Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

No my po wizycie poloznej i wszystko ok. Tylko nie wiem jak z waga dopiero w czwartek przyjedzie ja zwazyc. Mleko mam jej tak podawac jak podaje i niczym jej to nie szkodzi. Mam pytanie wasze dzieci tez w dzien tyle spaly? Boje sie ze w nocy nie bedzie spala. Obudzilam ja dalam butle a ona dalej w kimono. Postaram sie byc teraz w miare na bierzaco z czytaniem i pisaniem dziewczyny a po ilu dniach wyszlyscie z domu?bo ja chce jechac po pampersy i zakupy i nie wiem czy nie za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lilka
ja bym nie czekala bo z dzieckiem moga dziac sie rozne zeczy ja mialam skurcze co 10 min kazali mi czekac i posluchalam i po 3 godz jak pojechalam do szpitala dziecko juz niezylo i rodzilam naturalnie martwa coreczke takze zbieraj sie do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka - dzięki, może masz rację trzeba spróbować, bo nam tak to suche powietrze nie szkodzi a u takiego malucha to odrazu widać. oo kurcze a ja myślałam że ty już w szpitalu... takie czekanie teraz to pewnie najgorsze... kropelka - powiem ci że tetrisal to i tak ma słabe psiknięcie... ja mam sterimar baby i on to dop mocno psika, ten tantum protect spray też dosyć mocno psika, mały strasznie nie lubi jak już widzi to zaczyna główką kręcić żeby mu nie wpsiknąć ale to nie jest ani sól fizjologiczna ani woda morska tylko hialuronian sodu i ta pediatra mi mówiła że on jest taki powlekający i dłużej sie w nosku utrzymuje i żeby po psikaniu odrazu nie wyciągać baboli bo to ma trochę w tym nosku pozostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia - ja wyszłam ze szpitala we wtorek a z domu w piątek po herbatkę dla małego i na zakupy małe. powiem ci że to wyjście bardzo mi pomogło bo od wtorku siedziałam w domu i już miałam dosyć... przez mój nastrój - nie czytałaś pewnie wczesniejszych postów - miałam taki ala bejbi blues :/ kamilki - no widzisz i niby dla mojego małego ten zwykły jest za cięzki ale może dlatego że ja po wyjściu ze szpitala dawałam ha i potem dop zwykły i pediatra stwierdziła że ma za twardy brzuszek na tym zwykłym i kazała wrócić narazie do ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola-dzieki za odp. No ja juz postanowilam ze pojade na zakupy i chce sprobowac pieluszek dada. Dobrze ze juz nastroj lepszy masz chociaz fakt nie czytalam postow za duzo ich bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieluchy dada rzadza!!! :P wlasnie mi przyszedl zajebisty robot kuchenny w tym sokowirwka i jestem wlasnie po podwojnej super soku: cytrynow-jabkowo- marchewkowego- pychota ja pneum mialam za friko ja wyszlm z mla na spcer jak ona skonczyla 2 tyg i to na 15 min mniej wiecej ale jak by bylo super cieplo (6st :P) to teraz bym opatulila troche cieplej i normalnie na 1h poszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domam2013
Zapraszamy wszystkie przyszłe mamy z Warszawy na cykl darmowych warsztatów dla mam w ciąży. Start już 19 lutego. Przyjdź poznaj inne mamy takie jak Ty, skorzystaj z szansy wygrania wspaniałych nagród i odbierz swój upominek. http://brzuchatki.pl/forum/index.php?topic=311.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :* my dzisiaj bylismy na szczepieniu :) nie bylo tak zle... maly wazy juz 5300 :O sporo przybral :) Wczoraj mial swoje pierwsze swieto :) - imieninki :)) Od dwoch dni cos go meczy brzuszek :( lekarka zapisala nam dzisiaj jakies czopki w razie gdyby go mocno meczylo.. a ja juz okres dostalam :/ i leci ze mnie jak z kranu..masakra... ide wykapac malego, pozniej nadrobie czytanie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia moj na poczatki przez pierwsze 2 tyg spal po 4 godz w dzien, praktycznie cale noce przesypial a po 2 tyg wszystko sie zmienilo i spi w dzien tylko raz po max 2h. "do lilka" nasza szkola rodzenia do ktorej z lilka chodzilysmy tak uczy zeby byc w domu jak najdluzej..wyrazy współczucia. viola dzis kupila sol fizl w ampulkach ale jak mi sie skonczy to moze sprobuje psiknac..swoja droga ja mam teraz straszny katar i ten tetrisal