Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

kropelka- tak podpisywalm deklaracje i mamy sobie wybrac jedna z trzech Beate, Agate albo Terese. Ja chce zeby do mnie Agata przyszla, bo wedlug mnie jest najlepsiejsza:) dzisiaj jestem z nia w szpitalu umowiona na ktg bo ma dyzur akurat. A u Ciebie kto byl na wizycie? A o jakich zajeciach mowisz? Bo nam Beata nic nie wspominala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka wizyta taka normalna......mierzy ciemiączko,sprawdza bioderka,waży,patrzy do buzi,i pyta o ogólne zachowanie dziecka.Akurat moja mała zrobiła kupkę i zerkła do pampersa i stwierdziła że kupka prawidłowego koloru. dziewczyny pomóżcie.....moja mała zje 100ml mleczka i płacze,utnie chwilkę drzemki budzi się i dalej płacze.....a w nocy cały czas stęka i nie śpi....niewiem co robić.Dziś byłam na kontroli i załamka......pękła mi szwa i ogólnie mam stan zapaln i rany ropne.Jedna szwa puściła i mam maść żeby rana się sama zrosła.A boli jak cholera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsx1991
ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. agusia18204....................20.01.2013...........34.. .....dziewczynka lika1987........................30.01.2013............40 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2.........10.02.2013.......... 38......dziewczynka mini93.........................19.04.2013............30.. .....dziewczynka anusiak181........1.............24.04.2013...........23. ..........chłopiec qazwsx1991.......1.............01.05.2013............28.. ..dziewczynka june_mommy.......1............22.06.2013............20... ...chłopak masiaczka..........0............04.04.2013...........28.. .... chłopiec MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda< Papi88............21.12.2012.....3660.......53......Oskar kamilki09.........06.01.2013.....3750.......58......Zuzan na Głodek86........07.01.2013......3450......57......Bartu moje konto......08.01.2013.....3630......54......Marysia kropelka6983...09.01.2013......3450.....54......Piotruś< br /> rottana..........12.01.2013......3600......57......Bartos z viola..............18.01.2013.......4900......57......Filip< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemano viola- standard takie chlustanie :) przyzwyczaj sie pilnuj aby odbil a jak nie to przynajmniej pozniej rzymaj dluzej w pionie heehehe witaj w klubie mam z ulewajacymi malucham uciekm bo padam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilki - a może głodna?? co ile zjada te 100ml?? mój też tak czasem ma że uśnie, odłoży sie go do łóżeczka i chwila i krzyk, też niewiem czy jeszcze głodny czy co, kurcze nie mogę sie jeszcze zorientować ile mu tego mleczka dawać... a z tym stękaniem to może kupki zrobić nie może?? albo brzuszek go boli?? mój przy ostatnich dwóch kupkach też tak stękał w nocy i rano zanim zrobił, i strasznie sie prężył. to jeszcze szwów ci nie ściagali?? kurcze to rzeczywiście musi boleć - współczuje ci :( mamucha - no własnie dziś jak narazie obyło sie bez chlustania, teraz ładnie zasnął po 90ml mleczka sam w łóżeczku no ale niestety beż odbicia... trzymałam go trzymałam aż zaczął przysypiać na ramieniu to go odłożyłam na boczek do łóżeczka.. i obserwujemy no i chyba w końcu sie najadł bo zjadł o 18.30 90ml i po kąpieli o 20 kolejne 90ml i zero płaczu po odłożeniu do łóżeczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.fotosik.pl/moje_zdjecia.html dodalam 2 nowe zdjecia, kamilki chyba chciala zeby przodem byla twarzyczka :) i jeszcze 1 dodalam jak walczy z glowka na brzusiu :) Moj Bartus rzeczywiscie chyba przyzwyczail sie do rak tzn wymusza placzek. musze za to swoja mama opieprzyc, bo przypuszczam, ze jak z nim zostawala to jak zaplakal od razu go na rece brala. teraz cwaniaczek marudzi placze placze, nawet nie prezac sie, wezmie sie go na rece i od razu cisza. nie jestem z tego powodu pocieszona, bo dzis nawet na spokojnie obiadu nie moglam zjesc. nadal napina sie i czerwony robi eh i poplakuje wtedy. a ja