Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

Gość agusia18204
Hejka:-) a ja dzis padam z nog z moim male przemeblowanie robilismy w pokoju tak zeby juz miejsce na lozeczko bylo i wogole jakos tak ladniej zaraz. moj sie stara ostatnio nawet podpytuje co piszecie i czy to co mamy jest dobre:-) ja mam butelke z Nuk-a taka antykolkowa z tym odpowietrznikiem czy jakos tak:-) i do herbatki z tej samejj firmy mam nadzieje ze sie sprawdzi chociaz wolalabym karmic piersia. dowiedzialam sie poczta pantoflowa ze niby moj szef ma miec jutro kontrole to ciekawe czy mi tez zrobia za jednym razem. Wolalabym juz miec to za soba i im szybciej tym lepiej bo kaske moze wreszcie by dalo:-) takkze jutro bede miala bardzo niespokojny dzien i bede siedziala jak na szpilkach. a ja chcialam kupic spirytus do pepka i teraz sie zastanawiam bo widze ze wy nie kupujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09..........3lata........25.12.12..............34 .......dziewczynka rottana............6............30.12.2012............34. ...........chłopiec Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............32........... chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 33........... .chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............30 ...........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........30 ............... moje konto .......6............22.01.2013.............27.......dziewczy nka lika1987.............7...........30.01.2013............29 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2..........13-15.02.2013........23..... .dziewczynka anusiak181........1..............29.04.2013...........17. ................? mini93............................12.04.2013............1 7................. qazwsx1991.......1.............03.05.2013...........16... ............. MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia---> bo my kupujemy octenisept, bo jest dobry zarowno do pepuszka jak i w razi nacinania dobry dla nas a po co kupowac to i to? po za tym po tym podobno szybciej pepuszek dochodzi do siebie i wysycha pepowina. fajnie ze twoj men zaczol sie tak starac:-) i nie denerwuj sie! co ma byc to bedzie bez wzgledu na to czy si denerwujesz czy nie. wdech wydech:-) bedzie dobrze:-) nie moga ci nic zarzucic wiec nie masz czym sie martwic. lilka---> dokladnie trzasie brac bo to sie tylko tak wydaje ze tu kilka pierdulek tam kilka pierdulek sie kupi a stowka za stowka leci. ja jak bede kupowac buteleczki to tez z lovi. i smoczki tez maja dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) no wreszcie nadrobiłam czytanie :) ja dzisiaj cały dzień padam, boli mnie głowa strasznie - chyba przez pogode :/ w nocy też spać nie mogłam... aj... jak się przekręcam w nocy to czasem mnie dołem boli.... też tak macie? dzisiaj moja się wierci i zaczyna mnie to boleć... czuje normalnie jakby mi coś tam miała urwać :P ja też powoli muszę zacząć robić zakupy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09..........3lata........25.12.12..............34 .......dziewczynka rottana............6............30.12.2012............34. ...........chłopiec Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............32........... chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 33........... .chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............30 ...........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........30 ............... moje konto .......6............22.01.2013.............30.......dziewczynka lika1987.............7...........30.01.2013............29 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2..........13-15.02.2013........23..... .dziewczynka anusiak181........1..............29.04.2013...........17. ................? mini93............................12.04.2013............1 7................. qazwsx1991.......1.............03.05.2013...........16... ............. MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Moje konto-ja to wogole czesto mam jakies skurcze,cciagniecia itp wogole ostatnio czasem boli mnie pepek chyba malenstwo mnie ciagnie:-) a przed chwila mialam niespodzianke pukk-puk a tu kumpel z reklamowka ubranek,reczniczkow z kapturkiem i nawet spiworem do wozka sie znalazl:-) ubranka takie juz na dobre 3 mies wiec nawet dobrze bo wiekszych malutko mam:-) a mi dzis pierwszy