nic nie pomaga;/ mamucha ja tez tych pieluch uzywam na zmiane z pampersami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze pampersy kupilam firmy pampers, drugie uzywalam huggies czy jak to tam si pisze bo dostalam w prezencie to szkoda zeby sie zmarnowaly a teraz sie skonczyly i przeszlam z powrotem na pampersa. duza roznica jest. szczegolnie dla Bartka bo te hagisy takie grube byly ze nozki mu sie rozjezdzaly a pampersy takie cienkie mi ssie wydaja jak majtki:-D ale widac ze odrazu mu wygodniej;-) ja nie bede brala tych skojazonych szczepionek. moja kolezanka urodzila blizniaczki i zdecydowala je tak szczepic to po tych szczepionkach male strasznie chorowaly. tzn goraczkowaly i sraczke mialy oby dwie bidulki:-( moj maly juz spiocha w lozeczku. kropelka---> to malenko twoj maluszek spi wdzien;-) moj to mega spioch w porownaniu do twojego:-D ale moj to tak od poczatku;-) przewaznie rano wstaje i tak 2-3 godzinki nie spi. powiedzmy ze jak o 10 pojdzie spac to dopiero gdzies o 17 znowu ma dlusza przerwe i 7-8 idzie spac. oczywiscie miedzy 10 a 17 wstaje na amku i ewentualnie na rozejzenie krotkie;-) i noce tez w miare przesypia dobrze tylko po 3 potrafi budzic sie co godzine. lilka---> pewnie juz na porodowce jestes;-) powodzonka i latwego poroduB-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana no mało śpi, twoj maluch to ladnie:) moj zasnie w dzien na max godzine a pozniej zasnie ok 18 budzi sie o 20 i do 24 spania nie ma..i nie wiem czy go wybudzac o tej 18, bo wtedy to tak jakby prawie nic w dzien nie spal..teraz np spi od 18 i pewnie na noc sie bedziemy dluugo lulac..ostatnio jak byla u nas pielegniarka to powiedziala ze 'nie jest chlopak do spania' bo byla ponad 3h i ani razu nie zasnal ja pampersy dostaje w prezencie, od mamy dada a od tesciow papmersy 'pampersy' i faktycznie pampersy sa mieciutkie ale z obydwu jestem zadowolona czy ktos cos slyszal o tym czy mozna jesc czarne hallsy karmiac? pomoglyby mi na katar ale cos mi podpowiada ze raczej nie bo są extra mocne;/ ale moze ktos ma inne dobre wiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja juz na porodowce krece tylkiem na pilce. Rozwarcie na 3 palce, skurcze co 5 min bol wzgledny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho lilka rodzimy na forum heheheh prosimy o relacje na zywo zw w trakcie parcia :PPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam dziewuszki wieczorna sytuacja? u nas juz loeczko, po butli i usypianie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka- jak masz mozliwosc to wez znieczulenie, pomaga odsapnac i wcale nie przeduz porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! znow udalo mi sie wejsc na forum . ciezko tak bez was na codzien;/ z tym pieprzonym modemem;/ ale byc moze jutro uda nam sie pozyczyc modem i znow bede miala neta. faajne ze macie maluchy przy sobie, tez bym tak chciala. u mnie w szkole rodzenia zaczely sie wyklady. z mezem chodzimy , on tak sie spieszy i mnie pogania zeby tylko zajac dobre miejsce i to z przodu:) ciesze sie ze tak do tego podchodzi choc wiem ze niektore rzeczy sa dla niego nudne. w pon ide do lekarza to sie dowiem co z wynikiem glukozy, i juz jak dzidzia sie ma, dawno maluszka swego nie widzialam. a bryka niezle, az boli czasem, ale i tak sie usmiecham bo ciesze sie strasznie:) obraczki juz nie nosze od kilku dni bo strasznie mam rano spuchniete rece. i wogole mam brzuch nisko i wszystko jest mi ciezej robic, nawet skarpetki zakladac, spodnie, o butach nie wspomne. no i juz coraz wiecej rzeczy mam kupionych,ubranek to ho ho ho. ost w szmateksie kupilam 3 spiworki!! po 1zl!! oszalalam normalnie! no i inne rzeczy, ale nie body-te mam nowe. ale spodenki, ogrodniczki itp.co prawda na takie polroczne dziciatko ale przeciez szybko zleci a za takie pieniadze to grzechem bylo nie kupic. a teraz w h&m sa sliczne buciki na szkraba 14 miesiecy po 10zl i w smyku po 15!! tez kupilam:) sie rozpisalam, mialabym jeszcze duzo do pisania ale nie mam jak potem odczytac odpowiedzi od was a ciezko mi bedzie nadrobic te parudtygodniowe zaleglosci;/ pozdrawiam was dziwczyny, trzymajcie sie ze swoimi maluchami cieplo!!! papap, do spisania przy najblizszej okazji!