Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

no to super że wszystko dobrze :) ja też zawsze po lekarzu spokojniejsza :) ostatnio jak byłam u lekarza wg usg był to 13tydz a wg @ 12 to mój maluszek miał podobne wymiary do Twoich :) 66,7mm hehe :P ja też po pracy padnięta jestem ale muszę jakoś przetrwać chociaż do końca sierpnia.. Powiedzcie mi dziewczyny od którego tygodnia lekarz robi już usg przez brzuch? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje konto to super że wszystko ok - tak miało być :) Ja idę na wizytę 25 lipca, już sie nie mogę doczekać, bo teraz nie miałam jej 5 tyg i jakoś mi sie dłuży... My z mężem wyjeżdzamy jutro nad morze do niedzieli, pogody za szczegolnej nie zapowiadają ale chciałabym aby słoneczko poświeciło trochę :) Ja też chodzę do pracy cały czas, mam zamiar iśc na zwolnienie od końca września, a że pracuję w aptece to ciężekiej pracy nie mam, no chyba ze gin mi teraz powie co ionnego... moje konto a gin sam z siebie Ci dał l4 czy go poprosiłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
to zalezy od sprzetu lekarki twojej. ale przewaznie pierwsze usg przez brzuch robiaok 12 tc. mi pierwsze przez brzuch robila 11tc i juz bylo widac ale ma jeden z lepszych usg w elblagu. ja mam wizyte za tydzien w poniedzialek. tez po wizycie jestem spokojniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje konto--> mamy termin na ten sam dzien :) a płci jeszcze nie okreslil? a ja mam mega doła pokłóciłam sie z moim, poryczałam jak małe dziecko i wogóle jest mi źle. Czasami sobie mysle ze lepiej by mi bylo samej z malenstwem, nikt by mnie nie wkurzal i zylabym sobie tak jak ja chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
mi pierwsze l4 sam gin wcisnol a pozniej to z automatu wypisywal- wiekszosc lekarzy nie robi z tym prblemow wlasnie kupilam sobie na allegro mase ksizek, ok 50 :P (w tym sage o ludiach lodu :PP) i tylko czekam az przyjedzie kurier, i bedzie wielkie czytanie i musze sie pochwalic ze mala mnie juz rowno kopie- jeszcze delikatnie ale na tyle wyczowlanie ze caly vrzuch drz i musze wm powiedziec ze zajebiste uczucie, najpierw nie skumalam co to i sie zmrtwilam a pozniej sobie uswiadomialam ze to mala i widze ze nie tylko mojemu chlopowi sie wlaczyl tryb ciaza czyli marudzi i sie wykluca o wszystko i w zwiazku z tym kluce sie z nim od ok tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężarówka męczy mnie to strasznie nie cierpie sie z nikim kłócic a zwłaszcza z osobą ktora jest tak ważna w moim zyciu. I jeszcze pogoda za oknem beznadziejna wiec chandra 100 % :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda do d**y, samopoczucie do d**y :( ehhhh gdzie jest słońce ja sie pytam ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh u mnie też co chwila jakaś wojna...2dni jest dobrze i zaraz znowu źle.. no ale trzeba to jakoś przeżyć :) a pogoda?? tragedia :/ jeszcze bardziej dobija człowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, bylam dzis na kontrolnej wizycie u lekarza, dalej przedluzyl mi zwolnienie, pytal czy chce, pewnie, ze chce, u mnie w pracy w ciazy nie ma zbytnio co robic,bo praca tylko przy komputerze, wiec 4 h moge siedziec, a tak sie obijac.bez sensu. Pokazalam wyniki z krwi i moczu,pochwail za super morfologie,z moczem powiedzial,zebym sie nie przejmowala (mialam jakies fosforany),ze mnie to niby nie tyczy. dal skieowanie na usg, mam zrobic w 22 tyg, juz to badanie 4d. wiec pod koniec sierpnia zrobie. dal tez skierow na powtorzenie morfologii, moczu, toksoplazmozy.obawiam sie o ta toxo, jadlam ostatnio lososia wedzonego - mozna czy nie mozna? Ciezarowka bylam dzis w ksiegarni gdzie kupilam ksiazki po 10 zl :) taka promocje maja (przy Feminie) do konca lipca. tez bede czytac :) zaczelam wczoraj "cichego