Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu....tydz. ciąży.......płeć.. justa5jfk...........0............27.01.2013..........41. .....dziewczynka mini93........................19.04.2013............35... ....dziewczynka anusiak181........1...........24.04.2013...........23. ..........chłopiec qazwsx1991.......1...........01.05.2013............32.. ..dziewczynka june_mommy.......1............22.06.2013..........20... ...chłopak masiaczka..........0............04.04.2013............28. . .... chłopiec MAMUSIE: Nick..... miasto...data ur.....w/w urodz.....w/w aktualne....imie mamucha83, ...W-wa 18.10.2012,..2600/51...65/7100......Matylda Glodek 86,.... W-wa, ...07-01-2013, ....5400...............Bartosz Papi88................21.12.2012.....3660.......53....... ... ..Oskar kamilki09.............06.01.2013.....3750.......58....... ......Zuzan na moje konto..........08.01.2013.....3630.......54.............Mary sia kropelka6983........09.01.2013......3450......54......... ...Piotruś rottana..............12.01.2013......3600.......57....... ......Bartos z viola......Trzemeszno ....18.01.2013......4900/57.... 5250.......Filip Agusia18204.........30.01.2013......4040......57......... .....Natalia lilka1987........Lublin....05.02.2013.....3540....55..... . ........Kubuś brzoskwinka2220..Dublin ..14.02.2013..3788...50......Julka Mamucha i mnie tez to wkurwia, ze poza opieka nad dzieckiem praktycznie nie mam dla siebie czasu-na odpoczynek,no chyba ze wychodze to wtedy ktos jets z Bartkiem, ale wtedy nie odpoczywam tylko ide np na fitness albo do sklepu. a tak sprzatanie/robienie obiadu i ciagle cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tu o seksie ze mnie jeszcze leci wiec dupa, malo bo malo ale cos sie tam saczy, a najabrdziej mnie wkurza to ze musze podpasek uzywac bo ich niecierpie !!!!!!!!!!! Ja robilam test z moim i dalismy Kubie w sobote butle ze sztucznym mlekiem, kupilismy Enfamil czy jakos tak... maly wypil 30 ml po czym ulewal na prawo i lewo po czym po jakichs 15 min wyzygał wszystko na siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec zaczne od wizyty w szpitalu wszystko zalatwione , nie musze placic , tylko potrezbowali dowodu ze mieszkam to ponad rok wiec dalam rachunek potwierdzajacy adres papiery ze skarbowego i umowe na mieszkanie , skasowali zadluzenie!!!!!!!!!!!!!! kamien spadl mi z serca Rottana co do spiworku mamucha ma racje fikac moze lepiej niz pod kocykiem a i jak wezniesz do cycka w nocy to ma stala temperature a tak z pod kolderki trzeba wyciagac a sami wiecie ze czuje sie roznice temperaturyjak sie wyjdzie , wiec ja tez polecam mam dwa , kolderke wyciagnelam i od razu schowalam , spi czasem w rozku i albo pod kocykami opatulona bo ona znow lubi ciasno miec , pod kolderka bym sie bala ze sobie nosek przykryje albo co a tu nie ma szasn:) rottana pytalam o fajki nie tak o zapach z ust :) tylko , ze nikotyna przenika to pokarmu , poczytaj sobie (oczywiscie nie pomysl , ze Cie oceniam - bo tak nie jest):) mam nadzieje , ze tak tego nie odebralas , lilka ladny maluszek Ja dzis kupilam emolium , do mycia i smarowania, podobno lepszeod ojlatum , powiem wam czy dziala po paru kompielach, tak mi kobita doradzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka---> no to zeczywiscie kamien z serca;-) wiem ze powinnam zucic no ale coz... nawet w ciazy palilam. przezucilam sie z czerwonych na suuuper lajty