mam coraz mniej pokarmu, tak mi sie wydaje. z rana dobra porcje sciagne po nocy, ale potem to juz jak krew z nosa leci. myslalam nawet o zmianie mleka, ale kurde w szpitalu tez dostawal bebilon i bylo ok. nie wiem czemu ma problem z tymi kupkami... juz bym chciala z jednej strony zeby byl starszy, da sie wtedy co innego niz mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktore z was karmia piersia a ktore nie? ja z jednej strony mam wyrzuty ze nie karmie, no daje troche swojego wraz ze sztucznym ale to nie to samo. wczesniej ladnie mi pokarm szedl, a teraz juz coraz gorzej, ze moze niedlugo przejde na same mm. mnie dzis troche wlasnie tesciowa zdolowala. przyszla i akurat maly marudzil i mowie, ze napina sie, robi czerwony itp. to ona, ze jej wnuczka, ktora urodzila tez niedawno przystawiala na sile swojego do piersi i w koncu ssie i nie ma problemu z kupkami, z brzuchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glodek nie przejmuj sie i nie miej wyrzutów sumienia nie kazdy moze karmic niestety , i nie z Twojej winy kurcze stalo sie jak sie stalo.Moja siostra karmila caly czas swoja piersia i tez maly mial kolki i sie prężył i takie tam , wiec mysle ze to nie jest temu przyczyna , zreszta on ma 3 latka juz i dalej ma problemy z kupka taki ma uklad trawienny . lilka to fajnie z powodu Twojego taty , na pewno milo Ci bylo czyli pierwsze lody przełamane:) dzici jednak zbliżają i trzeba to wykorzystac , bo zycie jest zbyt krótkie zeby sie kłócić, zycze dalszego porozumienia:)moj tesciu tez taki byl , ze rzadko dzwonil ( w ameryce siedzi i dodam , ze Go osobiscie nie znam , nie mialam okazji nawet poznac - wiec znam Go ze zdjciec i z telefonów) ;/ niestety ale jak wnuczka sie zbliza to tak sie chlop wczuł, ze dzwoni do Nas juz co tydzien i paczki szykuje jakies sukieneczki podobno pokupywal ,tylko smieje sie jak mu wnuczka figla zrobi i z siusiakiem sie urodzi hehehehe lilka to czekamy na wiesci z porodowki !!!!!!!! Ja jak zwykle na weekendzie u rodzicow ale to juz ostatni weekend bo za tydz raczej zostajemy w domu bo do Nich mam y 50 km wiec w razie nagiego porodu wole miec blizej do szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuuuuda na izbie zrobili ktg i czekalam 2,5 godz na lekarza bo 2 porody przyjmowal pogadalam sobie z polozna i tyle mam rozwarcie na pól opuszka i zero skurczy. Mam jechac na kolejny zapis w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka---> no to czekamy dalej na dobre wiesci:-( brzoskwinka---> u nas to nie przejdzie z moim ojcem. wygladalo to jakby chcial zrobic pierwszy krok ale najlepiej by bylo dla niego jakby pogodzil sie ze mna a z moim Pawlem nie mial stycznosci. ale to nie przejdzie. wczoraj na fb pisalismy i tylko sie wkurwilam i dalej bedzie tak jak jest... midzisiaj maluch zrobil pobudke o 6. jak do 7 nie chcial zasnac to w koncu zrobilam sobie kawe. jak zaczelam pic to mlody poszedl spac... wredny:-D wczoraj byla u mnie polozna wazyla malucha i bartus wazy juz 4.36. czyli 36 do przodu;-) no i mowila ze do konca przyszlego tygodnia pepuszek powinien juz odpasc:-) glodek---> ja karmie tylko cycem. a to zezanika ci laktacja to bardzo mozliwe. gdy ktos sciaga tylko laktatorem to sie tak dzieje. moja kolezanka tak miala no i moja siostra tez chciala bardzo karmic ale zostala zmuszona do sciagania bo jej maly lezal w szpitalu na kroplowkach i po jakims czasie szlak trafil laktacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jak tam nocki mamusiow i ciezarow? U nas z dupy mala spala od 1945 do 4 a pozniej nie spala do 6 teraz tez nie spi :-) tylko podziwia i zaczepia karuzele i sie wdzieczy do mnie :-) Glodek- wiem dokladnie przez co przechodzisz :-) i w kwestii presji wyzutow sumienia i zanikajacej laktacji :-) jaki masz laktator bo nie pamietam ja mialam rczny i szalu dostawalam i dostalam elektryka i spoko tylko ze laktacje ch....strzel A co do wyzutow i presji to olej i staraj sie odciac od tego bo sie zajezdzisz ja o tym obsesyjnie myslama az wkoncu olalam i mi