Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

rottana-- akurat pierwszy raz widzialm ta kobiete ci mi krew pobierala a juz bylalm na kilku badaniach w tym miejscu i nigdy nie mialam problemu z wynikami, kobieta mi jeszcze powiedziala ze jakis skrzep sie zrobil i uniemożliwilo to badanie. Kurcze chyba zapadam w jakas faze snu przedjesiennego bo juz 3 dzien z rzedu spie do poludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczęta :) o jakiej siarze wy mówicie? :) mnie nic piersi nie bolą, nic mi tam nie leci.. Źle mi połoźna wpisała na zwolnieniu w pt nip firmy i musiałam wczoraj leciec poprawiać, goraczka ze masakra. Nawet facet w tramwaju mi zwolnil miejsca :) i w metrze tez :)) W metrze to taka smieszna sytuacja. najpierw stalam przy drzwiach, potem jakas babka wychodzila to sie przesunelam blizej siedzen. specjalnie odslonilam brzuch od torebki, babka, ktora siedziala zaslonila sie reka, ale facet, ktory stal przede mna ustapil mi miejsca wow. inna babka wtracila sie mowiac "tyle siedzi, ale nikt nie zwolni miejsca", ze jak byla w ciazy to raz jej ktos zwolnil. taka prawda, ludzie naprawde nie chetnie zwalniaja miejsca, bardziej juz tym starszym, a oni lataja po bazarach i maja sile :)) Obciach tez mi zrobil moj lekarz ginekolog w przychodni. Poszlam poprawic to zwolnienie, siedzialam przy innych kobietach w ciazy, ich facetach. Szedl ten moj ginekolog korytarzem, blisko mnie, to kulturalnie powiedzialam "dziendobry", a on nic, olal mnie :) wszyscy zaczeli sie smiac i mowic, ze widac, ze we wlasnym swiecie zyje, a mi glupio bylo. Poznal czy nie poznal mnie, moglby odpowiedziec dziendobry. Czytalam na forum, ze podobno wlasnie swoich pacjentek na korytarzu nie poznaje. eh. Niedlugo musze wyjsc, pewnie znowu prazy slonce. My znowu mamy kolejny problem z facetem - z autem, musimy zmienic wlasciciela, nie mamy znizek, wybolic kase na ubezpieczenie, dopelnic formalnosci. Juz sobie upatrzylam wozek na allegro :) ale poczekam jeszcze, bo i tak nie mamy gdzie wstawic. W sob tez bede wiedziala jaka plec to wiecej ciuszkow kupie :) Trzymajcie sie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
rottana- oby ci sie nie trafil tym razem taki bol krocza (na dole bola wszystkie kosci od spojenia lonowego w dol, wszystko sie rozszerza i stopniowo przygotowuje do porodu) bol jest niemilosierny az lzy leca niekiedy, najgorzej jest przy wstawaniu z czegokolwiek massakra jakas ale to podobno standardowy objaw ciazy, ktory u jednej ciezarnej sie objawi a u innej niekoniecznie- to samo jest z siara np ja tez zapadlam w jakis przedjesienny sen bo od ok tyg tez b dlugo spie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i te cigle zmiany pogody z deszczu na sloneczne dni mnie dobijaja chodze jak nieprzytomna najchetniej bym z łóżka nie wychodziła ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
a j wlsnie worcilam od gina, generalnie wszystko ok tylko mam cukrzyce ciazowa :) a spanie mnie dobija bo potrfie sie polozyc o ok 23 spac do 7 pozniej 2h aktywnosci i znowu spanie do np 12-14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka jeszcze nie upatrzylam wozka. to kurde najdrozszy wydatek. mama mi mowila, ze mi kupia, ale nie wiem :P nie wiem czy uzywanego nie kupie no chyba, ze wpadne na jakas promocje. chce od razu kupic wielofunkcyjny. Ja boje sie tej cukrzycy. mam skierowanie na glukoze po obciazeniu, niedlugo pojade ja zrobic. ciezarowka nie jadlas slodkiego dzien wczesniej?mi lekarz powiedzial, zebym nie jadla slodkiego dzien wczesniej, bo potem rozne kwiatki moga wyjsc.. Wrocilam niedawno, lazilam z kolezanka po galerii, nogi mnie bola i ogolnie zmeczona jestem. nie spie w ciagu dnia, mnie jakos nie nurzy, no chyba, ze bym siedziala caly dzien w domu to pewnie bym i pospala. a i bede w tv heh napotkalysmy tego Wujka Samo Zlo z kamera i musialysmy wykonac 1 zadanie :D W H and M zakupilam pajacyka za 20 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przegladalam wózki ale chyba nie kupie nowego no bo przeciez jest tyle fajnych uzywanych i to w bardzo dobrym stanie i cena przewaznie o 50% nizsza. I juz zaczynam szperac ciuchy w ciuchlandach sa takie kwiatuszki jeszcze z metkami ze az serce boli zeby nie kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