linki. oczywiscie probowalam rzucic ale niestety udalo mi sie tylko to no i ograniczylam tez bo nie pale az tyle co przed ciaza. a wiec i to jest dla mnie sukces;-) w cale sobie nie pomyslalam ze mnie oceniasz;-) staram sie jak moge tylko byc dobra mama ale niestety tego nalogu jakos nie moge sie pozbyc:-/ mmm jesli chodzi o strach to tez sie nie boje bo znam wiele.kobiet palacych itd i moja matka tez ze mna w ciazy palila i po ciazy i jakas opozniona to ja nie jeatem patrzac jakby to moglo wplynac na przyszlosc Bartka i tak samo moja szwagierka czy moj men:-D bo mowia ze dzieci matek karmiacych maja problemy z koncentracja itd itp. lilka---> slodziutka;-) no to lepiej odrazu przezuc sie na inne mleczko. bo jak juz raz jej nie podeszlo to pozniej moze byc tak samo i kolek moze doatac wiec lepiej nie ryzykuj. ja sqojemu dzisiaj jeszcze nie dawalam mm. dzisiaj takie mozliwe odstepy ma w jedzeniu wiec wole dawac swoje. wykapany wlasnie lulka ale zjadl tylko z jednego cyca to podejzewam ze szybko sie obudzi. ale znowu zaczol srac na maxa:-D prawie co karmienie albo co 2 jest kupa:-D nic dziwnego ze taki glodny:-D co zje to i zaraz oddaje:-D:-D viola---> jesli chodzi o bole miesiaczkowe to moze byc roznie. moga ci sie zmniejszyc ale moga sie tez zrobic bardziej bolsne. nigdy nie wiadomo... mi tez juz sie chce bara bara ale jakos nie moge sie za to zabrac. przede wszystkim dla tego ze musze sie pozasnie wygolic a nie mam kiedy za bardzo bo wiecznie mama jest potrzebna akurat jakbym mogla miec chwile dla siebie. wykapac nie moge sie pozadnie a co tu jeszcze o depilacji mowa... ale w koncu sie ogarne mam nadzieje;-) mamucha---> nie no spiworki to na pewno super sprawa ale moj nie jest az taki cieplo lubny. jak spi w dlugim rekawku to nie raz jak bralam go do karmienia to az spocony jest... wiwc dziaiaj polozylam go w body na dlugi rekaw i skarpetkach to nawet jak sie rozkokosi to powinno byc git;-) brzoskwinka---> twoja jeszcze lubi byc "skrwpowana" ? moj jak poczul wolnosc raczek i nozek to ni hu hu zeby lezal zawiniety w kocyk:-D oczywiscie uwalnialam go stopniowo najpierw z jedna raczka. pozniej druga raczka. pozniej na lozku calkiem rozkokoszony sobie lezal i mu sie spodobalo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez musze zakupic oilatum albo te emolium. Przyszlam z "plaskiego brzucha" Boze jak ja nie mam kondycji, swojej dupy nie moglam podniesc, rece i nogi mnie bola, ale mam nadzieje, ze beda jakies efekty :) Wrocilam do domu, malego wykapalam, dalismy butle i od razu padl jakos. przy jedzeniu nie byl spokojny, wierzgal nozkami i rekoma, poplakiwal, nie wiem co sie stalo, w koncu wyjelam butle z ust i zasnal po chwili :) Moj tez lubi i sie uspokoaja od razu jak ma gola pupe :) bez pamperaka i sobie nozkami rusza na prawo i lewo, od razu usmiechniety, wiec chyba wszystkie dzieci tak lubia :) moze zrobimy zjazd mamusiek z dziecmi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas mala spi od ok 20 a ja na polsacie ogladam avatara :)kocham ten film kurde po tych zupkach zw z marchewka ma maly proble z kupa prezy sie caly dzien a doiero na wieczor robi musze troche marchwi odsunac brzoskwinka- super ze sie wyjasnila sparawa ze szpitalem bo tyle kasy piechota nie chodzi :) glodek- spoko ja i jutro moge sie spotkac :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka - no to super że się wszystko wyjaśniło :) rottana - ja to idę