lepiej jak mi pierdola ze mleko matki najlepsze ze tylko po nim jest wiez z dzieckiem??? To zaczynam wymieniac zalety mm i sie uciszaja bo jak dla mnie mm ma wiecej zalet niz mleko z cyca a jego glowna wada jest cena :-) co nie zmienia faktu ze przy nast dziecku bede chciala sprobowac piersia zobaczyc jak to jest ale jednoczesnie dziecko uczyc na butle bo jak cyckowe bedzie slabe ze bedzie siemdarlo glodne i co 1h na cycku to ja bardzo dziekuje :-) przerzucam malucha wtedy na mm :-) ale to wszystko dalekie plany :-) Pamietaj robisz wszystko co najlepsze dla malucha i dopuki masz mleko to dawaj maluchowi a jak juz nie bedzie to trudno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synuś nie śpi od 8, właśnie najedzony, przebrany (była mega kupa w pieluszce a jeszcze dokończył podczas przebierania :D) leży sobie w łóżeczku i słucha karuzeli :) głodek - wiesz co, nam pediatra powiedziała że przynajmniej dla naszego bebilon jest za ciężki i znów jesteśmy na ha i kupki od 3 dni są z rana i dziś już znów była taka prawie jak wczesniej bo wczoraj mój przebierał i mówił że była trochę twardawa. no i na ha mamy być przynajmniej przez m-c a potem możemy z nów spróbować na zwykły. nie załamuj sie - ja też bardzo żałuje że nie karmie piersią, najbardziej w tym czasie jak mały własnie ma problemy z brzuszkiem no ale niestety nie udało sie i muszę sie pogodzić. to że nie karmimy piersią nie znaczy że jesteśmy gorszymi mamusiami!! Kochamy nasze szkraby jak inne mamy :D i pocieszam sie że nie my jedne... brzoskwinka - no teraz to już coraz bliżej końca więc może rzeczywiście za daleko sie nie wybierać :) lilka - ojj ten twoj maluch uparty jak nasze :P ciekawe kiedy zdecyduje sie wyjść :) rottana - szkoda że nie udało wam sie na spokojnie porozmawiać, wiadomo że twój Paweł chce dla was jak najlepiej i pewnie nie potrafi niektórych rzeczy przeskoczyć, a tata też ma pewnie swoje zdanie i tak to wychodzi... ten pierwszy krok ważny bo znaczy że myśli o wnuku i wogole ale zeby dalej poszło ... Mojego męża ojciec niestety wnuka nie zna i pewnie nie pozna i babcia od strony ojca też... wczoraj szwagierka (bratowa Bartka) powiedziała że jak u nich ostatnio był ojciec mojego (bo oni utrzymują z nim konakt) to mu zdjęcie w tel pokazała małego i na tym sie skonczyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glodek---> mamucha ma racje. olej to co inni mowia. chyba lepiej dla malucha jak podasz mm i dziecko jest najedzone. po cycku moga byc tak samo kolki jak po mm albo problemy z kupa. juz wczesniej gadalysmy z mamucha ze jedno i drugie ma swoje wady i zalety. a wiezi z dzieckiem w cale sie nie traci. a nawet zyskuje przez to ze np tata moze brzdaca nakarmic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha - nasz nocka nawet nawet, mały spał od 20.30 do 1, potem od 2 do 5 no i potem do 8 a teraz leży i również słucha karuzeli :D a mam pyt do ciebie - jak twoja mała tak chluśnie mleczkiem to dajesz jej znów porcje?? no bo w sumie w brzuszku robi sie pusto nie?? tylko niewiem czy tak odrazu to sie bardziej nie podrażni tego żołądeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój zadebiutował wczoraj w roli samotnego opiekuna synka :) jechałam na pogrzeb ode mnie z pracy dozorcy i potem jeszcze do dziewczyn na kawe wstąpiłam więc w sumie nie było mnie od 10 do 14. i dał radę :D no i trafiła mu sie podwójna kupa i fontanna siusków podczas przebierania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak patrze na nasza tabelke i teraz rozsypia si lilka i brzoskwinka i do kwietnia chwilowy przestuj;-) viola---> a szkoda gadac. nikt nie jest idealny tak... on po smierci mamy znalazl sobie kobiete i mimo ze mi nie pasowala nic nie mowilam bo widzialam ze jest szczesliwy wiec on powinien tak samo postepowac... a co do karmienia to czy karmi sie butla czy cycem jest nie wazne. wazne ze sie kocha swoje dzieci a to ze nie mozecie karmic to nie wasza wina ani wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzieki za slowa otuchy. a