wielbiciela" o stalkingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas puerwszej wizyty u ojego gina zapytalam sie czy sa jakies zastrzezenia w dobieraniu sobie pokarmów. Powiedział mi ze absolutnie nie, zeby nie popadac w paranoje i nie sluchac przesądow. Ciąża to jest taki okres gdzie organizm sam sobie wyznacza diete i to na co ma sie ochote trzeba jesc bo akurat tego chce dziecko. Tak wiec ja jem wszystko i sery pleśniowe i tatara a w tamtym tyg objadłam sie sushi ze az sie ruszac nie mogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usg 4d-pewnie widok będzie zaje****y :P :) :) ja kurcze sie naczytylam o tym czego nie powinno sie jesc i tak jakos sie trzymam chociaz na nie które rzeczy mam megaa ochote :D nie pytalam w sumie to lekarki co ona o tym sadzi..ale we wtorek chyba zapytam jak to jest naprawde.. bo jak widze jak moj wcina tatara to az slinka leci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim poerwszym pytanuem bylo na co powinnam uważać, czego nie jeść i jakie oznaki maja budzić we mnie niepokój. A ze moj prowadzacy to ginekolog-połoznik to sie chyba zna na rzeczy a po za tym z tego co widze to duzo kobiet do niego chodzi :) i zapamietac kazal mi tylko nie pic, nie palic, wcinac kwas foliowy i nie dać sie zwariować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
yyyy ser plesniowy... czytalam gdzies o nim i to jedno danie na ktore musimy uwarzac bo ma w sobie bakterie niebezpieczne dla naszych pociech a o tatarze nic nie widzialam i nie czytalam ale zanim bym zjadla ti bym sie zastanowila. jakby nie bylo to surowinka... ale jak lekarz mowi mozna to mozna:-) dzisiaj przyszedl moj e-papieros. jako ze nie radze sobie z rzuceniem pomyslalam ze to dobre rozwiazanie bo nie truje lozyska ani pluc ani swoich ani malenstwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w dniu kiedy dowiedzialam sie ze bede mama oddalam nowo zakupiona paczke fajek kolezance i jej powiedzialam ze mi juz sie raczej nie przyda :) i takim oto sposobem rzuciłam palenie :) chociaz nie powiem mialam kilka chwil slabosci i chcialam zapa;ic ale akurat nie mialam skad wziac wiec obszlam sie tylko chwila :D ja tez czytalam o serach plesniowych ale z umiarem wszystko mozna jesc, nie robmy z siebie matek wariatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz chyba sobie na dniach zjem tego upragnionego tatara hehe :P jak to sie mówi "ciaza to nie choroba" wiadomo trzeba uwazac na pewne rzeczy ale tak jak lilka mowi "nie robmy z siebie matek wariatek" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
o tych serach to ja slyszalam ze nie ma wogole przeciwskazan jesli sa one robione z mleka pasteryzownego, ja w czw wizyta glodek gdzie dokladnie przy feminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
dziewczyny co robicie jak kregoslup boli? ja dzisiaj oszaleje.... nie wiem co robic... boli mnie i nie wiem jak sie ulozyc... eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej chciałabym do Was dołączyć, obecnie czekam na brak @ testuje się 24 lipca. Gratuluje tym co już są w ciąży i cieszą się każdym dniem tego pięknego okresu. Mam nadzieję że w wkrótce do Was dołączę jako szczęśliwa mama oczekująca narodzin swojej pociechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) viola najpierw zapytał się mnie jak się czuje... więc mu powiedziałam że raz lepiej a raz gorzej... i powiedziałam że jak wracam z pracy po 8 godzinach przy komputerze to padam wieczorem i brzuch mnie pobolewa... później mnie zbadał i powiedział to co zwolnienie piszemy nie? no to nie protestowałam :) lilka a kiedy masz termin? ten sam tzn 24 czy 30 stycznia?? powiedział że może sie uda za 4 tygodnie określić płeć albo za 8 tygodni... bo ja chodzę do niego co miesiąc... :P już się doczekać nie mogę :P ja wczoraj