się wykąpać a w tym czasie mój wieczorkiem synusia pilnuje żeby sie nie obudził i wtedy mam czas na depilację i nawet na dłuższe 'postanie' pod ciepłą wodą :D mój synek też śpi jeszcze w rożku... ja go tak jakoś wolę w nim układać na noc ale w dzień już go nie używamy. no chyba że przesika się i rożek przy okazji to wtedy nie mamy wyjścia i śpi bez :D Filip śpi już od godzinki, usnął przy butli i tylko czasem sobie pokwęka w łóżeczku a jak właśnie mam zamiar iść się wykąpać i potem oglądać 'lekarzy' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodek - hehe ja też jestem chętna ale obawiam się że ciężko będzie sie nam wszystkim gdzieś zjechać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzec 2013
Cześć dziewczyny widzę że wy już po :) ale wam zazdroszczę ja mam termin na 20,03 ale jak to się rozwinie to nie wiem :) szczerze to już bym poszła bo mam dość tego dużego brzucha;/ ale 3mie mnie te roczne macierzyńskie zeby się załapać... a powiedzcie miałyście na końcu ciąży że tak powiem stany depresyjne? bo ja nie wiem co sie teraz ze mną dzieje cały czas mi sie płakać chce i wszystko mnie denerwuje :/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka sliczny rumiany chlopaczek:)) lilka ja tez czasem daje enfamil jak widac ze jest mocno niedojedzony, ale u mnie dobrze toleruje brzoskwinka ja tez ostatnio zauwazylam ze moj lubi ciasno miec. owijam go w koc i zasypia, nawet sie zastanawialam nad kupieniem takiego rozka-becika bo w kocu sie rozkopuje ojoj kamilki jaka sliczna dziewczynka:D marzec ja mialam tak przez chwile. jak kupilismy lozeczko to ono mi sie wydawalo takie wielkie i za kazdym razem jak na nie patrzylam to mi sie plakac chcialo ze nie dam rady bo pewnie obowiazki i odpowiedzialnosc zwiazana z dzieckiem tez bedzie wielka. ale to trwalo tylko chwile u nas noc ok, o 8 juz bylam w formie co mi sie nie zdarza. ale wczoraj...maly od 12 w poludnie az do 23 nie zasnal ani razu! caly dzien. wieczorem zrobil troche zielonej kupy a dzis idziemy na szczepienie, zapytam o to kupsko lekarza, cieawe czy bedzie mocno plakal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem padnieta maz chory wiec nie daje Julki Jemu i musialam w nocy sama sobie radzic a byla noc straszna.... nie spala pol nocy nawet nie wiem kiedy zasnełyśmy odlozylam ja do lozeczka ok 3 rano byla tak padnieta ze na jedzenie nie mogla ja wybudzic . wiec sobie darowalam i sama wstala ale nawet nie miala soly jesc tyle co wzykle bo zaraz zasnela przy jedzeniu. i mysle o to bedziemy spac do 10 rano a tu d**a 7 a Ona nie spi;/ polezala sama w lózeczku a od 8 na nogach poszabym spac ale tylemusze zrobic , ze szkoda mi dnia ;/. J apolecam rozek z usztywnieniem , jak dla mnie genialny , nawet wczoraj dokupilam drugi bo jak piore pierwszy i nie mam go to dla mnie zle jest. Malutka stabilnie na tym lezy , kregoslup ma prosty i jak na tym lezy jest spokojniejsza niz na rekach mniej sie meczy bo moja niunia wije sie jak waz i jest strasznie silna glowe na prosto skubana trzyma . mam bez usztywniacza tez to straszny ten rozek jak w kocyku wiec nie warto. czasem i bez rozka oczywiscie lezy ale nawet jak ktos przyjdzie w gosci to w rozku nie boje sie dac na rece , niedoswiadczonym kolezanka i nie ma stycznosci z ich perfumami i obcymi bakteriami , bo jak przyszla zobaczyc Ja znajoma Irlandka i wziela ja tak po Irlandzku hehe na prosto od razu oni tu sie nei pitola to jak