moj chyba mial wczoraj w nocy kolke :/ nic nie pomagalo, noszenie na rekach, rozbieranie-chwilowe i dalej krzyk,w nosidelki chwila spokoju i dalej i tak przez jakies 1,5h lub godzine do 24. w koncu padl i zasnal. juz mi lyz lecialy, bo nie moglam patrzec jak placze eh dzis zakupuje kropelki w razie czego. mamucha mam reczny i tez juz pierdolca dostaje, bo czasem nie moge dobrze zassac piersi, ale chyba dzis skocze po elektryczny, najwyzej potem opyle na allegro. tez mam zamiar przy kolejnym dziecku bardziej sie postarac by karmic piersia :) tez mam takie dalekie plany :) rano sciagnelam 70ml swojego mleka, potem za jakies3h juz tylko 30, ale chyba dobre i to. slyszalysscie o niemieckich kropelkach na kolki? a i mam zamiar sprobowac podac malemu inne mleczko, zobaczyc czy kupki bedzie czesciej robil czy nie bedzie sie tak napinal jak dotychczas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. agusia18204....................20.01.2013...........34.. .....dziewczynka lika1987........................30.01.2013............40 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2.........10.02.2013.......... 38......dziewczynka mini93.........................19.04.2013............30.. .....dziewczynka anusiak181........1.............24.04.2013...........23. ..........chłopiec qazwsx1991.......1.............01.05.2013............28.. ..dziewczynka june_mommy.......1............22.06.2013............20... ...chłopak masiaczka..........0............04.04.2013...........28.. .... chłopiec MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda< Papi88............21.12.2012.....3660.......53......Oskar kamilki09.........06.01.2013.....3750.......58......Zuzan na Głodek86........07.01.2013......3450......57......Bartu moje konto......08.01.2013.....3630......54......Marysia kropelka6983...09.01.2013......3450.....54......Piotruś< br /> rottana..........12.01.2013......3600......57......Bartos z viola..............18.01.2013.......4900......57......Filip< br /> anula2604.......10.10.2013....... Cykl starań 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula przepisz sie na zafasolkowane nie mamuski w tabelce. mamucha a reczny firmy baby ono. po tej chyba kolce maluszek spal cala noc, przed 4 cos stekal, wiec go przewinelam, nakarmilam i dalej poszedl spac i tak potem po 8, tez chwile pomarudzil i dalej spac i teraz znowu spi. niech odpoczywa po wczorajszym. az sie boje dzisiejszej nocy :/ kupki znowu wczoraj nie robil. powinien dzis, bo tak co 2 dzien ostatni robil, ale zobaczymy. jakie mleko sprobowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLODEK- J SLYSZALAM O TYCH NIEMIECKICH KROPELKACH ZE DOBRE- LSKA Z INNNEG FORUM MIALA PROBLEM U MALUCHA Z BRZUSZKIEM II JE STOSOWALA I BYLO WSZYSTSKO CACY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. agusia18204....................20.01.2013...........34.. .....dziewczynka lika1987........................30.01.2013............40 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2.........10.02.2013.......... 38......dziewczynka mini93.........................19.04.2013............30.. .....dziewczynka anusiak181........1.............24.04.2013...........23. ..........chłopiec qazwsx1991.......1.............01.05.2013............28.. ..dziewczynka june_mommy.......1............22.06.2013............20... ...chłopak masiaczka..........0............04.04.2013...........28.. .... chłopiec justa5jfk............0............27.01.2013..........41......dziewczynka MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda< Papi88............21.12.2012.....3660.......53......Oskar kamilki09.........06.01.2013.....3750.......58......Zuzan na Głodek86........07.01.2013......3450......57......Bartu moje konto......08.01.2013.....3630......54......Marysia kropelka6983...09.01.2013......3450.....54......Piotruś< br /> rottana..........12.01.2013......3600......57......Bartos z viola..............18.01.2013.......4900......57......Filip< br /> anula2604.......10.10.2013....... Cykl starań 