Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

rottana widzę że faktycznie zdenerwował Cię ten twój:(może sam zajarzy ze masz o to focha i pierwszy przystąpi do działania:)no od 4 miesięcy post to faktycznie długo.....czas działać:)Myślę że seksik spowodował by skurcze bo to już przeciez poród na dniach:)Ja właśnie z tego powodu poniekąd unikam seksiku żeby wytrzymać do nowego roczku....ale z drugiej strony też mam jakieś nieuzasadnione obawy. viola tak jak już rottana pisała twój organizm zaczyna pomału przygotowywać się do porodu:)już wkrótce zaczniesz nam opowiadać o swoich skurczach i innym samopoczuciu:) dzwoniłam dziś do rejestracji gdzie moja gin przyjmuje i niestety dziś też jej niema.Jestem trochę w stresie ale przeczekam jeszcze wekend a potem zgłoszę sie do niej do szpitala(jak przetrzymam wogóle ten wekend)hehe miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka - bardzo ładny wózek, głęboki podobny do mojego, spacerówka trochę inaczej zbudowana. ale ile gratisów możesz wybrać: fajny ten termometr czy mata edukacyjna :) za tą cenę myślę że warto - tylko poczytaj sobie jeszcze opinie na necie o nim. ja naparu z liści malin w końcu nie pije bo go nie zakupiłam jeszcze... kamilki, rottana - wiem wiem że to już coraz bliżej :) jak ja zacznę pisać o moich skurczach wy pewnie będziecie już po wszystkim = ale ten czas zleciał!! ale z wami na forum jakoś szybciej i raźniej, zawsze można zapytać o coś co nas nurtuje i wyżalić na swoich mężczyzn :D ja już po spacerku, chodzę w tempie żółwia :P kupiłam jeszcze jednen kaftanik i krem Linomag z tlenkiem cynku do pupci. aa i byłam po wynik na paciorkowca - na szczęście nic nie wyhodowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 2-01 ide do tego szpitala, a co oni postanowia to nie wiem, moze tego samego dnia mnie wypuszcza ? jesli bedzie za wczesnie. okaze sie pewnie po badaniach. ktg nie malam robionego, na pewno zrobia, te moje cisnienie moze im podpowie, ze trzeba, nie wiem, okaze sie w srode, boje sie i mam stresa :) Ja wczoraj sie pozarlam ze swoim, ze juz mowilam, ze to koniec, nie dam nazwiska jego mojemu dziecku itp :) ale juz mi przeszlo hehe Zadnych skurczy nie odczuwam, a dzis caly dzien prawie spalam, mam dzis dzien konia, w koncu moglam sobie odpoczac, a i z psem na razie mam spokoj, matka mojego sie nim zajmuje, w koncu zrozumieli, ze nie moge juz wychodzic z tym bydlakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09..........3lata........25.12.12..............40. ......dziewczynka rottana............6............30.12.2012............40. ...........chłopiec Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............39........... chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 39........... .chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............34 ...........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........34.. .....dziewczynka moje konto .......6............22.01.2013.............35......dziewczyn ka lika1987.............7...........30.01.2013............35 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2..........10-.02.2013........... 32.......dziewczynka mini93............................12.04.2013............2 3.......dziewczynka. anusiak181........1..............29.04.2013...........20. ..........chłopiec qazwsx1991.......1.............03.05.2013............22.. ..dziewczynka MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :* po dlugiej nieobecnosci ... Musialam dojsc do siebie... 21.12 urodził sie moj synek Oskar :)) waga 3660 wzrost 53cm ;)) 10pkt Apgar. ;)) Tydzień temu w czwartek pojechałam do lekarki na kontrole po tym szpitalu bo mialam zalecenie zeby skontrolowac po tygodniu od wyjscia..chciala mi zrobic to badanie na paciorkowca a jak weszlam na fotel to ona do mnie ze nie ma co mi tu robic bo ja na dniach urodze,wziela mnie na ktg i okazalo sie ze mam skurcze wiec wyslala mnie do szpitala na porodowke i tak od 19 lezalam sobie i skurcze sie poglebialy ok 5 rano przyjechal moj M i wtedy juz sie tak konkretnie zaczely ze sie zwijalam z bolu,podali mi dolargan bol minal i zasnelam na ok 2h kolo 9 przeniesli mnie na porodowke rodzinna tam przebili pecherz i sie zaczelo... o 11.25 synus byl na swiecie :)) Wrazenia...bol jak nie wiem...ale najwazniejsze ze synus zdrowy, spi sobie teraz w lozeczku i strzela takie miny ze nie do wiary hehe :P Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09..........3lata........25.12.12..............40. ......dziewczynka rottana............6............30.12.2012............40. ...........chłopiec Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............39........... chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 39........... .chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........34.. .....dziewczynka moje konto .......6............22.01.2013.............35......dziewczyn ka lika1987.............7...........30.01.2013............35 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2..........10-.02.2013........... 