poszla ,to Julka cala byla w brokacie!!! znaczy jej buzka . apropos Irlandek to one tu na zakupy , tak na lajcie , na spokojnie ida z trzydniowym noworodkiem !!!! w szpitalu jakwidzialam ja je trzymaja to myslalam ze zawalu dostane dwa dni dziecko ma a ona juz Go na siedzaco posadzila , trzymala plecki ale sam fakt . A jesli chodzi o spotkanie , bylo by fajnei ale ja sie chyba nie pisze;/ mam do Was najdalej :)niestety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka1987, kamilki09 -> piękne dzieciaczki :-) qazwsx1991 -> cieśń nadgarstka? hmm, śmiesznie brzmi ;-) z tego co poczytałam, to chyba niewiele mogę zrobić. Dodatkowo zauważyłam, że mam problem z chwytaniem (zdarza mi się nie trafić w to, co chce chwycić, a co normalnie widzę) i nieraz obleję się tym co piję, ale myślałam, że jest to związane ze zmianą środka ciężkości. brzoskwinka2220 -> dobrze, że skończyło się tak bezboleśnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj w nocy o 1,35 moje malenstwo sklonczylo miesiac :D Viola- jak moj maly spi to tez bym mogla zrobic sobie drzemke ale zawsze cos wynajde sobie do roboty, taka juz nasza natura :) brzoskwinka- dobrze ze sie wyjasnilo bo bys miala niemaly wydatek, a co do opieki angoli i irlandczykow nad malymi dziecmi to znajomi mi ostatnio wspomniali, ze jak byi w anglii w pracy bo jezdza tam co rok to wlas ie znajomi ich szefa takie podejcie mieli do dziecka. Tygodniowego maluiszka w nosiedlku w pole wiezli i normlanie w kabinie w traktorze, a dziecko faktycznie pod pachy, na siedzaco na kolano okrakiem i na glowke nie patrzyli nawet. Ale mowili ze akurat to jest plus bp dziewczynka juz w 7 mcu zycia normalnie chodzic zaczela bo sie jej kregoslup umocnil. godek- moj maly tez z golym tylkiem lezy i sie smieje :) a co do zjazdu hmmm fajny pomysl ale trzeba by to przemyslec i dopracowac :P kamilki- wyslalam ci zaproszenie na FB :) kropelka- ja tez przed porodem bardziej sie stresowalam ze nie dm sobie rady z malym, niz samego porodu :P kurcze a ja ani razu nie uzylam becika dla malego a mam dwa kupione jeden z usztywniaczem a drugi bez. Dziewczyny jak wam sie konczylo krwawienie, to tez wam sie lał taki blado różowy śluz? Ja juz nawet nie wiem jak okreslic ten kolor. Czasami jest z domieszkami krwi takiki cienki mi niteczkami. To sie dzisiaj rozpisalam :) w koncu mialam chwilke zeby spokojnie usiasc do kompa. Maly noc przespal ladnie. Pobudka co 3 godziny. Teraz zasnal ale sie wybudza chyba kupa w pieluszcze jest bo zasnal w bujaku i jak go przekladalam to poczulam smrodek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maly zasnal wczoraj po tej butli od razu po 20 i znowu nam zrobil pobudke przed 3 i nie chcial spac heh nie wiem co sie jemu odkrecilo. wzielam go na przewijak, a on sie smieje hehe przewinelam, wzielam na rece i niby usnal, polozylam do lozeczka i oczy otwarte, ale zostawilam, pokokosil sie i w koncu zasnal chyba za jakies pol godz i potem gdzies do 7 i ze mna w lozku potem pokimal. mamucha jeszcze zrobi sie troche cieplej i sie spotkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) no ja też jakoś nie mogę spać w dzien, muszę być mega zmęczona albo chora... nie umiem usnąć jak jest widno :P tyle rzeczy do zrobienia :P teraz padam trochę wcześniej bo dużo rzeczy robię, mąż wymyślił że się przeprowadzimy moze w sobotę więc już mam zdarte ręcę i pazury bo trzeba sprzątać w nowym domku... on w pracy więc