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok viola to w tym tyg z nim pojde do pediatry, ja swojemu wczoraj dałam 30ml mleczka bo nie chcial spac i usnsnal a pozniej dalam mu jeszcze 10ml i taką sraczke zrobił ze i przód i tył pieluszki był zasrany..to juz 2 raz po mleczku taka akcja. ciekawe od czego to. ze raz nie robi w pieluche po mm wcale a raz zrobi tyle ze wszystko do prania..wy tez tak macie? lilka u mnie akurat przypadkowo była teresa. a w grupie bylam u agnieszki, tylko agnieszka nie miala czasu zeby wpasc. w ramach deklaracji w pn i pt jest fitness dla kobiet w ciazy oraz po urodzeniu w pn o 10;30 w miescie kobiet jest fitness. z niemowlakami sie przyjezdza. tam na stronie aktywnej mamy to jest ladnie napisane ze zdjeciami. ale lipa kamilki;/ z tymi szwami;/ masz kółko do siadania? moje dziecko tak samo się zachowuje, z tym ze ja karmie piersią i raz na kilka dni jak własnie duzo zje z piersi i bardzo placze to daje mu 30ml mm i wtedy usypia od razu..czyli u mnie to zazwyczaj niedojedzony jest..ale u ciebie wyglada mi to na ból brzuszka;/ głodek to tys ciagasz pokarm i po sciagnietym pokarmie widac ile jest mleka? bo ja wczoraj sciagalam mleko 3h i sciagnelam tylko 50ml tzn ze tyle mialam w piersi? dzis od 10;30 tez sciagam co chciwle i sciagnelam narazie tylko 40ml;/ a jakie krople qpujesz?nie przejmuj sie tesciowka u mnie tesciowie sa co tydzien;] ja karmie piersia i raz na kilka dni w tak zwanych kryzysach daje 30ml mleczka jak mały bardzo placze i wtedy zazwyczaj sie uspokaja. viola a jak z karmieniem pod twa nieobecnosc? nakarmil malego mm z butli? dziewczyny jak wy to robicie ze sciagacie tyle mleka za 1 razem? ja w pol dnia swciagam 60ml;/ a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz prosze o rade sciagające z laktatora recznego moim celem jest sciagniece 120-150ml mleka (i zamrozenie dla mamy, jakby musiala zostac z małym zeby miala go czym nakarmic bo prosila) wczoraj wieczorem przez 3h sciagalam mleko i sciagnelam tylko 50ml:/ no i trza bylo isc w kime bo juz pozno. pomyslalam schowam do lodowki i na 2 dzien dociągne do tych 150 i schowam do zamrazarki. ale slyszalam ze mlek sie nie miesza z1 i 2 dnia w jednej butelce. wiec napisalam date i schowalam do zamrazarki. i dzis od rana sciagam i mam 60ml i do konca dnia moge posciagac do tego samego pojemnika? czy mleko ktore jest sciagane od 10;30 juz powinno byc schowane bo za dlugo w temp pokojowej w pojemniku z laktatorem stoi? ogolnie moge caly dzien sciagac mleko do jednego pojemnika i pod koniec dnia tyle ile mi sie uda sciagnac schowac do zamrazaki? i powinnam sciagac tylko z 1 cycka czy moge naprzemian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka----> zeby mleczko lepiej lecialo i mocniej przed sciaganiem rozgrzej piersi np pod prysznicem misce z woda obojetnie byle by pozadnie je nagrzac, a w czasie sciagania mozesz sobie je rozmasowywac. mozesz sciagac na przemian ale to co sciagniesz musi odrazu trafic do lodowki. nie wiem czy mozna mieszac to z rana z tym wieczornym... ja jak sciagam to 110 na raz wiec nie mam takiego problemu. a ty tak caly dzien sobie nie sciagaj bo jak dzidzi wstanie to co zje? :-D laktatorem piersi do samego cna nie oproznisz i mleczko produkuje sie non stop. i co do calodziennego sciagania to nie dobrze bo spsujesz sobie laktacje bo nasz organizm przystosowuje sie do potrzeb naszych brzdacow zebys pozniej problemow nie miala jak tak siedzisz non stop na laktatorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suszarka ogrzewajcie piersi, beda cieple i suchewiec nie bedzie ich tzreba wycuerac recznikiem. kropelka- na staszica narazie komplet jest wczoraj przyjeli 4 porody naturalne i 6 cesarek zrobili, odesłali tylko wczoraj 8 kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. agusia18204....................20.01.2013...........34.. .....dziewczynka justa5jfk............0............27.01.2013..........41. .....dziewczynka lika1987........................30.01.2013.............40 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2.........10.02.2013........... 