raz brzuch tak porzadnie falowal jakby z wody byl he mam zamiar dzis przymierzyc koszule ktore mam do szpitala i porodu czy wogole sie mieszcze jeszcze bo kupowalam na poczatku ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiak - ja płeć ppoznałam ok 20 tyg dopiero i mniej więcej w tym czasie też tak na dobre czułam pierwsze ruchy synusia :) rzeczywiście to niesamowite uczucie - a zobaczysz jak im dalej będzie mocniej kopać :D rottana - no to super że masz już praktycznie wszystko zakupione :) ja w środę jadę do lekarza i mam zamiar wyciągnąć mojego na kolejne zakupy bo mi jeszcze troszkę zostało :) fajnie masz z tą położną - zawsze możesz sie zapytać o to co Cie nurtuje no i sam fakt że przychodzi do domku :) u nas trochę problem z łóżeczkiem... koniecznie chciałam postawić na swoim i kupiliśmy już we wrześniu używane z szufladą, teraz Bartek wziął sie trochę za odnowienie go i okazało sie że nie jest tak różowo jak wyglądaŁO na zdjęciach... spędzi przy nim pewnie nie mało czasu a i tak nie wiadomo jaki będzie efekt. on od początku chciał nowe bez szuflady ale że sie uparłam na szufladę to poszukał używane... na szczęście nie wypomina mi tego :D zobaczymy co z niego będzie... głodek - od razu jak przeczytałam o tym szpitalu to pomyślałam o Tobie bo pamiętałam że pisałaś o nim :) a gazetka naprawdę fajna, taka typowo dla przyszłych mam a nie dla posiadających już dzidziusia... lilka - ja narazie buteleczki nie kupuje ale jeżeli zdecyduje sie na zakup to na dr Brown's - nie są tanie ale już kilkoro znajomych je przetestowało i są bardzo bardzo zadowoleni agusia - rzeczywiście octenisept lepszy, już etraz nawet w szpitalach go zalecają i do pępuszka i własnie np. do krocza albo do rany po cc także bardziej uniwersalny :) pewnie że takie większe ciuszki to sie przydadzą :) przynajmniej jakiś czas nie będziesz musiała kupować... ja swojej koszuli też nie przymierzałąm, mam narazie jedną to może na wszelki wypadek przymierze :D moje konto - dziś takie niskie ciśnienie chyba bo już od kilku osób słyszałam żę głowa je boli, co do ciągniećia dołem to mnie też tak boli jak sie przekręcam w nocy. w środę ide do lekarza to jej powiem Oooo kurcze - ale sie rozpisałam, ja to nie umiem krótko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gazetka kupiona, czeka do przeczytania :) bylam w aptece bo i tak musialam pojemnik na mocz kupic, to kupilam przy okazji gaziki jalowe i ta sol fizjologiczna, a no i w sklepie proszek Lovela do koloru. czy wy tez kupujecie oddzielnie do bialego? tak pozostalo mi kupic pampersy, mydelko w plynie, moze cos z kosmetykow i najwazniejszy wozek, a tak to chyba wsio.. Bylam na spacerze z kolezanka, to nogi szybko bola i pecherz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mowicie o gazetce m jak mama? ja nakupilam na starej prasie gazet .mam dziecko, twoje dziecko itp, takie rozne bo nie zanalazlam takiej gazety aby byla skierowana tylko do przyszlych mamus, wiec troche z tej troche z tamtej gazetki poczytam:) mnie tez boli brzuch w dole jak sie w nocy przekrecam. chyba tak ma byc bo widze ze ni ejestem tu sama z tym bolem. jestem teraz na etapie logowania sie do roznych stron i zamawiania probek, np plyn do prania lovela dla dzidziusiow, probki johnsona. na mleko hipp to trzeba miec dzidzie od 1 dnia do rok zycia. ale fajnie ze takie cos jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodek - ja kupiłam dzidziuś do prania i też tylko do kolorów... nie będę kupować do białego. a płyn do płukania kupowałaś?? czytałam że dla takiego maluszka to w sumie niepotrzebny jest, wystarczy proszek... no nam zostało ciut więcej: wanienka, mata do wanienki, szczoteczka do włosków, nożyczki, krem na odparzenia, smoczek, ciepła czapeczka, pokrowiec na przewijak i gruszka do noska... mam zamiar własnie w środę to zakupić a potem w grudniu już akcesoria dla mnie typu koszula jeszcze jedna do karmienia, podkłady poporodowe, wkładki laktacyjne, staniki do karmienia... no i wózek :D anusiak - tak m jak mama jest własnie fajna bo typowo dla przyszłych mam i wcale nie droga bo 5zł raz na miesiącx to chyba nie dużo... mówisz o próbkach loveli?? to takie też są?? bo johnson baby to już mam zamówione. mnie zaczęło boleć od niedawna podczas przekręcania, zapytam ale pewnie tak musi być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola- to