hej kobietki. dzisiaj zrobilam sobie podliczenie i na wyprawke to tysiac zlotych malo... na sam poczatek potrzebne jest 1200zl nie liczac wozka. same rzeczy do szpitala dla maluszka ( ciuszki, kosmetyki, pampersy itp) potrzebuje ok 330zl + rzeczy do domu (lozeczko, kolderki, szampony, oliwki, kocyki itp). najchetniej zaczelabym juz od tej wyplaty wszystko kupywac bo grudzien bedzie lichy. jednak jest to okres swiateczny i bedzie sporo wydatkow... ale boje sie... mam jakis taki wewnetrzny hamulec... wiem ze bedzie dobrze,musi byc... no ale zostaje te "ale"... ugh... juz sama nie wiem co myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do sprzedania
wozek mutsy transporter 2011 3 w1,z fotelikiem maxi-cosi cabrio(z wkladka dla niemowlaka).dla zainteresowanych moge wyslaczdjecia wózka na maila.musze go sprzedac,bo spodziewam sie 2 dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rottana dlatego ja po malu kupuje. jeszcze duzo wydatkow mnie czeka, zawsze mam tez odlozone. dzis znowu kupilam jakies body za 5, 6 zl w Pepco, fajna wyprzedaz :) co ma byc to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po wizycie u lekarza :) Wszystko jest dobrze i wychodzi na to że będzie synek :D :D Maluszek waży 420g już, spory jest :) Gin mi sie pytała czy chce już l4 ale ja poczekam jeszcze miesiąc i biore od następnej wizyty i wtedy pewnie zacznie sie wielkie kompletowanie wyprawki :) Sama jeszcze nic nie kupiłam ale dostałam już jedne body od cioci właśnie z pepco. Ktoś mi mówił że tam są dosyć tanie?? Myslę że we wrześniu już też pokupuje jakieś ciuszki w ciuchlandach - rzeczywiście można znaleźć małe cudeńka :) Co do wózka to mi podoba sie espiro vector pro ale oprócz tego plecaczka na wózku - wolałabym normalną torbę... do zakupu wózka jeszcze trochę, pewnie listopad- grudzien ale już sobie podpatruję :) Głodek86 masz rację - co ma być to będzie, ale jak sie kupuje tak powoli to sie nie odczuje na raz tej kwoty jaką wydamy... Ja też dostałam dziś do zrobienia cukier po obciążeniu gl=ukozą, a jak Wy robiłyście, najpierw pobrana krew, potem wypicie i po 2 godz znów pobranie?? bo ja tak mam... rottana taa chłopa - żeby chciał pić :P nie, ja na szczeście nie mam jej zbyt dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję tabelkę :) Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płec.. rottana............6.......30.12.12/08.01.13........20... ......chłopczyk 100% viola150...........8............ 6 stycznia.............20.......... chłopiec :) Mafijna ...........1............grudzień/styczeń................. ....... marta2387......2lata.........ok.18.01.2013........ 10. ............. moje konto .......6.............ok.22.01.2013......................... .. -ania-m-...........2............30.10.2012............ .................. Juustaaa..........2............04.01.2013.............17. .......dziewczynka Głodek 86.......2 lata..........03.01.2013...........19.........chyba chłopiec ciezarowka_83....3............11.11.2012................. ......dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12...............21 .........dziewczynka magdulinska_83....8........... 3/4.02,13............10................. kati =)...............1.............08.02.13.............13. .............. lika1987.............7..........30.01.2013.....12tydz 5 dz....chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............15 ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co smiechem zartem to ja chyba tez zaczne cos kupowac bo niby sie mowi ze to jeszcze jeszcze az sie okaze ze ja w szpitalu bede rodzila a facet zostanie z kupowaniem wyprawk- heh nie wyobrazam sobie tego :) gosh ja nawet nie wiem od czego zaczac i co sie kupuje to moje pierwsze dziecko i nie mam bladego ppjecia. Jak zrobic liste zeby wszystko kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) ja do ginekologa ide dzisiaj o 16:30, dowiem sie wszystkiego co i jak:) a powiedzcie w ktorym tygodniu ciazy mowilyscie rodzinie i znajomym? Ja chcialabym jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