38......dziewczynka mini93.........................19.04.2013..............30.. .....dziewczynka anusiak181........1.............24.04.2013...........23. ..........chłopiec qazwsx1991.......1.............01.05.2013............28.. ..dziewczynka june_mommy.......1............22.06.2013............20... ...chłopak masiaczka..........0............04.04.2013............28.. .... chłopiec MAMUSIE: Nick................data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83..........18.10.2012.....2600.......51............Matylda< Papi88................21.12.2012.....3660.......53............Oskar kamilki09.............06.01.2013.....3750.......58.............Zuzan na Głodek86.............07.01.2013......3450......57............Bartus moje konto..........08.01.2013.....3630.......54.............Marysia kropelka6983........09.01.2013......3450......54............Piotruś rottana..............12.01.2013......3600.......57.............Bartos z viola..................18.01.2013......4900.......57..............Filip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no chcialabym sciagnac te 130 ml i juz bym sobie dala spokoj z tym sciaganiem;/ ale to takie trudne jest w moim przypadku ze nie wiem;/rottana to wymiatasz ze ci sie udaje tyle naraz sciagnac;/ ja chwile obecna mam 70 ml a jest 15;30;] sciagam z 15-20min przerwami bo nie leci mi pokarm caly czas. a po czym poznac ze laktacja sie zaczyna psuc? lilka to lipa z tym staszoca;/ moze agata cie jakos wkreci...jak nie to dzwon do agnieszki jak zaczniesz rodzic i pytaj czy ma akurat dyzur bo ona na lubartowskiej pracuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. agusia18204....................20.01.2013...........34.. .....dziewczynka justa5jfk............0............27.01.2013..........41. .....dziewczynka lika1987........................30.01.2013.............40 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2.........10.02.2013........... 39......dziewczynka mini93.........................19.04.2013............30 .. .....dziewczynka anusiak181........1.............24.04.2013...........23. ..........chłopiec qazwsx1991.......1.............01.05.2013............28.. ..dziewczynka june_mommy.......1............22.06.2013............20... ...chłopak masiaczka..........0............04.04.2013............28. . .... chłopiec MAMUSIE: Nick................data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83..........18.10.2012.....2600.......51.......... ..Matylda< Papi88................21.12.2012.....3660.......53.......... ..Oskar kamilki09.............06.01.2013.....3750.......58....... ......Zuzan na Głodek86.............07.01.2013......3450......57....... .....Bartus moje konto..........08.01.2013.....3630.......54.............Mary sia kropelka6983........09.01.2013......3450......54......... ...Piotruś rottana..............12.01.2013......3600.......57....... ......Bartos z viola..................18.01.2013......4900.......57........ ......Filip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynz a Wy bardziej sugerowalyscie sie terminem z miesiaczki czy z usg??? no chyba ze mialyscie bardzo zblizony bo ja mam w sumie dosc odlegle albo na ten 10 .02 z usg co o nim caly czas mysle albo dopiero na 15.02 ale ja do tegodrugiego chyba nie wytrzymam .....!!!!, Ja juz nie moge chodzic , siedziec , jestem cala spuchnieta , dobrez ze we wtorek mam wizyte to sprawdza czy czasem nie mam bialka w moczu i czy nie mam zatrucia dzis nawet rece mam spuchniete i nogi a o stopach nie wspomne, wiem ze sie powtarzam ale fatalnie sie czuje a ty Lilka tez tak a Ty juz po terminie to chyba jeszcze gorzej . Jakos damy rade i nie dlugo tez bedziemy pisaly o karmieniu i kupkach:) No wspolczuje relacji z Ojcem alei tak zycze powodzenia i moze akurat cos sie zmieni...trezba byc dobrej mysli:) ja chyba ide sie przespac na godzinke , jakos lepiej mi sie zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×