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha!! i zamiast octaniseptu polecono mi przez swieza mamusie -moja kolezanke na pepuszek dzidzi Tribactic-nie wiem czy dobrze napisalam,ale jest za ok 7zl w aptece i kikutek odpadl malej po 5dniach, i wszystko bylo ok, a jej z kolei polecila paniw aptece, takze chyba wie co mowi ,i tez jest w spryskiwaczu butelka. takze chyba i ja skorzystam z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maly chyba plakal dlatego, ze byl nie dojedzony, nie zadna kolka. tak myslimy i mamy taka nadzieje. jestem u rodzicow. od ostatniego karmienia minely z 2h. zaczal marudzic, plakac. dostal najpierw rumianek, bo myslalysmy z mama, ze pomoze. ale nie. szukal smoka, byl rozdrazniony i plakal. dalysmy 60ml mleka. dalej to samo, wiec dostal jeszcze 60 i jest juz spokojniejszy. nie spi, ale nie placze, nie marudzi. dawalismy jemu porcje z 90ml, widac bylo to dla niego za malo.teraz dajemy juz porcje 120ml. caly dzien przespal prawie kurde, wiec teraz mu sie pewnie nie spieszy, ale z moja mama bedzie spal :) Ja pije sobie piwko i "czatuje" :P zaraz pewnie bede pijana po tym jednym :P bo daaawno nie pilam. na razie nie podaje pokarmu z piersi, sprawdzimy jak bedzie z kupka tylko po mm, zeby nie mieszac. zreszta z tej mojej piersi to juz ledwo co leci. nadal czasem sie prezy i czerwony robi, rowerek troche pomaga i masowanie brzuszka. Jade jutro do zusu po jakies zaswiadczenie do becikowego i do urzedu skarbowego po zasw do becikowego. Lilka czekamy na Twoje dzieciatko. Mam nadzieje, ze to nie dojedzenie, bo kurde zaczyna cos marudzic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waga 3540 godzina 1.35 urodzony 5.2.2013 Jakub :) porod taki dajacy w kosc ale juz zapomnialam o bolu. Wdychalam gaz wziewny na skurcze, fajnie sie w glowie kreci. A dzisiaj weszlodarmowe zewnatrzoponowe ale tylko w godz 8-14 bo wtedy jest anestezjolog. Chcialam zaplacic zeby przyjechal aleprzebili mi worek owodniowy i poszlo :) a maly spi jak ta lala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow to ja pierwsza moge pogratulowac nowej mamusi wyspij sie bo wlasnie zaczelas jazde bez trzymanki i wycieczke w odlegla galaktyke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka----> super gratuluje!!!!! i witamy w srod mamusiek:-D zaraz wiecej naskrobie bo Bartek domaga sie uwagi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka gratulacje! Tak wogole to bylabym wdzieczna jakby ktoras wrzucila mnie do tabelki mamusiek bo z tel nie dam rady. Natalia 4040 57cm 30.01. Sn a pieluszki przez noc sie sprawdzily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka -> gratuluję synka :-) Niech się zdrowo chowa i da dużo radości rodzicom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia---> chetnie bym dodala ale sama na fonie siedze bo ostatnio nie chce mi sie kompa odpalac;-) brzoskwinka, justa----> teraz wasza kolej;-) anusiak---> no niestety takie uroki ciazy;-) na szczesci wszystko to znika zaraz po porodzie;-) mi to najgorzej sie paznokcie u nog obcinalo:-D a piczke na oslep golilam bo nie mialam odpowiedniego lusterka zebym mogla pod prysznic wziasc:-D na szczescie na porod dobrze sie ogolilam ale z 15 minut spedzilam nad pitocha:-D mamucha---> a myslalam ze ja bede pierwsza:-D uprzedzilas mnie:-D hihi;-) jak tam nocka? u mnie nie najgorzej tylko od 2 do 3 nie spalismy bo mlodemu spac sie nie chcialo ale w koncu go ululalam:-D teraz czatuje i obserwuje pogode bo do siostry chce isc na spacerek. poranek piekny byl, nawet slonko swiecilo ale teraz cos sie chmurzy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka i ja gratuluje :)) pokazuj pote malenstwo. A moj marudzil, bo chyba zasnac nie mogl. ale jak mama go uspila to spal od ok 24:30 do 6 rano :) potem zjadl i dalej w kime. teraz tez po jedzonku spi. na wieczor bede go budzic, zeby znowu nie bylo, ze w dzien sie wysypia, a potem w nocy nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×