qazxsw1991- ja mowilam od razu rodzinie i znajomym tylko nie oglaszalam tego do konca 1-szego trymestru na zadnych facebookach iitd viola150- ta glukoza to standard pobranie na czczo pozniej picie glukozy (przed wypiciem wcisnijcie sobie do tego wywaru cytrynke- pol cytrynki nie zaburza wyniku a bez problemu przechodzi przez gardlo, bo bez cytrynki zdarzaly sie wymioty itd) pozniej 1h po wypiciu kolejne pobranie i nastepnie 2h po wyiciu jeszcze jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola fajnie, ze wszystko dobrze :0 w tym Pepco naprawde fajne sa ubranka i niedrogie, nie tylko dla niemowlaczkow wyprzedaze, ale i dla starszych dzieci, mozna sie tam obkupic. ja ciuszkow juz nie bede kupowac, kolezanki maja mi odsprzedac, wiec mam nadzieje, ze je uzbieram. Lilka fajny artykul jest w M jak mama bodajze czy to inna gazeta, nie pamietam tytulu, ale pisalysmy o niej niedawno, o wyprawce, co trzeba kupic, co na pewno sie przyda, takie minimum wyprawki. w necie tez na pewno znajdziesz o tym. ja w sumie zaczelam od ciuszkow, zamowilam tez probki w Johnsonie, smoczek kupilam :P jakies takie pierdoly, no i juz przy okazji jak bylam w Ikei to wanienke, kolderke itp ale jeszcze 1 komplet pozniej bede musiala kupic. Wozek jednak rodzice mi kupia, a przynajmniej doloza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:* Widze ze temat zakupow sie rozwinal :P powiem Wam ze tez juz mysle o zaczeciu kupowania bo to sie tylko tak mowi ale sporo tego bedzie a zostawic wszystko na ostatnia chwile tez nie dobrze, kupujac teraz pomalutku sie tego tak nie odczuje..ja zaczne male zakupy od przyszlego tygodnia :) w czwartek ide do lekarza mam nadzieje ze dowiem sie plci mojej dzidzi i wtedy w weekend wyparuje do sklepów :) bo tak jak pisze rottana w grudniu swieta i sporo innych wydatkow bedzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przy okazji aktualizuje :) Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płec.. rottana............6.......30.12.12/08.01.13........20... ......chłopczyk 100% viola150...........8............ 6 stycznia.............20.......... chłopiec Mafijna ...........1............grudzień/styczeń................. ....... marta2387......2lata.........ok.18.01.2013........ 10. ............. moje konto .......6.............ok.22.01.2013......................... .. -ania-m-...........2............30.10.2012............ .................. Juustaaa..........2............04.01.2013.............17. .......dziewczynka Głodek 86.......2 lata..........03.01.2013...........19.........chyba chłopiec ciezarowka_83....3............11.11.2012................. ......dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12...............21 .........dziewczynka magdulinska_83....8........... 3/4.02,13............10................. kati =)...............1.............08.02.13.............13. .............. lika1987.............7..........30.01.2013.....12tydz 5 dz....chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............19 ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płec.. rottana............6.......30.12.12/08.01.13........20... ......chłopczyk 100% viola150...........8............ 6 stycznia.............20.......... chłopiec Mafijna ...........1............grudzień/styczeń................. ....... marta2387......2lata.........ok.18.01.2013........ 10. ............. moje konto .......6.............ok.22.01.2013......................... .. -ania-m-...........2............30.10.2012............ .................. Juustaaa..........2............04.01.2013.............17. .......dziewczynka Głodek 86.......2 lata..........03.01.2013...........19.........chyba chłopiec ciezarowka_83....3............11.11.2012................. ......dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12...............22 .........dziewczynka magdulinska_83....8........... 