32.......dziewczynka mini93............................12.04.2013............2 3.......dziewczynka. anusiak181........1..............29.04.2013...........20. ..........chłopiec qazwsx1991.......1.............03.05.2013............22.. ..dziewczynka MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda< br /> Papi88............21.12.2012.....3660.......53......Oskar......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papi----> !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! o kurcze gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale mały wielki maluszek ci się urodził:P i to najlepszy dowód że możemy z kamilki zostać w tyle:D:D:D na święta byłaś już w domku? czy w pierwszy dzień świąt dopiero cie puścili czy jak? jak tam karmienie ci ci idzie?? opowiadaj piękna opowiadaj:P głodek---> wątpie żeby teraz odrazu wywoływali poród, no chyba może ze wzgledu na twoje ciśnienie... ale wątpie jeżeli z maluszkiem nic sie nie dzieje. nie strachaj się:) co ma byc to będzie i nic tego nie zmieni a denerwować się nie możesz!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papi-gratuluje! Usciski dla was! Jak ja Ci zazdroszcze maluszka. Bolu nie zazdroszcze ale najwazniejsze ze Oskarek zdrowy. Az sie przerazilam z lekka bo mialas rodzic przedemna wg tabelki. Buziaki dla was i opowiadaj w wolnej chwili jak tam opieka nad maluszkiem itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypuscili mnie dopiero w piersze swieto bo maly dostal zoltaczke i musial sie naswietlac,takze na wigilie rodzinka musiala do szpitala przyjechac hehe :P Karmienie na poczatku ciezko,sutki bolaly ale smaruje bepanthenem i jest ok, musze troche sciagac w pojemniki bo czasami cycki tak bola i sa twarde, najwazniejsze ze pokarm jest :) co do opieki to piersze dni w domu ciezkie :P trzeba bylo wszystko ogarnac, dopiero kolo 14 sie ubieralam hehe ale juz dzis bylo normalnie wkoncu ;)dochodze do ladu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papi - GRATULACJE Kochana!!!! Ale super - masz już synusia przy sobie. a jaki duży sie urodził :D :D jakbyś chodziła do terminu to byłby 'wielki' :D najważniejsze że zdrowy i silny :) ale musiałaś być zaskoczona jak ci gin powiedziała że na dniach urodzisz... no wyobrażam sobie że pierwsze dni są ciężkie do ogarnięcia ale i tak szybko ci poszło :) a używasz tych nakładek silikonowych na sutki do karmienia?? czy dajesz radę bez??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papi gratuluje rozpakowania sie i szczesliwego porodu, kurcze ty mialas rodzic 2 tygodnie przede mna wedlug tabelki a tu miesiac przed terminem ale numer. My tu czekamy na rottane i kamilki a tu taki psikus :D mnie kurcze meczy to cholerne swedzenie pochwy dopiero wczoraj zaplkiowalam sobie pierwsza tabletke lactovaginalu jak nie pomoże mi przez weekend ide do lekarza chyba ze nie wytrzymam to do szpitala pojade. Najgorsze jest to ze moj gin na urlopie jest wiec bede musiala do innego isc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papi ale niespodziankę nam zrobiłaś:)Gratulacje Kochana....cieszę się,że z wami wszystko ok i że poród sczęśliwie zakończony:)Masz już synusia koło siebie:)Teraz tylko opieka nad małym i karmienie:)Zazdroszczę....ja i rottana dalej czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super Papi, gratulacje!! niech sie zdrowo chowa dzidzius, dzielna dziewczyna z Ciebie:) miesiac wczesniej to chyba sporo co?? czy nie?? ;p ja sie nie znam najwazniejsze ze wszystko ok:) jeszcze raz gratuluje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale i tak duzy chlop z niego jak na miesiac przed porodem :) moj to by mial moze ze 3 kg max jesli nie mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsx1991
lilka 1897 wózek super też mam taki ale kupiłam używany za 500 zł ale est jak nowy, nie widać śladów używania. ale na pewno bedziesz zadowolona bo jest super, te koła i wogóle, super się prowadzi. Papi88 SERDECZNE GRATULACE:) ja już się nie mogę doczekać aż moją Córcie przytule. waży już pół kilograma, wczoraj byłam na USG. wszystko jest ok:) pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsx1991
ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09..........3lata........25.12.12..............40. ......dziewczynka rottana............6............30.12.2012............40. ...........chłopiec Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............39........... chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 39........... .chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........34.. .....dziewczynka moje konto .......6............22.01.2013.............35......dziewczyn ka lika1987.............7...........30.01.2013............35 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2..........10-.02.2013........... 32.......dziewczynka mini93............................12.04.2013............23.......dziewczynka. anusiak181........1..............29.04.2013...........20. ..........chłopiec qazwsx1991.......1.............03.05.2013............23.. ..dziewczynka MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda< br /> Papi88............21.12.2012.....3660.......53......Oskar ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazwsx jak bym miala kupowac za wlasne pieniazki to pewnie tez bym szukala uzywanego, ale bryke mi brat sponsoruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsx1991
no niby tak:) mi moi rodzice kupili łózeczko i materac i też wybrałam droższe i wypasione:) no a wózka nie chciałam nowego bo sie nie opłaca, wiadomo że ciężko dostać w dobrym stanie ale mi się udało w bardzo dobrym kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie parzylam uzywane w moim regionie ale jest tylko jeden model i bez fotelika i do tego czerwony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papi gratulacje :) ale fajnie.... najważniejsze że zdrowy chłopisko :) ale serio jak byś do terminu donosiła to by ze 4.5 kg ważył :P ale fajnie :) my tu na rottane czekamy i na kamilke a tu taki psikus :) zdrówka no i opowiadaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche uaktualnilam swoj status:) ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09..........3lata........25.12.12..............40. ......dziewczynka rottana............6............30.12.2012............40. ...........chłopiec Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............39........... chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 39........... .chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........34.. .....dziewczynka moje konto .......6............22.01.2013.............35......dziewczyn ka lika1987.............7...........30.01.2013............35 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2..........10-.02.2013........... 32.......dziewczynka mini93............................12.04.2013............2 3.......dziewczynka. anusiak181........1..............24.04.2013...........23. ..........chłopiec qazwsx1991.......1.............03.05.2013............22.. ..dziewczynka MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda< br /> Papi88............21.12.2012.....3660.......53......Oskar ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsx1991
hej Anusiak181 mam pytanie czy twój termin porodu na 29.04.2013 jest tym wg miesiączki czy wg usg. ja mam dwa terminy, jeden na 28.04.2013 a drugi na 03.05.2013. ciekawa jestem czy czasem nie jesteśmy tak samo w ciąży:) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry widze ze sie weekend zaczal i cisza na forum jak makiem zasial. Moze kamilki i rottana na porodowce juz leza :) Ja to myslalam ze dzisiaj w nocy juz zaczne rodzic tak sie wkurzylam. Moj mial wczoraj wychodne z kolefami mialo byc spokojnie a wrocil nachlany jak cholera do domu o 2 w nocy. Nic nie kontaktowal. Teraz spi a ja tylko czekam az wstanie. Dostanie wtedy za swoje! Ja sie jeszcze szwedam po mieszkaniu w pidżamie bo zasnelam z nerwow dopiero po 3. Śnilo mi sie dzisiaj ze przyszedl mi wózek do domu ale razem z tym wozkiem bylo multum jakichs gratow dorzucone. Jakies łyzki, podklady poporodowe, zabawki, miski itp. Nawet expres do kawy sie znalazl :) tylko do wozka sie nie dokopalam bo mi tel zadzwoil i sie obudzilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Hej dziewczeta Widze ze nie jestem juz sama w tabelce pt mamusie :-) Pappi gratuluje kawal chlopa urodzilas jak na ok 4 tyg przed teminem jak tam maly w domu? Jak przesypianie nocy? Duzo placze? Duzo spi? Pamietam ze najgorsze w domu byly pierwsze 2tyg chodzilam wtedy nieprzytomna U nas pojawily sie wieczorne problemy z gazami mala wieczorami placze bo nie moze sie wypierdziec :-) no i kupki 2 dni nie robila :-) a poza tym to git wazy 6 