ja zasuwam... jutro przyjedzie koleżanka mi pomóc... już w sumie bym chciala być na swoim :) moja mała teraz w łóżeczku leży zapatrzona w karuzelę :P zaczyna do niej cosik stękać :P i wogóle coś zaczyna mi się ślinić.... chyba przez to że coraz częściej jakieś dzwięki z siebie wyrzuca :P fajnie tak patrzeć na nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy wasze pociechy ok po 17 robia sie marudne? Bo Matycha niemilosiernie, troche sie przespi ale nie za dlugo, troche sie pobawi ale to tez nie do konca, troche zje ale nie ma ochoty na mleko ani na zupke ani herbatke itd :) i tak do wieczornego wietrzenia dupy :) lilka mnie nie zaprosila na fejsie....jak cos znajdz u dziewczyn Karolina K....ska mam zajebiste czarne wlosy, ktore dobrze widac na foto :PPP Wogole widze u malej mega postep- probuje juz lapac zabawki, probuje siadac, juz wyglada jak takie dziecko a nie dzidzius no i caly czas rudzieje, slini sie i raczki w buzi trzyma :P widac po jej zachowaniu ze juz bardziej kuma rzeczywistosc i jest juz z nia fajny kontakt tylko np nie smieje sie w glos- probuje ale wychodzi jej takie gulganie- jak jest z tym u waszych maluchow? bo to potrafi sie wczesnie pojawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz po szczepieniu. ,aly plakal ale szybko sie uspokoil i teraz jest na maxa apatyczny i ospaly, caly dzien spi az sie boje nocy..i ma b.duzy obrzek nozek wasze dzieci tez mialy taka opuchlizne?jesli tak to jak sobie z tym radzilyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka- mi polozna radzila zeby na obrzek: pol szklanki przegotowanej wody- letniej dodac do tego lyzeczke sody oczyszczone i z tego wywaru zrobic oklad (ja mam to na swiezo bo mala w pt szczepiona i na raczce miala obrzek) oklad robilam z wacika nasaczonego tym wywarem i przylkeilam plasterkiem 1,5 dnia i po krzyku :) istnieje duza szansa ze maly ci przespi nocke jak tam sytuacja wieczorna? Matylda spi od ok 20 ale niewiele zjadla wiec podejrzewam ze niedlugio sie obuddzi aha i usnela bez smoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha a twoja mała już trzyma sama główkę tak konkretnie???i ile miała jak zaczełą sama już trzymać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzyma stabilnie jak ja trzymam na rekach to jedna reka pod pupa a 2-ga na plecach asekuruje ja bo ona sie jeszcze gibie :P ale glowki juz nie przytrzymuje no chyba ze spi i jest na odbijaniu.. a kiedy zaczela trzymac glowke to nie pamietam ale z tego co wiem ona dosc szybko zaczela przekladac z boku na bok bez problemu ..ja wiem moze miala miesiac- nie pamietam juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pytam bo moj za miesiac wyjeżdza na 3 miesiące i jest tez dla mnie praca na 2 miechy tylko,że z opieką nad małą jest problem bo moja siostra troszkę boi się zostać:(noi rzecz jasna niewiem czy wystarczy mi sił na rozstanie z małą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derdziak91