czułam takie dziwne coś w dole brzucha... niby bąbelki albo co... sama nie wiem... myślicie że możliwe że to dzidzia??? ja z tatara zrezygnowałam... jednak to surowe mięso... wole nie jeść właśnie ze wzgędu na toksoplazmoze albo inne dziady :P serek pleśniowy czasem zjem odrobinkę... rottana szkoda że nie dajesz rady rzucić palenia ale dobry pomysł z tym e-papierosem :) trzymajcie się dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z bólem kregosłupa też narazie problemów nie mam więc nie pomogę... jedyne co mi czasami dokucza to jak ide po całej nocy siku z pełnym pęcherzem to po oddaniu później coś mnie w brzuchu pobolewa nie wiem co to..? dobrze że we wtorek lekarz to odrazu zapytam..:) i pogoda znów nie dopisuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje konto porod mam na 30 stycznia. Kurcze a macie tak ze sie budzicie w nocy 3-4 razy i biegacie do kibelka? Bo ja wytzrymac nie moge do rana tylko sie budze i sikam jak szalona. Wiecie co tak sie wczoraj zastanawialam czy to my kobiety tak szybko budzimy sie ze snu beztroski gdy dowiadujemy sie o ciazy i dorastamy czy to faceci glupieja i zachowuja sie jak gówniarze? Bo ja juz nie wiem jak mam tłumaczyc zachowanie mojego faceta. Jak by wogole sobie jeszczenie zdawal sprawy ze bedzie ojcem i ze musi byc odpowiedzialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje konto porod mam na 30 stycznia. Kurcze a macie tak ze sie budzicie w nocy 3-4 razy i biegacie do kibelka? Bo ja wytzrymac nie moge do rana tylko sie budze i sikam jak szalona. Wiecie co tak sie wczoraj zastanawialam czy to my kobiety tak szybko budzimy sie ze snu beztroski gdy dowiadujemy sie o ciazy i dorastamy czy to faceci glupieja i zachowuja sie jak gówniarze? Bo ja juz nie wiem jak mam tłumaczyc zachowanie mojego faceta. Jak by wogole sobie jeszczenie zdawal sprawy ze bedzie ojcem i ze musi byc odpowiedzialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
rottana- kup sobie taka duzo ok 65cm srednicy pilke to kosztuje n llegro ok 40pln i korzystj z niej zamiast krzesla, czy przy kompie czy np przy prasowniu, skacz na niej krec biodrmi kladz sie na boku. Taka pika to zajebista sprawa bo na maksa odciaza kregoslup i w sieci jest wiele pomocnych cwiczen ktore mozna robic w cizy, ja mam taka i nie moge bez niej zyc :) moje konto w ktorym ty teraz jestes dokladnie tyg- bo ja takie bulgotki czulam po 22tc ale nie ma na to reguly gloek- odwiedze te ksiegrnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj siedzialam na necie i wertowalalm strony z imionami :) jak narazie mam dwóch faworytów Jakub i Konstanty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :P ja tez ostatnio patrzałam za imionami dla dziewczynki propozycje mam a dla chłopca nie, ciężko.. :P nawet już wertowałam alegro z wózkami hehe :P ale tyle ich jest że cholera wie jaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wózki tez juz przegladalam. Napewno chce taki wielofunkcyjny zeby bylo i nosideloko i spcerowka i normalny wózek i zdecydowanie kupie uzywany, cena jest o polowe mniejsza a stan wcale nie musi byc gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezarowka na pewno oplaca sie przejsc :) jak spytaja Cie przy kasie czy otrzymujesz od nich katalogi to powiedz, ze tak, bo ja musialam jakis kupon wypelniac z danymi, zeby mi je przesylali, no chyba, ze chcesz je do domu :) Mnie kurde zabek pobolewa :/ jutro znowu ide do dentysty. a tez tak mialam, ze nie wytrzymywalam i w nocy wstawalam siku albo nad ranem ok 3,4 np teraz jest roznie, ale jak juz obudze sie rano to nie moge przetrzymac tylko musze leciec do lazienki. Imie Jakub jak najbardziej, tez mi sie podoba, ale Konstanty... nie :) u mnei jak na razie dla chlopca jest Bartus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×