link na ktorym sie zarejestrowalam http://www.lovela.pl/o-programie.html to jest dokladnie probka mleczka do prania do bialego. a kiedy masz do lekarza?? daj znac jak to jest z tym brzucholem naszym. no to kupie ja jutro, bo tych 10 co mam to ciezko wybrac cos dla siebie jak tam jest glownie juz o dzieciach a nie etapie przed dzidzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzis zakupilam gazetke i zaraz biore sie za czytanie :) dzisiaj jak sie najadlam obiadu to mialam wrazenie jakby brzuch mial zamiar mi eksplodowac :P hehe mama dzis mi powiedziala ze chyba brzuch mi sie troche obnizyl, powiedzialam jej zeby mnie nie straszyla... wczoraj u mnie fajna pogoda byla to jeju ile wozkow odrazu na spacerze widzialam az tak sobie myslalam ze tez juz bym tak chciala pospacerowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09..........3lata........25.12.12..............34 .......dziewczynka rottana............6............30.12.2012............34. ...........chłopiec Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............32........... chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 33........... .chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............31 ...........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........30 ............... moje konto .......6............22.01.2013.............30.......dziewczy nka lika1987.............7...........30.01.2013............29 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2..........13-15.02.2013........23..... .dziewczynka anusiak181........1..............29.04.2013...........17. ................? mini93............................12.04.2013............1 7................. qazwsx1991.......1.............03.05.2013...........16... ............. MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiak - oki dzięki :) w środę idę do lekarza to sie zapytam :) no własnie a w tej gazecie jest wszystko praktycznie dla przyszłych mam i troszkę już dla mamusi z maluszkami :) papi - ale też Cie mama straszy - chyba jezcze troszkę do obniżania brzuszka :D ojj ja jak tylko widzę wózeczki na spacerze to już sie nie mogę doczekać aż my tak będziemy spacerować :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana ja bym wziela ta z panterka. a ja to nie wiem w co sie ubiore na swieta musze chyba zaczac buszowac po ciuchlandach zeby jakas skienke znalezc albo tunike fajna jakas. a ja sie wzielam za pranie bo mi sie nazbieralo tego. Jutro musze posprzatac troche bo mi zlecialy jakos ostatnie dni i nic nie zrobilam, tez tej kurtki szukam i nic znalezc nie moge a moj plaszczyk juz ledwo ledwo starcza na moj brzuszek. Ja tez kupilam gazetke bo tak kazda z was mowila ze fajne rady i faktycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jedna i druga fajna :) ja bym wybrala ta druga bo lubie wszystko swiecace hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom panterka fajna bo taka żywa a ta dryga świecąca i pocięta i taka arr... chyba wezme oby dwie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupiekupie
Kupie pozytywny test ciążowy jestem.maslem77@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana - no no super te sukienki :) mi też podoba sie bardziej ta druga, chociaż jak dla mnie osobiście za bardzo obcisła - nigdy nie lubiłam nic tak obcisłego... po za tym mam za mały biust na taki dekolt :P ale pomarzyć zawsze można :) to co mówisz że w święta już będziesz 'wypakowana'?? :D lilka - nie przejmuj sie, ja także nie mam kompletnie koncepcji w co ubiorę sie na święta, jeśli będę chciała coś kupić to własnie jakąś tunikę którą później założę bo szkoda mi kupować coś na 2 dni... chyba że wynajdę coś w lumpku :D a mój synuś wierci mi cały wieczór dziurę w brzuchu :D już sie rzeczywiście bardziej przeciąga i coraz bardziej naciąga BRZUSZEK :) jestem w trakcie oglądania 'lekarzy' - mój na nocce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż tak teraz patrzę na te sukienki i obie są śliczne - ta z panterką ma tak fajnie zabudowany tył :) ja niestety figurki z przed ciąży nie miałam super więc nawet sie nie wyobrażam w tak fajnej sukienkce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie gadalam z bratem, nie ma go w PL siedzi od kilku lat w anglii i mi wlasnie zaproponowal ze mi moze wozek kupic u siebie bo sa tansze mamy sie wymienic linkami i fotkami, mam