kg mierzy ok 63 cm i ladnie noc przesypia- rozpiescza pod tym wgledm nas bo zasypia o 23 spi do ok 9 z przerwa o 5 rano na zmiane pieluchy i zarcie Pozdrawiam wszystkie oczekujace cieszcie sie ostatnimi chwilami w dwupaku bo pozniej bedzie ostra jazda :-) i niekiedy troche zatesknicie za tymi czasami ciazowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny....jak mija wekend?? ja w prawdzie nie na porodówce ale byłam u lekarza ogólnego i angina u mnie.Dostałam antybiotyk i bardzo się go boję.....ale nie mam wyjścia.Ciekawe kiedy dzidzia na świat będzie chcieć przyjść....obym zdążyła się wyleczyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka - no to widzę że raz na któryś dzień musi się jakiś z naszych menów 'nawalić' bo by było za spokojnie :D u mnie też ostatnio były przeboje... i też masz tak jak ja - zasypiam dopiero jak mój wroci i uśnie a wcześniej z nerwów to mnie nosi... najgorsze że ja zawsze swoje muszę wykrzyczec wtedy jak on przyjdzie a on i tak na drugi dzien nic nie pamięta :P mamucha - to macie rzeczywiście kochaną córeczkę jak daje sie wam tak wyspać, iekawe jak to będzie u nas :) a w tabelce to myślę że już niedługo będzie nas coraz więcej rozpakowanych - nadal czekamy i korzystamy :P chociaż ja to za długo siedzieć i nic nie robić to nie umiem, zawsze coś znajdę :D kamilki - angina????? i to na sam koniec... kurcze co za pech, ale lepiej wziąć ten antybiotyk żebyś wykurowała sie do przyjścia malutkiej na świat... A ja dziś z rana miałam seksik :P :P co prawda króciutki ale zawsze :D chyba mojego przekonał opis który miałam ostatnio pod suwaczkiem na pulpicie: że do seksu nie ma żadnych przeciwwskazan he he :) ja już chałupkę ogarnęłam, teraz idę umyć naczynia (że też nie mam zmywarki :) ) a popołudniu wpadają znajomi rottana a co tam u ciebie?? u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja dopiero po świątecznej przerwie a tu sie dzieje , ze ho ho:) mi minęło nawet przyjemnie , nawet nie bylo tak zle jak myslalam , ostatnio zakupy , wyprzedarze,kupilam juz malutkiej ciuszki do szpitala , wanienkę , kosmetyki , pampersy ,sobie do szpitala potrzebne rzeczy, brakuje tylko lozeczka i drobnych pierdol , no i ciuszki ale o tym nie mysle, bo babcia z dziadziem chca kupic, wiec ja tylko zaopatrzyłam sie do szpitala.w kazdym badz razie mam prawie wszystko i bedzo sie ciesze . A to moj wozeczek http://www.mothercare.ie/mothercare-trenton-deluxe-complete-pram-and-pushchair-travel-system-mira.html lilka Twoj tez fajny , ja nie lubie zielonego koloru ale sam w sobie bardzo fajny, i odpoczywaj organizm zbiera chyba sily do porodu papi-- GRATULUJE synek DUUUZY!!!!! ale i zdrowy!! to musisz byc przeszczesliwa i wczesnie do szpitala Cie wzieli ! spoko bynajmniej mials dobra opieke z tego co wnioskuje:) mamuch ---- córeczka tez Ci fajnie rosnie :) Teraz czekane na nastepne wiesci .... Zona kuzyna urodzila w Boze Narodzenie tez tylko miala cesarkę, bo ''dlugo '' rodzila . Pytam sie to ile??/ Az 2h!!!!! hehehe..... nie ma to jak znajomosci , ale wcale to nie jest dobre , dziwie sie jej no ale chyba z tych delikatnych :)kurde a w tym samym szpitalu kolezanka rodzila z dwie doby nie chcieli zrobic tej cholernj cesarki a blagala i dziecko sie juz bez tentna uradzilo , teraz juz ok ale co ona przeszla....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań.....termin porodu.....tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09..........3lata........25.12.12............40. ......dziewczynka rottana............6.........30.12.2012............40. ...........chłopiec Głodek 86.......2lata.......03.01.2013............39........... chłopiec viola150...........8........ 06.01.13.............. 39........... .chłopiec agusia18204.................20.01.2013...........34.. .....dziewczynka moje konto .......6........22.01.2013.............35......dziewczyn ka lika1987.............7........30.01.2013............35 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2......10-.02.2013........... 34.......dziewczynka mini93.......................12.04.2013............2 3.......dziewczynka. anusiak181........1..........24.04.2013...........23. ..........chłopiec qazwsx1991.......1............03.05.2013............22.. ..dziewczynka MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda< br /> Papi88............21.12.2012.....3660.......53......Oskar ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja jeszcze w 2 paku:) była u mnie dzisiaj położna a tak po za tym to leże i się lenie... nudy dzisiaj nie ziemskie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×