieważ to będzie moje pierwsze maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
ciezko powiedziec czy ciaza, brak @ i polace piersi wskazuje ze raczej tak ja mialam normalne bole jak na @ latalam do wc i non stop sprawdzalam czy to to a to nie bylo to :) test ci prawde powie a jak nie test to zrobienie bety na pewno generalnie powodzenia o dawaj znac co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, też mam te sny, prawie codziennie i glupie, ale sny zwykle bywaja glupie :) Ja ok sie czuje, jak mi sie kichnie to zaboli po bokach z prawej raczej w podbrzuszu chwilenke. Staram sie codzien chodzic, zeby spalac moje lakomstwo :P Bylam sobie dzis znowu na fontannach, az burza mnie zlapala, brr boje sie burzy na dworzu. Dzis zaczelam 14 tydzien :) uslyszalam taka teorie, ale nie wiem czy w kazdym przypadku sie sprawdza. Przykladowo moja mama urodzila pierwsze dziecko - chlopca, to ja moze tez bede miala pierwszego chlopca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) boże dziewczyny jak u mnie duszno i gorąco... masakra... ja dzisiaj w domku siedze i wziełam się za porządki troszki i już nie mogę... cała mokra jestem :/ rottana cieszę się że badania wyszły ok :) ciężarówka fajnie że wakacje się udały :) też już bym gdzieś pojechała i odpoczęła ale ustaliliśmy z moim m że pojedziemy po lekarzu moim a mam go 17 lipca... może gdzieś na weekend wyskoczymy albo na 3-4 dni.... teraz musimy oszczędzać bo wykańczamy dom... więc każdy grosz się liczy:P lorealka nie można się nakręcać... ja miałam podobnie jak rottana... jak już wszystko było ok... bo ja chodziłam na monitoring i brałam clo to dupa... nic się nie udawało.... a jak w 1 miesiącu mój lekarz jechał na wakacje to i ani pregnylu nie wzięłam, ani nie miałam monitoringu dobrego i stwierdziłam że nic z tego nie będzie... a tu niespodzianka:) kati trzymam kciuki aby było dobrze:) marta daj znać jak po wizycie:) no a mnie znowu męczą te glupie sny... dzisiaj był okropny:/ trzymajcie się w ten upalny dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
upalny... u mnie niezbyt fajnie jest. ani cieplo ani zimno... jutro jade zobaczyc maluszka na lepszym sprzecie;) moze krocze pokaze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie tez strasznie gorąco już ponad 30 stopni wiec się rozpływam chyba muszę sobie kupić jakiś mały basenik to chociaż nogi będę sobie moczyła:) no ja juz nie mogę sie doczekać 17 jak zobaczę maluszka i ze jest wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomik89
hej dziewczyny, gratuluje tym, którym już udało i chciałabym do was dołączyć na razie jako starająca się, a potem mam nadzieje jako zafasolkowana. Jest to mój pierwszy cykl starań i czekam na okres, który oby nie pojawił się 09.07. To czekanie jest strasznie męczące. To ciągłe dopatrywanie się objawów. Jak na razie to mam kłucie jajników, lekkie pobolewania brzucha czasami szczególnie jak za dużo pochodzę, ból piersi, który dzisiaj jest coś słabszy, nasilone zawroty głowy jak za szybko wstanę, wzdęty brzuch na wieczór i masakryczne lenistwo. Najgorsze jest to, że nigdy nie zwracałam uwagi co mi się dzieje przed okresem, czy tak samo czy nie, czy to tylko moja wyobraźnia :) Mam nadzieję, że tutaj na forum będzie mi łatwiej doczekać dnia, w którym będę mogła zrobić test. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×