mu podeslac linki wozkow ktore mi sie podobaja a on sprawdzi ceny czy faktycznie sie oplaca. Jakos nie mam dzisiaj weny do pisania. Lece pod prysznic do lozeczka i ogladac lekarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka... nic ostatnio nie piszę bo mam jakąś załamkę.Nic mi się nie chce po wekendzie.Cały dom gości był,że nie mogę dojść do siebie.Idę spać:) Jutro coś naskrobie:)dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka pogoda ze nic sie nie chce :/ ja dzisiaj znowu nie spałam pół nocy, obudziłam sie po pólnocy i nie mogłam zasnąć - głowa mnie bolała strasznie... dziewczyny co bierzecie na ból...można łyknąć jakiś apap albo co... ja się męczyłam pół nocy bo u mnie tylko ibuprom max w szufladzie... rottana mnie bardziej podoba się ta z panterką :)' miłego dzionka.... u mnie szaro i mokro :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Hejka:-) Rottana-mi tez bardziej ppodoba sie ta z panterka:-) druga dla mnie zbyt wyzywajaca jak na moje ksztalty:-D moje konto-ja chyba 2 razy w ciazy wzielam 1 tabl apapu jak bol glowy nie dawal mi zyc a czasami mam tak silne ze do niczego sie nie nadaje. Tez nie spalam prawie wcale dzis chyba ze strachu przed ta kontrola bo niewiem czego sie moge spodziewac,czy i o ktorej przyjada jakby co. Tak wiec dzis mam dzien gnicia w lozku a jeszcze tv mi dzialac nie chce niewiem czemu a naprawic nie potrafie:'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek moje konto---> mi p.doktor mówiła że jak już mnie tak na prawde głowa boli to jedną tabletke ibupromu mogę wziąć. ale staram się tego nie robić i wole wziąc paracetamol. była u mnie położna. wspominała o hartowaniu sutków. ale mówiła że już się nie robi tego tak jak kiedyś że polewało się wodą naprzemiennie z zimną i ciepłą, ani żeby nie trzeć ręcznikiem albo co tylko jak będę smarować piersi kremem to delikatnie je przymasować całą dłonią. agusia---> będzie dobrze. nie denerwuj się. ewentualnie zacznij jak zapukają do drzwi:P hihi ja przed ciążą miałam ładną figurę, piersi duże (naturalne) :P i mam nadzieję że wróce do niej po ciąży z Bartkiem. z reszta przed ciąża z Wiktorią też miałam ładną figurę i po ciąży zgubiłam wszystko bez problemu a nie ćwiczyłam. ja lubie sexi ubranka:) do tego legginsy, bucik na obcasie i o to jestem sexi mama:D a co do porodu to tak mam nadzieję że do świąt się rozsypie. nadzieję zawsze można mieć:P hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamówiłam sobie oby dwie te sukieniunie. tylko mam do was pytanie jako że raczej rzadko zamawiam przez allegro dobrze rozumiem że skoro dzisiaj zamówiłam to kiedy powinna być? bo w ciągu dnia wysyłaja i co dalej? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana - aa pewnie skoro lubisz to bardzo dobrze że wzięłaś dwie :D będziesz miała do wyboru i na inne okazje :) słuchaj jeśli zapłaciłaś im odrazu przelewem to jutro najpóźniej powinni wysłać no i jeśli do priorytet to w czw powinnaś mieć paczkę. chyba że brałaś za pobraniem to być może już dziś wyślą (choć bardziej liczyłabym na jutro) i wtedy będziesz miała już jutro :) teoretycznie bo to jeszcze od poczty zależy... moje konto - ja sobie teraz w to moje przeziębienie wypiłam apap c bo tak też mnie głowa bolała, najbezpieczniej czyba apap czy paracetamol bo to to samo... agusia - będzie dobrze, nie denerwuj sie!! daj znać czy u ciebie też byli czy nie :) u mnie piękna pogoda, zaraz idę sie przejść z mama na cmentarz bo mój śpi po nocce i nawet tv włączyc nie moge... mnie dziś synuś obudził kopniakami w pęcherz :D wogole dobrzemi sie spało dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do moich cycuszków to własnie zawsze miałam małe B... i do tego figura bardziej puszysta niż szczupła więc cieszyłam sie że w ciąży chociaż piersi mi urosną i wiecie co?? urosły ale nie jakoś spektakularnie :D widocznie ma tak być... pewnie tak jak Rottana pisałaś podczas karmienia jeszcze trochę urosną ale szkoda że już takie nie zostaną :P a też jestem ciekawa jak to będzie ze zgubieniem kg po ciąży... u mnie w rodzinie wszyscy raczej zeby być szczupli sie odchudzają więc czuję że bez dietki i ćwieczen sie nie obędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola---> wzięłam płatność przy odbiorze, przesyłka pobraniowa priorytetowa. człowiek nie zamawia i nie wie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×