3/4.02,13............10................. kati =)...............1.............08.02.13.............13. .............. lika1987.............7..........30.01.2013.....12tydz 5 dz....chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............19 ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Widzę,że temat wyprawki rozwinął się na maxa:)Ja jeszcze nic nie kupiłam,wolę poczekać:)zacznę gdzieś miesiąc przed porodem:) U mnie już 22 tydzień i odczuwam mocne ruchy mojej kruszynki:)Zwłaszcza kiedy kładę się spać i przy okazji zjem coś słodkiego.....wspaniałe uczucie:) Jutro wizyta u ginekologa...zobaczymy,mam nadzieję że wszystko wporządku.Ja jeszcze nie miałam glukozy robionej,pewnie jutro mi zleci to badanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po wizycie, nie wiem co myslec :( narazie rodzinie mowic nie bede chyba. Mialam zawsze dlugie cykle i narazie pecherzyka nie widac ale wszystko jest ok, jakiejs sluzowki w macicy jest duzo wiec za tydzien znowu ide na usg i mowila ze powinno juz byc to czego nie ma teraz. Czy wy tez tak mialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
z ta sluzowka to nie wiem chyba nie mialam ale tez jak bylam na usg na samym poczatku ok 5tydz- nie pamietam to tez nie bylo widac pecherzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam na pierwszym usg w 5 tyg i odrazu mialam potwierdzona ciaze i pecherzzyk tez byl widoczny ale wczesniej robilam tes aptekowy i dla potwierdzenia test z krwi bHCG wiec dla ś wietego spokoju bym zrobila na twoim miejscu test :) ja byłam dzisiaj u gina. Co sie moje male rozbrykalo :) nie dal sie wogole podejrzec, na zmiane tylko machal nogamai, raczkami, fikołki robil i ani na chwilke sie nie pokazal nawet zdjecia lekarz nie mogl mu zrobic zeby mi dac aktualne a nie ma juz co mowic o zmierzeniu go :) Ale tak po za tym wszystko rewelacja wyniki idelne i kolejne badania mi dal na wizyte za miesiac czyli morfologia, mocz i jedno ktorego nie kojarze jakies tog-75. wiecie moze co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płec.. rottana............6.......30.12.12/08.01.13........20... ......chłopczyk 100% viola150...........8............ 6 stycznia.............20.......... chłopiec Mafijna ...........1............grudzień/styczeń................. ....... marta2387......2lata.........ok.18.01.2013........ 10. ............. moje konto .......6.............ok.22.01.2013......................... .. -ania-m-...........2............30.10.2012............ .................. Juustaaa..........2............04.01.2013.............17. .......dziewczynka Głodek 86.......2 lata..........03.01.2013...........19.........chyba chłopiec ciezarowka_83....3............11.11.2012................. ......dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12...............22 .........dziewczynka magdulinska_83....8........... 3/4.02,13............10................. kati =)...............1.............08.02.13.............13. .............. lika1987.............7..........30.01.2013.....17tydz .........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............19 ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
lilka- te g 75 to na pewno ta slynna glukoza :) jak mowilm wczesniej jak zrobicie sobie przed badaniem roztwor w wodzie to wcisnijcie sobie do tego pol cytrynki bez cytryki to jest obrzydliwie slodkie i strasznie mdli i zdarzly sie wymioty a z cytrynka daje sie bez problemu wypic i nie zaburza wyniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężarówka własnie wyszperałam na necie :) i lekarz mi jeszcze przepisal na unormowanie upławów i zneutralizowanie ph Lactovaginal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
lilika- heheeheh witaj w klubie :) mez mam "brac" lactovaginal na te bolace krocze :) pamietaj by to trzymac w lodowce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×