Ja rodziłam 12 stycznia, Alek całkiem ładnie już główkę trzyma, wiadomo że mu się giba na prawo i lewo ale nie muszę cały czas mu trzymać i jak na brzuszku leży to też trzyma dzielnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam rożek bez usztywnienia i bardzo go lubię. mój woli nosić małego bez rożka. mamucha - twoja też wieczorami taka marudna?? no to cieszę sie że nie jestem sama :) mój od 18 to prawie codziennie marudny że nie wie czego chce, niby sie zdrzemnie, za chwilę sie budzi, to trochę popije, to poleży w łóżeczku to go ponoszę ale ciągle piszczy a jak położe go na stole w kuchni i rozbieram do kąpania to jak nowonarodzony :D śmieje się, gurzy, macha rączkami i nóżkami więc niewiem o co chodzi w te wieczory :) noo twoja to już coraz bardziej kumata :D mój sie bardzo lubi uśmiechać zwłaszcza jak najedzony i przewinięty ale w głos sie nie śmieje - tylko przez sen ale wtedy to tak głośno że szok :D. próbuje już coś jakby więcej 'mówić' ale czasem tylko wqyda z siebie takie śmieszne jęknięcie :P moje konto - mój też bardzo lubi patrzeć na karuzelę i nawet dużo sie do niej odzywa :D ja jutro rano na kontrolę do gin, a potem z małym do pierwszego szczepienia no i na kontrolę co z tą alergią jego. mały śpi od 21, ja idę też już do mycia i spać. coś mu dziś ciężko było zasnąć :/ kropelka - ciekawe jak mój malutki zareaguje na szczepienie... kamilki - hmm no właśnie ciekawe jak rozstanie z małą?? dasz radę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola póki co jak patrze na nią w nocy jak mój śpi i ona też to już mam łzy w oczach....no ale to wszystko dla niej bo chcemy domek wykończyć:) niewiem czy dam radę.....ona już też taka fajna.Śmieje się,troszkę gaworzy,rozgląda na prawo i lewo.....i leżeć już bardzo nie chce tylko jak się ją na prosto nosi to jest elegancko hehe teraz wykąpana,mój daje jej mleczko i do spania.My ją nauczyliśmy tak pózno kąpać.i w sumie dobrze bo idzie spać po 22 a budzi się tak między 5:30 a 6:30:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilki- dasz rade a na dlugo ta praca w sensie ile godzin dziennie? jak mus to mus a przynajmniej ci kasiorka wpadnie. Ja bym zostawila siostrze a ona jak sie boi to bym jej "szkolenie" zrobila- razem karmienie, przewijanie usypianie i pozniej ona kilka razy pod twoim okiem a z ta glowka to spokojnie wszystko z czasem viola- moja od uraodzenia byla rozgadana strasznie "wybuchala smiechem" takim ala hiena, warczala itd :) a teraz to juz calkiem rozgadana boje sie co bedzie jak juz zacznie normalnie mowic. Bo teraz najczesciej: Ajjjjj..., lala, mumumumu,ninini(to chyba najczesciej) A wasze maluchy jakie odglosy? uciekam hiczkoka ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu taka cisza o tej godzinie....chyba maluchy niegrzeczne u mnie nocka standard, obudzila sie o 7.30 z mokrymi plecami- obsikala sie- 1-szy raz. Teraz znowu spi a ja bylam sobie pobiegac bo weszlam w 2-ga faze odchudzania czyli bardziej intensywnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj zrobil dzisiaj takie kupsko z rana ze az sobie plecy zapasudzil bo mu wyplynelo, chyba byly ze 3-4 pod rzad :P mamucha poszukam cie u kamlki bo tlko ja mam :) dziewczyny jak wyglada biegunka u niemowlaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) moje dziecko nawiedzilo. Wczoraj od 20 do prawie 1 nie spala. Nie plakala,dupa sucha,najedzona a ona oczy jak 5zl i ani myslala isc spac takze dzis jestem jak neptyk. Natalki ulubionym slowem jest-nie. Nieswiadomie to mowi ale smiesznie to brzmi jak cos sie do niej powie a ona nie. Smieje sie cala buzka ale bezdzwiecznie a glowke juz mam dosc stabilna,tylko czasem jej opada. Wczoraj tez sobie plecki osiusiala i dzis to samo.pytanie jak ona to zrobila jest dla mnie zagadka. Lilka-nie wiem jak biegunka wyglada u tak malego dziecka ale sadze ze duzo i czesto:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×